Co s±dzicie o rf mikroig³owej??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-06-29, 13:27   #61
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

jakim urz±dzeniem mia³a¶ robiony zabieg?
kropkaaaa233 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-29, 23:14   #62
heidi88
Raczkowanie
 
Avatar heidi88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Po dwóch tygodniach znik³y wszystkie ¶lady po wkuciach. Tr±dzik nadal jest, ale my¶lê ¿e to sprawka filtrów, których wcze¶niej nigdy nie u¿ywa³am.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Po dwóch tygodniach znik³y ¶lady po wkuciach. Tr±dzik nadal jest ale my¶lê ¿e to sprawka filtrów których wcze¶niej nie u¿ywalam
heidi88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-11, 14:47   #63
hexe7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ,

ja jestem 2 dni po zabiegu frakcyjnym RF mikroig³owym. Juz nie jestem tak czerwona jak na pocz±tku, ale na ca³ej twarzy mam takie czerwone krosty podskórne, obawiam siê, ¿e tez bêdê potrzebowa³a jakiego¶ leku dermatologicznego jak to nie zniknie Mam nadzieje, ze nie bêdê ¿a³owa³a zabiegu jak tyle kasy na to wywali³am. Heidi - poradzi³a¶ sobie z tr±dzikiem po zabiegu? Bêdziesz go jeszcze powtarzaæ?
Dam znaæ jeszcze pó¼niej czy jest co polecaæ moim zdaniem, czy lepiej uwa¿aæ
Pozdr.
hexe7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-08, 17:58   #64
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Czy kto¶ siê orientuje, czy mo¿na ³±czyæ RF z mezoterapi± ig³ow±, oczywi¶cie w odstêpach, ale zastanawiam siê, czy laser nie zetnie koktailu od¿ywczego na tej samej zasadzie co wype³niaczy?

Ogólnie ten zabieg polecam tak, jak pisa³am w w±tku. Szkoda, ¿e nie da siê z nim szaleæ czê¶ciej ze wzglêdu na cenê

Nie polecam za to zdecydowanie Triclinicum! Blog mo¿e fajny, np. mnie skusi³, ale ca³a reszta mocno do kitu. Jedyne miejsce, gdzie zap³aci³am za konsultacjê i nie skorzysta³am z oferty. Jest tak samo drogo jak w <ciach>, a du¿o mniejszy wybór zabiegów, czyli lekarz wam wciska to, co mo¿e zrobiæ, co mo¿e niekoniecznie jest dla was odpowiednie. Czu³am siê na tej konsultacji, jakbym przysz³a z zamiarem zrobienia operacji plastycznej, bo tak jestem niezadowolona ze swojego wygl±du. Wra¿enie takie, jakby lekarz dostrzega³ mankamenty, których nie widzi klient. Chyba, ¿e komu¶ o to chodzi ?

Za to fajn± konsultacjê mia³am w³a¶nie w <ciach>. Posz³am na wy³y¿eczkowanie zmiany i przy okazji zapyta³am doktor, co by mi zaleca³a. Nie zdecydowa³am siê na tamten plan upiêkszania, bo nie mia³am na to ¶rodków, ale porówna³am sobie to z opowie¶ci± doktora i muszê przyznaæ, ¿e to by³a zupe³nie inna konsultacja. Podzielona na to, co zdecydowanie warto i co mo¿na jeszcze potem dodaæ. U Wasiluka wszystko trzeba by³o koniecznie wykonaæ!

Poza tym przy RF koniecznie trzeba siê dopytaæ, ile jest przejazdów, jaka g³êboko¶æ wk³uæ, i jakie parametry, bo od tego w du¿ej mierze zale¿y efekt. Gruba cera wymaga wiêkszej g³êboko¶ci itp. (tak jak cia³o) ni¿ pergaminowa. Trzeba siê te¿ liczyæ z tym, ¿e po pierwszym zabiegu siatka na twarzy utrzymuje siê do 10 dni (u mnie tak by³o).

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:10
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-10, 13:32   #65
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Zyta, a gdzie robisz zabiegi? Mo¿esz napisaæ co Ci doradzono w <ciach>? Ciekawa jestem, bo co lekarz to inna opinia (np. na temat lasera frakcyjnego).

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:11
nietoperek83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-10, 22:11   #66
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta, a gdzie robisz zabiegi? Mo¿esz napisaæ co Ci doradzono w Belladerm? Ciekawa jestem, bo co lekarz to inna opinia (np. na temat lasera frakcyjnego).
Nie pamiêtam dok³adnie, bo to by³o ze 2- 3 lata temu. Mia³am nawet kartkê z rozpisk±. Wydaje mi siê, ¿e peeling TCA (nie robi³am, ale stosujê glikolowy w seriach i bardzo lubiê - na rozszerzone pory super!) , cosmelan (te¿ nie robi³am, ale koloryt wyrównuje w³a¶nie RF i glikol), mezoterapiê ig³ow± (robiê, ale chyba za s³abym preparatem), kwas hialuronowy na bruzdy i zdaje siê, ¿e tyle. Chyba botox by³ prewencyjnie (tego nie robiê), a cosmelan mog³am zamieniæ na seriê TCA, chyba jeszcze dermapen (który potem robi³am i by³am zadowolona). Mia³am wtedy bardzo przesuszon± cerê. Jak j± nawil¿y³am, bruzdy siê znacznie sp³yci³y. Mia³am te¿ nierówny koloryt oraz nos, który siê robi³ czerwony. Na naczynka nic nie robi³am tzn. IPL na nogach - do kitu, nie polecam. Cerê mam mieszan± w stronê wra¿liwej, o czym mia³am siê przekonaæ, robi±c pierwszy raz kwasy na tzw. obni¿ce. Wtedy z powik³aniami trafi³am do <ciach>. Doktor mnie wtedy z tego wyprowadzi³a. Od tamtego czasu mia³am ju¿ do niej zaufanie jako do dermatologa.

RF i mezo robiê w <ciach>, a glikol w <ciach>.

Teraz w³a¶nie zastanawiam siê nad mezo mocniejszym/ innym preparatem, np. kolagenowym i nad czym¶ na podniesienie górnego k±cika oka/ powieki, bo z tym RF nie bardzo sobie radzi, a Wasiluk w³a¶nie na to zaleca³ RF. Nie chcê w ogóle robiæ botoxu, chocia¿ czytam, ¿e on te¿ daje taki efekt.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:12
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-11, 10:56   #67
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Okolice chêtnie te¿ bym poprawi³a, ale tu mo¿liwo¶ci s± raczej ograniczone. Botoksu za bardzo nie chcê (chocia¿ nigdy mia³am), na jakim¶ niemieckim forum przeczyta³am, ¿e niektórzy decyduj± siê na zabieg laserem frakcyjnym zamiast modnego teraz Plexr/Plasma Pen, ale siê trochê bojê. A jak wspominasz wype³nienie bruzd nosowo-wargowych? Nie mia³a¶ ¿adnych grudek, itp? Nie którzy twierdz±, ¿e ze wzglêdu na siln± mimikê ta okolica jestr trudna, kwas siê lubi przesuwaæ, itp.
nietoperek83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 16:50   #68
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Poka¿ wiadomo¶æ
Okolice chêtnie te¿ bym poprawi³a, ale tu mo¿liwo¶ci s± raczej ograniczone. Botoksu za bardzo nie chcê (chocia¿ nigdy mia³am), na jakim¶ niemieckim forum przeczyta³am, ¿e niektórzy decyduj± siê na zabieg laserem frakcyjnym zamiast modnego teraz Plexr/Plasma Pen, ale siê trochê bojê. A jak wspominasz wype³nienie bruzd nosowo-wargowych? Nie mia³a¶ ¿adnych grudek, itp? Nie którzy twierdz±, ¿e ze wzglêdu na siln± mimikê ta okolica jestr trudna, kwas siê lubi przesuwaæ, itp.
Moja mama w³a¶nie my¶li o fraxelu, ale j± zniechêcam. Jak trafisz na chiñszczyznê albo kogo¶ takiego jak ja mia³am przygodê z kwasami, to mo¿e byæ bardzo niekorzystny zabieg! Namawiam j± na plastykê powiek, mój dziadek mia³ na NFZ, ale po 80tce. Takich sensu strice estetycznych to na pewno nie refunduj±
Dziewczyny tu na forum pisa³y o Plasma, ¿e nie zda³o efektu. Chyba w Luxmedzie.

Za pierwszym razem mia³am wype³nienie stylage M w <ciach>. Nic nie bola³o. Efekt taki sobie. Trzyma³o siê przez 5 miesiêcy.
Drugi raz Teosyal, bola³o, chyba mia³am podane g³êbiej. Trzyma³o siê ponad 2 lata. Nie mia³am grudek i na pewno jak bêdê robi³a znów, to tym drugim preparatem.

W³a¶nie ja mam tutaj siln± mimikê. Bruzdy pojawi³y siê bardzo wcze¶nie. Czo³o mam za to g³adkie, wiêc botoksem siê zupe³nie nie interesowa³am. Zalecali mi w³a¶nie na tê powiekê. Druga lekarka, u której robi³am kwas, powiedzia³a, ¿e mo¿na podaæ minimalne ilo¶ci nad brwiami i wtedy mo¿e pojawiæ siê minimalny albo trudny do oszacowania efekt. Nie namawia³a mnie na to specjalnie, raczej na zasadzie eksperymentu.

W tym momencie w³a¶nie najbardziej my¶lê o okolicach oka, bo to mi zaczyna przeszkadzaæ. Gdyby botox by³ czym¶ naturalnym, jak kwasy, kolagen, to od razu bym siê zdecydowa³a, ale has³o "parali¿ miê¶ni", "jad kie³basiany" mocno mnie odstrêcza

Co bierzesz pod uwagê oprócz fraxela i plasma?
Czytam jeszcze o Titan (nie ma na forum albo nie widzê), Zaffiro i jaki¶ innych wynalazkach, ale ponoæ RF jest najsilniejszy i oczywi¶cie nie wiadomo, komu wierzyæ

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:13
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-13, 13:55   #69
Madlen242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Jestem 2 dzieñ po zabiegu RF mikroig³owej na blizny zanikowe po tr±dziku na twarzy. Zalecone mam jeszcze 3 zabiegi i mam nadziejê, ¿e bêdzie widaæ ró¿nicê. Co do zabiegu to kilka godzin mia³am obrzêk, ale bardzo szybko min±³. Zaczerwienienie ju¿ dzi¶ ca³kowicie minê³o. Jedyne co to pod palcami czujê drobne strupeczki, których nie widaæ. Po zakoñczeniu serii zabiegów, które skoñczê w kwietniu napiszê jaki s± efektu i czy op³aca siê zrobiæ takie zabiegi.
Madlen242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-05, 15:31   #70
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Kobietki!Czy robi³ kto¶ z Was niedawno zabieg mikroig³owy RF?jakie efekty? boje siê troche powiem szczerze naczytalam sie roznych opinii o urzadzeniach i troche sie waham.Nie wiem co wybrac. Ja bym chcia³a ogolnie poprawic napiecie skory.A ta metoda wydaje mi sie najbardziej sensowna choc i kosztowna.
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-06, 12:09   #71
Madlen242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Ja robi³am rf mikroig³ow± na blizny zanikowe na policzkach i po jednym zabiegi widzê ju¿ ró¿nice. Zabieg mia³am na ca³± twarz i nawet zniknê³y mi zmarszczki mimiczne miêdzy brwiami w pi±tek idê na kolejny zabieg, bo w moim przypadku potrzeba kilku. Jednak na chwile obecn± po jednym zabiegu widzê efekty ja robi³am w zabieg w Warszawie w queen cilnic i co prawda obawia³am siê, bo pracuj± na sprzêcie o którym nie znalaz³am nigdzie informacji, jednak mieli dobr± promocje i za 2,5 tys wykupi³am a¿ 4 zabiegi na ca³± twarz. Jedyne co to kosmetyczka chcia³a mi zrobiæ tylko jedno przej¶cie, ale z ego co czyta³am w klinikach robi± nawet 3 przej¶cia, wiec u mnie na pierwszy raz stanê³o na 2 przej¶ciach. Ogólnie teraz jestem zadowolona i czekam na dalsze efekty
Madlen242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 13:02   #72
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Madlen242 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am rf mikroig³ow± na blizny zanikowe na policzkach i po jednym zabiegi widzê ju¿ ró¿nice. Zabieg mia³am na ca³± twarz i nawet zniknê³y mi zmarszczki mimiczne miêdzy brwiami w pi±tek idê na kolejny zabieg, bo w moim przypadku potrzeba kilku. Jednak na chwile obecn± po jednym zabiegu widzê efekty ja robi³am w zabieg w Warszawie w queen cilnic i co prawda obawia³am siê, bo pracuj± na sprzêcie o którym nie znalaz³am nigdzie informacji, jednak mieli dobr± promocje i za 2,5 tys wykupi³am a¿ 4 zabiegi na ca³± twarz. Jedyne co to kosmetyczka chcia³a mi zrobiæ tylko jedno przej¶cie, ale z ego co czyta³am w klinikach robi± nawet 3 przej¶cia, wiec u mnie na pierwszy raz stanê³o na 2 przej¶ciach. Ogólnie teraz jestem zadowolona i czekam na dalsze efekty
Zastanawia mnie fakt, ¿e wybra³a¶ zabieg kieruj±c siê tylko i wy³±cznie cen± nie znaj±c opinii o sprzêcie co w przypadku RF jest raczej istotne. Poza tym 2.5 tys za 4 zabiegi na sprzecie nie wiadomego pochodzenia to raczej kiepski wybór.
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-07, 09:40   #73
Madlen242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Dla mnie liczy siê to, ¿e widzê efekt zabiegu i to du¿y. Nie kierowa³em siê tylko cen±, bo jedna z Pañ, które siê tu wypowiadaly robi³a tam zabieg i by³a zadowolona. Mo¿esz sobie zrobiæ jeden zabieg i zap³acisz tyle co w innych miejscach. Poza tym jak nie znasz sytuacji to nie krytykuj 😂😂😂 pozdrawiam
Madlen242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-07, 11:13   #74
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Madlen242 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie liczy siê to, ¿e widzê efekt zabiegu i to du¿y. Nie kierowa³em siê tylko cen±, bo jedna z Pañ, które siê tu wypowiadaly robi³a tam zabieg i by³a zadowolona. Mo¿esz sobie zrobiæ jeden zabieg i zap³acisz tyle co w innych miejscach. Poza tym jak nie znasz sytuacji to nie krytykuj 😂😂😂 pozdrawiam
Tu nie chodzi o krytykê tylko o bezpieczeñstwo zabiegu. Du¿o siê czyta o poparzeniach, jakis powiklaniach po rf dlatego moim zdaniem wybor odpowiedniego sprzetu do tego zabiegu jest kluczowy. A cena? Na pewno nie pojde na zabieg RF za 200-300 zl bo to wg mnie swiadczy o jakosci i cenie sprzetu. Certyfikaty medyczne to jest to co mnie przekona i doswiadczenie personelu. Tu chodzi o twarz, która jest zawsze odkryta i nie wyobrazam sobie tego jesli cos mialo by pojsc nie tak. Wiadomo zawsze jest jakies ryzyko jak przy kazdym zabiegu ale jesli mozna to ryzyko zmniejszyc lub wykluczyc to ja to zrobie. i ja Nikogo tu nie krytykuje tylko wyrazam swoja opinie i tym samym utwierdzam sie w wyborze RF i miejsca.Pozdrawam
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-14, 14:36   #75
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Czy kto¶ sie orientuje czy rf mikroiglowy mozna ³±czyc z mezo?Czy to ma sens?
Ide robic cala twarz za kilka dni i sie zastanawiam czy jeszcze zdecydowac sie na mezo,czy odczekac?Nie pytalam o to jeszcze mojej lekarki. Wiec moze macie za soba takie polaczeniezabiegów?
asiawros jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-15, 12:46   #76
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez asiawros Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ sie orientuje czy rf mikroiglowy mozna ³±czyc z mezo?Czy to ma sens?
Ide robic cala twarz za kilka dni i sie zastanawiam czy jeszcze zdecydowac sie na mezo,czy odczekac?Nie pytalam o to jeszcze mojej lekarki. Wiec moze macie za soba takie polaczeniezabiegów?

To zalezy jaki masz problem ze skór±. Spokojnie mezo mozesz zrobic ale odczekaj jakis czas po mikroiglowym. Tu efekty rozlozone sa w czasie wiec zabieg jeden po drugim nie ma sensu bo na efekty troszke poczekasz. Bardzo fajne efekty sa jak wystymulujesz skore juz rf (nie wiem czym bedziesz robila, ale ze swojego doswiadczenia polecam Scarlet RF) jak zrobisz sobie do tego nici Darviny. Mega poprawi Ci sie napiecie skory i pobudzi kolagen do odnowy. A sa one na tyle fajne,¿e sa idealne przy wiotko¶ci skóry. Podpytaj w miejscu, w którym bedziesz robila zabieg.
kropkaaaa233 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-21, 11:58   #77
klaudia990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mozecie mi powiedziec czy rf naprawde skutecznie usuwa rozstepy?
klaudia990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-05, 15:34   #78
figurkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez klaudia990 Poka¿ wiadomo¶æ
Mozecie mi powiedziec czy rf naprawde skutecznie usuwa rozstepy?
usuwa usuwa i to do¶æ skutecznie. Usuwa³am na biodrach wlasnie ta metoda. Robilam serie 4 zabiegow.Po 2 widzialam juz efekty.
figurkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-11, 22:14   #79
olimpia1166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam! Dziewczyny dorad¼cie mi co¶ ;( Mia³am trzy zabiegi rf mikroig³owej wykonanej przez lekarza. Mam blizny potr±dzikowe i bardzo zale¿a³o mi ¿eby siê ich pozbyæ, ale zamiast byæ lepiej mam teraz wiêkszy problem. W jednym policzku zrobi³o mi siê zgrubienie jest zauwa¿alne go³ym okiem. Pozytywnych efektów nie ma ¿adnych bo blizny potr±dzikowe zosta³y tak jak by³y. Lekarz da³ mi na to antybiotyk i widzê ¿e chce umyæ rêce od odpowiedzialno¶ci. Jak ju¿ siê dopytywa³am co mam robiæ pó¼niej to powiedzia³ ¿e jak nie przejdzie to ¿ebym przysz³a do kontroli ale te¿ doda³ ¿e to mo¿e mia³o siê tak zrobiæ i to nie jest efektem zabiegów. Wspomnia³ ¿e to mo¿e bêdzie jaki¶ kaszak lub torbiel ale widaæ ¿e nie rwie siê do tego ¿eby siê tym zaj±æ. Jestem tym bardzo zesteresowana. Napiszcie czy która¶ mia³a co¶ takiego i co z tym mam zrobiæ ?
olimpia1166 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 04:54   #80
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Dziewczyny, czy ktos moze polecic RF w Trojmiescie?
Widze ze jest w blueclinic, podobno ma dobre opinie.
Ale jak dzwonilam umowic sie na konsultacje, to poweidzieli po co, trzeba przyjechac i robic
i to mnie zniechecilo.
jakos w ogole medycyna estetyczna w trojmiescie jest na bardzo nizkim poziomie.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za b³êdy
ParashuteEffect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-14, 06:54   #81
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Dziewczyny, znalazlam jeszcze jeden gabinet w trojmiescie, pracuja na Skinfrax. co sadzicie o tym urzadzeniu dla RF mikroiglowej?

__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za b³êdy
ParashuteEffect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-17, 17:37   #82
Iwra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam serdecznie ponad 2 tygodnie temu robi³am zabieg RF mikroig³owy w salonie we Wroc³awiu , niepokoj± mnie ¶lady które mam do tej pory wokó³ oczu to znaczy siateczkê któr± widaæ mo¿e nie z odleg³o¶ci metra ale jak podejdzie siê bli¿ej i Pod ¶wiat³o Proszê mi powiedzieæ czy to mi kiedy¶ zejdzie?? Z góry dziêkujê
Iwra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-18, 12:17   #83
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Iwra Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie ponad 2 tygodnie temu robi³am zabieg RF mikroig³owy w salonie we Wroc³awiu , niepokoj± mnie ¶lady które mam do tej pory wokó³ oczu to znaczy siateczkê któr± widaæ mo¿e nie z odleg³o¶ci metra ale jak podejdzie siê bli¿ej i Pod ¶wiat³o Proszê mi powiedzieæ czy to mi kiedy¶ zejdzie?? Z góry dziêkujê

Jakim urzadzeniem mialas robiony zabieg?
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-20, 18:26   #84
Iwra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

E-matrix
Iwra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-21, 16:18   #85
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Iwra Poka¿ wiadomo¶æ
E-matrix
ten ematrix to staroc jakis z tego co doczyta³am

To nie jest radiofrekwencja mikroiglowa tylko jakas inna bajka:///
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-21, 17:15   #86
Iwra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

No to mnie pocieszy³a¶..... ;(

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

A co wyczyta³a¶ na ten temat???
Iwra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-24, 20:48   #87
Britaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ, a mog³aby¶ zdradziæ gdzie redukowa³a¶ rozstêpy?
Britaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-05, 20:26   #88
AniaDom23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy ktos moze polecic RF w Trojmiescie?
Widze ze jest w blueclinic, podobno ma dobre opinie.
Ale jak dzwonilam umowic sie na konsultacje, to poweidzieli po co, trzeba przyjechac i robic
i to mnie zniechecilo.
jakos w ogole medycyna estetyczna w trojmiescie jest na bardzo nizkim poziomie.
Hej! Ja tez jestem z 3miasta i przymierzam sie do zabiegu radiofrekwencji.. Planuje zrobic go we wrzesniu i moj typ padl wlasnie na <ciach>, bo nigdzie indziej nie znalazlam tego sprzetu... Pisalas cos o innym gabinecie w 3miescie, mozesz podac nazwe?

Chce zrobic zabieg przede wszystkim na twarz, jesli efekty beda widoczne, to jeszcze szyja i rozstepy.

PS. Jesli szukasz swietnej lekarki do zabiegow medycyny estetycznej, to moge kogos polecic.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:05
AniaDom23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-15, 14:11   #89
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Iwra Poka¿ wiadomo¶æ
No to mnie pocieszy³a¶..... ;(

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

A co wyczyta³a¶ na ten temat???
I jak sytuacja u Ciebie?
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-20, 15:55   #90
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam, czy mozna latem teraz robic RF na twarz?
Kros jakies nowe opinie?
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za b³êdy
ParashuteEffect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-12-31 13:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.