Eluage czy Ystheal?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 14:31   #1
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436

Eluage czy Ystheal??


Może mnie ktoś oświecić jaka jest różnica między tymi dwoma kremami??? oprócz ceny oczywiście Zupełnie nie znam sie na tych wszystkich składnikach i dlatego licze na waszą pomoc, bo nie wiem który kupić
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:16   #2
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Może mnie ktoś oświecić jaka jest różnica między tymi dwoma kremami??? oprócz ceny oczywiście Zupełnie nie znam sie na tych wszystkich składnikach i dlatego licze na waszą pomoc, bo nie wiem który kupić
W telegraficznym skrócie - Eluage ma dodatkowo w składzie kwas hialuronowy a ystheal nie. Zawartosć retinaldechydu - taka sama. Reszta to mowa-trawa marketingowa. Różnica w cenie podytktowana innym "targetem" dla obu kremów.
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:19   #3
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
W telegraficznym skrócie - Eluage ma dodatkowo w składzie kwas hialuronowy a ystheal nie. Zawartosć retinaldechydu - taka sama. Reszta to mowa-trawa marketingowa. Różnica w cenie podytktowana innym "targetem" dla obu kremów.
Dokładnie. Jeśli jest jakaś różnica w cenie, to kierowałabym się ceną, ewentualnie innymi składnikami np. pod kątem potencjalnego zatykania, konsystencją. Umówmy się, że ten kwas hialuronowy to aż taki cud nie jest.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:12   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eluage czy Ystheal??

To ja jeszcze dodam, ze Eluage ze wzgledu na sklad ma mniejsza sklonnosc do zapychania, a przez dodatek Kw. hialuronowego dzialanie retinalu jest wspomagane. Chodz mialam pare probek i produkt bardzo mi sie podobal, jak i krem tak i tym bardziej serum to jestem za Dirosealem, bo jest tanszy nawet od Ystheala. Gdybym nie byla naczynkowcem uzywalabym jeszcze tanszego Diacneala
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:58   #5
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Eluage czy Ystheal??

ja u siebie generalnie naczynek nie zauważyłam, ale powiedzcie mi jak te kremy wypadaja jeszcze w porównaniu z Diacnealem??? on jest dużo tańszy
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 09:06   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
ja u siebie generalnie naczynek nie zauważyłam, ale powiedzcie mi jak te kremy wypadaja jeszcze w porównaniu z Diacnealem??? on jest dużo tańszy
Diacneal jest oczyswiscie silniejszy, i jak dla mnie - widac z działa [photoshop w kremie jak pisałą w swojej recenzji Sylwiasta]
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 09:18   #7
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Eluage czy Ystheal??

A powiedzicie mi jeszcze, bo piszecie o ich działaniu, ze dobry i wogole, ale na co?? Bo mi zależy i na zlikwidowaniu wszelkich wyprysków itp, ale też i zmarszczek. Konkretnie koło oczy na czole i jeszcze jednej koło ust
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 09:25   #8
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
A powiedzicie mi jeszcze, bo piszecie o ich działaniu, ze dobry i wogole, ale na co?? Bo mi zależy i na zlikwidowaniu wszelkich wyprysków itp, ale też i zmarszczek. Konkretnie koło oczy na czole i jeszcze jednej koło ust
To diacneal masz jak znalazł, pod warunkiem że nie masz problemów z naczynkami. etinaldehyd ma działąnie p/zmarszczkowe jak rowniez i p/tradzikowe. Dodatkowow, kwas glikolowy wygłądza powierzchnie skory.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 09:43   #9
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Eluage czy Ystheal??

No własnie całe szczęscie nie mam skłonności do podrażnień na twarzy, ani naczynek
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:45   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eluage czy Ystheal??

No to chyba juz nie ma co tu dodawac. Kup najtanszy Diacneal, ktory notabene jest najsilniejszym kremem z retinaldehydem
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:14   #11
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Eluage czy Ystheal??

No i tak zrobie tylko, że u mnie w mieście nie ma w żadnej aptece Avene. Kupie dopiero w Piotrkowie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 11:00   #12
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Eluage czy Ystheal??

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Jeśli jest jakaś różnica w cenie, to kierowałabym się ceną, ewentualnie innymi składnikami np. pod kątem potencjalnego zatykania, konsystencją. Umówmy się, że ten kwas hialuronowy to aż taki cud nie jest.
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, ze Eluage ze wzgledu na sklad ma mniejsza sklonnosc do zapychania, a przez dodatek Kw. hialuronowego dzialanie retinalu jest wspomagane. Chodz mialam pare probek i produkt bardzo mi sie podobal, jak i krem tak i tym bardziej serum to jestem za Dirosealem, bo jest tanszy nawet od Ystheala. Gdybym nie byla naczynkowcem uzywalabym jeszcze tanszego Diacneala
No i kwas hialuronowy można sobie samemu kupić w Mazidłach, zmieszać z niezapychającym olejem lub maceratem i nałożyć 0,5 - 1 godziny po aplikacji Ystheala lub Diroseala. Będzie Elauge tanim kosztem.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.