Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-23, 17:48   #61
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pear: ok, czekam na relacje...ja dzis zauwazylam leciutkie luszczenie,,ale nic strasnego na swoja paczke tez troche czekalam wiec nic sie nie martw,niedlugo przyjdzie (choc tez nie moglam sie doczekac, taka jestem niecierpliwa hih) zastanawiam sie czy moge smarowac sie tym tonikiem, po godzinie klasc effaclar a po nastepnej nawilzacz..hym...teraz musze zakupic jakis filtr i nie wiem na jaki sie zdecydowac, nigdzie nie maja (albo tylko tak mowia) probek,,a ja mam bardzo tlusta cere,z licznymi niespodziewankami i potrzebuje czegos lekkiego,niezapychajace,n ieswiecacego, ech...
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:45   #62
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na pytania co mozna,a czego nie,niestety nie moge odpowiedziec,bo jestem straszna amatorka i sama postepuje wedlug rad innych wizazanek.
Co do tego filtra,to zycze powodzenia. Ja mam skore sucha lub normalna...sama do konca nie wiem, mam niby bardzo "lekki" filtr,bo bioderma photoderm 50+ spray,a swiece sie jak ....no, nie powiem... ))
Nie wiem,co z tym zrobic. Czasami mam wrazenie,ze ludzie w tramwaju patrza sie na mnie,zeby zobaczyc sobie swoje odbicie w mojej twarzy
Jak znajdziesz cos "bez polysku",to dawaj znac
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:04   #63
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ok, dam napewno,,,choc mi jest gorzej, bo ja mam straszliwie tlusta cere,nawet nie chce myslec co bedzie po nalozeniu blokera pewno bede sie swiecic jak psu jajca:/ ale co zrobic,jak chce sie uzywac kwasow, to trzeba i filtrow,,,zaniedlugo bede testowac filtr z LRP-Anthelios Fluide Extreme 60+, zobaczymy...
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 22:27   #64
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja dzsiaj dostałam paczuszkę z zamówionam towarem. A zakupiłam: olejek do mycia twarzy, hydrolat różany, peeling enzymatyczny i peeling czekoladowo-miętowy. Narazie użyłam olejku i hydrolatu - pozytywne wrażenia, także polecam .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 05:53   #65
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hanusia, a do tej pory jakiego filtra uzywalas? Tez bym poprobowala,ale panie w aptekach twierdza,ze nie maja probek... Wredne malpy,pewnie codziennie wykremowane sa kosmetykami z probek !

Shazney, mowisz,ze fajny ten olejek do mycia twarzy? Ja zamowilam komplet z serum z wit c i kwasem. Czekam,czekam,czekam,czek am,czekam,czekam,czekam.. ..
:/ Gdzie ten listonosz ?!?!?!?!?!
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 10:07   #66
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pearpearl, ja też długo czekałam na paczkę, ale wkońcu dotarła. Strasznie to dziwne:\. Olejek jest bardzo miły w użyciu, zmywa wszelkie zanieczyszczenia - to się czuje. Tylko jeśli chodzi o oczy, już ktoś o tym wspominał, olejek nie podrażnia, ale pozostawia na oku jakby taką powłoczkę, która powoduje, że źle się patrzy, jakby za taką mgłą... Ale to strasznie zabrzmiało, wbrew pozorom stan jest krótkotrwały i do przeżycia . Dzisiaj nałożyłam peeling enzymatyczny z bromeliną - jestem pod kolejnym wrażeniem! Gładka twarz, świeża, pory zmniejszone.
Pierwszy raz obcuje z półproduktami i coś czuje, że zaprzyjaźnię się z nimi na dłużej.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 13:17   #67
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
pearpearl, ja też długo czekałam na paczkę, ale wkońcu dotarła. Strasznie to dziwne:\. Olejek jest bardzo miły w użyciu, zmywa wszelkie zanieczyszczenia - to się czuje. Tylko jeśli chodzi o oczy, już ktoś o tym wspominał, olejek nie podrażnia, ale pozostawia na oku jakby taką powłoczkę, która powoduje, że źle się patrzy, jakby za taką mgłą... Ale to strasznie zabrzmiało, wbrew pozorom stan jest krótkotrwały i do przeżycia . Dzisiaj nałożyłam peeling enzymatyczny z bromeliną - jestem pod kolejnym wrażeniem! Gładka twarz, świeża, pory zmniejszone.
Pierwszy raz obcuje z półproduktami i coś czuje, że zaprzyjaźnię się z nimi na dłużej.
długo czekałaś na paczuszkę?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 13:58   #68
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny ja apropo filtrow: ze swojej strony moge polecic Bioderma Photodem Max 50+, uzywam od 2 tyg i jestem bardzo zadowolona, buzia nie blyszczy sie tak bardzo, a po przypudrowaniu to juz w ogole ok mam cere mieszana i mi naprawde pasuje
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 16:28   #69
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Gonia, maila z informacją o wysyłce otrzymałam 17 maja, czyli w czwartek (i taka też data widnieje na blankiecie), a paczka dotarła wczoraj.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 19:08   #70
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja apropo filtrow: ze swojej strony moge polecic Bioderma Photodem Max 50+, uzywam od 2 tyg i jestem bardzo zadowolona, buzia nie blyszczy sie tak bardzo, a po przypudrowaniu to juz w ogole ok mam cere mieszana i mi naprawde pasuje
Ja uzywam Photoderm max 50+ spray i blyszcze sie okropnie :/
Dzisiaj wzielam probke avene 50 + kremu koloryzujacego,bo nie chce ciagle chodzic taka blada
Zobaczymy...

Shaz, ciesze sie,ze olejek podpasowal. Mam nadzieje,ze tez bede zadowolona. Hm...jak na razie,to wszyscy sa zadowoleni z tych popoduktow. Cud ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 21:34   #71
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja uzywam Photoderm max 50+ spray i blyszcze sie okropnie :/
Dzisiaj wzielam probke avene 50 + kremu koloryzujacego,bo nie chce ciagle chodzic taka blada
Zobaczymy...

Shaz, ciesze sie,ze olejek podpasowal. Mam nadzieje,ze tez bede zadowolona. Hm...jak na razie,to wszyscy sa zadowoleni z tych popoduktow. Cud ?

pearl ale ja nie uzywam sprayu tylko fluidu,normalnie w tubeczce moim zdaniem super

ochh jus sie nie moge doczekac wyplaty, tez chce zamowic juz te cuda z BU!!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 13:16   #72
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
pearl ale ja nie uzywam sprayu tylko fluidu,normalnie w tubeczce moim zdaniem super
Hm,ja slyszalam,ze spray jest najlzejszy tych wszystkich...ale juz sama nie wiem. Dzisiaj zmieszalam Bioderme z kremem koloryzujacym avene. Calkiem niezle,ale dalej sie swiecilam. Musze w koncu sprawic sobie jakis puder...a szkoda,nienawidze sie pudrowac
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 17:37   #73
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dołączam do grona zadowolonych klientek BU. Paczucha przyszła ekspresowo tak na marginesie. Zakupiłam serum C+ E + kwas felurowy, peeling z bromelainą - wersja sote i z wanilią, i tonik BHA. Póki co użyłam wczoraj peelingu i jestem bardzo zadowolona - naprawdę delikatny, 0 podrażnień a buźka gładka Najchętniej to bym go stosowała codziennie, ale mniemam, że to lekka przesada. Dziś umerdałam tonik z BHA i serum. BHA czeka na wieczór, a serum na poranek.

Bardzo mi się to wszystko podoba, a najbardziej fakt, że całość jest dziecinnie prosta do wykonania. Mieszam czasem Mazidłowe rzeczy i owszem też jestem z nich bardzo zadowolona, ale więcej czasu mi zajmują - a tu raz, dwa i po sprawie. Tylko jeszcze to mycie zlewek...ehhh

pozdrawiam
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 13:27   #74
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny,dalej nie ma mojej paczki,a moja buzia potrzebuje toniku i serum !!!!! Chyba sie obraze na BU !!!
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 13:44   #75
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Unhappy Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dalej nie ma mojej paczki,a moja buzia potrzebuje toniku i serum !!!!! Chyba sie obraze na BU !!!
ja tez czekam juz 1,5 tygodnia na paczuszke :-(
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 13:46   #76
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A dostałyście dziewczyny powiadomienie mailem, że paczka wysłana? Bo jeśli tak to poczta daje tutaj ciała....jak zwykle zresztą....
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 14:44   #77
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zamawialam kilka razy i nie mialam problemu, zawsze dostalam maile, raz ze dostali, moje pieniadze i raz ze wyslali, i data na paczce zawsze byla taka jak w tym mailu co wyslali, czyli nie oszukiwali.
A moze wy sobie liczycie od momentu zlozenia zamowienia, a nie od daty wysylki?
Ja bym do nich napisala, zawsze szybko odpowiadaja przynajmniej ja tak mialam.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 19:15   #78
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziś wypróbowałam czekoladowo-miętowego peelingu do ciała. Rewelka! Idealnie wygładził mi skórę, jest nawet lepszy niż osławiony peeling kawowy. Poza tym mięta nadaje delikatne uczucie chłodu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 22:12   #79
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No,odszczekiwuje te moje obrazalstwo na BU ))

Dziolchy moje,dostalam dzisiaj paczuszke. Pomimo mojej choroby i tego,ze jeszcze mi sie w glowie kreci,jak jestem w innej pozycji anizeli lezaca,to nie moglam sie powstrzymac i z ta "krecaca" sie glowa wszystko ukrecilam-moze to jeszcze lepiej )))
Moje wrazenia po olejku do mycia twarzy - troche smierdzi, tak o po prostu myje buzie, ani nie narzekam,ani nie chwale
jezeli chodzi o tonik BHA,to daje woda ))),ale zem sie wysmarowala, troche poszczypalo, twardo nie daje nawilzacza (taki mam prikaz) i jest ok. Tak szczerze,to mam ochote sie jeszcze raz wytonikowac ))
Jutro serum - nie moge sie doczekac
Heh...mala rzecz,a ile radosci )))
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 22:37   #80
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pearl sprobuj pomaranczowego olejku, normalnie chcialam go wypic, bo pachnie jak swiezy sok pomaranczowy, tak swiezutko.

Zdrowia zycze!!
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 22:44   #81
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pear, zapewne zamówiłaś olejek z olejem słonecznikowym i stąd jego nieciekawy zapach. Ja też go mam, ale mnie to akurat nie przeszkadza. Najważniejsze, że świetnie spisuje się na mojej twarzy, bo dobrze zmywa, wygładza, nie wysusza i trzyma w ryzach moje gruczoły .

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 23:19   #82
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Pearl sprobuj pomaranczowego olejku, normalnie chcialam go wypic, bo pachnie jak swiezy sok pomaranczowy, tak swiezutko.

Zdrowia zycze!!
Nastepnym razem chyba sprobuje )) Tylko boje sie,ze kiedys po imprezie sie zapomne,skoro tak fajnie pachnie
Dziekuje,chyba powoli odzyskuje

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
pear, zapewne zamówiłaś olejek z olejem słonecznikowym i stąd jego nieciekawy zapach. Ja też go mam, ale mnie to akurat nie przeszkadza. Najważniejsze, że świetnie spisuje się na mojej twarzy, bo dobrze zmywa, wygładza, nie wysusza i trzyma w ryzach moje gruczoły .

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Dokladnie ten. Mnie tez jakos specjalnie nie przeszkadza. Na pewno jest "inaczej" po tych wszystkich kupowanych pachanacych kosmetykach Zaraz przywykne
Dziekuje rowniez
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:53   #83
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej
Dwa tyg. temu dostałam paczke z BU :
-Tonik z BHA- mocny, chyba spowodował wyciągnięcie zaskórniaków, bo aktualnie jestem obsypana, ale w tych miejscach)
-Serum C+E+kwas h. - niezłe, ma dziwnie metaliczny zapach, ale to pewnie te witaminy
-Olejek myjący - SUPER! zmywa świetnie, pozostawia skórę gładką, niepodraznioną
-peeling z bromelainą - zastanawiający...

peeling tak jakby na mnie nie działał. O wiele lepsze efekty osiągam z maseczką aspirynową.

Teraz napalam się na żel nawilżający hialuronowy i hydrolaty.
Ktos juz ma ten żel? Jak działa?
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:01   #84
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aptekus, a luszczysz sie cos po toniku ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:09   #85
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pearl: ja sie mocno luszczylam, szczegolnie ze na poczatku stosowalam go codziennie,,bardzo go lubie,bo wydaje mi sie ze dzieki niemu nie wychodza mi prychole,ale niestety codziennie jednak nie moge,przez ta schodzaca skore:/ nic mnie nie piecza,a skora schodzi, fajnie,tyle ze nie wtedy jak sie chodzi do pracy,bo jakos trzeba sie ludziom pokazac:/ ale jak bede miala wolne bede go stosowac co noc i skora mi pieknie zejdzie,teraz stosuje go tak co 3 dni i juz sie nie luszcze,,,
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:19   #86
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hanusia, ja wlasnie mam zamiar stosowac go tylko co 3 dzien na noc... To znaczy,ze w ogole nie bede sie luszczyla ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:43   #87
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pearl: wiesz,mysle ze to dosc indywidualna sprawa i zalezy jaka masz cere chyba,,,ja stosujac tak jak Ty co 3 dni, za bardzo sie nie luszcze, co najwyzej jakies niewielkie suchsze miejsca,ale skora mi nie odlazi...a lubie kiedy odlazi (choc nie wyglada to estetycznie), bo wiem ze stara brzydka skora mi wtedy zlazi (choc wiem ze nie tylko luszczenie jest oznaka dzialania kosmetyku,kosmetyk moze dzialac,a skora moze Ci sie nie luszczyc wcale)..zdawaj relacje co i jak,,,
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 20:52   #88
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tak jest !


Ja bym chciala,zeby nie zlazila... wtedy moglabym sie kremikiem brazujacym posmarowac. Nie chce straszyc bladoscia przez cale lato
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 07:26   #89
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
aptekus, a luszczysz sie cos po toniku ?
nie, nie łuszczę się wogóle.
Na mnie te specyfiki wogóle jakos słabiej działają. Tylko podraznienie jest lekkie
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 11:49   #90
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hm,to moze i ja sie nie bede luszczyla. Wtedy bede maziala buzie kremem brazujacym ))))

Tak teraz patrzylam sobie w lusterko i nawet ladna ta buzka moja dzisiaj. Jakas taka gladsza i kolorek tez lepszy. Czyzby serum dzialalo cuda ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.