Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 11:45   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Unhappy

Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin?


No wlasnie...czy moze cos innego?pomocy! wsyztko szkodzi mojej buzi! jedynie co moglma uzywac clay czas to zwyczajny krem nivea ale tak buzia sie po nim okropnie swieci i sie czuje z nim okropnie i nie swiezo :| mam cere sucha,wrazliwa i alergiczna (lat 16)mimo to od czasu do czasu wychodiz mi pryszcyki na brodzie (czasem,ale rzadko swieci mi sie strefa T np.przy podkladzie nawlizajacym vichy area teint creme satine) no i mam zaskorniczkow torszke na nosie ktorych nie moge sie pozbyc <zły> ale o kremie do cery mieszanej nie ma mowy! ;/ nawet tym nowych vichy normaderm :/,nutrolige 1 tez jest dla mnie za slaby :/,iwostin poltlusty jets za tlusty :/ i buzka mnie po nim szczypie :/ czesto albo dostaej czerownych takich suchych plamek,albo mam sciagnieta czerwona buzie i mnie szczypie a co najgorsze czasem robisie jak papier scierny i sie luszczy(czolo,nosek-pomimo,ze mam tam zaskorniko torszke :/) albo taka jakby kreseczke mam na czole :| , la roche-posay tez milam cos ale nie pamietam jak sie to nazywalalo :/ ale tez srednie :/ jedynie dobry byl krem na noc z avonu (krem na dobranoc)ale etz tlyko an noc bo w dzien znowu taka sucha sie jakas robila i nieelastyczna itp :/ prsze pomozcie bo naprawde juz duzo kasy wydalam na te wszytkie kremy a wsyztkiego przeciez nie kupie bo zbankrutuje nooo :| zadne aloesowe, z ogorkiem czy z mlekiem lub rumiankiem nie!tez mnie po nich szczypie buzia i mam buraka :/ albo plamy! ;(
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:04   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin?

Mnie dobrze robi LR-P ale wiadomo, kazda skora inna.
Lubie Hydraphase Legere (na noc) i Hydraphase XL (nakladam jak mam siedziec tlyko w domu, ma malutki filtr ppd 12), zel do mycia buzi Toleriane. Wszystkie kosmetyki dzialaly na mnie ok i byly wydajne.
Teraz zaczelam stosowac filtry Avene.
Iwostin ma jak dla mnie za duzo zapychaczy ale sa osoby, ktore mowia, ze dla nich to KWC, wiec popros o probki i potestuj.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:10   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin?

A ja przede wszystkim polecam coś bardzo łagodnego do mycia twarzy - Nivea Kremowy żel (moje ostatnie odkrycie) albo z Fitomedu żel ziołowy do cery suchej. Poza tym żel tylko na wieczór, rano woda termalna albo sam tonik też raczej nwilżający niż antybakteryjny.
I może pomyśl po prostu o rozdzieleniu pielęgnacji i stosowaniu czegoś antybakteryjnego na brodę i nos, skoro tam masz zaskórniki, a czegoś nawilżającego na dzień i półtłustego na noc. Na dzień tak jak pisała Sylwiasta świetny jest Hydraphase z LRP, a na noc bardziej treściwy Physiogel.
Na razie nic mi nie przychodzi więcej do głowy...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:15   #4
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin?

Ja zdecydowanie polecam Iwostin. Przeszłam już przez kremy la roche posay i inne, ale zatrzymałam się na Iwostinie. Mam również skórę suchą, alergiczną, wrażliwą, naczynkową. Były momenty kiedy była tak sucha że aż łuszcząca, swędzoąca, chropowata. Ale kremy z Iwostinu doprowadziły ją do ładu.
Na dzień ale jak jest ciepło czyli wiosna/lato używam ten intensywnie nawilający z filtrem SPF 20, jest bardzo lekki, na początku piekła mnie po nim skóra, ale nie była podrażniona. Teraz po porstu rewelacyjnie ten krem działa na moją skórę. Na noc zawsze coś tłustego jest krem odżywczy na noc z Iwostinu z witaminą C i E, jest tłusty, ale na noc idelany, po przebudzeniu skóra jest tak pięknie nawilżona, odżywiona, że aż przyjemnie na siebie spojrzeć w lustro. Teraz zakochałam się w serum z witaminą C własnej roboty z olejku Juvitu.
Teraz gdy jest chłodno zakupiłam cięższy krem, już nie nawilżajacy, ale ochronny z erisu na zimę, bo wiadomo jak niskkie temperatutry działają na cerę delikatną naczynkową.
Z Iwostinu krem półtłusty na zimę byłby rewelecyjny, ale nie ma filtrów. A do tego że jest tłusty to się nie przyczepiajmy, bo przecież można delikatnie zmatowić skórę pudrem. Dla mnie kremy tłuste nie są problemem, bo ja i tak zawsze nakładam jeszcze podkład i puder.
Myślę, że z Iwostinu będziesz zadowolona. Nie patrz na to że sie świecissz, ale doprowadź swoją skórę do ładu. Możesz po prostu na dzień lekkie nawilążające kremy nakładać np. ten z iwostinu (intensywanie nawlżajacy), a na noc ten odżywczy z witaminą C i E. Zobaczysz że po tym twoja skóra odżyje.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 22:34   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Vichy,La Roche-Posay czy Iwostin?

no mam jakis tam tlusty z iwostinu i uzywam go na noc alke nie moge sie ytej zamrszczki na czole i tak pozbyc :/ no moze nie zmarszczki bo mam 16 lat :P ale robia mi sie takie kreski tam na cvzolwe jakby pognieciona twarz w tym miesjcu gdzsie sie robia zmarszczki mimiczne :/ tak sucho tam mam i to i natluszczam i w gole i nie moge sie tego pozbyc ehh :/ a ten iwostin to tez dla mnie taki sobie :/ a co myslicie o produktach Clinique?co polecacie?warto?i co?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.