Pierwszy raz samolotem - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 22:31   #1351
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Witajcie.
Przejrzałam trochę ten wątek, ale nie znalazłam tego, co mnie interesuje.
W przyszłym tygodniu lecę pierwszy raz samolotem i mam pewne pytanie. Czy wykrywacz metali 'pipczy' na kolczyk w języku? Jest on ze stali chirurgicznej, dlatego się zastanawiam. I tak nie mam zamiaru go wyjąć, ale wolę być na to przygotowana.

Nie powinien. Wykrywacz ma ustawioną czułość i z tego co słyszałam kolczyków nie wykrywa (a słyszałam to od osoby która ma ich dużo)
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 22:34   #1352
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Nie powinien.
Racja.
Na kolczykach, czy tez okularach nic nie dzwoni.


A nawet jesli, to wystarczy powiedziec albo pokazac kolrczyk i problem z glowy.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 05:43   #1353
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Racja.
Na kolczykach, czy tez okularach nic nie dzwoni.

Za to "na" moim staniku dzwoniło.
__________________
Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

J. Grabowski
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 08:46   #1354
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze pytanie odnośnie leków, dokładnie tabletek anty.
Czy można je mieć w podręcznym? Jeśli tak musi być jakieś "zezwolenie" od lekarza?
ja miałam w podręcznym i nikt mi na nie nie zwrócił uwagi
najlepiej mieć przy lekach ulotkę.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 09:20   #1355
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Pierwszy raz samolotem

a czy moge wziasc kosmetyczke do podrecznego ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 14:27   #1356
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a czy moge wziasc kosmetyczke do podrecznego ?
ciągle pojawiają się te same pytania
kosmetyczkę możesz, ale płyny (czyli np. tonik) muszą być spakowane w specjalne torebki, a np. nożyczek i innych ostrych narzędzi do podręcznego nie możesz zabrać.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 15:40   #1357
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
ciągle pojawiają się te same pytania
kosmetyczkę możesz, ale płyny (czyli np. tonik) muszą być spakowane w specjalne torebki, a np. nożyczek i innych ostrych narzędzi do podręcznego nie możesz zabrać.
No wlasnie chodzilo mi o to bo podklad to jednak cos plynnego przynajmnie moj
a co do tych woreczkow to w watku pojawily sie te takie o te chodzi ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 18:34   #1358
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Nie powinien. Wykrywacz ma ustawioną czułość i z tego co słyszałam kolczyków nie wykrywa (a słyszałam to od osoby która ma ich dużo)
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Racja.
Na kolczykach, czy tez okularach nic nie dzwoni.


A nawet jesli, to wystarczy powiedziec albo pokazac kolrczyk i problem z glowy.
Ok, dzięki za odpowiedź.
Jak juz mówiłam, nie miałam zamiaru i tak go wyjmować, ale wolałam być przygotowana na taką ewentualność.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 18:52   #1359
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wlasnie chodzilo mi o to bo podklad to jednak cos plynnego przynajmnie moj
a co do tych woreczkow to w watku pojawily sie te takie o te chodzi ?
tak, albo tez takie przezroczyste na zamek znaczy nie metalowy , nie wiem jak to wytlumaczyc ,ale sa tez takie na zamek oczywiscie plastikowy. mam nadzieje wiesz o co chodzi. ale tamte tez mozna wziasc.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:00   #1360
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Kochane i znów mam problem, lece juz za 3 dni! Prosze powiedzcie mi czy jeśli będe miała jako bagaz podręczny torebke to moge mieć jeszcze takiego ok 30 cm misia w ręce i do tego swetr? i tak wejść z tym wszystkim? A i czy można do Londynu latać już tylko na dowód osobisty? Ja mam paszport ale mój chłopak który za ok miesiąc do mnie doleci paszportu nie ma. Pozdrawiam
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:17   #1361
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Pierwszy raz samolotem

no chyba misia mozesz wziasc no pewnie i sweter tez. ja bym raczje wziela paszport, bo nigdy nie wiadomo. ja zawsze mam ze soba paszport i inni europejczycy tez (z tego co widzialam przy odprawach paszpostowych). wiec wez wez paszport.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 09:01   #1362
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Kochane i znów mam problem, lece juz za 3 dni! Prosze powiedzcie mi czy jeśli będe miała jako bagaz podręczny torebke to moge mieć jeszcze takiego ok 30 cm misia w ręce i do tego swetr? i tak wejść z tym wszystkim? A i czy można do Londynu latać już tylko na dowód osobisty? Ja mam paszport ale mój chłopak który za ok miesiąc do mnie doleci paszportu nie ma. Pozdrawiam
Ja co prawda też jak leciałam miałam ze sobą paszport, ale w ogóle z niego nie korzystałam, spokojnie wszystko na dowód załatwiałam, więc myślę że jeśli chodzi o lot, to paszport nie jest konieczny. Z tym, że ja nie lądowałam w Londynie, a w East Midlands, ale chyba to nie ma różnicy
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:07   #1363
Aniaxc
Przyczajenie
 
Avatar Aniaxc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Wink Dot.: Pierwszy raz samolotem

Z kosmetykami jest rożnie... raz jak lecialam to mialam kosmetyki i nic, ale nastepnym to skonfiskowali Swojego picia tez nie moglam zabrac, przy przeswietlaniu bagazu podrecznego mi zabarali ale moze nie wszedzie tak bo ja do Stanow lecialam wiec moze kontrola wieksza....... ale w drodze powrotnej kupilam sobie pizze i zabralam do torby a potem poprosilam zeby podgrzali bo jedzonko takie sobie chyba ze lecisz w bisness classie.
Aniaxc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:11   #1364
Aniaxc
Przyczajenie
 
Avatar Aniaxc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Zreszta w ogole do Stanow to masakra 13 godzin w samolocie .....no chyba ze masz fajne towarzystwo
Aniaxc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:23   #1365
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Pierwszy raz samolotem

no ale plyny do bagazu podrecznego nie moga przekraczac 100 ml?
to sie nie dziwie, ze ci zabrali. heh.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:12   #1366
Aniaxc
Przyczajenie
 
Avatar Aniaxc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwszy raz samolotem

No tak nakupowalam tyle kosmetykow i od cholery perfum a do tego jeszcze to picie a poprzednim razem tesh mialam tyle tych ******* i mi nie skonfiskowali
Aniaxc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:53   #1367
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Pierwszy raz samolotem

nie wiem moze to przed tym kiedy wprowadzili te zasady z plynami do 100 ml itd?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:17   #1368
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Kochane i znów mam problem, lece juz za 3 dni! Prosze powiedzcie mi czy jeśli będe miała jako bagaz podręczny torebke to moge mieć jeszcze takiego ok 30 cm misia w ręce i do tego swetr? i tak wejść z tym wszystkim? A i czy można do Londynu latać już tylko na dowód osobisty? Ja mam paszport ale mój chłopak który za ok miesiąc do mnie doleci paszportu nie ma. Pozdrawiam
można lecieć tylko na dowód. Sweter, kurtka itd, zawsze można założyć na siebie, a misia mogą kazać upchnąć Ci do torebki, zależy jakimi liniami lecisz. w ryanair np można mieć tylko jeden bagaż podręczny, a w innych liniach mozna też mieć np. mała torebkę. Więc i o misia moga się doczepić, choć mam nadzieje że aż tak strasznie to nie jest

jak się kupi picie czy perfumy na bezcłowym, czyli na lotnisku już po odprawie, to można z tym wszystkim wejść na pokład bez problemu. Bo swoje picie czy perfumy w podręcznym, przy odprawie, nie przejdą.

Jeszcze 2tygodnie do mojego lotu
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:45   #1369
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
można lecieć tylko na dowód. Sweter, kurtka itd, zawsze można założyć na siebie, a misia mogą kazać upchnąć Ci do torebki, zależy jakimi liniami lecisz. w ryanair np można mieć tylko jeden bagaż podręczny, a w innych liniach mozna też mieć np. mała torebkę. Więc i o misia moga się doczepić, choć mam nadzieje że aż tak strasznie to nie jest

jak się kupi picie czy perfumy na bezcłowym, czyli na lotnisku już po odprawie, to można z tym wszystkim wejść na pokład bez problemu. Bo swoje picie czy perfumy w podręcznym, przy odprawie, nie przejdą.

Jeszcze 2tygodnie do mojego lotu
Uf to dobrze, że można lecieć tylko na dowód bo juz sie bałam że mój TŻ do mnie nie doleci. Kurcze jak mi karzą wcisnąć tego misia do torebki to nie wiem jak ja to zrobie Ja lecie Wizzairem.
Ja zawsze picie kupuje po odprawie i tak jest najlepiej, nie ma po co się męczyć i liczyć czy jest 100ml czy nie.
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 14:04   #1370
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Moje drogie, mam jeszcze 1 pytanie.
Wyczytałam gdzieś, że przed odlotem, w domu, trzeba opisać swoją walizkę: imię, nazwisko, miejsce pobytu, gdzie w razie zagubienia bagażu mieliby go dostarczyć.
Ale mam to zrobić w domu, na zwykłej kartce i przyczepić do walizki?
Bo wydawało mi się, że robi się to na lotnisku w trakcie odprawy bagażowej. I że powinni dać do tego odpowiednie karteczki, czy naklejki.
To jak to jest?
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:33   #1371
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Pierwszy raz samolotem

chyba chodzilo im ,ze przed odprawa bagazu. no poprostu biezesz takie karteczki na lortnisku gdzie wpisujesz swoje dane itd i zaczepias za raczke walizki
tez sa takie specjalne "cos" gdzie mozna wpisac swoje dane, takie bryloczki gdzie wklada sie mala karteczke ze swoimi danymi. nie wiem jak to sie nazywa, ale spokojnie nalotnisku to mozesz zrobic
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 15:51   #1372
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Uhh a ja juz w czwartek lece Musze zabrac ze soba moja paletke cieni Ruby Rose, mam nadzieje ze mi nie skonfiskuja, bo jest ona spora no i ma lusterko pokazne w srodku (zbitym lusterkiem mozna kogos zadzgac , wiec nie wiem czy potraktuja to jako zagrozenie )

Normalnie nie moge sie doczekac, wieczorem ide do kafejki odprawic sie online i druknac karte podkladowa Najgorsze jest to ze lot o 13.30 a transport na lotnisko 7.30 ...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 15:57   #1373
trawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 101
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Mam jeszcze pytanko: czy prześwietlanie bagażu następuje już po przejściu przez bramki z kartą pokładową w ręku? I czy kartę pokł dostaję przy odprawie bagażu?
trawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:44   #1374
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Moje drogie, mam jeszcze 1 pytanie.
Wyczytałam gdzieś, że przed odlotem, w domu, trzeba opisać swoją walizkę: imię, nazwisko, miejsce pobytu, gdzie w razie zagubienia bagażu mieliby go dostarczyć.
Ale mam to zrobić w domu, na zwykłej kartce i przyczepić do walizki?
Bo wydawało mi się, że robi się to na lotnisku w trakcie odprawy bagażowej. I że powinni dać do tego odpowiednie karteczki, czy naklejki.
To jak to jest?
Nie widziałam żeby na lotnisku dawali takie karteczki, samemu trzeba kupić breloczek z karteczką i napisać swoje dane, nazwisko, adres, numer telefonu.
Ale przy odprawie na bagaż też przyczepiają kartkę chyba z nazwiskiem właściciela pozniej juz tylko trzeba pilnować swojej walizki, zapamiętać jak wyglądała, bo zdarza się że ktoś ma podobną i zabierze nieswoją, nie sprawdzając..
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Uhh a ja juz w czwartek lece Musze zabrac ze soba moja paletke cieni Ruby Rose, mam nadzieje ze mi nie skonfiskuja, bo jest ona spora no i ma lusterko pokazne w srodku (zbitym lusterkiem mozna kogos zadzgac , wiec nie wiem czy potraktuja to jako zagrozenie )

Normalnie nie moge sie doczekac, wieczorem ide do kafejki odprawic sie online i druknac karte podkladowa Najgorsze jest to ze lot o 13.30 a transport na lotnisko 7.30 ...
nie powinni się czepiać tego lusterka. Sznurowką też można udusić np ale to już chyba lekka paranoja
A czekania na lot już współczuję.. ja jak przyleciałam w zeszłym roku to musiałam czekać ze swoim chłopakiem na lotnisku od 10 rano do 23 w nocy. Dodając do tego walizkę bez kółek czyli praktycznie minimalne szanse na poruszanie się po lotnisku, złe samopoczucie fizyczne oraz mało pieniędzy i wszędzie wokół kuszące stoiska z sokami, pamiątkami.. nie zyczę tego nikomu. Wiadomości obejrzałam 15 razy okropieństwo.
Cytat:
Napisane przez trawa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko: czy prześwietlanie bagażu następuje już po przejściu przez bramki z kartą pokładową w ręku? I czy kartę pokł dostaję przy odprawie bagażu?
Najpierw jest odprawa, ważą bagaż rejestrowany (duży), prześwietlają też, dostajesz karte pokładową. I idziesz do drugiej części odprawy, wazą podręczny, prześwietlają, przechodzi się przez piszczącą bramkę
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:45   #1375
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez berruska
A czekania na lot już współczuję.. ja jak przyleciałam w zeszłym roku to musiałam czekać ze swoim chłopakiem na lotnisku od 10 rano do 23 w nocy. Dodając do tego walizkę bez kółek czyli praktycznie minimalne szanse na poruszanie się po lotnisku, złe samopoczucie fizyczne oraz mało pieniędzy i wszędzie wokół kuszące stoiska z sokami, pamiątkami.. nie zyczę tego nikomu. Wiadomości obejrzałam 15 razy okropieństwo.
Tez kiedys tak lecielismy z TZ. Najpierw do Londynu tam oczekiwanie na samolot do Glasgow przez 8 godzin. Oddalismy bagaze do przechowalini, ale nie chcielismy wydawac pieniedzy i ledwo dalismy rade oprzec sie wszytskiemu. Na dodatek, takie tulanie sie bez sensu na lotnisku, nie moznosc ruszenia sie gdziekolwiek to koszmar
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:46   #1376
Panikara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Błagam pomóżcie!!!!!!!!
Czy na pokład samolotu w bagażu podręcznym można zabrać leki. To jest środki przeciwbólowe (ibuprom)????? A jeśli nie to czy można je kupić w sklepie wolnocłowym czy jakimś innym i zabrać je potem na pokład??????????????????? ??????
Panikara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:49   #1377
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Pierwszy raz samolotem

cześć dziewczyny
ja chyba nienormalna jestem w następny poniedziałek będę lecieć pierwszy raz samolotem, ale wcale się nie stresuję, nawet o tym nie myślę, co i jak itd...
nawet nie myślę co spakować, ale to chyba dlatego, że jeszcze kupa egzaminów przede mną (akurat w sobotę i w niedzielę) a w poniedziałek już wylot
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:06   #1378
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

magdziaS oj koszmarne jest takie czekanie
Cytat:
Napisane przez Panikara Pokaż wiadomość
Błagam pomóżcie!!!!!!!!
Czy na pokład samolotu w bagażu podręcznym można zabrać leki. To jest środki przeciwbólowe (ibuprom)????? A jeśli nie to czy można je kupić w sklepie wolnocłowym czy jakimś innym i zabrać je potem na pokład??????????????????? ??????
możesz zabrać leki, tylko weź je w opakowaniu albo z ulotką.
Już tyle razy było o tym pisane
tass822 i dobrze że się nie stresujesz! tak na dobrą sprawe to nie ma czym.
jak przyjedzie się odpowiednio wcześniej na odprawę to powoli i na spokojnie można wszystko znaleźć
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:26   #1379
smallfemme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwszy raz samolotem

błagam, nie denerwujcie się jeśli któreś z pytań już padło, ale lecę już w piątek a jestem dopiero na 12 stronie cwątku

- w jakich walutach płaci się w sklepie bezcłowym i co można kupić na Okęciu?

- gdzie pakować urządzenia elektryczne-typu prostownica, ładowarki? Strzelam, że do podręcznego, ale nie jestem pewna mogą się do tego przyczepić? Nie chciałabym nic stracić, bo to nie moje rzeczy tylko pożyczone akurat :/

-czy British Airways waży dokładnie bagaz podręczny? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
smallfemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:31   #1380
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy raz samolotem

smallfemme na Okęciu w złotówkach na pewno, może jeszcze w jakiś, nie wiem
prostownicę, ładowarkę spakowałabym do rejestrowanego, po co by mi to było w podręcznyym ale jeśli ktoś ma wielką chęć mieć przy sobie to do podręcznego na pewno mozna ładowarkę, prostownicę chyba też, nic ostrego tam nie ma.
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.