NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-03, 08:37   #1501
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 09:20   #1502
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Bardzo mnie stresują nadchodzące upały. Mam nadzieję, że maks tydzień i wróci moje ulubione 18 st Czuję się jak alien, wszyscy się cieszą ze słońca i ciepła a ja tylko szukam cienia, klimatyzowanych pomieszczeń i nie mogę doczekać się jesieni
Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mam tak samo, bo rzeczywiście zeszły rok był koszmarny pod względem upałów. Zaczęło się w kwietniu i trwało aż do października. Dramat. Ale mimo wszystko ta złamana ręka i upał mnie zdołowały. U mnie ochłodzenie dopiero w sobotę, chyba że prognozy się zmienią. Nienawidzę powszechnego piania z zachwytu nad gorącem. Obsewuję jakiś społeczny przymus cieszenia się "ciepełkiem" i wychodzenia na dwór w najgorętsze dni.[COLOR=Silver]
W moim otoczeniu też króluje zadowolenie z nadchodzącej pogody. Parę osób mówi, że takie upały po kilku dniach bywają męczące. Na szczęście znam kilka osób, które też nie cierpią upałów, więc jest jakieś pocieszenie Mimo wszystko denerwujące jest wysłuchiwanie zszokowanych ludzi, że nie można lubić "ciepełka". Obraza majestatu Chyba będzie ogłaszać przeprowadzkę do chłodnej piwnicy.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:02   #1503
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Być może tak. Ale ogólnie straszna kicha, że trzeba prosić o pozwolenie, żeby we własnym mieszkaniu nie umrzeć z gorąca. Ja swoje wynajmuje, więc tylko wentylator mi pozostał. No, u mnie jeszcze wody nie ma w bloku, czy ten dzień może być gorszy?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:10   #1504
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja tez nie rozumiem zachwytu nad ciepełkiem a jak widzę te ciała porozkładane na trawie w pełnym słońcu to nie mogę wyjść z podziwu jak oni dają radę Ja minuty na słońcu nie mogę wytrzymać.

Zamówiłam klimator. Ponoć dużo gorsze od prawdziwej klimy, ale lepsze od wiatraka. Zobaczymy, jestem pełna nadziei
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 13:01   #1505
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 15:25   #1506
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Pierwszy dzień i już mam dość tego dusznego powietrza... Trzeba się przyzwyczaić
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 19:21   #1507
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja byłam dzisiaj może z 15 minut na słońcu, z konieczności. Ból głowy przez następne godziny, ogólnie nie ma czym oddychać. Siedzę i przeglądam strony w poszukiwaniu wiatraków i sukienek lnianych. W taką pogodę pocę się jak świnka, pot leje się strumieniami i ja nie mam ochoty wychodzić spod prysznica. Bez sensu.
Ciepło może być, ale nie tak gorąco
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 19:23   #1508
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Pierwszy wściekły prysznic w tym sezonie zaliczony :/
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 19:42   #1509
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Być może tak. Ale ogólnie straszna kicha, że trzeba prosić o pozwolenie, żeby we własnym mieszkaniu nie umrzeć z gorąca. Ja swoje wynajmuje, więc tylko wentylator mi pozostał. No, u mnie jeszcze wody nie ma w bloku, czy ten dzień może być gorszy?
Mimiko, dokładnie tak, chodzi o naruszenie elewacji budynku (budynek wpisany na listę zabytków w dodatku, ciul z tym, że wygląda jak najzwyklejszy niski blok). W końcu się za to zabiorę, ale raz że kasa a dwa, nerwy na przeprawy z architektem a potem zgoda wspólnoty. Też w to nie mogłam uwierzyć, że we własnym mieszkaniu mogę się udusić z gorąca i nic z tym nie można zrobić, ale jednak :/

Brak wody w taki dzień to już w ogóle jakiś hardkor
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 19:49   #1510
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Odnalazłam dziś bratnią duszę we współpracowniku. Stał przy klimie i rzekł "chciałbym, żeby cieplej nie było już nigdy"
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 05:14   #1511
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wczoraj, po wyjściu z pracy wietrzyłam samochód bo nie dało się wejść do środka, ani dotknąć kierownicy. Dziś zaparkuję w podziemnym bo zwariuję. Gabinet mam od słonecznej strony, na szczęście są rolety ale nie ma czym oddychać, bo z kolei opuszczone rolety blokują przepływ powietrza i otwarte na oścież okna nic nie dają.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 05:37   #1512
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Godzina 6:30. W moim mieszkaniu 26 stopni.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 06:36   #1513
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Mimiko, dokładnie tak, chodzi o naruszenie elewacji budynku (budynek wpisany na listę zabytków w dodatku, ciul z tym, że wygląda jak najzwyklejszy niski blok). W końcu się za to zabiorę, ale raz że kasa a dwa, nerwy na przeprawy z architektem a potem zgoda wspólnoty. Też w to nie mogłam uwierzyć, że we własnym mieszkaniu mogę się udusić z gorąca i nic z tym nie można zrobić, ale jednak :/

Brak wody w taki dzień to już w ogóle jakiś hardkor

Współczuję i życzę, żeby jednak udało ci się to załatwić.

No nie mieliśmy wody przez 10 godzin, więc masakra, ale ja i tak z ręką w gipsie muszę ograniczyć się do 1-2 pryszniców na dobę.




Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Godzina 6:30. W moim mieszkaniu 26 stopni.

Współczuję. U mnie 7.30 i 24 stopnie.



W ogóle przeczytałam prognozę długoterminową, niby na całe lato i napisali, że czerwiec będzie najgorętszy. Ma być sucho i upalnie przez cały miesiąc, lipiec też gorący, ale już nie tak, a sierpień podobno "zimny", więc dla nas pewnie cudowny. Podłamałam się, bo oczywiście jak mam rękę w gipsie to będzie najgorętszy miesiąc, bo czemu nie.

Sorry, że tak marudzę, ale jak nie w tym wątku to już nie wiem gdzie. Mąż ma dosyć moich smętów, a znajomi nie rozumieją w czym problem. W niedzielę chcieli wyrwać mnie na kolację na miasto, żebym niby odpoczęła i nie siedziała tylko w domu. Zgodziłam się, bo mieliśmy iść do restauracji blisko, ale oczywiście nie przewidzieli, że wszystkie stoliki będą zajęte, więc wymyślili, że pojedziemy do centrum. Tłukłam się z nimi samochodem bez klimy do centrum, stałam w korkach, a potem siedzieliśmy na słońcu, bo tylko takie miejsca zostały. No po prostu cudowne wyjście. Pot lał się ze mnie strumieniami, a gips dosłownie parzył, ale usłyszałam, że przesadzam z tym brakiem humoru, bo przecież to tylko ręka w gipsie, a w ogóle to nie jest tak gorąco. Nie ruszę się z domu ani na krok, mimo że mam zwolnienie "chodzące" dopóki nie ściągną mi tego dziadostwa.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 06:49   #1514
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Mimiko, marudź śmiało, rozumiem, że może to być dla Ciebie bardzo uciążliwe, szczególnie ten brak zrozumienia. I racja, lepiej chyba odpuścić jak masz się tylko denerwować i siedzieć na słońcu.

Dziś o 6 rano postanowiłam iść pieszo do pracy. Bluzka na ramiączka, krótka spódnica i gołe nogi. Zgrzałam się. Wczoraj mnie podkusilo, by pieszo wrócić, bo większość trasy w cieniu. Bolała mnie głowa cały wieczór, dobrze chyba, że Tż nie było do późnego wieczora, bo miałam podły humor.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 08:15   #1515
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Mimiko - rozumiem Cię dość dobrze. Sama miałam kiedyś rękę w szynie w maju i chociaż jeździłam na zmianę opatrunków to wolę nie myśleć jak to jest z gipsem bez możliwości uwolnienia ręki na te parę minut.

Mam nadzieję, że czerwiec szybko minie, bo już mam dosyć takiej pogody.

Cieszę się, że póki co zniknęły z mojego otoczenia osoby, które narzekają na coś godzinami i trzeba ich słuchać, bo to TAKIE DUŻE PROBLEMY, choć to najczęściej jakieś duperele, ale ktoś inny zacznie gadać o swoich problemach to od razu gasi, bo przecież żaden problem, że nikogo to nie obchodzi. A spróbuj olać jej/jego problem, że jest nieistotny
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 08:15   #1516
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 08:25   #1517
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 09:11   #1518
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mimiko, marudź śmiało, rozumiem, że może to być dla Ciebie bardzo uciążliwe, szczególnie ten brak zrozumienia. I racja, lepiej chyba odpuścić jak masz się tylko denerwować i siedzieć na słońcu.

Dziś o 6 rano postanowiłam iść pieszo do pracy. Bluzka na ramiączka, krótka spódnica i gołe nogi. Zgrzałam się. Wczoraj mnie podkusilo, by pieszo wrócić, bo większość trasy w cieniu. Bolała mnie głowa cały wieczór, dobrze chyba, że Tż nie było do późnego wieczora, bo miałam podły humor.


Dzięki, cieszę się, że na wątku mogę się pożalić i mnie rozumiecie. Tak, na pewno odpuszczę wychodzenie, bo mam w tym zero przyjemności w takiej sytuacji. O 6 to powinno być jeszcze znośnie, ale jak widzę to tylko pobożne życzenia.



Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Byłam wściekła i to było widać, bo prawie się nie odzywałam, ale nie chciałam już księżniczkować, więc zacisnęłam zęby i postanowiłam wytrzymać. Bałam się też, że w autobusie będzie jeszcze cieplej albo nie będzie miejsc siedzących a ja z jedną ręką sprawną wolałam nie ryzykować. Ale moje poświęcenie nie zostało docenione, bo usłyszałam to, co wam pisałam. I to mi jeszcze dodatkowo podniosło ciśnienie, bo przecież ja wiem, że ludzie mają gorsze nieszczęścia niż złamana ręka, ale co z tego. W chwili złego humoru i napier*** żaru z nieba, myślałam tylko o sobie. Poza tym mam zagipsowaną tę rękę od pachy aż do dłoni, więc niemożebnie mnie to wkurza
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 09:15   #1519
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Niech ktoś wyłączy słońceee..
Ja też nienawidzę tej pogody. Mój mąż wczoraj mówi 'ale się mecze w tym upale, a do tej pory myślałem że wydziwiasz'

Jak te klimatyzatory się sprawdzają? Dajcie znać

Chociaż mi się aż tak mieszkanie nie nagrzewa - sypialnia 24 stopnie, jeszcze daje się żyć.

A moje największe marzenie teraz to możliwość wyjazdu do Skandynawii na całe lato, daleko daleko na północ
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 09:38   #1520
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
W ogóle przeczytałam prognozę długoterminową, niby na całe lato i napisali, że czerwiec będzie najgorętszy. Ma być sucho i upalnie przez cały miesiąc, lipiec też gorący, ale już nie tak, a sierpień podobno "zimny", więc dla nas pewnie cudowny. Podłamałam się, bo oczywiście jak mam rękę w gipsie to będzie najgorętszy miesiąc, bo czemu nie.
U mnie też czerwiec i lipiec zapowiadają się najbardziej pracowicie i 'zajętościowo' w całym roku Ja już się z tego śmieję, bo co pozostaje.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Sorry, że tak marudzę
Tutaj marudzimy i za to nie przepraszamy, po to jest ten wątek

Faktycznie kicha nosić gips w te upały
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 11:30   #1521
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 13:34   #1522
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I wylot powietrza dla niego macie zrobiony przez okno? Bo chyba jakoś trzeba odprowadzić, nie znam się

Edytowane przez szepty_lasu
Czas edycji: 2019-06-04 o 14:11
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 18:38   #1523
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

wczoraj i dziś, podana w sosie własnym, 3/4 pomiesczeń na uczelni, dusznych,nasłonecznionych . Dziś byłam w labo, duszno,smród,parno aż mnie głowa rozbolała od tych kwasów wszystkich. Ale prowadząca skróciła nam zajęcia, na szczęście. Chce 19 stopni!
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 21:44   #1524
Ivenna
Raczkowanie
 
Avatar Ivenna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 332
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dopiero się zaczyna a ja już mam dość W dodatku jak zobaczyłam prognozę na najbliższe dni to mi słabo. Dzisiaj u mnie powietrze było mega gorące, wiatru nie za dużo, ale pociesza mnie myśl, że jednak jest sucho, nie ma takiej wilgotnej duchoty, która męczy mnie znacznie bardziej niż takie słońce. No i noce nie są jeszcze bardzo gorące, można choć trochę ochłodzić mieszkanie.


Ale ten upał i tak doprowadza mnie do szału Już zaczynają mi nieco puchnąć nogi w kostkach, znowu zaczynam się poruszać na linii praca-sklep-dom A chciałabym wyjść na rower, do miasta, ale jak, kiedy słońce daje po oczach, grzeje w plecy W ostatni weekend maja pogoda była cudowna - ok. 15 stopni, przyjemne chłodne i rześkie powietrze. Byłam wtedy na spacerze w parku, na rowerze, chciało mi się działać, teraz po pracy nic mi się nie chce, byle do domu, bo tam (jeszcze) w miarę chłodno.



Ughh, musiałam gdzieś wylać ten jad i żółć
__________________
Ta sygnaturka jest zgodna z normami UE i spełnia warunki na przyznanie dopłaty.
Ivenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 05:13   #1525
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

6 rano a u mnie na dworze 19 stopni, a w mieszkaniu 24,5. Pisałam już kiedyś, że nie ogarniam skąd w mieszkaniu takie wysokie temperatury. Mieszkam na parterze, okna były otwarte całą noc, przy bloku sporo drzew, mieszkanie wychodzi na wschód i zachód.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 05:24   #1526
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie akurat najgorsza patologia z osiedla się uaktywniła w nocy i ktoś się darł okrutnie w mieszkaniu po drugiej strony ulicy. No ale jak tu zamknąć okno...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2019-06-05 o 05:37
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 06:01   #1527
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Współczuję i życzę, żeby jednak udało ci się to załatwić.
Dziękuję, jak odłożę trochę pieniędzy to na pewno się tym zajmę.

Co do marudzenia no to co Ty, po to mamy ten wątek!

Ale dziś już nawet marudzić mi się nie chce. W mieszkaniu 27 stopni, ja mam apogeum alergii, budzę się nad ranem, pieką mnie oczy, swędzi nos, drapie w gardle. Upał to jeszcze zaostrza a tu trzeba wytrzymać cały dzień. No nic, każde lato w końcu się kończy, tylko to mogę sobie powiedzieć na pocieszenie
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 06:31   #1528
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wpadłam tylko powiedzieć, że cierpię

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 07:30   #1529
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Przy tej pogodzie to najchętniej otworzyła lodówkę, ale funduszy brak na nową. Teraz to wszystko mnie denerwuje, tym bardziej, że mam okres. Najchętniej zapadłabym w sen letni i obudziła się gdy się ochłodzi.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 07:39   #1530
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U mnie akurat najgorsza patologia z osiedla się uaktywniła w nocy i ktoś się darł okrutnie w mieszkaniu po drugiej strony ulicy. No ale jak tu zamknąć okno...
To jest zmora lata i ciepłych nocy.
Nie sposób zamknąć okno na noc, a za oknem....życie nocne.
Kiedyś mieszkałam przy takiej głównej ulicy w mieście, którą pieszo można było dojść do centrum. Mój bobrze...latem nie szło tam żyć po prostu. Ryk motorów i samochodów, pijackie darcie ryja, rzyganie, awantury, noce Polaków rozmowy non stop. To było straszne.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.