Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-01-06, 10:19   #1201
kinusia08
Przyczajenie
 
Avatar kinusia08
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ wszystkim!

Przez rok farbowa³am czyst± henn± na rudo, w³osy prze¿y³y dekoloryzacje, rozja¶nianie, k±piel rozja¶niaj±ca i farbê. Niestety w miejscu gdzie henna by³a na naturalnym odroscie mocno sie trzyma i mam na g³owie rudy pasek... jak my¶licie jaka farba mo¿na by to zakryæ? 8.1? A moze go³êbi popiel? Macie jakies pomys³y?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9493.jpg (89,8 KB, 81 za³adowañ)
kinusia08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 00:43   #1202
angelag20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam was dziewczyny my¶lê ¿e pomo¿ecie mi doradzicie z kolorem bez efektów szokujacych co zaistnia³y na miojej g³owie...np zielony... Uraz do dzi¶ dnia... Do sedna kiedy uzyska³am na w³oskach kolor zielonego dojrza³ego glona po farbê 8.1 preference udalam siê do fryzjera kolor zosta³ ¶ci±gniêty po czym uzyska³am ¿ó³te tony na w³oskach wizyta nastêpna tonowanie 8.1 +7.1 bbcos kolor piêkny aleeeee po kilku myciach w³osy nabieraj± piêknych ¿ó³tych tonacji...man ju¿ do¶æ zieleni i ¿ó³ci która mnie prze¶laduje od d³u¿szego czasu.. Moim celem jest osi±gniêcie ch³odnego blondu na poziomie 7.. Moje w³osy naturalne to ciemny blond ale za nic nie s³u¿± mi tonacje ciep³e ¼le siê naprawdê czuje niczym Ania tylko piegow mi brak... Postanowi³am zakupiæ farce 7.13 garnier olia piêkny kolor mia³am go jaki¶ czas no ale ale ale ale bez komentarza... Wczoraj oddzielilam pasmo w³osów test... Iiiii ku moim oczom i przygl±daniu z ka¿dej strony ja widzê zielony zgnity glon... Przynajmniej tak mi siê wydawa³o... Wystaszona zrezygnowa³am i teraz mam dylemat odrost 5 mies nie farbowany i co dalej jaka farba pomó¿cie kobitki.... Bo ja ju¿ nie mam si³ a jasny blond jest okropny jak dla mnie wygl±dam jak widmo bez wyrazu... Co dalej... Excellence? 7? Man gesia skórê na plecach jak pomy¶lê o glonie... Pomocy!!!! Bardzo bym by³a wdziêczna za jak± kolwiek radê.. Pozdrawiam... Mogê dodaæ zdiecia aktualnie moich w³osków

.
angelag20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 00:53   #1203
angelag20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Myslam tylko fryzjer mi pomo¿e alleee tu w mojej miejscowo¶ci jest tragedia jak nie ruda wiewióre mam na g³owie to do innego salonu strach wej¶æ z czym tym razem wyjdê.... Nie ufam im poprostu... Do³±czam pasmo które uzyska³am po farbê Garnier 7.13... Ja tego zielonego Pana dostegrzam chyba ¿e mi siê wydaje... Proszê o radê..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190114_004733.jpg (73,3 KB, 96 za³adowañ)
angelag20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 00:55   #1204
angelag20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nie nie wydaje mi siê glon!!! Oo matko dobrze ze to tylko pasmo w³osów...
angelag20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 00:56   #1205
angelag20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zale¿y pod jakim kontem ¶wiat³a
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190114_004842.jpg (32,4 KB, 56 za³adowañ)
angelag20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 01:03   #1206
angelag20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam.. Mam podobny problem... Z henna nie mia³am doczynienia... Ale jak nie z wiewiórka walczê to z glonem a teraz ¿ó³te tony po po Popielatej farbie i strach po³o¿yæ ch³odny odcieñ co po te¶cie Garnier 7.13 po obejrzeniu pasma oooo jesttty... Witam... Noi s³abo¶ci cz³owieka ³api± co dalej... 😪😪😪 Je¶li by¶ siê chcia³a pozbyæ tego ¿ó³tka tak ja tonowalam mega ¯ory kolor proponujê farbê bbcos innovation ivo nigdy nie wysz³y zielone ch³odny kolor piêkny noo aleeee w napewno poziom 8 i 9 maja tony ¿ó³te nie wiem jak 10 oraz poziom 7...nie ma napewno tonów glina s± Popielate naturalne bez efektów szokujacych... Pozdrawiam
angelag20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-20, 10:22   #1207
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

sub
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 22:26   #1208
Skunksik93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, które s± bardziej do¶wiadczone w koloryzacji proszê o pomoc!!!!
Pod koniec listopada udalam siê do jednego z najbardziej renomowanych fryzjerów w moim miejscie. Naturalny kolor w³osów to ¶redni ciemny blond. Musia³am w³osy zafarbowac gdy¿ licznie pojawia³y siê ju¿ siwe pasma. Zdecydowa³am siê na podobny kolor. Fryzjerka stwierdzi³a ¿e w³osy s± przesuszone i lekko zniszczone wiêc na pewno nie radzi³a by ja¶niejszego. Ok. Mo¿e byæ podobny... Wysz³am z ciemno br±zowymi w³osami i tekstem na odchodne, ¿e jeszcze mi wyja¶nieja (?!).
Kilka dni temu by³am w tym samym salonie lecz u innej fryzjerki. Poprosi³am ¿eby zafarbowala na ja¶niejszy odcieñ gdy¿ ten jest o wiele za ciemny, nie s³u¿y mi, a w dodatku wygl±dam przez niego na chora (uwydatnione cienie pod oczami).
Zaproponowa³a podobny kolor do mojego naturalnego. Zastrzegla ¿e ten kolor ma tendencjê do miedzianej powiaty. My¶lê sobie ok... W sumie to nawet przez g³owê przesz³a mi mied¼. No i skoñczy³o siê niestety rudym odrostem i miedziana reszta.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Skunksik93 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, które s± bardziej do¶wiadczone w koloryzacji proszê o pomoc!!!!
Pod koniec listopada udalam siê do jednego z najbardziej renomowanych fryzjerów w moim miejscie. Naturalny kolor w³osów to ¶redni ciemny blond. Musia³am w³osy zafarbowac gdy¿ licznie pojawia³y siê ju¿ siwe pasma. Zdecydowa³am siê na podobny kolor. Fryzjerka stwierdzi³a ¿e w³osy s± przesuszone i lekko zniszczone wiêc na pewno nie radzi³a by ja¶niejszego. Ok. Mo¿e byæ podobny... Wysz³am z ciemno br±zowymi w³osami i tekstem na odchodne, ¿e jeszcze mi wyja¶nieja (?!).
Kilka dni temu by³am w tym samym salonie lecz u innej fryzjerki. Poprosi³am ¿eby zafarbowala na ja¶niejszy odcieñ gdy¿ ten jest o wiele za ciemny, nie s³u¿y mi, a w dodatku wygl±dam przez niego na chora (uwydatnione cienie pod oczami).
Zaproponowa³a podobny kolor do mojego naturalnego. Zastrzegla ¿e ten kolor ma tendencjê do miedzianej powiaty. My¶lê sobie ok... W sumie to nawet przez g³owê przesz³a mi mied¼. No i skoñczy³o siê niestety rudym odrostem i miedziana reszta.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Doda³bym zdjêcie ale niestety jest zbyt du¿e na t± stronê. Generalnie chodzi o to ¿e odrost jest wrêcz marchewkowy.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Skunksik93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-28, 22:32   #1209
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Skunksik93 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, które s± bardziej do¶wiadczone w koloryzacji proszê o pomoc!!!!
Pod koniec listopada udalam siê do jednego z najbardziej renomowanych fryzjerów w moim miejscie. Naturalny kolor w³osów to ¶redni ciemny blond. Musia³am w³osy zafarbowac gdy¿ licznie pojawia³y siê ju¿ siwe pasma. Zdecydowa³am siê na podobny kolor. Fryzjerka stwierdzi³a ¿e w³osy s± przesuszone i lekko zniszczone wiêc na pewno nie radzi³a by ja¶niejszego. Ok. Mo¿e byæ podobny... Wysz³am z ciemno br±zowymi w³osami i tekstem na odchodne, ¿e jeszcze mi wyja¶nieja (?!).
Kilka dni temu by³am w tym samym salonie lecz u innej fryzjerki. Poprosi³am ¿eby zafarbowala na ja¶niejszy odcieñ gdy¿ ten jest o wiele za ciemny, nie s³u¿y mi, a w dodatku wygl±dam przez niego na chora (uwydatnione cienie pod oczami).
Zaproponowa³a podobny kolor do mojego naturalnego. Zastrzegla ¿e ten kolor ma tendencjê do miedzianej powiaty. My¶lê sobie ok... W sumie to nawet przez g³owê przesz³a mi mied¼. No i skoñczy³o siê niestety rudym odrostem i miedziana reszta.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Doda³bym zdjêcie ale niestety jest zbyt du¿e na t± stronê. Generalnie chodzi o to ¿e odrost jest wrêcz marchewkowy.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Reklamuj. Je¶li wygl±da to nieestetycznie, to chyba nie tak powinno siê wychodziæ od fryzjera, któremu p³aci siê za us³ugê. Piszesz, ¿e miedziana miala byæ po¶wiata, a nie sam rudy kolor.
Ja bym ¿±da³a korekty koloru albo zwrotu przynajmniej czê¶ci kosztów. A jak nie, to wstawi³abym opiniê ze zdjêciem do Internetu. Ale ju¿ tyle mnie spotka³o przygód z fryzjerami, ¿e w tym momencie siê ju¿ nie patyczkujê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-28, 23:35   #1210
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Skunksik93 Poka¿ wiadomo¶æ

Doda³bym zdjêcie ale niestety jest zbyt du¿e na t± stronê. Generalnie chodzi o to ¿e odrost jest wrêcz marchewkowy.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Doskonale Cie rozumiem. Widocznie albo nalozyla rozjasniacz albo uzyla zbyt wysokiego stezenia oksydantu z farba albo za dlugo trzymala.



Ciesz sie, ze odrost masz taki. Ja mam blond-marchewkowe wlosy praktycznie na calej dlugosci, gdzie z moja chlodna cera nie wyglada to za ciekawie, ale mam w miare dobra odzywke ktora fajnie gasi mi to wszystko, a mialo byc sombre i bezowy, chlodny blond na dlugosci.



Odnosnie odrostu dopoki nie znajdziesz innego fryzjera (ja bym do obecnego nie poszla, bo widac juz na wstepie, ze nie znaja sie na rzeczy i nie wiem czy zrobia Ci korekte tak jak chcesz) to takie rudosci dobrze beda sie tonowaly niebieskim pigmentem. A jak masz ciemne wlosy na dlugosci to u Ciebie odejda problemy z powstaniem glona jak w przypadku blondynek.



Fanola No Orange ma zarowno szampon jak i maske z niebieskim pigmentem, wiec warto kupic. Nie celuj w szampony, odzywki, maski z fioletowym pigmentem bo i tak Ci tego nie zniweluja.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-02-28 o 23:36
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-02, 01:09   #1211
VIKTORYNKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 1
Czy takie w³osy nadaj± siê do rozja¶niania?

Prosze o pomoc, sama nie jestem w stanie przeanalizowac co powinnam zrobic, a nie mam budzetu by zrobic to profesjonalnie (fryzjer) kilka miesiêcy temu rozjasnialam i farbowalam wlosy (z ciemnego blondu na zwykly blond ale wysze odcien rudego) i w styczniu zafarbowalam znowu na blond. Uzywalam plukanek zeby zneutralizowac brzydki kolor i wydaje mi sie, ze ta farba mogla sie juz splukac, bo sa rudawe a w nienaturalnym swietle zielone. Bardzo chcia³abym je rozja¶niæ i zrobic efekt naturalnego blondu wiec kupilam farbe z rozjasnianiem z Pallette oraz toner by uzyskac platynowy odcien z Syoss. I teraz moje pytanie, jesli mam okol 8cm odrosty (nie sa zbyt widoczne, nie kontrastuja z rozjasnianymi) to moge nalozyc ta farbe z rozjasniaczem, czy nic z tego nie bêdzie? Prosze w zwiazku z tym o jakiekolwiek rady, bo pomimo, ze przejrzalam wiele watkow dotyczacych rozjasnianja farbowanych wlosow nie uzyska³am satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.
VIKTORYNKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 16:11   #1212
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 96
Jak pozbyæ siê rudych i ¿ó³tych w³osów

Witam, dawno mnie tu nie by³o Niestety znów to zrobi³am co kilka lat temu, rozja¶ni³am sama w³osy. Na pocz±tek u¿y³am farby Loreal ombre, wysz³o nawet ok, tylko uzna³am ¿e jest zbyt rudo, i tu by³ mój b³±d, tym razem u¿y³am Garniera 110 i wysz³o... jeszcze bardziej pomarañczowo i ¿ó³to, w za³±czniku zdjêcia moich w³osów obecnie i farb jakie u¿y³am. Zale¿a³o mi na efekcie ombre, a mam nie wiem co Zastanawiam siê co mogê teraz u¿yæ, my¶la³em nad tonerem firmy bblond, tylko nad platyn± to szary wychodzi bardzo szaro. Nie muszê mieæ jednolitych w³osów, mog± mieæ ciemniejsze pasma, ale oby nie ¿ó³te czy rude. A ps. Nie mogê pój¶æ do fryzjera bo wszystkie polskie fryzjerki w moim mie¶cie maj± zajête terminy, najwcze¶niej pod koniec sierpnia :/ (mieszkam zza granic±) Dziewczyny doradzcie bo ju¿ siê bojê cokolwiek u¿ywaæ.
avrilla94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-05, 21:10   #1213
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Jak pozbyæ siê rudych i ¿ó³tych w³osów

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, dawno mnie tu nie by³o Niestety znów to zrobi³am co kilka lat temu, rozja¶ni³am sama w³osy. Na pocz±tek u¿y³am farby Loreal ombre, wysz³o nawet ok, tylko uzna³am ¿e jest zbyt rudo, i tu by³ mój b³±d, tym razem u¿y³am Garniera 110 i wysz³o... jeszcze bardziej pomarañczowo i ¿ó³to, w za³±czniku zdjêcia moich w³osów obecnie i farb jakie u¿y³am. Zale¿a³o mi na efekcie ombre, a mam nie wiem co Zastanawiam siê co mogê teraz u¿yæ, my¶la³em nad tonerem firmy bblond, tylko nad platyn± to szary wychodzi bardzo szaro. Nie muszê mieæ jednolitych w³osów, mog± mieæ ciemniejsze pasma, ale oby nie ¿ó³te czy rude. A ps. Nie mogê pój¶æ do fryzjera bo wszystkie polskie fryzjerki w moim mie¶cie maj± zajête terminy, najwcze¶niej pod koniec sierpnia :/ (mieszkam zza granic±) Dziewczyny doradzcie bo ju¿ siê bojê cokolwiek u¿ywaæ.

Ombre z Loreala daje fajny efekt, ale to slaby rozjasniacz, na ciemnych wlosach rozjasni niestety do rudosci ewentualnie do pomaranczowej zolci. Nie da np. ladnego bezowego blondu, widniejacego na opakowaniu ( zreszta zaden rozjasniacz tego nie da).



W sumie wyjsc masz kilka , niestety nie widze zdjec, wiec ciezko cos powiedziec, ale jezeli masz rude wlosy po tym rozjasnianiu to kup szampon/odzywke z niebieskim barwnikiem. Jezeli masz rude i zolte, to najlepiej uzyc najpierw szamponu /odzywki z fioletowym barwnikiem , a pozniej odzywki z niebieskim barwnikiem (zmiejsza ryzyko powstania zieleni , gdyz niebieski + zolty = zielony). Jezeli amsz zolte to wtedy fioletowy szampon.



Jezeli to nie pomoze i nie stonuje to wtedy najlepiej rozjasnic wlosy do jasnego zoltego i tonowac fioletowym szamponem, ale ja zalecam udac sie do fryzjera zeby rozjasnil wlosy, bo jak cos spierniczysz to ciezko to bedzie odkrecic, w koncu to rozjasniacz.



Ewentualnie sama mozesz jeszcze sprobowac uratowac to farba rozjasniajaca o ile kondycja Twoich wlosow na to pozwala , bo taka zywkla farba raczej nie wyrowna Ci tego i nie pozbedziesz sie tych kolorow.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-08-05 o 21:19
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-21, 11:52   #1214
lolita180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam, czy kto¶ tu jeszcze zagl±da i móg³by mi pomóc? W ostatnim czasie du¿o przeczyta³am blogów, opinii, porad na temat rozja¶niania a raczej jak wyczarowaæ ch³odny popielaty blond na w³osach. Nie chcê ju¿ farbowaæ u fryzjerki bo mam wra¿enie ¿e jej zadaniem jest wyci±gniêcie tylko kasy.

Przejdê teraz do moich w³osów. W skrócie:

1. W³osy po przej¶ciach, rozja¶niaczach

2. Przez kilka lat farbowane sombre. U góry ciemny blond, na dole jasny, ch³odny kolor który oczywi¶cie po pewnym czasie wyp³ukiwa³ siê.

3. Moje w³osy maj± tendencjê do wpadania w rudo¶ci

4. Obecnie mam na g³owie 4 kolory

5. Miesi±c temu fryzjerka na³o¿y³a mi naturê alfaparf poziom 8 z wod± 6 by rozja¶niæ. 1-2 tony ja¶niejsze, ale.obecnoe od s³oñca wpada w rudo¶ci. Koñce melaksowala tê sam± farba- tak mi siê wydaje.

6. Koñcówki mam na poziomie 10 my¶lê, z przeb³yskiem jasnych, bia³ych. Wysokoporowane, suche, zniszczone. Od nasady odrost 1 cm- kolor mysi z przewag± siwych niestety. Po ¶rodku my¶lê ¿e odcieñ 7-8 wpadaj±cy w rudy.



Przechodz±c do meritum.

Moim celem jest rozja¶nienie ¶rodka na pocz±tek, by zla³y siê kolorystycznie z do³em. Nie chcê u¿ywaæ rozjasniacza. Chcia³am nalozyc alfaparf 9.21 ew. Pó³ na pó³ 9.1 z wod± 9. Te same kolory na koñce ale z wod± 3 by stonowaæ, nadaæ bardziej ch³odny odcieñ , ujednoliciæ.

Z odrostem chce poczekaæ z miesi±c i wtedy mo¿e na³o¿yæ 11.11 z wod± 12?



Po prostu z uwagi na to ¿e mam siwe ju¿ w³osy nie chce mieæ sombre, tylko ca³e w³osy blond na poziomie 9, ch³odny, popielaty, nie za jasny bo wydaje mi siê ¿e siwe w³osy bêd± mnie widoczne.

Poradzicie proszê? Czy dobrze kombinuje?



W za³±czniku zdjêcia obecnego koloru miszasz na mojej g³owie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_144401.jpg (152,6 KB, 55 za³adowañ)
lolita180 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-21, 11:55   #1215
lolita180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dodaje kolejne zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_144214.jpg (110,6 KB, 35 za³adowañ)
lolita180 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-27, 14:24   #1216
piorunek_01
Atakuj±ca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ja ostatnio by³am u fryzjerki która mia³a mi dodaæ koloru do w³osów.. takiego brzoskwiniowego a walne³a mi 6 rudych i wielkich pasemek po ¶rodku g³owy... po dekoloryzacji, tonerach i farbie sa one obecnie ¿ó³te o.O, reszta w³osów przez ni± doszczetnie spalona ale w do¶æ jednolitym kolorze, wiêc wola³abym unikn±æ malowania w³osów. macie jakie¶ obcykane opcje? czy takich efektach mogê waln±æ sobie joasie niebiesk± czy lepiej co¶ innego bez slsów itp? ://
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-28, 11:54   #1217
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 99
Wink Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej dziewczyny
Chcia³abym siê Was poradziæ - d³ugo nie mia³am do czynienia z magicznymi numerkami po przecinku w farbach, bo od kilku lat farbujê w³osy na blond (ostatnie 2 lata u fryzjera). Zda³am sobie sprawê, ¿e w moim przypadku natura wiedzia³a lepiej i lepiej wygl±dam w moim naturalnym kolorze - czekoladowym br±zie. Bardzo chcia³abym do niego wróciæ Mój aktualny blond bardzo ju¿ z¿ó³k³, gdzieniegdzie widaæ te¿ pomarañcz wstawiam zdjêcie
Dobrze pamiêtam, ¿e nie powinnam potraktowaæ w³osów odcieniem zimnym teraz, tylko w³asnie czym¶ cieplejszym? Bo jak na³o¿ê np 6.2, 6.12 etc to ten zimny, niebieskawy plus mój ¿ó³ty da zieleñ, prawda? My¶lê wiêc nad czym¶ typu 7.3 czy 6.35.
Proszê o poradê!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 88157545_235208857643312_1852585055948374016_n.jpg (113,9 KB, 41 za³adowañ)
bossy162 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-04, 10:14   #1218
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

S³uchaj, masz tak jasne w³osy, nie my¶la³a¶,¿eby na pocz±tek kupiæ sobie maski koloryzuj±ce np. Maria Nila? Cacao /Cacao intensne? Ostatnio na YT ogl±da³am jak dziewczyna sobie na³o¿y³a te maski i naprawdê ³adnie to wygl±da³o. Plus taki, ¿e jak kolor wyjdzie zbyt intensywny to zawsze siê wyp³uka.

Widzia³am te¿, ¿e przed na³o¿eniem mieszanki, Dziewczyna ta zrobi³a sobie p³ukankê ró¿ow± , ¿eby w³a¶nie unikn±æ zieleni.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-05, 23:57   #1219
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

hej, odkopuje
Wpad³am na dziki pomys³ aby po 2 latach przerwy od farbowania w³osów znów zmieniæ ich kolor. W ci±gu tych 2 lat zd±¿y³y mi odrosn±æ moje naturalki czyli mysi blond - jasny br±z/ciemny blond... a postanowi³am je rozja¶niæ. Kupi³am Garnier Olia per³owy blond 7g i w³osy wysz³y rude... ale taki nawet ³adny rudy, tylko kompletnie niepasuj±cy do mojej karnacji, st±d teraz moje pytanie

Jaka farbê teraz mogê po³o¿yæ na ten kolor, ¿eby wróciæ do naturalek czyli jasnego br±zu? zale¿y mi ¿eby nie skoñczyæ z zieleni± ani innym dziwactwem na g³owie tylko z normalnym, naturalnym kolorem nawet nie musi to byæ mój naturalny kolor tylko chocia¿ zbli¿ony



(nigdzie nie mogê znale¼æ w necie, czy na blogach, czy na forach zeby ktokolwiek farbowa³ T¡ FARB¡ w³osy i wyszed³ mu taki efekt bo z regu³y dziewczyny osi±ga³y to co chcia³y a ja nie i dlatego pytam was)
albo niech mnie chocia¿ kto¶ ol¶ni czy jest to odcieñ ch³odny czy ciep³y to z reszt± dam ju¿ sobie radê...
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."

Edytowane przez orchis_27
Czas edycji: 2020-03-05 o 23:59
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-06, 14:35   #1220
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, odkopuje
Wpad³am na dziki pomys³ aby po 2 latach przerwy od farbowania w³osów znów zmieniæ ich kolor. W ci±gu tych 2 lat zd±¿y³y mi odrosn±æ moje naturalki czyli mysi blond - jasny br±z/ciemny blond... a postanowi³am je rozja¶niæ. Kupi³am Garnier Olia per³owy blond 7g i w³osy wysz³y rude... ale taki nawet ³adny rudy, tylko kompletnie niepasuj±cy do mojej karnacji, st±d teraz moje pytanie

Jaka farbê teraz mogê po³o¿yæ na ten kolor, ¿eby wróciæ do naturalek czyli jasnego br±zu? zale¿y mi ¿eby nie skoñczyæ z zieleni± ani innym dziwactwem na g³owie tylko z normalnym, naturalnym kolorem nawet nie musi to byæ mój naturalny kolor tylko chocia¿ zbli¿ony



(nigdzie nie mogê znale¼æ w necie, czy na blogach, czy na forach zeby ktokolwiek farbowa³ T¡ FARB¡ w³osy i wyszed³ mu taki efekt bo z regu³y dziewczyny osi±ga³y to co chcia³y a ja nie i dlatego pytam was)
albo niech mnie chocia¿ kto¶ ol¶ni czy jest to odcieñ ch³odny czy ciep³y to z reszt± dam ju¿ sobie radê...

Je¿eli dziewczyny przy tej farbie osi±ga³y to co chcia³y , to albo maj± swój naturalny kolor w³osów do¶æ jasny albo wcze¶niej rozja¶nia³y.



Je¿eli chcia³a¶ per³owy blond to powinnas u¿yæ farby rozja¶niaj±cej. Przy Twoim poziomie "ciemno¶ci" w³osa w±tpie aby za pierwszym razem nawet farb± rozja¶niaj±c± wysz³o bez ciep³ych tonów.



Musisz poczytaæ o przyciemnianiu w³osów, je¿eli swoje w³asne rozja¶ni³a¶, ale to nie jest taka prosta sprawa, wiêc lepiej idz do do¶wiadczonego fryzjera/. Przy przyciemnianiu wychodz± w³a¶nie zielone tony.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-06, 18:37   #1221
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

dobrze czyli najlepiej teraz spróbowaæ z ciep³ym odcieniem ciemnego blondu lub jasnego br±zu tak?
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-09, 16:24   #1222
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 172
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny b³agam o pomoc. Mam rozja¶niane w³osy. Ju¿ nie mog³am patrzeæ na mój wielki ciemny odrost i wpad³am na genialny pomys³, ze sobie sama ufarbujê. Kilka lat temu zawsze to robi³am sama ale tylko jak odrost mia³ oko³o 1 cm, wtedy nawet to wychodzi³o. U¿y³am tej farby, najpierw na odrost a po jakich¶ 25 min ba resztê i wysz³o tak ze odrost rozja¶ni³ siê tylko do rudego co z tym zrobiæ? Nie chce przyciemniaæ znacznie w³osów...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 31635B7E-9E4E-4AEF-8E65-82C35460CD69.jpg (99,2 KB, 46 za³adowañ)
Oliwiabb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-09, 16:26   #1223
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 172
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dodaje farbê która u¿y³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 13B5C8FC-8CCB-477F-911D-D51D1ABBFBFE.jpg (61,1 KB, 36 za³adowañ)
Oliwiabb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-10, 19:08   #1224
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 805
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Poka¿ wiadomo¶æ
Dodaje farbê która u¿y³am
Te¿ u¿ywam tego Garniera, tyle ¿e nr 8. Twoja zdajê siê ja¶niejsza?

Ja z kolei przyciemniam w³osy i jako¶ nigdy nie mia³am z t± farb± przykrych niespodzianek.

Ostatnio niestety u¿y³am jasnego blondu Palette, niby ten sam poziom koloru co Garnier i mam w³osy w kolorze rudawego b³ota.


Mo¿e trzeba by³o potraktowaæ rozja¶niaczem sam odrost, a potem ca³o¶æ farb±.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 11:00   #1225
kamciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 9
Proszê o pomoc jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ. Nie mogê znale¶æ w±tków o podobnej tematyce wiec przepraszam ze zak³adam nowy. Mieszkam za granica , fryzjerzy pozamykani wiec proszê dorad¼cie mi jak±¶ farbê sklepowa

To moja zó³æ

,
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (135,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (144,8 KB, 16 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2021-03-03 o 11:13 Powód: post pod postem
kamciaa94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 11:12   #1226
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 253
Dot.: Pomocy, jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ

Ja pamietam ratowalam sie farba casting 810
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 11:15   #1227
kamciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pomocy, jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ

Zalezy mi na jednolitym kolorze . Potrzebuje sto procent pewno¶ci Ze pokryje ta ¿ó³æ 😣
kamciaa94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 11:19   #1228
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 253
Dot.: Pomocy, jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ

Cytat:
Napisane przez kamciaa94 Poka¿ wiadomo¶æ
Zalezy mi na jednolitym kolorze . Potrzebuje sto procent pewno¶ci Ze pokryje ta ¿ó³æ 😣


http://blogblondbunny.blogspot.com/2...e-blondow.html tu sa Moje zdj. wlosow jak mi pokryl zolte wlosy.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 12:07   #1229
kamciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pomocy, jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ

Wydaje mi sie ze mam inny odcieñ ¿ó³ci a ta farba 810 moze sobie nie poradzic

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Mam taki kolor jak Ty na ostatnim Zdjeciu na blogu
kamciaa94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-03-03, 12:33   #1230
kamciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pomocy, jaka farba na 100 % pokryje t± ¿ó³æ

Czy ta farba pokryje ? Nie mam mo¿liwo¶ci zakupu casting 810.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg E6DBC2C6-C372-490E-B8C4-B27E99B7B830.jpg (76,6 KB, 11 za³adowañ)
kamciaa94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.