zolkniecie zelu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 16:44   #1
edap5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6

zolkniecie zelu


hej!chce sie zapytac czy zdarzalo sie wam aby zel zolk na tipsie,po 3 tyg zel wyglada okropnie i ma odcien brudno-zolty!czy ktos zna przyczyne?
chodzi tu o zele ibd bo na nich wlasnie pracuje>
edap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:05   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: zolkniecie zelu

żele kiepskiej jakości często żółknął. Dodatkowo jeśli nie mają składników chroniących przed światłem uv, żel może zżółknąć podczas korzystania z solarium. Również chemikalia mogą mieć negatywny wpływ.

Ja miałam jedną klientkę której delikatnie zżółkł żel christrio, ale tylko na kilku palcach w prawej ręce. Okazało się że tak nałogowo pali papierosy i to nikotyna "zafarbowała" żel
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:17   #3
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: zolkniecie zelu

Solarium tez jest przyczyna i jak asikczek napisal, zele kiepskiej jakosci (choc ibd jest dobra firma wiec nie wiem czemu). Ja uzywam zeli Aktiv i tez zdarzylo mi sie ze po solarium mi troche zzolkly wiec zaczelam malowac paznokcie lakieram UV (i pomaga, choc jest troche meczace)
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:22   #4
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: zolkniecie zelu

Cytat:
Napisane przez edap5 Pokaż wiadomość
hej!chce sie zapytac czy zdarzalo sie wam aby zel zolk na tipsie,po 3 tyg zel wyglada okropnie i ma odcien brudno-zolty!czy ktos zna przyczyne?
chodzi tu o zele ibd bo na nich wlasnie pracuje>
zele dobrej firmy nie żółkną samoistnie wiec pewnie najszybciej od środków czyszczących/chemicznych, tak jak dziewczyny wcześniej pisały.
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 18:15   #5
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: zolkniecie zelu

a czy jesteś 100% pewna że to ibd? kupiłaś ze sprawdzonego źródła?
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:29   #6
edap5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: zolkniecie zelu

napewno to zele ibd bo zakupilam je w hurtowni kosmetycznej!dlatego tez jestem zdziwiona!gdy spytalam sie pani w hurtowni to powiedziala ze to lakier do paznokci ktorym klientka maluje paznokcie(bezbarwny inglita)sprawdzilam to nie to!
edap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:59   #7
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: zolkniecie zelu

Moja mama sobie kiedys pomalowala zel polozony na paznokciach jakims lakierem, ktory swiecil na dyskotece i pozniej poszla na solarium i zrobił się żółty. Stylistka powiedziała, że to właśnie od tego lakieru.


Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 17:12   #8
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: zolkniecie zelu

Ja też miałam klientkę, która przyszła na uzupełnienie z tak zółtymi pazurami,że padłam, przemyłam zmywaczem aby pokazać, że to lakier bo tak przypuszczałam, klientka oczywiście była zdziwiona, bo chodziła tak od dwóch tygodni i przeklinała mnie oczywiście.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:02   #9
marzena2125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: zolkniecie zelu

no właśnie tak to jest jak ktoś nie wiem co z tym zrobic a pretensje ma do Twojej pracy. . . znam to z kadś koleżanka chciała mi wmówić, że zżółkły jej paznokcie bo miałam zły żel a ja jej udowodniłam że to jej wina bo chodzi miedzy innymi na solarium dlatego tak sie stało. Mi po 3 tyg nic się z nimi nie dzieje a wszystkie czynności domowe robie przecież z moimi pazurkami
marzena2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:35   #10
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: zolkniecie zelu

Ja juz na innych forach slyszalam ze zel IBD zolknie. A przeciez to dobra firma...
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:44   #11
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zolkniecie zelu

a mi jakos nigdy ibd nie zolknie
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 07:18   #12
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: zolkniecie zelu

pracuje na ibd od ponad roku i nie zółknie mi pozdrawiam
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 11:45   #13
marzena2125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: zolkniecie zelu

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
pracuje na ibd od ponad roku i nie zółknie mi pozdrawiam


Ja robię sobie żele z firmy NEO NAIL. A koleżankom robie na Ibd. Ale w skrócie powiem wam o żelach Neo Nail.
Żel podkładowy (Base Gel) 5ml - zawiera skoncentrowany “primer”, dzięki czemu zwiększa przyczepność masy żelowej. Używając ten żel nie trzeba używac primera jako podkładu pod pierwszą warstwę. Idealny na paznokcie naturalne jak i tipsy. Bezkwasowy, dzięki czemu może być używany przez alergików. U w przypadku paznokci tłuszczących się intensywniej należy użyć primera
Żel budujący przeżroczysty (Builder Gel) 5ml - samopoziomujący o konsystencji średnio-gestej,odznaczajacy sie wyjątkową przyczepnością i długotrwałością. Żel ten jest bezkwasowy, zawiera komplex witamin i calcium. Żel może być nakładany na naturalne paznokcie lub tipsy. Żel ten mieszac mozna z ozdobami.
Żel wykańczający (Finish Gel) 5ml - w odróżnieniu od innych żeli można naświetlać lampą uv 2 , 3 lub 4 minuty. Czym dłużej bedziemy naświetlać tym połysk będzie mocniejszy. Nadaje się do nakładania na wszystkie warstwy żelowe. Jest bardzo wytrzymały. Należy go nakładać cieniutkimi warstwami (jak lakier) i utwardzać 2 min. Dla uzyskania mocniejszego połysku można ponownie naświetlać 1-2 min. Konsystencja średnio-gęsta, dzięki czemu nie spływa po końcówkach paznokcia/tipsa.Samopoziomujący.
Żel jednofazowy 3 w 1 (Allround Gel Clear) 5ml - Przezroczysty, bezzapachowy o konsystencji średnio - gęstej, samopoziomujący bardzo łatwy w obróbce i nie wymagają dużo piłowania. Dzięki odpowiedniej recepturze jak i średnio-gęstej konsystencji żel można stosować do całego zabiegu przedłużania i modelowania paznokci. Stosowany do tipsów jak i paznokci naturalnych. Żel ten charakteryzuje duża wytrzymałość jak i połysk. Po nałożeniu ostatniej warstwy żelu nie trzeba nakładać lakieru wybłyszczającego lub żelu wykańczającego.

Edytowane przez marzena2125
Czas edycji: 2009-02-23 o 11:46
marzena2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:52   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zolkniecie zelu

Hmmm.... czy ktoś pyyał o żele Neo nail? czy tylko ja odnosze wrażenie, ze tozakamuflowana reklama?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:11   #15
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: zolkniecie zelu

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Hmmm.... czy ktoś pyyał o żele Neo nail? czy tylko ja odnosze wrażenie, ze tozakamuflowana reklama?
ja też odniosłam takie wrażenie czytałam dwa razy i nie mam pojęcia w jaki sposób to nawiązuje do tematu
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:02   #16
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zolkniecie zelu

bez roznicy co napisza, czy reklamuja czy nie wiekszego gow*a na rynku nie ma.
i nie radze mnie denerwowac, bo chetnie opisze co ten "zel" potrafi - tak sie sklada mialam okazje sprobowac
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:01   #17
xx Madzia xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: zolkniecie zelu

hej dziewczeta!
postanowilam napisac gdyz nie mialam jak dotąd problemow z Sun flower...- do dzisiaj.
A wiec zakupiłam sobie żel jednofazowy Clear 2- ponoc jakas lepsza, unowocześniona receptura, lepiej sie trzyma itp itd..
Kupiłam także preparat Line out - wypełniacz odprysków.
I co mnie zdziwiło, niby odpryski stają sie faktycznie niewidoczne, ale po nałożeniu żelu i utwardzeniu w lampie - żel zżółknął..
Zastanawiam sie czy to kwestia tego Line out?? Czy poprostu ten żel tak żołknie?? A moze zel zżółkniał przez ten preparat. Moze lepiej napisac do Sun Flower?

czy któraś z Was miała jakis problem z Clear 2, czy Line outem??
pozdrawiam
xx Madzia xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 20:11   #18
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: zolkniecie zelu

Ja z clearem jednof.2 mialam inny problem - nie zolkl ale pękal i sie potrafil zapowietrzyc choc nie ukrywam,ze jego konsystencja bardzo mi odpowiadala...
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:43   #19
czarnasm
Raczkowanie
 
Avatar czarnasm
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Śmigiel
Wiadomości: 32
GG do czarnasm
zolkniecie zelu? ;/

hej to znowu jaaaaaaaaaa ;/ klejne pytanie do Was kochane jest takie ..
zreszta zaczne od poczatku ... zrobilam mojej mamie pazurki , zwykle takie tam ( z bialym frenchem i na koncowce posypay brokat ) wszytsko ladnie.. pieknie.. i po 2 tygodniac jeden jej pekl ... no wiec zalozylam jej nowego tipsa... znowu biala koncowka brokat itp .. i nagle co widze?? ten sniezno - bialy a reszta paznokci cala zzolknieta .. spilowalam reszte panokci bloczkem i nalozylam warstwe nablyszczajaca i nic ... wszytskie takie zolte .. mniej polysku i w ogole ... i nie wiem co robic gdy przyjdzie klientka zebym zreperowala zlamanego na nowy i nie roznil sie od pozostalych ? czego to jest wina? dodam ze za kazdym razem kiedy juz skoncze zelowanie nakladam BLYSK UV ...
podkreskam ze wszystkie produkty mam z SF
help
czarnasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 18:09   #20
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Cytat:
Napisane przez czarnasm Pokaż wiadomość
hej to znowu jaaaaaaaaaa ;/ klejne pytanie do Was kochane jest takie ..
zreszta zaczne od poczatku ... zrobilam mojej mamie pazurki , zwykle takie tam ( z bialym frenchem i na koncowce posypay brokat ) wszytsko ladnie.. pieknie.. i po 2 tygodniac jeden jej pekl ... no wiec zalozylam jej nowego tipsa... znowu biala koncowka brokat itp .. i nagle co widze?? ten sniezno - bialy a reszta paznokci cala zzolknieta .. spilowalam reszte panokci bloczkem i nalozylam warstwe nablyszczajaca i nic ... wszytskie takie zolte .. mniej polysku i w ogole ... i nie wiem co robic gdy przyjdzie klientka zebym zreperowala zlamanego na nowy i nie roznil sie od pozostalych ? czego to jest wina? dodam ze za kazdym razem kiedy juz skoncze zelowanie nakladam BLYSK UV ...
podkreskam ze wszystkie produkty mam z SF
help
A czy Twoja mama korzysta z solarium? Bo mnie niestety żółkną po solarium (
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 18:27   #21
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Jest specjalny preparat - sun blocker, zapobiega on żółknięciu żelu np. w solarium.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:28   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Ale po Błysku UV chyba nie powinno już żółknąć.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:13   #23
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

bo do Frencha najlepiej stosować jednofazówkę z filtrem yellow-stop. takie żele są fioletowe w słoiku, ale na paznokciach tego nie znać, a zapobiega to żółknięciu paznokci.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 05:58   #24
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Może mama pali papieroch i to przyczynia się do żółkniecie, albo masz / trafiłaś na felerny żel, który żółknie
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:17   #25
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Może od promieni UV, spróbuj z blokerem od UV, moż epo nim żółknięcie nie nastąpi.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:55   #26
czarnasm
Raczkowanie
 
Avatar czarnasm
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Śmigiel
Wiadomości: 32
GG do czarnasm
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

no tak wlasnie korzysta z solarium ;/ wiem ze od tego zolkna wiec szukam sposobu co z tym zrobic :|

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ale po Błysku UV chyba nie powinno już żółknąć.
no wlasnie a uzywam i zolkna

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
bo do Frencha najlepiej stosować jednofazówkę z filtrem yellow-stop. takie żele są fioletowe w słoiku, ale na paznokciach tego nie znać, a zapobiega to żółknięciu paznokci.
pierwsze slysze o tym ;/ a jakie sa koszta ? i jak to sie stosuje?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

no ok ok ok ... ale wrocmy do mojego watku ... konkretnie jak mam wprawic tipsa i poprawic reszte <bez uzupelniania> tak aby nie roznily sie ? zeby nie bylo widac ze ten jest bielszy? :| napewno mialyscie juz takie przypadki ...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Może mama pali papieroch i to przyczynia się do żółkniecie, albo masz / trafiłaś na felerny żel, który żółknie
no ok ale to nie jest wazne co ona robi ... co robi klientka .. to My jestesmy 'specami' od paznokci i to My musimy sobie z tym radzic .. :| a zel raczej nie jest felerny bo uzywam tylko i wylacznie z firmy SF
czarnasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:22   #27
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Żbey móc coś zrobić i zareagować, to musisz wiedzieć co jest grane (bo gdy np. nie chodzi na solarium i nie pali, a żele są dobrej jakości, to musi być np. felerny)
Jeżeli malujes je uv w lakierze, to zmyj ją i pomaluj na nowo i powinno być ok, jeżeli masz takiego glossa, to spiłuj go i nakładaj na nowo
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:57   #28
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Cytat:
Napisane przez czarnasm Pokaż wiadomość
no tak wlasnie korzysta z solarium ;/ wiem ze od tego zolkna wiec szukam sposobu co z tym zrobic :|

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



no wlasnie a uzywam i zolkna

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



pierwsze slysze o tym ;/ a jakie sa koszta ? i jak to sie stosuje?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

no ok ok ok ... ale wrocmy do mojego watku ... konkretnie jak mam wprawic tipsa i poprawic reszte <bez uzupelniania> tak aby nie roznily sie ? zeby nie bylo widac ze ten jest bielszy? :| napewno mialyscie juz takie przypadki ...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------



no ok ale to nie jest wazne co ona robi ... co robi klientka .. to My jestesmy 'specami' od paznokci i to My musimy sobie z tym radzic .. :| a zel raczej nie jest felerny bo uzywam tylko i wylacznie z firmy SF

jednofazówka z filtrem yellow-stop kosztuje (u mnie w sklepie) 25 zeta 15ml i stosuje się ją jak każdą inną jednofazówkę. żadnych czarów marów
normalnie się stosuje, tradycyjnie
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:56   #29
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Podciągam wątek, ale jako klientka.
Tydzień temu zrobiłam pazurki żelowe, po raz pierwszy w życiu. Jakieś 2 dni temu zauważyłam, że na niektórych mam dość mocno pożółkłe końcówki. Ale nie jest cały biały french pożółkły, tylko takie jakby cienie, głównie na brzegach - dość mocno widoczne.
Dzisiaj idę naprawić jeden złamany pazur - i teraz nie wiem co z tym żółtym? czy powinnam się domagać poprawek w cenie już zrobionych pazurów? czy to coś nie tak z moim ich "użytkowaniem"?
Dodam, że od czasu zrobienia paznokci nie byłam na solarium, nie wychodziłam na słońce, nie palę...
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:33   #30
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: zolkniecie zelu? ;/

Wydaje mi się, że może być winą złej jakości żel. Ale pewnie nie wiesz jakiej firmy żelami się posługiwała ta pani?! Żółknięcie żelu w takich przypadkach z reguły wychodzi po pewnym czasie. A na białej końcówce to bardzo dobrze widać. Dla upewnienia się sprawdź jaki odcień, kolor będzie miał ten nowo zrobiony. Jeśli będzie ładny, czysty i wydawał się świeższy od pozostałych to będzie wynikało, że miałam rację co do jakości żeli. I pewnie będziesz musiała pomyśleć o innej stylistce z lepszymi żelkami. A mam pytanko ile dałaś kasy za paznokcie???
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.