Nabłyszczacz który nie świeci w UV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 16:16   #1
basicka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3

Nabłyszczacz który nie świeci w UV


Witam wszystkie Wizażanki
Szukam Nabłyszczacza (glossa) który nie świeci w świetle UV. Miałam z Elarto, był super, ale świecił się w UV. Z AllePaznokcie też świeci a z DR także. Może są jakieś płyny które po nałozeniu na nabłyszczacz powodują, że paznokcie nie świecą....???

Pomóżcie prosze
basicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:25   #2
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

wiem że biel się jakby świeci w świetle UV... ale żeby gloss... nie zauważyłam...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:32   #3
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Gloss od Dobrej Rady się świeci, zwróciłam na to uwagę dopiero, gdy na jedną łapkę położyłam glossa a na drugą jednofazówkę. Może spróbujesz jednofazówki violet od Dr ? Czy to koniecznie musi być żel bardzo rzadki? Violet pięknie mi się błyszczy i nie rysuje się tak jak gloss.

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2010-06-25 o 16:34
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:50   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Charolina gloss w świetle UV świeci na niebiesko
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:41   #5
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

dobre, pierwsze słyszę nie zwróciłam na to uwagi;p a gloss mam z ra nails;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:20   #6
basicka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

ślicznie dziękują za odpiowiedzi...

pyt. do adzia'90: jednofazówka Violet od DR jest dobra?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Używałaś jej? Czy mogłabyś napisać która to jest (dokładnie) bo jest ich tam wiele...dzięki
basicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:35   #7
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

moj gloss od DR sie nie swieci
i mowie serio bo mnie nawet to zdziwiło
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 21:37   #8
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

gloss od doberka na stówę świeci, a raczej zmienia kolor na niebieski

http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...0g-30ml-violet

Jak wejdziesz do mojej galerii (choć chyba szybciej znajdziesz na blogu :P ) to frencha z malowanymi chabrami nabłyszczałam właśnie violetem.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-06-25 o 21:38
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 00:27   #9
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Cytat:
Napisane przez basicka Pokaż wiadomość
ślicznie dziękują za odpiowiedzi...

pyt. do adzia'90: jednofazówka Violet od DR jest dobra?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Używałaś jej? Czy mogłabyś napisać która to jest (dokładnie) bo jest ich tam wiele...dzięki
Używam jednofazówki violet od jakiegoś miesiąca. Gloss mi się zapowietrza, nie umiem go położyć, by się nie zapowietrzał. Mi violet ładnie się błyszczy po przemyciu wacikiem kosmetycznym, po bezpyłowym nie tak bardzo.
Magali podała Ci linka do tego żelu. Ja może wstawię linka do pojemności 5ml możesz wziąć na spróbowanie.
http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...tr-yellow-stop
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:38   #10
basicka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Witam ponownie
Napisalam do dobrej rady bo chcialam zamowic jednofazówke Violet i uzyskalam taka odpowiedz:

"Witam!
Nie ma żadnych płynów które powodują zniknięcie efektu świecenia w świetle UV. A jesli Pani polakieruje paznokcie zwykłym lakierem bezbarwnym (nie Top Coat, tylko zwykły bezbarwny lakier) to nie będą świecić."

teraz to juz calkiem zglupialam

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

jeszcze napisała tak:


"Mamy 3 rodzaje jednofazówki na naszym sklepie www.dobrarada.com.pl
jednofazowy zwykły (nie świci w świetle) - średniogęsty
jednofazowy Violet - z lekką błękitną poświatą (może świecić) srednio rzadki
jednofazowy Fashion One-phase clear - średnio rzadki, nie świeci"
basicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:32   #11
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Mi się jednofazowy violet nie świeci w uv , może świetlówka w lampie jest za słaba, żeby widać było świecenie, może na imprezie ze światłem uv o większej mocy widać niebieski odcień.

Nie pracowałam nigdy na zwykłej jednofazówce ani na nowej serii Fashion, więc na ich temat się nie wypowiem.

A może faktycznie nabłyszczać paznokcie dobrym przezroczystym lakierem do paznokci? Od kilku stylistek słyszałam, że tak robią.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:34   #12
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

generalnie na 100% nie świeci na niebiesko jednofazówka z naszej nowej linii Fashion - One-phase Clear. Jest dosyć rzadka, nie ma zadnego zabarwienia (nie posiada w składzie filtrów anty-Yellow). Po prostu całkiem przezroczysty i bezbarwny żel, dosyć rzadkawy, można uzywać jako nabłyszczacza - nawet jak nieco tego żelu wejdzie na naturalną płytke paznokcia - nie zliftuje - tak jak się niestety dzieje z typowymi żelami nabłyszczającymi typu Quick Finish.

a co do jednofazówki violet i QF - czasami świeci, a czasami nie, nie wiem czym to jest spowodowane. Myslę, że przede wszystkim rodzajem lamp które są na dyskotekach oraz żelami jakie są pod nimi.

Dlatego aby mieć 100% pewnosci - albo jednofazówka Fashion, albo nasza zwykła klasyczna jednofazówka (ta najstarsza jaką mamy).

Co do lakierów - jedynie lakier bezbarwny - najzwyklejszy - np. z Golden Rose Selene - nie świeci w UV, bo większość topów już świeci, zwłaszcza te z filtrem zapobiegającym żółknięciu.

Poza tym pamiętajcie - lakier połozony na żele silikonowe może zmatowieć, dlatego, że lakier zawiera rozpuszczalniki (aceton, toluen i inne pochodne) i żel silikonowy pod spodem może wejść w reakcję z lakierem i całość zmatowi się, albo będzie brzydko się złuszczać. Jeśli lakier to raczej tylko na żele sztywne.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:01   #13
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
gloss od doberka na stówę świeci, a raczej zmienia kolor na niebieski

http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...0g-30ml-violet

Jak wejdziesz do mojej galerii (choć chyba szybciej znajdziesz na blogu :P ) to frencha z malowanymi chabrami nabłyszczałam właśnie violetem.
a ja zrobe zdj glossa pod lampa i Ci pokaze ze mój nie zmienia koloru...
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:29   #14
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
generalnie na 100% nie świeci na niebiesko jednofazówka z naszej nowej linii Fashion - One-phase Clear. Jest dosyć rzadka, nie ma zadnego zabarwienia (nie posiada w składzie filtrów anty-Yellow). Po prostu całkiem przezroczysty i bezbarwny żel, dosyć rzadkawy, można uzywać jako nabłyszczacza - nawet jak nieco tego żelu wejdzie na naturalną płytke paznokcia - nie zliftuje - tak jak się niestety dzieje z typowymi żelami nabłyszczającymi typu Quick Finish.

a co do jednofazówki violet i QF - czasami świeci, a czasami nie, nie wiem czym to jest spowodowane. Myslę, że przede wszystkim rodzajem lamp które są na dyskotekach oraz żelami jakie są pod nimi.

Dlatego aby mieć 100% pewnosci - albo jednofazówka Fashion, albo nasza zwykła klasyczna jednofazówka (ta najstarsza jaką mamy).

Co do lakierów - jedynie lakier bezbarwny - najzwyklejszy - np. z Golden Rose Selene - nie świeci w UV, bo większość topów już świeci, zwłaszcza te z filtrem zapobiegającym żółknięciu.

Poza tym pamiętajcie - lakier połozony na żele silikonowe może zmatowieć, dlatego, że lakier zawiera rozpuszczalniki (aceton, toluen i inne pochodne) i żel silikonowy pod spodem może wejść w reakcję z lakierem i całość zmatowi się, albo będzie brzydko się złuszczać. Jeśli lakier to raczej tylko na żele sztywne.
Dobrarado, chciałam siostrze zażelować naturalne paznokcie, żelem easy off, ale ona uwielbia malować paznokcie. Zrozumiałam, że w takim przypadku nie polecasz zażelowania żelem silikonowym? A jeśli na silikonowego nałożę jednofazówkę? Wiem, że przed ściągnięciem masy będzie trzeba ściągnąć jednofazówkę, żeby żel easy off się rozpuścił.

Przepraszam za ot
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:33   #15
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Adziu - albo zwracać uwagę na lakiery - czyli stosować lakier podkładowy (są takie bazy pod lakier) albo uważać na lakiery - niestety większość z lakierów jednak może trochę niszczyć żele silikonowe (co najśmieszniejsze - zwłaszcza te nowej generacji, drogie, z ulepszaczami, utwardzaczami, szybkoschnące etc..), raczej jeśli juz to najlepiej takie zwykłe lakiery stosować (dor, Golden Rose, inne tanie polskie popularne lakiery - ados, itd...)

oczywiście można połozyć na górę jakiś sztywny żelik, ale w sumie po co. To już lepiej pomalowac jako podkład lakier UV Stal - ten utwardzany w lampie UV i dopiero na niego kłaść lakiery kolorowe.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:51   #16
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Nabłyszczacz który nie świeci w UV

Siostra kupuje chyba tylko lakiery Golden rose, bo są niedrogie a dobrej jakości Skoro podkład pod lakier wystarczy to pewnie się skusi na utwardzenie naturalków. Dziękuję za odpowiedź.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.