Gdzie kupić dobrej jakości torebkę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-21, 12:54   #31
impaula
Raczkowanie

Dot.: Gdzie kupić dobrej jakości torebkę?

Polecam Dzikiego Józefa - jeśli podoba ci się taki styl lub polowanie na coś na wyprzedaży np. w Wittchen - niedawno dziewczyny kupowały za ok. 350zł piękne shoppery ze skóry saffiano.

Edytowane przez impaula
Czas edycji: 2015-08-21 o 13:03
impaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 15:09   #32
kaledonia
Moderator

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Polecam Dzikiego Józefa - jeśli podoba ci się taki styl lub polowanie na coś na wyprzedaży np. w Wittchen - niedawno dziewczyny kupowały za ok. 350zł piękne shoppery ze skóry saffiano.
Przepłaciły, w Lidlu były torebki tej marki po 250zł
Stary 2015-08-22, 07:37   #33
victorion
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Jakiś czas temu udało mi się upolować torebkę Witchen na przecenie (ich sklep online, 100zł) i trzyma się wyjątkowo dobrze (moje torebki nie są dobrze traktowane...). Więc polecam polowanie na ich przeceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79-4Y-613-1-l.jpg (91,0 KB, 49 załadowań)
victorion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 17:52   #34
olaknup
Przyczajenie

Też wolę kupić droższą torebkę ze skóry naturalnej niż jakieś tańsze, które szybko się niszczą. Czasem lepiej kupić coś droższego i użytkować przez długie lata niż jakiś tani bubel. Ostatnio idąc na wesele kupiłam sobie taką małą pocieszną torebunię: xxx i zaczęłam ją nosić na co dzień

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-18 o 00:16 Powód: Link.
olaknup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 11:13   #35
HalszkaRitta
Raczkowanie

Nie wiem czy jest sens tworzyć nowy wątek, więc zapytam tutaj. Czy któraś z Was ma torebkę marki Przywara Strzałka i może coś powiedzieć o jakości, plusach i minusach tych torebek. Wyglądają na bardzo solidnie wykonane, interesuje mnie głównie model Croco Bow i Tassel Mini Croco, ale z chęcia poczytam również o innych modelach.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:21   #36
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Niektóre torebki Venezii są bardzo dobrej jakości. Ale to trzeba trafić; warto stacjonarnie pomacać przed zakupem jakość skóry. Mam dwie torebki od nich już kilka lat i chociaż jestem niszczycielem rzeczy wszelkich naprawdę dobrze sie trzymają. Ale miałam tez takie ktore się rozpadły szybko.

Mogę też polecić torebki Fossil, to trochę wyzsza półka ale do upolowania w tkmaksie lub od ludzi prywatnie; chodzą po 2-3 stówy. Nic sie z nimi nie dzieje, a ja naprawdę szastam torebkami, ładuję do środka ziemniaki, stawiam na podlodze w autobusie, wożę w rowerowym koszu, w domu rzucam gdzie popadnie i mi się pies na nich rozsiada....

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 11:21   #37
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest sens tworzyć nowy wątek, więc zapytam tutaj. Czy któraś z Was ma torebkę marki Przywara Strzałka i może coś powiedzieć o jakości, plusach i minusach tych torebek. Wyglądają na bardzo solidnie wykonane, interesuje mnie głównie model Croco Bow i Tassel Mini Croco, ale z chęcia poczytam również o innych modelach.
Ja mam, ale w gładkiej skórze. Jest genialna, trwała, ale zastanów się czy brak środka ci nie przeszkadza.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:28   #38
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam, ale w gładkiej skórze. Jest genialna, trwała, ale zastanów się czy brak środka ci nie przeszkadza.

Jeżeli chodzi o to, że brak przegródek to nawet lepiej, bo nie lubię wszelkich mniejszych i większych kieszonek w środku torebki, a co do braku ,,wyściółki" w środku to właśnie się zastanawiam :/ choć modele są piękne i kuszą.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 11:37   #39
PrzemyslawTubek
Przyczajenie

Kupiłem kiedyś w Lavard bardzo modną bordową torbę za 200 zł ale z prawdziwej włosej skóry z certyfikatem. Były sprowadzone z Włoch ale nie tylko. Ostatnio słyszałem jak Lavard wprowadziła do sprzedaży nowe torebki z prawdziwej skóry z Grecji. Można zobaczyć torebki tutaj lavard
Myślę, że znajdziesz coś dla Ciebie.

Właśnie sprawdziłem, że Lavard wycofał z sprzedaży torebki, jaka szkoda Ale może są jeszcze w stacjonarnych sklepach, myślę, że warto pójść posprawdzać.

Edytowane przez PrzemyslawTubek
Czas edycji: 2019-11-05 o 11:39 Powód: Nowa sytuacja
PrzemyslawTubek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości