Jaki jest wasz styl? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-09, 09:28   #61
heyyou
Raczkowanie

Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

A jeśli o mnie chodzi, to styl jest bliżej niezidentyfikowany, uogolniajac polega na mieszaniu, czasem mam ochote być elegancka (ale jakoś nigdy do konca, wiec do spodni z kantem nosze adidaski :P), albo do kostiumu zabawne baletki z kotkami ... czasem sportowa, ale wtedy rąbne sobie np korale do t-shirt'u... na zdjęciach kilka z mojego zbioru marynarko-zakiecików, które uwazam za podstawe garderoby , szczegolnie gdy zdarzy mi się zaspać na zajęcia
Zdjecie z czarnym zakiecikiem rozjaśnione, zeby bylo widac kokardkę :O)

Strasznie podoba mi się styl Olsenek, który prezentujecie na fotkach, ale jakos źle się czuję mając na sobie taki chaos... a szkoda
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:11   #62
dureksis
Zadomowienie

boski masz ten zestaw!!!
Szczególnie 4!! piękneee
Stary 2006-03-09, 20:04   #63
heyyou
Raczkowanie

A dziękuję ślicznie chociaż nie wiem, o którym mowisz (4 w nazwie, czy w kolejnosci - nie bylabym sobą gdybym czegoś nie pomieszała). Buźka
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 21:48   #64
nANcY:*
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vivian
Ja natomiast kocham ubierac się w ciemne rzeczy, głównie dominuje tam kolor czarny, ale równiez brązowy, sliwkowy, czerwony, a z jasnych turkusowy i białyBluzki, tshirty, jeansy, bądź bojówki i oczywiście buty: trampki i glany. Podoba mi się styl Avril Lavigne choć jej szczerze nie cierpięPodstawa są równiez różne pierdółki jak: sznurki na ręke i szyję oraz torba z naszywkami i róznymi bzdecikamiObowiązkowo nieodłączny element pasek z ćwiekami. Jak znajde jakies foty to potem wkleję pozdrawiam
Też lubie taki styl Mimo że Avril nie cenie z jej twórczości, ciuchy ma raczej spoko Styl w którym sie ubieram określe jako wyłącznie MÓJ W swojej szafie posiadam jensy biodrówki, przedarte jakby ''przenoszone'', bluzki raczej zwykłe bez jakiś nadruków typu ''sexi gril'' bo takich nie lubie, dużo ozdób(czasem za dużo hehe), pasków z ćwiekami, trampki, glany, torby i takie tam Kolory: czerwony,czarny,zielony-zgniły,granatowy,bordowy, biały,szary,śliwka itp. Maluje oczy czarną kredką i tuszem. Włosy mam długie proste z grzywką na bok, głęboki brąz z poświatą bordo. Na lato planuje zafarbowac 2 duże pasma na czerwień bądz blond. I to byłoby na tyle mojego stylu heh
nANcY:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:56   #65
joanna555
Raczkowanie

Jaki jest wasz styl?

Mam problem w odnalezieniu swojego stylu. Chce ubierać sie modnie, ale i troszkę nietypowo (nie jak pół miasta). Czasem mam problem w doborze ubrań i zwykle ubieram sie "bezpiecznie" (czyli dzinsy i coś do tego). Poradźcie jaki styl byłby dla mnie dobry... Albo w jaki sposób dobierać ubrania i jakie wybierać na specjalną okazję.
Mój opis:
Wzrost: 165
Waga: 59
Wlosy: blond
Oczy: niebiesko - zielone
Cera: Jasna
Praca: nauczyciel
Dotychczasowy styl: Nie wiem jak go nazwać, najczęsciej dżinsy+bluzeczka, lub golf obecnie.
Dziękuje za wszystkie rady!!!
Stary 2006-03-16, 15:03   #66
joanna555
Raczkowanie

Dot.: Jaki jest wasz styl?

I jeszcze jedno: nie lubie stylu"sztywnej elegancji".
Bardzo prosze o rady!!!
Stary 2006-03-16, 15:34   #67
ałła
Rozeznanie

A jak sie czujesz w spodnicach? Ostatnio mam fiola na ich punkcie . Poza tym uwazam ze kobieta zawsze prezentuje sie lepiej niz w spodniach. Nie mam tu na mysli takich garsonkowych z rozporkiem. Dla przykladu dolaczam moje faworytki. Jestem tez zwolenniczka zakietow. Odpowiednio dobrane do spodnicy stanowia niesamowite polaczenie

Wszystkie tez rzeczy sa z allegro

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2007-03-19 o 19:45
ałła jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:35   #68
buckfast_superbee
Raczkowanie

.

Edytowane przez buckfast_superbee
Czas edycji: 2006-06-22 o 19:28
buckfast_superbee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:36   #69
ałła
Rozeznanie

cd...

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2007-03-19 o 19:45
ałła jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:44   #70
joanna555
Raczkowanie

Ałła, dzieki Te spódniczki są rewelacyjne. I to fakt powszechnie znany, ze kobiecie lepiej w spódnicy. Mój mąż ciągle mi to powtarza. Dzięki za fotki, pozdrawiam!

Ah! Ałła - gdzie i za ile takie cudeńka można dostać, zaraz pędze do sklepu
Stary 2006-03-16, 15:45   #71
buckfast_superbee
Raczkowanie

pare fotek ode mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05%7E10.jpg (35,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 151.jpg (94,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 184.jpg (26,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (71,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba.jpg (100,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica%20alba%2016.jpg (77,7 KB, 25 załadowań)
Stary 2006-03-16, 15:52   #72
buckfast_superbee
Raczkowanie

i jeszcze te
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (68,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba070.jpg (35,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Banana_Republic.jpg (113,2 KB, 21 załadowań)
Stary 2006-03-16, 15:54   #73
besciara
Wtajemniczenie

Red face Dot.: Jaki jest wasz styl?

Cytat:
Napisane przez joanna555
Mam problem w odnalezieniu swojego stylu. Chce ubierać sie modnie, ale i troszkę nietypowo (nie jak pół miasta). Czasem mam problem w doborze ubrań i zwykle ubieram sie "bezpiecznie" (czyli dzinsy i coś do tego). Poradźcie jaki styl byłby dla mnie dobry... Albo w jaki sposób dobierać ubrania i jakie wybierać na specjalną okazję.
Mój opis:
Wzrost: 165
Waga: 59
Wlosy: blond
Oczy: niebiesko - zielone
Cera: Jasna
Praca: nauczyciel
Dotychczasowy styl: Nie wiem jak go nazwać, najczęsciej dżinsy+bluzeczka, lub golf obecnie.
Dziękuje za wszystkie rady!!!
Zbliża się wiosna do doskonały moment by troszkę rozpieścić samą siebie i umieścić kilka modnych ciuszków w szafie. Myślę, że praca nauczycielki nie zoobowiązuje do zamykania się w połączeniach spódnica+ żakiet. Jesteś młodą osobą i powinnać bawić się strojem . Jesteś podobnego wzrostu co ja dlatego możesz nosić szpileczki, ale wygodniej napewno w bucikach płaskich jak się tak chodzi cały dzień w szkółce . Wnioskuję, że masz jasną karnację dlatego nie wiem czy będzie Tobie dobrze w pastelach, które teraz będą bardzo modne, ale polecam poprzymieżać w sklepach . Moje propozycje są następujące. Do pracy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (19,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (23,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (11,0 KB, 10 załadowań)
besciara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:58   #74
besciara
Wtajemniczenie

Do pracy part 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (19,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (20,3 KB, 3 załadowań)
Stary 2006-03-16, 16:02   #75
besciara
Wtajemniczenie

part 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (12,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (15,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (15,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (12,7 KB, 21 załadowań)
Stary 2006-03-16, 17:36   #76
Tajemnicza667
Zadomowienie

Ogromną moc mają dodatki, bardzo różne, np. korale-teraz bardzo modne. Mój styl jest taki: uwielbiam kontrasty i zawsze muszę dorzucić do garderoby coś czarnego, uwielbiam czerń!!! Dodaje charkteru. Lubię też chodzić w jeansach, ale takich klasycznych, bez żadnych dodatkowych kieszeni po bokach nogawek. Moim ulubionym dodatkiem do jeansów jest długa apaszka przewiązana na biodrach zamiast paska do spodni, niby taki drobiazg a dodaje elegancji...
Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:55   #77
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274
Wasz styl ubierania

Witam!

Mam nadzieje, że takiego temaciku jeszcze nie było.
Więc ... jaki macie styl ubierania ? Elegancki ? Sportowy ? Na punka ? Czy taki nijaki ? Albo jakiś inny ?
Ja sama mam okropny problem ze znalezieniem własnego stylu ubierania. bieram się tak jakoś nijako ... nie wiem jak to określić ... ciegle gdy przeglądam jakiieś nowinki,albo oglądam fotki gwiazd to dosłownie wszytsko mi się podoba i chciałabym się upodobnić do jakiejś gwiazdy, tylko, że co chwile mi sie zmieniają poglądy ... Nie no ! 14 lat i taki problem Na wiosne chcałabym WSZYSTKO zmienić ..., tlyko już sama nie wiem jak ... to chciłabym wyglądać jak a'la Hilary Duff, to zaś chciałabym byś dziewczyną z elegancją, to zaś ubrania oldschool, albo jakieś skejtowe No tragicznie tak nie byc sdecydowanym !! Teraz musze kupić sobie butki wiosenne i zas problem !! Nie wiem czy sobie kupić sportowe adidaski czy jakieś modne w tym sezonie balerinki ... Wogóle już sama nie wiem jaki styl mi przypasi ...
Okropne nie ?
Stary 2006-03-25, 15:00   #78
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: Wasz styl ubierania

ja ostatnio odkąd zaczęłam pracować z biurze przerzuciłam się na styl bardziej poważny, wyrafinowany, ale równie młodzieżowy. Kocham dżinsy, z który prawie nigdy się nie rozstaję, wszelkie marynarki sztruksowe, koszulki, koszule i buciki na płaskim obcasie w szpic pokochałam też kolor brązowy, beż, czarny i biały no i wyzbywam się powoli z moich kolorowych koszulek
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:02   #79
fuksjaa
Zakorzenienie

Było już wieele takich tematów Wiem, bo w którymś się wypowiadałam. Polecam wyszukiwarkę.

A co do Twoich wątpliwości w związku z ubieraniem, to najwazniejsze jest, żebyś zawsze znalazła coś dla siebie, coś w czym będziesz się dobrze czuła. Bo nie o to przecież chodzi, żeby być kserówką kogoś innego
fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:12   #80
tootsie
Zakorzenienie

czy tak ciężko jest użyć wyszukiwarki zamiast zakłądać kolejny wątek na ten sam temat?

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:44   #81
różowiutka
Zakorzenienie

Elegancki & seksowny, choć ostatnio coś mi strzeliło do głowy i spodobał mi sie sportowy- krótkie bluzy z kaptutem, patrolówka.. etc. Nigdy bym sie po sobie tego nie spodziewała, wszyscy sie strasznie dziwią jak mnie zobaczą na sportowo (bo tak to zawsze szpilki i szpilkiheh) ale jednak spodobało mi sie
różowiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:45   #82
coca_cola
Wtajemniczenie

sportowo-elegnacki zalezy od dnia.. raz zaloze adidasy, dzinsy i jakas bluze, a kiedy indziej baletki, spodniczke i marynarke po prostu kupuje to, co mi sie spodoba
coca_cola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:53   #83
soni
Raczkowanie

sportowy , lubię rozpinane bluzy i old - schoolowe ubranka , czasem tylko marzy mi się zacząć chodzić w szpilkach i seksownych ubrankach , ale to wymaga poświęcenia ...
soni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:52   #84
BootyLicious
Przyczajenie

GG do BootyLicious

preferuje styl sportowy, kocham ubrania markowe typu baby phat, akademiks, rocawear, vuitton, prada, d&g,
podobnie jak soni lubie oldschool we wszelkiej postaci, buty nike airforce, i oldschoolowe bluzy, tez czasem mnie korci zeby ubrac szpilki, ale poprostu nie umiem w nich chodzic, bolą mnie nogi ;D
Stary 2006-03-26, 13:13   #85
agnieszka16
Zadomowienie

A ja najbardziej lubie ubrania romantyczno-hippi wiosna i latem (biale spodnice, koronki, falbanki, wszystkow naturalnych kolorach i materialach), a zima takie zwyczajne, ale dobrej jakosci i w fajnych krojach (ladne dzinsy, balerinki)
agnieszka16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:46   #86
~Carmen~
Rozeznanie

GG do ~Carmen~

mam dzien kiedy uwielbiam ubrac sie na sportowo lub taki gdzie zakąłdma super kobiece ciuszki uwilbiam turkuse w kazdej postaci choc jest to kolor cukierkowy (cos jak róż) ale jestem blondynka i wiem ze dobrze mi w takim kolorze (mowie na to kolor chmurkowy co bardzo bawi moich znajomych -kiedys kojarzyli mnie "ooo to ta co ma "chmurkowe paznokcie ") heheheh jestem uczennica wiec na codzien raczej normalnie jeansy i jakas bluzeczka lub sweterek lubie orginalne ciuszki dlatego czasem zagladam do lumpeksów (z moja siostra przy znajomych nazywamy to pieszczotliwie "el") kobietka zmienna jest i mnie to sie konkretnie tyczy

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:56   #87
Annake
Raczkowanie

A jako, że kobieta zmienną jest.. ja i mój styl również się zmienia, ale to w zależności od nastroju. W szafie mam od najbardziej elganckich kostiumów po najbardziej sportowe ubranka Ale ogólnie to modnie, na luzie, wygodnie i bez przesady - to mój styl

R.W. Emerson
Annake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:21   #88
cosma
Zakorzenienie

Ja mój styl określam jako "sportowa elegancja".
Jestem dosyć zachowawcza,nie lubię dziwact w ubiorze,ale też taka "klasyczna" klasyka typu kostiumik,szpileczki itp. jest stanowczo nie dla mnie.
Głownie chodzę w spodniach-dzinsy,też materiałowe(ale nie eleganckie).
Z nadejściem wiosny zacznę nosić spódnice.Lubię długie kolczyki,w ogóle biżuterie(ale badziewną),torebki,szalic zki.Buty preferuje na płaskim obcasie.Jestem raczej wysoka więc moge sobie na to pozwolić.
Sporo mam bluzek z krótkim rękawem i topików.Lubie kurtki,a
ostanio wzbogaciłam sie też o dwa, beżowe trencze.
Moje kolorydcienie niebieskiego(w tym najbardziej turkus),brąz,zieleń,troch ę szarości.
Jesli chodzi o style znanych osób, które są mi bliskie to:Jesscica Alba i Sarah Michelle Geller.
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:21   #89
handka
Przyczajenie

Jeśli o mnie chodzi.. Chciałabym mieć możliwość wyboru. Moja szafa obfituje (niemal od zawsze) w tylko kilka ubrań. W tej chwili nie mam nawet co na siebie włożyć. Wszystko jest albo znoszone albo sprane albo przetarte albo nie wypada się w tym pokazać gdziekolwiek albo zupełnie do mnie nie pasuje albo na mnie wisi. Ale w sumie nie ma się co dziwić. Od zawsze nie miałam funduszy. I niemal wszystkie ubrania jakie posiadam, są od kogoś

Mimo to jednak mam swój styl. A właściwie mieszankę, na którą składają głównie: militarny, romantyczny, sportowy, oldschool, klasyczny. Chciałabym kształtować siebie w zależności od nastroju czy sytuacji.
Kolory, które preferuję to m.in.: biały, blade odcienie różnych kolorów, szary i jego odcienie (w tym przede wszystkim melanż), beż, jasny brąz (podobny do beżu, lecz nieco ciemniejszy), błękity, khaki, zgniłe zielenie, pomarańcz, brudny róż, czarno-biało-błękitne moro. W zestawieniach: brązy z różem lub pomarańczem, biały z czarnym - klasyczny, khaki i blady beżowy, jasny brąz z czarnym i beżowym bladym, brudny róż z szarym.

Ogólnie podobają mi się: kieszenie (pokaźna ilość), mankiety, troczki i wszelkie ściągania po bokach, falbanki, marszczenia (w zależności od konkretnego modelu), fiszbiny, "bufki" w bluzeczkach, koronki (jeśli są właściwie użyte), kopertowe bluzki, szerokie nogawki u dołu, rozcięcia, wygięte daszki, kaptury, golfy, typowo damskie kroje t-shirtów, bluzy na suwak, "kangurki", długie rękawy w swetrach (w które można schować dłonie jeszcze), szpiczaste kołnierze lub duże golfy, rękawki krótkie - skośne, typowo dziewczęce.

W czym bym siebie widziała?
BIELIZNA - Szorty przede wszystkim - bawełna i bawełna ze strechem lub elastyczne (z delikatną koronką); szortowate - do połowy pośladków, z koronką; klasyczne figi kobieco skrojone; dopasowane biustonosze i gorsety (również w stylu push-up, z koronką lub fiszbinami); "cieliste" rajstopy; zakolanówki; podkolanówki cienkie; skarpetki w stylu kabaretek w jasnych kolorach; wesołe, dziecinnie motywowe skarpetki..
SPODNIE - głównie bojówki z kieszeniami po bokach udek i mnóstwem kieszeni, z tyłu nisko osadzone kieszenie na pupie; biodrówki z rozszerzanymi nogawkami u dołu (styl dzwnów) i małymi kieszeniami na pupie nisko osadzonymi; rozszerzane nogawki u dołu w klasycznych spodniach wyjściowych; biodrówki z troczkami - ściągane na dole po bokach.
SPÓDNICZKI, SUKIENKI - spódniczki z falbanką, do kolanka (w wersji letniej i zimowej); przed kolanko, z rozcięciem na udzie; mini z krótką falbanką i kieszonką z boku lub mini jeans - z aplikacją lub czymś podobnym; spódniczka delikatnie ze skosa, sukienka z bufkami - delikatna, kobieca, z koronką u dołu i przy rękawach lub falbanką, do kolanka.
OKRYCIA WIERZCHNIE - płaszczyk zimowy pikowany lub kraciasto welniany, z kapturem; płaszczyk z kapturem i kieszeniami; płaszczyk z kołnierzem szpiczastym (ale bez przesady); oldchoolowa kurtka; kurtka przeciwdeszczowa z kapturem; kamizelki pikowane i cienkie (z czegoś w rodzaju ortalionu).
SWETERKI, BLUZECZKI - wszelkiego rodzaju swetry; sweterki podkreślające figurę; koszula z kamizelką lub golfem bez rękawów; bluzeczka - łódeczka; koszula z mankietami, biala; bluzy: głownie longslave, przy ciele; na zimę - golfy wełniane - np. zasuwany..

DODATKI
CZAPKI - kaszkiet z możliwością uformowania na głowie z wygiętym daszkiem; kaszkiet (ten owalny) z daszkiem; patrolówka lub podobna - z wygiętym daszkiem.
BIŻUTERIA - tylko i wyłącznie srebrna lub podobnie błyszcząca na srebrno ewentualnie plastiki - kolorowe formy w kolczykach.
PASKI - dopasowane do konkretnego stylu - np. parciane; szarfowate z kokardką.
TOREBKI - małe, tuż pod pachę albo w stylu militarnym, pojemne.
BUTY - sportowe; czarne (czarno-białe, czarno-blado różowe lub blado błękitne lub blado zielone) trekkingi; kozaczki dł. do kolan ładnie przylegajace do nogi; wsuwane beżowe..
Jeśli obcas to w granicach 2 - 5cm. Choć z doborem butów do reszty, czuję, ze byłby problem.

STYLE - POŁĄCZENIA - EFEKTY KOŃCOWE
spodnium - ze stójką i spodniami z rozszerzanymi u dołu nogawkami, delikatne szpilki - sportowa elegancja
spódniczka z falbanką do kolanka, bluzeczka z bufkami - styl romantyczny
bojówki, bluza longslave, torba militarna.. Oj, ja mogę tak długo klikac i klikać..ale może już wystarczy? :P

Oj, jakbym tak chciała MÓC się tak ubierać.. Oj jakbym chciała..
handka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:31   #90
OLuNia
Zadomowienie

GG do OLuNia

Oldschool...raczej luźne spodnie (tzn nie takie bardzo szerokie ale nie opięte) proste...adidaski...koszu lka/bluzka...bluza... okularki ciemne...czapeczka...troc he hip hopu Ale jak trzeba do skromna elegancja (choc rzadko ) no i tyle ...taki ogólnik
OLuNia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości