Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Perfumy, wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-14, 14:06   #1681
Lucho
The Nomad

Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chwilową promocję Na poczcie
A wiadomo do kiedy?
Chwilową znaczy okresową, tego mi na poczcie umiano zamknąć w konkretnych ramach czasowych Może jutro dojdą do tego Informacyjnie to tam burdello boom boom mają

Lucjuszowe pachnące włości

Ynstagramowo
Lucho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 17:27   #1682
hatka
Zadomowienie

No to „pięknie”...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-11-14, 17:33   #1683
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
No to „pięknie”...

Jak to z naszą pocztą... Ta "promocja" to pewnie błąd albo nowy cennik, a panie wymyślają.
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 10:02   #1684
hatka
Zadomowienie

Sprawdziłam te ceny i faktycznie wg cennika na stronie PP ceny paczki+ przy nadawaniu przez e-nadawcę spadły, natomiast jeśli program tego nie uwzględnia to to jest jakaś paranoja. Nie sprawdzałam jeszcze tego, bo ostatnio nadawałam z opcją, że za przesyłkę zapłaci adresat, więc nie wiem, ile sobie policzą. Poza tym jak nadaję, to i tak ostatecznie mi cenę nalicza pani w okienku. Pojdę w pn na pocztę to zobaczę.

Stary 2019-11-17, 17:55   #1685
Fenris
Czekam na Ragnarok

Zara we współpracy z Jo Malone (Jo Loves) stworzyła serię 8 zapachów, które już są dostępne w niektórych sklepach stacjonarnych.

Kolekcja nazywa się Zara Emotions i zawiera:

1. VETIVER PAMPLEMOUSSE ("biała bawełniana koszula z cytrusowymi akcentami"; zapach z nutami grejpfruta, mandarynki i wetywerii pachnącej)

2. WATERLILY TEA DRESS ("delikatna muzyka jazzowa w tle, piknik na trawie, rześka bryza muskająca sukienkę w stylu vintage"; zapach z nutami bergamotki, mięty kłosowej i piżma)

3. EBONY WOOD ("ta chwila pełna wolności i beztroskich przygód, które właśnie nadchodzą"; zapach z nutami różowego pieprzu, goździka i drewna hebanowego)

4. AMALFI SUNRAY ("ogrom szczęśliwych letnich wspomnień z wakacji spędzonych na włoskiej Rivierze"; zapach z nutami bergamotki, mandarynki i kwiatu pomarańczy)

5. TUBEREUSE NOIR ("główna nuta tuberozy lśni mocniej od wszelkich diamentów"; zapach z nutami ylang ylang, tuberozy i sandałowca)

6. FLEUR D'ORANGER ("specjalne okazje należy zawsze świętować z kwiatami pomarańczy"; zapach z nutami kwiatu pomarańczy, neroli i ylang ylang)

7. FLEUR DE PATCHOULI ("esencja tego zapachu oczaruje cię i rzuci wyzwanie twojej kreatywności"; zapach z nutami piwonii, paczulki wonnej i drewna gwajakowca)

8. BOHEMIAN BLUEBELLS ("aromat klimatów bohemy, pełen śmiałych i nieoczekiwanych nut zapachowych o hipnotyzującym, dynamicznym charakterze, odmienny od wszystkich znanych ci zapachów"; zapach z nutami lawendy, sandałowca i piżma)

Ceny:
90 ml - 99,90 zł
40 ml - 69,90 zł
10 ml - 25,90 zł

set 8 x 4 ml - 69,90 zł
set 8 x 40 ml - 449 zł

Najbardziej ciekawa jestem Ebony Wood, Vetiver Pamplemousse, Bohemian Bluebells, Fleur de Patchouli.
Niestety zestaw próbek jest wykupiony, a już miałam klikać W stacjonarkach niedostępny.
Ogólnie bardzo fajna koncepcja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jo-malone-x-zara-zara-emotions-collection-by-jo-loves-1573749676.jpg (15,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara-jo-malone-1.jpg (50,8 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: Wczoraj o 18:51
Stary Wczoraj, 19:16   #1686
hatka
Zadomowienie

Zestaw próbek już wykupiony? Ludzie to sie na wszystko rzucają... ja sie zastanawialam nad nim w weekend, ale ostatecznie pojechalam do miasta przewąchać te zapachy, no i szału nie ma. Najbardziej nastawiałam się na Ebony Woods - strasznie rachityczny. Najfajniejszy Vetiver Pamplemousse, bo to są pw cytrusy, wetiweru malo, coś tam wychodzi w bazie po dwóch godzinach. Nie wiem co sądzić o tym Fleur de Patchouli, bo to taki miks, gdzie nie wybija sie ani piwonia, ani paczula.

Stary Wczoraj, 19:34   #1687
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Zestaw próbek już wykupiony? Ludzie to sie na wszystko rzucają... ja sie zastanawialam nad nim w weekend, ale ostatecznie pojechalam do miasta przewąchać te zapachy, no i szału nie ma. Najbardziej nastawiałam się na Ebony Woods - strasznie rachityczny. Najfajniejszy Vetiver Pamplemousse, bo to są pw cytrusy, wetiweru malo, coś tam wychodzi w bazie po dwóch godzinach. Nie wiem co sądzić o tym Fleur de Patchouli, bo to taki miks, gdzie nie wybija sie ani piwonia, ani paczula.

A testowałaś może Bohemian lub Waterlily?
Ja właśnie rozmyślałam nad zestawem próbek... i wykupili.
Stary Wczoraj, 23:22   #1688
Iavender

ja kupiłam waterlily. kojarzy mi się z acqua di gioia. trwałość lepsza od jo malone według mnie
jeden też bardzo mi się kojarzył z j’adore.

ogólnie podoba mi się cała kolekcja i pomysł, mam nadzieję, że zrobią też w przyszłości dyfuzory i świece
Stary Wczoraj, 23:30   #1689
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
ja kupiłam waterlily. kojarzy mi się z acqua di gioia. trwałość lepsza od jo malone według mnie
jeden też bardzo mi się kojarzył z j’adore.

ogólnie podoba mi się cała kolekcja i pomysł, mam nadzieję, że zrobią też w przyszłości dyfuzory i świece
Dzięki za info. Czyli Waterlily chyba nie dla mnie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości