Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-16, 12:00   #4111
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kama
Mało,kto to jeszcze pamięta.
Z nas dawien dawnych ,mało..
Jesteśmy w nowej ekipie ,wciąż jesteśmy i to się liczy


La Mary(też za pamięć i za całokształ...a co)

Cindy to będziesz miała oświadczyny z przytupem
Romantycznie .


Reing cudnie tam u Ciebie <3


Aussie też mnie pokusy brały na wyjazd świąteczny,ale pies,ale koty..
I tak ugrzęznę pomiędzy rybą a uszkami
Miszka ja pamiętam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:15   #4112
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka ja tez pamietam !

Patrząc jak jest za oknem mam wrażenie, że jest mroźno. A tu wręcz ciepło jak na listopad.

Jadę na jakieś zakupy nie lubię na to tracić czasu.

Miłej soboty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:47   #4113
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja też pamiętam

Aż mnie na wspomnienia naszło. Ciekawe co słychać u dziewczyn ze "starej" ekipy

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2019-11-16 o 12:51
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 17:07   #4114
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Juka
czasami wspominam naszą koleżankę, która otworzyła sklep w Poznaniu
oraz
pewną panią o której myślałam że jest mężczyzną a nick jej to rodzaj męski rodzeństwa

Byłam w centum handlowym - koszmar, weszłam do dwóch sklepów i wyszłam
dumałam w S nad zapachem B. Veneta ale odpuściłam . Rozsądek wygrał. Muszę wykończyć to co mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 20:08   #4115
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sentymentalnie się dla mnie zrobiło... Ile to już lat dziewczyny? Jestem z wami już chyba ok 10 lat... Piękny czas, różnie bywało
Dircikowa wow! Super! Pięknie najlepszego ever... Zaraz dołączę do klubu

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2019-11-17 o 07:04
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:46   #4116
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witajcie w nowym tygodniu. Ze zdziwieniem szukałam wpisów z wczoraj, a tu takie pustki, gdzie Was wywiało?
Aussie - tak się zdziwiłam co do mnie piszesz, do czego nawiązujesz, czy mnie nie pomyliłaś z Cinderellą w ostatnim Twoim poście ?
Dołączam do życzeń, tak mi się zrobiło jakoś nostalgiczno-romantycznie, będąc na zupełnie innym etapie życia
Reign - chętnie komplementuję i widoczki, i główną bohaterkę, bo akurat ja załapałam się za komplet zdjęć
Udanego poniedziałku, dziewczyny
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:50   #4117
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircik tez dumałam nad życzeniami Aussi

Jest taka aura, że nie wiem jak się ubierać. Rano przydałaby się ciepła puchowka a w godzinach południowych jest zdecydowanie za ciepło.

Byłam wczoraj na sztuce w której grała G. Wolszczak. Jest bardzo bardzo dobrze zrobiona. I jej włosy - błyszczące, zadbane, odejmujące wiele lat.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 17:47   #4118
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie,Anyż,Juka
Oj działo się tu nie raz...
Siostra okazywała się miłosierna, Brat pokazywał świńskie oblicze..
Jak w życiu,jak to między babami..

Szukacie już prezentów ?
Teraz to są czasy...wysyłasz linka do świętego

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-11-19 o 13:28
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 20:58   #4119
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Fajnie, udanego pobytu
Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Romantico wyjazd sie szykuje
Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Fajny pomysł a pierścionek przyjmiesz?
Tż właśnie mi sprezentował wyjazd do Paryża w lipcu jak prezent rocznicowy
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cindy to będziesz miała oświadczyny z przytupem
Romantycznie .
Dziękuję Jeżeli faktycznie po to tam jedziemy, i będą te zaręczyny w Paryżu, to trochę sztampa, ale TŻ wie jak bardzo lubie to miasto, a poza tym, byliśmy już tam razem dwa razy, mamy piękne wspomnienia. Aussie, pierścionek przyjme - długo się w życiu wzbraniałam przed legalizacją związków (pierwsze oświadczyny przeżyłam w wieku 19 lat, które odrzuciłam ), bo dla mnie, to już naprawde poważna decyzja i musze być pewna. W końcu jestem. W wieku 34 lat - zdawałoby się, że późno - pare moich równieśniczek przez ostatnie 10 lat już mężatkami były, a teraz rozwody biorą... ale ja to zawsze wszystko w życiu z opóźnieniem, już mi tata od dawna mówi, że jestem cofnięta w rozwoju ok. 5 lat, i chyba coś w tym jest

Btw, Aussie, piękny prezent . Byłaś już w Paryżu?

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na sztuce w której grała G. Wolszczak. Jest bardzo bardzo dobrze zrobiona. I jej włosy - błyszczące, zadbane, odejmujące wiele lat.
Tak! Ona bardzo ładnie wygląda... Dałabym jej z ok. 10 lat mniej niż ma. A wiesz, ona jest ambasadorką kliniki mojej estetycznej, u której żwacze robie: https://www.instagram.com/p/B29tXqhJ1Qk/

Eh... napisałaś o tej Wolszczak i jej włosach odejmujących jej lat i musze Wam napisać, że ostatnio coraz więcej mam przemyśleń dot. upływającego czasu. Czuje jakby presje - czemu? Nie wiem! Ale zauważam pewne zmiany u siebie - włosy już nie tak witalne jak dawniej, cera rano nie ma aż takiego blasku jak dawniej, mięśnie na czole wyraźniejsze... Nie jest źle, ale już za pół roku 35 lat mi stuknie i czas leci. W dodatku mam wrażenie, że robie się niewidzialna dla ludzi?? Dawniej pamiętam jak chodziłam po ulicach czy wchodziłam do tramwajów czy autobusów, to ludzie spoglądali, czy tam łapałam męskie spojrzenia, a teraz prawie w ogóle... ale może to przez to, że listopad, ciemno, słabo mnie widzą (mhm...). W sumie nie wpływa to na moje samopoczucie; są to jakieś nowe doświadczenia i jestem ich ciekawa, pomimo tego, że są niekoniecznie pozytywne. Aczkolwiek, słyszałam o tym, że na pewnym etapie życia kobieta zaczyna robić się coraz bardziej "niewidzialna" dla otoczenia. Mężczyźni zresztą też, ale skoro to wątek babski, to pisze o kobietach.

Mam nadzieje, ze Was nie zdołowałam za bardzo

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szukacie już prezentów ?
Teraz to są czasy...wysyłasz linka do świętego
Jeżeli chodzi o moją rodzine, to ide na łatwizne - TKMaxx . Przed świętami jest tam tyle świetnych zestawów kosmetyków i kolorówki, i świeczki i słodycze - wszystko tam znajde co potrzeba, ładnie zapakowane, a przy tym, przynajmniej dla nich, jest to oryginalne i coś czego u siebie nie dostaną.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A właśnie, już jakiś czas temu miałam Was się tutaj pytać jaką wode pijecie. A dzisiaj wyświetlił mi się jeszcze ten artykuł: https://kobieta.onet.pl/zdrowie/anna...-kranu/8fxf6yc - nie wiem co o tym myśleć.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-11-18 o 21:01
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 21:22   #4120
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Co do wody to właśnie dobrych kilka miesięcy temu przestawiliśmy się z rodziną na ... wodę z kranu
Konkretnie - filtrujemy ją filtrami Brita - w domu dzbankiem, a na ćwiczenia mamy bidony Brity z wymiennymi filtrami, bo u nas woda jest bardzo twarda. Od czasu do czasu (głównie dla syna) kupujemy Muszyniankę. Nie mogłam patrzeć na tony plastiku jakie "produkowaliśmy" pijąc wodę butelkowaną, wody w szklanych butelkach nie ma w pobliskich sklepach. I okazało się, że smakuje nam ta kranówa tak samo. Co do zanieczyszczeń i hormonów w wodzie, no cóż ... Skoro ujęcia naszej kranówki są głębinowe, a są, to bezpieczeństwo tej wody jest podobne jak mineralnej.
Inna rzecz, że naprawdę ostatnio rozmyślałam o tym co dzieje się z naszym środowiskiem, gdy spora część kobiet (pardon) sika sztucznymi estrogenami. Rozmyślałam między innymi z tego powodu, że wśród pokolenia 25+ bezpłodność to już epidemia, a i poważne wady u dzieci, które się rodzą zdarzają jakoś częściej. Nie macie takiego wrażenia?
Generalizując - zadumałam się nad naszą cywilizacją , że w wielu aspektach na pierwszy plan naszych wyborów, priorytetów, wysuwa się wygodnictwo i krótkofalowa przyjemność. I mamy tendencję do wypierania, pomijania tego co rzeczywiście istotne - wpływu naszych wyborów na zdrowie, na środowisko, w którym żyjemy, na innych ludzi. Tak smutne to wnioski, że trzeba łyknąć lampkę wina i iść spać
A właśnie, właśnie - co do wina, żeby było lżej i weselej, to dołączam do fanek szczepu Primitivo, w Auchan jest tez całkiem udane połączenie Primitivo+Merlot. Natomiast najpełniejszy bukiet odkrywam w winach czerwonych z Turenii (la Touraine), mają ciekawy posmak kojarzący mi się z dobrą herbatą Yunnan (jedyną czarną, jaką pijam).
Co do białych win - zachęcam do spróbowania Polki, dostępnej w Lidlu. Naprawdę jest świetna. Sprawdzi się do wigilijnej rybki i nie tylko
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 00:06   #4121
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

W wiekszosci krajow europejskich (i innych krajow rozwinietych) woda w kranie jest bezpieczna do picia - pod wzgledem wszelkich zanieczyszczen, rowniez tych "farmaceutycznych" (hormony).

Co do Paryza i oswiadczyn - lepiej poczekac i podjac dobra decyzje, zdecydowanie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 00:20   #4122
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

My już z 10 lat pijemy kranówkę
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 04:29   #4123
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
My już z 10 lat pijemy kranówkę
Ja tak samo, i nie mam zamiaru przestac, jesli kupuje wode, to tylko gazowana.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 05:44   #4124
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U nas tez kranowka filtrowana w dafi
Mlodej do szkoly kupilam flaszke dafi, sama mam brite i staramy sie nie kupowac innej.... jak jestesmy na wyjazdach to kupujemy 5l w butlach do czajnika...

Jesien.... w niedziele bylo slicznie i slonecznie i dosc cieplo jak na listopad bo 15* bylo... zaliczylismy spacer po lesie i kawe w terenie....
A od wczoraj juz bardziej jesiennie... nie lubie takiej pogody bo jakos depresyjnie na mnie dziala

Nie marudze... zbieram sie do pracy
Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:08   #4125
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie mam tego dylematu, bo smakuje mi tylko woda gazowana. Niemniej ilość plastiku też mnie przeraża, więc planuję kupić syfon, czy jak to się tam nazywa.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:17   #4126
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie mam tego dylematu, bo smakuje mi tylko woda gazowana. Niemniej ilość plastiku też mnie przeraża, więc planuję kupić syfon, czy jak to się tam nazywa.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Ja mysle nad Sodastream, ale wyglada to na wiecej zachodu, niz zrobienie standardowych zakupow raz w tygodniu A co do zakupow, butelek i plastiku, to mnie tez ta ilosc przeraza.
Kupujemy standardowa wode gazowana w butelkach 1.25 l, schodzi nam ich w tygodniu 10, do tego jedna (czasem dwie) 3-litrowa butla soku pomaranczowego, tej samej wielkosci butla mleka, czasem sie trafi jakas kombucha albo cos smakowego gazowanego do tego, duzo tych butelek sie nazbiera zawsze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:32   #4127
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jak znajdziecie jakiś fajny patent na gazowaną kranówkę - dajcie znać
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:55   #4128
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Jak znajdziecie jakiś fajny patent na gazowaną kranówkę - dajcie znać
Chyba tylko Sodastream.

Wlasnie zabieram sie za szukanie pracy, zrobilam sobie ponad 2 tygodnie przerwy, wypoczelam, teraz moge zaczac dzialac. Znalazlam juz kilka ciekawych ofert, musze ogarnac listy motywacyjne i aplikowac

Wrzucam tez moje najnowsze zakupy ciuchowe, butowe i kosmetyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0542.jpg (220,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0544.jpg (155,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0535.jpg (108,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0529.jpg (48,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0528.jpg (49,3 KB, 45 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 10:24   #4129
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, fajne zakupy
Powodzenia w szukaniu pracy!
Ja dziś idę do pracy pierwszy raz po prawie 8 latach siedzenia w domu!! Nie ma się w sumie czym chwalić, praca na nocki na magazynie Nexta. I tak się cieszę, bo chociaż te zmiany pasują, żeby zgrać z opieką nad dziećmi.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 10:40   #4130
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja mysle nad Sodastream, ale wyglada to na wiecej zachodu, niz zrobienie standardowych zakupow raz w tygodniu A co do zakupow, butelek i plastiku, to mnie tez ta ilosc przeraza.
Kupujemy standardowa wode gazowana w butelkach 1.25 l, schodzi nam ich w tygodniu 10, do tego jedna (czasem dwie) 3-litrowa butla soku pomaranczowego, tej samej wielkosci butla mleka, czasem sie trafi jakas kombucha albo cos smakowego gazowanego do tego, duzo tych butelek sie nazbiera zawsze.
o własnie o Sodastream myślę, i planuję kupić na wiosnę - jak jest ciepło to wypijam do dwóch butelek wody gazowanej na dzień, więc to rzeczywiście tona plastiku jesienią, zimą także piję wodę, ale jednak więcej herbaty.

gosia261282 powodzenia

Cinderella Girl pierwszy raz byłam w Paryżu na walentynki, i tak pizgało złem, że od tamtego czasu obiecałam sobie i zapowiedziałam partnerowi, że romantyczne wyjazdy tylko w ciepłe miejsca Niemniej Paryż jest piękny i myślę, że to miłe miejsce na oświadczyny
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 10:56   #4131
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka doczytałam w innym wątku, że tymczasowalas kiedyś koty zobacz co mam w domu od soboty )

Ps. Maluchy są dwa, nie cztery :p2017_1206_13250900-01.jpeg2017_1204_17590600-01.jpeg2017_1206_13271200-01.jpeg2017_1204_17570600-01.jpeg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 11:12   #4132
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Kasztanka, fajne zakupy
Powodzenia w szukaniu pracy!
Ja dziś idę do pracy pierwszy raz po prawie 8 latach siedzenia w domu!! Nie ma się w sumie czym chwalić, praca na nocki na magazynie Nexta. I tak się cieszę, bo chociaż te zmiany pasują, żeby zgrać z opieką nad dziećmi.
Bardzo dziekuje, i gratuluje pracy, ktora pozwoli Ci tez zajmowac sie domem, balans jest wazny

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
o własnie o Sodastream myślę, i planuję kupić na wiosnę - jak jest ciepło to wypijam do dwóch butelek wody gazowanej na dzień, więc to rzeczywiście tona plastiku jesienią, zimą także piję wodę, ale jednak więcej herbaty.

gosia261282 powodzenia

Cinderella Girl pierwszy raz byłam w Paryżu na walentynki, i tak pizgało złem, że od tamtego czasu obiecałam sobie i zapowiedziałam partnerowi, że romantyczne wyjazdy tylko w ciepłe miejsca Niemniej Paryż jest piękny i myślę, że to miłe miejsce na oświadczyny
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kasztanka doczytałam w innym wątku, że tymczasowalas kiedyś koty zobacz co mam w domu od soboty )

Ps. Maluchy są dwa, nie cztery :pZałącznik 7698337Załącznik 7698338Załącznik 7698339Załącznik 7698340

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Cudne kotki
Co do Sodastream, to troche sie obawiam, bo wiem, ze jesli kupie, to bedzie mnie ciagnelo do robienia slodkich napojow, a przy okazji zakupow baaardzo rzadko je kupuje, zazwyczaj pije cole raz na miesiac - kiedy w czasie PMS zamawiam jedzenie z Dominos, no bo co to za pizza bez slodkich babelkow do popicia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 11:52   #4133
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cześć dziewczyny
Pisałam wczoraj post, ale mi się skasował - między innymi o jesiennej zadumie nad konsumpcyjnym stylem życia i produkowaną stertą śmieci. A czas na ową zadumę był, bo dwa tygodnie spędziłam w łóżku. Dziś mam nadzieję ostatni dzień. Jeszcze przed leczeniem ogarnęłam wzrokiem mieszkanie, przejrzałam garderobę i przygnębił mnie poziom zagracenia rzeczami niemal nowymi, ale zupełnie zbędnymi. Czeka mnie teraz wyprzedawanie tego na OLX, bo przecież nie wyrzucę. Zdecydowanie mam potrzebę żyć teraz skromniej materialnie, a z większą świadomością i bliżej natury. Zaczynam coraz poważniej myśleć o przeprowadzce.

Co do wody - od lat kranowa filtrowana Dafi/Brita. I staram się nie kupować napojów w plastikach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 12:12   #4134
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pisałam wczoraj post, ale mi się skasował - między innymi o jesiennej zadumie nad konsumpcyjnym stylem życia i produkowaną stertą śmieci. A czas na ową zadumę był, bo dwa tygodnie spędziłam w łóżku. Dziś mam nadzieję ostatni dzień. Jeszcze przed leczeniem ogarnęłam wzrokiem mieszkanie, przejrzałam garderobę i przygnębił mnie poziom zagracenia rzeczami niemal nowymi, ale zupełnie zbędnymi. Czeka mnie teraz wyprzedawanie tego na OLX, bo przecież nie wyrzucę. Zdecydowanie mam potrzebę żyć teraz skromniej materialnie, a z większą świadomością i bliżej natury. Zaczynam coraz poważniej myśleć o przeprowadzce.

Co do wody - od lat kranowa filtrowana Dafi/Brita. I staram się nie kupować napojów w plastikach.
Gdzie chcialabys sie przeprowadzic?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 14:29   #4135
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Myślałam o mniejszym miasteczku - którejś z sypialni mojego miasta i domku z ogrodem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 14:30   #4136
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Myślałam o mniejszym miasteczku - którejś z sypialni mojego miasta i domku z ogrodem.
Brzmi przyjemnie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 16:22   #4137
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Kasztanka, fajne zakupy
Powodzenia w szukaniu pracy!
Ja dziś idę do pracy pierwszy raz po prawie 8 latach siedzenia w domu!! Nie ma się w sumie czym chwalić, praca na nocki na magazynie Nexta. I tak się cieszę, bo chociaż te zmiany pasują, żeby zgrać z opieką nad dziećmi.
Super! Brawo I trzymam kciuki mocno

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 16:24   #4138
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję Dziewczyny

Kotki są przesłodkie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 18:53   #4139
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosia, powodzenia na nowej drodze życia

Soso, śliczne kocięta

Miszka, wydaje mi się, że do świąt jeszcze daleko więc o prezentach na razie nie myślę.
och, jak ja kocham święta, ubóstwiam ten czas... kocham... ale ja kochliwa jestem

Anyż, fajny wypad do teatru zazdroszczę. Zerknęłam w nasz repertuar ale nic ciekawego nie grają No cóż, nasze miasto to jednak dziura...nie śmiem pisać że kulturalna...
A nad jakim to zapachem B. Venety tak dumałaś w perfumerii?

Cinderella, pierścionek zaręczynowy i Paryż no...no...
A co do tych kobiet w pewnym wieku to niestety prawda, że robią się przezroczyste ale nie dla otoczenia. no nie przesadzaj tak źle nie jest ale dla niektórych panów... na pewno ale tym to sobie nie będziemy głowy zawracać a tym bardziej obniżać sobie samopoczucia
Zresztą na pocieszenie dodam, że panowie wcześniej od nas kobiet umierają przynajmniej jakaś sprawiedliwość jest

A mi się dzisiaj, a może wczoraj już gdzieś stoczył dobry nastrój. Ale to na pewno wpływ tej jakże 'pięknej " pogody
Na dodatek jutro mam wizytę u dentysty... jadę odebrać nowego... przyjaciela ( on to dopiero przezroczysty i... twardy jak kamień hehe) takiego idealnie dopasowanego do fizys. O czym ja piszę, gdzie do fizys... do szczęki Nazywa się szyna relaksacyjna.
Jak nam się będzie spało... nie wiem...moja wyobraźnia chociaż bujna jednak w sytuacjach powiedzmy lekko lękowych przestaje dobrze działać. Bo podpowiada owszem ale TAKIE scenariusze, że głowa mała
Żeby to chociaż patent na piękny uśmiech był... ale nie, mam się w nocy relaksować
No to jutro odbieram to ustrojstwo i podjadę na kawę ( przy kawie na pewno się zrelaksuję).

Kama, miałaś może taką szynę?

O czym to jeszcze miałam napisać w kilku (powiedzmy...) zdaniach

Coś o wodzie była mowa... niestety pijemy mineralną z plastikowych butli. Kranówki pomimo głównego filtra nie pijemy, mamy opór ( cokolwiek to znaczy). Pijemy owszem ale tylko po przegotowaniu.

Pani Robot dobry plan z przeprowadzką i domkiem z ogródkiem...
Dodam moje spostrzeżenia na temat przeprowadzki na obrzeże miasta
...11 lat temu, obrzeże a właściwie koniec miasta, początek wsi. Spokój, mniej ludzi, przestrzeń, ładniejsza infrastruktura, brak korków... były same plusy tej okolicy. Galerię handlową miałam tylko w zasięgu ręki...dla mnie akurat było na plus
Po 11 latach... kilka dyskontów w zasięgu wzroku ( biedronka, Lidl, Rossmann większy niż w GH...i inne punkty usługowo-handlowe). do tego wybudowano osiedle i nie mam na myśli osiedla domków jednorodzinnych... a nawet pojawiła się filia szkoły wyższej. No i od razu pojawiły się też korki na drodze
I wcześniejsze walory sielsko anielskie prysły jak ta bańka mydlana... Dobrze, że ostał mi się ogródek...

Dobrej nocy życzę
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 19:03   #4140
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wodę pijam z kranu. Nie filtruje. Lubię taką.
Z domu wynoszę kranówkę w butelce szklanej. Szukałam takiej długo i znalazłam. Co prawda kupiona poza granicami Polski.

Cinde to życzę niezapomnianej podróży do Paryża

PaniRobot dobry plan na życie


Zapach B. Venetta illusione. Mam próbkę i chyba sobie kupie na Mikołaja. Mój klimat. Jednak najlepsze prezenty robię sobie sama

Po miesięcznej nieobecności z powodu urlopu dziś wróciłam na jogę. Bardzo tęskniłam za taką aktywnością. Dziś stałam na głowie i robiłam mostek
Jestem z siebie dumna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2019-11-19 o 19:05
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.