Jak często nosicie perfumy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 21:06   #1
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763

Jak często nosicie perfumy?


Czy psikacie sie codziennie (nawet kilka razy dziennie) czy uzywacie perfum/wod toaletowych sporadycznie?

Ja od jakiegos czasu prawie codziennie, ale nie jest to regula. Czasem wystarczy, ze pachne swiezo zaraz po prysznicu, bo przeciez szampon czy balsam do ciala tez ma leciutki zapach.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:14   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja pachnę codziennie.To mój konieczny element wizerunku, dopełniający całość.Sporadycznie (w chwilach wielkiego smutku), nie mam ochoty na zapachy, ale i tak na ogół się psikam, choć bez radości.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:24   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

codziennie, nawet wtedy, gdy mam katar jesli niczym nie pachnę, to musi byc to dość ważny powód
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:25   #4
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Nie pamiętam kiedy ostatni raz wyszłam z domu bez popsikania się , właściwie to nawet gdy nigdzie się nie wybieram to i tak czymś się psiknę, tak dla lepszego samopoczucia
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 22:03   #5
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Zawsze psikam się perfumami jak gdzieś wychodzę i gdy ktoś do mnie przychodzi. Bez tego byłabym i czułabym się łysa. Muszę zapach mieć na sobie i innej możliwości nie ma. Czasem piskam się, siedząc w domu, bez wyraźnego powodu, ale to już rzadziej.

Natomiast nie mam [i nie miałam] obsesji i nawyku noszenia perfum w torebce. Zawsze się boję, że je stłukę i ich nie zabieram. Jednak jest wyjątek [wesele-przyjęcie itp.] i gdy sytuacja tego wymaga, zbieram ze sobą flakon. Natomiast idąc na piwo do knajpy, ani mi się śni brać ze sobą perfumy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 22:51   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja tez codziennie Lubie czyms pachniec
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 23:12   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

ja sie perfumuje nawet jak gdzies sama ide i wiem, ze nikogo nie spotkam - sama dla siebie, codziennie, czasem pare razy dziennie, jestem typowa zapachowa maniaczka. zwlaszcza slodkie zapachy, takie otulajace poprawiaja mi niesamowicie nastroj. zapachy na mnie nie trzymaja sie dobrze, wiec uchodzi mi psikanie sie kilka razy dziennie. tez nie mam nawyku noszenia perfum w torebce - chyba, ze miniaturki.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 23:25   #8
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Perfumuję się codziennie, jedyny wyjątek robię, kiedy jestem chora, choć mały katar mi nie straszny. Raczej nie "dopsikuję" się w ciagu dnia, bo te zapachy, które mam, całkiem dobrze się noszą i czuję je na skórze. Czasami perfumuję się też na noc - lubię ładnie pachnieć zasypiając i budząc się W torebce perfum raczej nie noszę, choc nie jest to reguła bez wyjątku - zdarza mi się jakiś mały flakonik (30 ml maksimum) do kosmetyczki wrzucić - właściwie wszystko zależy od mojego nastroju
__________________
było, minęło.

Edytowane przez hybris
Czas edycji: 2005-09-01 o 23:32 Powód: literówka, żeby mi się nie wydawało, że umiem bezwzrokowo pisać :)
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 23:28   #9
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

ja jestem beznadziejny przypadek, kiedys myslalam, ze pachne, tylko sie przyzwyczajam do zapachu, dlatego go nie czuje, ale po przepytaniu znajomych i rodziny okazalo sie, ze i oni nic na mnie nie czuja w polowie dnia, a nie raz wylewam na siebie rano przyslowiowe pol butelki dlatego sie "dopsikuje"...
na noc lubie za to stosowac bardziej naperfumowane balsamy.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 07:47   #10
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codziennie rano.Jesli zapomne(co zdarza sie niezmiernie rzadko)zawsze mam jakis flakonik w torebce i w pracy w biurku pare innych.W ciagu dnia czasami musze sie "doperfumowac"ale to zalezy od zapachu ktorego uzywam.Niektore sa mniej trwale inne bardziej.Ale do lozeczka klade sie jedynie w zapachu z zelu do kapieli.Balsamy ,pudry perfumowane, kremy itd rozstawiam na specjalne okazje
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:40   #11
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja "psikam" się perfumami zawsze jak gdzieś wychodzę jak siedzę w domu to zazwyczaj ich nie używam
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 09:49   #12
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

W zasadzie codziennie, niezależnie od mojego humoru i okoliczności, nie perfumuję się jedynie na plażę . Czasami dopsikuję się w ciągu dnia .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:55   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Zawsze codziennie, kilka razy dziennie, także gdy siedzę sama w domu (bo robię to dla siebie a nie dla kogoś). Ostatnio zlewam się silnie bo mało co wyczuwam na sobie Nie noszę nigdy ze sobą flakonów w torebce, bo z reguły noszę za dużo innych rzeczy i boję się że coś mogłoby się stłuc. Ale zdarza mi się nosić miniaturki a najczęściej jeszcze próbki. Ostatnio spekuluję nad zakupem atomizerków z Sephory w większej ilości, żeby cos tam poprzepsikiwać conieco i może nosić ze sobą... Niestety, mam teraz znów tę fazę że mało czuję na sobie zapach, dlatego warto by coś nosić ze sobą i dyskretnie spryskiwać po paru godzinach
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:06   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Nawet jak spędzam "tydzień w domu" to się psikam. Czasem zapomnę się poperfumować i czuję się nie_do_końca_odziana

Czasami mam "problem " jak się przebieram i wydaje mi się, że zapach nie pasuje do tej drugiej kreacji Zwłaszcza, że uwielbiam "psikać" perfumy na końcówki włosów [dobrze trzymają zapach i łatwo sobie poniuchać] - zatem ciężko usunąć zapach.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:19   #15
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Po przeczytaniu tego watku przypomnialam sobie, ze nie uzylam dzis perfum Wiec bardzo Wam dziekuje za przypomnienie Uzywam perfum codziennie. Nawet jesli siedze sama w domu, bo to poprawia mi nastroj i lubie czuc wokol siebie ladny zapach. Zadarza mi sie psikac kilka razy dziennie, zwlaszcza jak gdzies wychodze. Po prostu nie wyobrazam sobie nie uzyc perfum. Nigdy nie perfumuje sie an noc - nie mam tego w zwyczaju po rpostu, chyba, ze nabede cos nowego i cche sie tym nacieszyc nawet noca:P Nie nosze perfum w torebce z tych samych powodow co Wy - boje sie, ze flakonik sie stlucze albo cos sie z nego wyleje do torebki:/ Kiedy natomiast ide na przyjecie czy wesele czuje sie lyso, nie biorac ze soba perfum, bo wiem, ze po jakims czasie przestane pachniec. A ciezko mi ze soba zabierac caly flakonik do miniaturowej torebeczki. Najczesciej wiec biore ze soba jakas probke, choc to nie zawsze jest moj ukochany zapach... Fajny watek
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:06   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Psikam się codziennie, kilka razy Uwielbiam pachnieć, więc nawet gdy siedzę w domu lub wychodzę do sklepu kilka metrów od mojego mieszkania, to używam perfum
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:14   #17
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

uzywam codziennie, dzien bez perfum, to dzień stracony! najczęściej dwa razy dziennie, raz rano, potem po południu poprawiam lub zmieniam zapach. oczywiście jeśli szykuje się jakieś wieczorne wyjście następuje kolejny rytuał wyboru i spyskiwania sie... mrrrr...
kiedy siedzę w domu, to oczywiście tez używam zapachów - czy to perfum, czy to balsamów perfumowanych. robię to dla siebie kocham pachnieć
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:25   #18
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja również uzywam perfum codziennie, niezależnie czy wychodze gdzieś czy nie, lubie pachnieć dla siebie.
Owszem, są wyjątki od tej reguły, kiedy np. mam fatalny dzień i na nic nie mam ochoty, nawet na jakikolwiek zapach.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:27   #19
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codziennie Zapach dobieram zależnie od nastroju. Psikam się sama dla siebie - jak większość Zapachy poprawiają mi nastrój. Mam kilka "codziennych" i kilka na "specjalne okazje" no i cały czas ogarnia mnie mania wąchania następnych ...

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 12:40   #20
ewena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Od wielu lat używam codziennie. Nie wyobrażam sobie nie pachnieć. To dla mnie najważniejsza część ubioru. Używam tylko jednego zapachu dziennie, czasami w ciągu dnia go poprawiam. Staram się nie przesadzać z ilością psików, co by nie zamęczyć otoczenia. Najważniejsze, bym ja to czuła. Psikam się niezależnie od tego czy gdzieś wychodzę, czy siedzę w domu. Na noc również się psikam, zawsze innym zapachem niż tym używanym za dnia .
ewena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:43   #21
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja codziennie, tu juz moj staly element dnia
Lubie uzywac perfum nie tylko jak gdzies wychodze ale i w domu - tak dla samej siebie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 13:54   #22
ewis4
ewisek
 
Avatar ewis4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 232
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codzienne używanie perfum to dla mnie rytuał... . Gdybym tego nie zrobiła, czułabym się jakaś niekompletna. Gdy nigdzie nie wychodzę używam zapachów ze średniej półki, natomiast w pozostałych przypadkach spryskuję się tymi markowymi. Perfum w torebce nię noszę... ale jakies miniaturki zawsze.
ewis4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 14:30   #23
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Psikam się perfumami codziennie(dopsikuję też w ciągu dnia w miarę możliwości,czasem noszę ze sobą falakoniki w torebce),staram się dobierać zapachy do stroju bo dla mnie zapachy mają kolory(i to niekoniecznie związane z kolorem falkonika).Jak większość Was psikam się nawet jak nigdzie nie wychodzę lub jestem chora.Bez perfum nie czułabym się do końca zadbana
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 16:53   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Nie wyobrażam sobie wyjścia bez jakiegokolwiek zapachu. Strasznie przywykłam do perfum i wychodząc bez nich czuję się w jakiś sposób naga Bardzo często lekki dzienny zapach, zastępuję późnym popołudniem mocnym, wieczornym. Ehh... słodkie uzależnienie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:11   #25
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Nie wylamię się - tez codziennie czasem wystarczy raz dziennie, gdy zapach jest trwaly, czasem co pare godzin. Bez zapachu czuje sie nie do konca przygotowana do wyjscia. No a w koncu kobieta, ktora sie nie perfumuje, nie ma przyszłości
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:19   #26
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Smile Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Codziennie i zawsze mam plecakową wersję przy sobie. BEZ czuję się obrana ze skóry!
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:36   #27
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Właściwie codziennie. Raz dziennie. Czasem 2, ale to rzadkość. Nie dopsikuję się nawet jak sama zapachu już nie czuję- boję się, żeby nie przesadzić. Nie ma nic bardziej denerwującego niż ktoś zlany perfumami- szczególnie w autobusie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 22:48   #28
madinga
Raczkowanie
 
Avatar madinga
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Warszawa /Konin/
Wiadomości: 68
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Hm... Jeżeli gdzieś wychodzę, lub z kimś się spotykam, to zawsze się psikam Ale jeżeli (tak jak dzisiaj ) siedzę sobie sama w domku, to lubię czuć żel pod prysznic NIVEA na sobie (ten biały, kremowy...). Tak mnie to uspokaja i nie przyzwyczajam się tak do zapachu (bo tylko jedne perfumy figurują, nie lubię zmian), dzięki czemu raczej nie przesadzam
madinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 08:28   #29
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja psikam się codziennie, bo raczej codziennie gdzieś wychodzę . Czasem zapominam. Jednak gdy siedze w domku, żal mi perfum. Często się dopsikuję, lecz w torebce/plecaku nie nosże perfum, często się rozleewają ... I lubię pachnieć inaczej, gdy idę na jakieś wieczorowe spotkanie .
Madinga! Fajnie, że jest na forum ktoś z moich okolic !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 13:41   #30
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Jak czesto nosicie perfumy?

Ja również psikam się zawsze przed wyjściem .Czasami,kiedy siedze cały dzień w domu nie psikam sie .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 18:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.