Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-08, 12:17   #31
Yaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 19
Wyślij wiadomość przez ICQ do Yaga
Re: cellulitis

Oj, tak. Ja także walczę z tym obrzydlistwem. Ćwiczę, masuję nogi i pupę, a od tygodnia używam nowego specyfiku L’Oreal’a. Spektakularnych efektów na razie nie widzę, ale mam wrażenie, że skóra jest ciut lepsza. A wakacje już tak blisko!
Yaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 13:21   #32
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cellulitis

Popieram Ewę. Ćwiczenia w wodzie bardzo poprawiają wygląd skóry objętej przez cellulit. Aerobic w wodzie, pływanie to moim zdaniem świetny sposób na walkę z cellulitem. Po tak intensywnych ćwiczeniach pod prysznicem warto zrobić jeszcze masaż a potem wetrzec (wmasować ) w skórę preparat antycellulitowy. Ja najbardziej chwalę produkty Galenic (ampułki i balsam).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 21:02   #33
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Cellulit

Dziewczyny,
ostatnio wpadła mi w ręce gazetka z reklamą pewnego specyfiku, który ponoć pomaga pozbyć się cellulitu. Troszkę mi się wierzyć nie chce, bo to zbyt piękne, żeby było prawdziwe, no ale pomyślałam, że spytam Was o zdanie. Nazwa tych tabletek to "Bio-Pycnogenol". Czy któraś z Was używała tego lub słyszała cokolwiek na ten temat? Pozdrawiam gorąco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 21:02   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Cellulit

Dziewczyny,
ostatnio wpadła mi w ręce gazetka z reklamą pewnego specyfiku, który ponoć pomaga pozbyć się cellulitu. Troszkę mi się wierzyć nie chce, bo to zbyt piękne, żeby było prawdziwe, no ale pomyślałam, że spytam Was o zdanie. Nazwa tych tabletek to "Bio-Pycnogenol". Czy któraś z Was używała tego lub słyszała cokolwiek na ten temat? Pozdrawiam gorąco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 21:27   #35
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Cellulit

Ten preparat zasłynął w Stanach Zjednoczonych jako wymiatacz wolnych rodników. Etap zachłyśnięcia się Pycnogenolem tam już chyba minął. W Polsce preparat reklamowany jest jako "odtruwacz" dla palaczy. Nie słyszałam jeszcze nic na temat jego rewelacyjnego działania przeciw cellulitowi.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 21:27   #36
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Cellulit

Ten preparat zasłynął w Stanach Zjednoczonych jako wymiatacz wolnych rodników. Etap zachłyśnięcia się Pycnogenolem tam już chyba minął. W Polsce preparat reklamowany jest jako "odtruwacz" dla palaczy. Nie słyszałam jeszcze nic na temat jego rewelacyjnego działania przeciw cellulitowi.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-17, 22:54   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Też wpadła mi w ręce ta gazetka. Firma jest znana, ale ta cena!!! Ważę 59 kg przy 167 cm wzrostu, czyli taka przeciętna, mogłabym być szczuplejsza. Wyliczyłam, że opakowanie wystarczyłoby mi na 15 dni. Nie sądzę, żeby wystarczyła taka kuracja na pozybycie się łupieżu, nie mówiąc o cellulicie. Jeśli ktoś będzie miał jakieś doświadczenia z tym specyfikiem, to proszę o informację. Strasznie jestem ciekawa skuteczności.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-17, 22:54   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Też wpadła mi w ręce ta gazetka. Firma jest znana, ale ta cena!!! Ważę 59 kg przy 167 cm wzrostu, czyli taka przeciętna, mogłabym być szczuplejsza. Wyliczyłam, że opakowanie wystarczyłoby mi na 15 dni. Nie sądzę, żeby wystarczyła taka kuracja na pozybycie się łupieżu, nie mówiąc o cellulicie. Jeśli ktoś będzie miał jakieś doświadczenia z tym specyfikiem, to proszę o informację. Strasznie jestem ciekawa skuteczności.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 17:57   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Dołączam się gorąco do prośby Eledue. Może któraś z dziewczyn używała tego specyfiku i mogłaby się podzielić wrażeniami?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 17:57   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Dołączam się gorąco do prośby Eledue. Może któraś z dziewczyn używała tego specyfiku i mogłaby się podzielić wrażeniami?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 16:45   #41
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cellulitis

Bardzi prosze o rade. Czy mozecie polecic dobry i skuteczny(!) srodek na cellulitis. Nie wiem jak poradzic sobie z ta okropna pomaranczowa skorka. Pomocy! Dzieki z gory! Czy slyszalyscie cos na temat tego srodku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cellu-stop_foto.jpg (22,5 KB, 39 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-29, 14:42   #42
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Cellulit - do Basi? do Agi?

W Waszych artykulach wyczytalam, ze dzialanie preparatow antycellulitowych ma sens tylko w polaczeniu z ruchem. To bardzo cenna dla mnie uwaga - nie wszyscy o tym wiedza! Ale czy to w praktyce oznacza, ze kremu na cellulit powinnam uzywac bezposrednio przed czy po cwiczeniach fizycznych? A moze to nie ma specjalnego znaczenia, wazne jest jedynie, aby regularnie cwiczyc?
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-29, 15:17   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit - do Basi? do Agi?

Nie ma to wielkiego znaczenia, podobnie jest z masażem, jedni preferują najpierw wykonać masaż, a dopiero potem wsmarować krem na cellulit inni robią odwrotnie czyli po wsmarowaniu kremy wykonują masaź, zalezy to też od konsystencji preparatu, jesli jest bardziej tłusty, to masaż można wykonać po jego nałożeniu. Ja prepeferuję najpierw masaż sizalową rękawicą a potem wmasowanie kremu także połączone z lekkim masażem, a jeśli chodzi oćwiczenia, to zwykle kremu używam po ćwiczeniach, kiedy już po wszystkim biorę prysznic.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 07:55   #44
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cellulitis

[img]icons/icon40.gif[/img]
Mam pytanko: czy znacie jakiś specyfik na cellulitis , który po zastosowaniu jednej kuracji jest skuteczny? Czy każdą kurację trzeba powtarzać? Wogóle jaki to jest etap cellulitisu jeżeli jest niewidoczny gdy siedzę lub leżą a jest strasznie widoczny z daleka gdy stoję. Jest tylko na kolanami mniej więcej do polowy uda. Tyłek mam wolny od cellulitisu. Dziwne prawda.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 08:49   #45
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

Cwiczenia i masaz- to jedyny skuteczny i szybki sposob. Do tego odpowiednia dieta i problem z glowy A raczej z nog
pozdrawiam
ps. Przetestowalam na sobie i dziala)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 08:51   #46
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis do Obsesji

A jak wykonujesz masaż jakimś przyrządem czy własnoręcznie? Czy używasz jakiś kosmetyków przeciw cellulitowi?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 08:54   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

Chodze na zabiegi do masazystki. Masaz wlasnoreczny jest niczym w porownaniu z cudami jakie czynione sa podczas masazu profesjonalnego
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 10:41   #48
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

Witaj
Słyszałam dość pochlebne opinie o takim żelu OCEANIC GALENIC "ELANCYL" CELLU-Stop w ciągu 14 dni likwiduje cellulit i wyszczupla nawet do 2 cm niestety po usłuszeniu ceny tego specyfiku postanowiałm trochę poćwiczyć ( polecam ćwiczenia izometryczne ).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 10:50   #49
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

Dziewczyny- cudow nie ma. Posmarujesz sie dwa razy kremem -bedziesz szczupla i piekna. Lykniesz tabletke-cud i schudniesz 10 kilo w trzy dni. itd itp Zeby schudnac trzeba mniej jesc i wiecej sie ruszac. Zeby miec gladka skore na nogach w krotkim okresie czasu tez trzeba sie wiecej ruszac i mozna stosowac masaze. Nie twierdze oczywiscie ze kremy o ktorych mowa nic nie daja. Sama podczas masazu mam wsmarowywany w nogi taki krem. Ale samo posmarowanie sie nim i oczekiwanie na cud to pomylka;-)Lepiej zamiast drogiego kremu zafundowac sobie masaz. Wierzcie mi ze warto
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-20, 10:42   #50
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Spróbój żelu do mycia i peelingu z serii LIft Dynamic Yves Rochera. W moim przypadku pomogło.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-20, 17:48   #51
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Witaj Środek który przedstawiasz zgodnie z informacjami producenta i miłej Pani z apteki potrafi zdziałać CUDA. W 14 dni podobno zmniejsza obwód np. uda o 2cm. Ale jest uważam za drogi ( chociaż niejeden pewnie zapłaci za takie cuda ) najlepiej zostosuj ćwiczenia połączone z balsamem ujędrniającym. Ja właśnie stosuję ćwiczenia izometryczne połączone z masażami wodnymi robionymi prysznicem i balsamem ujędrniającym. Już po tygodniu widzę efekty mam gładszą skórę i poprawiła jej się elastyczność. Nie stawiaj na jakiś cudowny środek, lepiej zadziałąją ćwiczenia i to z trwałym skutkiem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 06:09   #52
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: Cellulitis

Zgadzam się z NEA, że ćwiczenia Ci bardziej pomogą ale ja również słyszałam pełne zachwytu wypowiedzi na temat tego preparatu więc może warto go wypróbować?Daj znać jaki był rezultat.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 10:40   #53
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

Mam pytanko: jak często chodzisz na masaże by były widoczne efekty i ile taki masaż kosztuje ?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 21:33   #54
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

to może ja odpowiem [img]icons/icon7.gif[/img]

na cellulit polecam masaże 3 x w tygodniu w serii zależnie od klienta różnie od 10 do nawet 30 masaży. Efekty czasami są widoczne już po 3 masażach !!! serio miałem już kilka klientek które po tym własnie czasie miały znaczną poprawę.Masaż klasyczny lub limaftyczny będzie tu bardzo dobrym rozwiązaniem. cena .... umnie 30 pln za masaż około 30 minutowy nogi+pośladki

Polecam jeszcze na cellulit nowowść firmy Dr Ireny Eris maska torfowo-mineralna. wiecej info na www.masaze.pl
pozdrawiam www.masaze.pl
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 22:07   #55
A_ga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 3
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

No właśnie, cudów nie ma. Masaż cellulitisu nie usunie. Może jedynie wspomagac walkę z nim. I tylko tyle. Bez ruchu, bez diety, bez kremu nie ma sensu!
Rostkowski napisał(a):
> to może ja odpowiem [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> na cellulit polecam masaże 3 x w tygodniu w serii zależnie od klienta różnie od 10 do nawet 30 masaży. Efekty czasami są widoczne już po 3 masażach !!! serio miałem już kilka klientek które po tym własnie czasie miały znaczną poprawę.Masaż klasyczny lub limaftyczny będzie tu bardzo dobrym rozwiązaniem. cena .... umnie 30 pln za masaż około 30 minutowy nogi+pośladki
>
> Polecam jeszcze na cellulit nowowść firmy Dr Ireny Eris maska torfowo-mineralna. wiecej info na www.masaze.pl
> pozdrawiam www.masaze.pl
A_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 22:08   #56
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

Na masaz chodze 2 razy w tygodniu. Cena- 20 zl (nogi +posladki)Efekty byly widoczne juz po kilku masazach. Wydaje mi sie ze 20-30 masazy to seria ktora usatysfakcjonuje kazda masowana osobe
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 22:12   #57
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis-CUDOW NIE MA

Cudow nie ma jest wierzy sie ze po jednokrotnym posmarowaniu sie kremem antycellulitisowym problem zniknie;-)) Masaz, masaz i jeszcze raz masaz. To naprawde pomaga)Do tego wiecej ruchu, odpowiednia dieta i problem bedziemy mialy z glowy-a raczej z nog)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 09:00   #58
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Cellulitis

Proszę o poradę w jaki sposób mogę jeszcze wpłynąć na zlikwidowanie uporczywego cellulitisu. Nie dysponuje dużymi środkami pieniężnymi i dlatego ograniczyłam sie do uczeszczania na aerobic (3x w tygodniu- ćwiczę od listopada zeszłego roku i czasem dodatkowo w domu), stosowania odpowiednich kremów od 3 m-cy (firma ROC)i oczywiście diety. Niestety mimo widocznych efektów odchudzenia nadal prześladuje mnie ta okropna skórka pomarańczowa na nogach i pośladkach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 09:06   #59
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Cellulitis

Marcelo
Tutaj znajdziesz linki do publikacji w naszym serwisie nt. cellulitis:
http://www.wizaz.pl/cellulitis_nowosci.php
http://www.wizaz.pl/cellulit.html

Dodatkowo radze solidnie przeszukac forum dyskusyjne, jest tuaj co najmniej kilkadziesiat watkow o cellulicie. Skorzystaj z funkcji szukaj (ponad ta wiadomoscia).

[img]icons/icon7.gif[/img]
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 11:36   #60
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Kiedyś codziennie chodziłan na siłownię i ćwiczyłam zawzięcie nogi. Po krótkim czasie zrobiły się szczupłe i gładkie) No ale warunkiem jest codzienna wizyta w siłowni przez dłuższy okres czasu i spędzenie w niej ok 2 godzin. Może więc zamień aerobic na siłownię, jeśli dysponujesz czasem. W moim przypadku zadziałało i efekty były rewelacyjne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.