Test pędzli do makijażu For Your Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 09:00   #1
Laliq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 17

Test pędzli do makijażu For Your Beauty


Witajcie. Już od wielu lat używam pędzli do makijażu For Your Beauty ze względu na trwałość wykonania, miękkość i przystępną cenę . Bardzo dobrze rozprowadzają kosmetyk na skórze, nie podrażniają cery i są bardzo trwale wykonane z delikatnego włosia,który po długotrwałym używaniu nie wypada i co najważniejsze nie zmienia koloru.Cienie są bardzo dobrze nakładane i rozprowadzane na powiece tak samo ,pudry i róże .Uważam, że mimo iż są najtańszymi pędzlami w niczym nie odbiegają jakością od tych wykonanych z naturalnego włosia i mogą być z powodzeniem używane przez alergiczki takie jak ja i osoby o bardzo wymagającej cerze. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i kobiety ,które używają tych pędzli i te ,które nadal zastanawiają się nad ich kupnem.

Edytowane przez Laliq
Czas edycji: 2012-11-15 o 20:52
Laliq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:33   #2
Alpka84
Przyczajenie
 
Avatar Alpka84
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Ja mam szczoteczkę do twarzy z tej firmy, jest dobra, ale choć krótko używam, włoski zbiły się na środku jak u szczoeczki do zębów, gdy trzeba ją wymienić. Natomiast kupiłam kiedyś pędzelek do cieni i od razu główka odpadła, ale skoro tak zachwalasz, to moze na coś sie skuszę, a jak wygląda sprawa z pędzlami do podładu, dobrze sie nakłada i czyści je potem?
Alpka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:41   #3
Laliq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 17
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Cytat:
Napisane przez Alpka84 Pokaż wiadomość
Ja mam szczoteczkę do twarzy z tej firmy, jest dobra, ale choć krótko używam, włoski zbiły się na środku jak u szczoeczki do zębów, gdy trzeba ją wymienić. Natomiast kupiłam kiedyś pędzelek do cieni i od razu główka odpadła, ale skoro tak zachwalasz, to moze na coś sie skuszę, a jak wygląda sprawa z pWędzlami do podładu, dobrze sie nakłada i czyści je potem?
Witaj
Jeśli chodzi o pędzle to cały problem polega w tym, że należy się nimi odpowiednio posługiwać przede wszystkim nie należy ich przyciskać podczas malowania bo mogą się odkształcać , a włoski będą się zbijać , albo wypadać . Jeśli wypadła Ci główka to pewnie trafił się wadliwy egzemplarz to się zdaża. Nie używam pędzli do podkładu najlepiej rozprowadza się podkład palcami wtedy masz pewność ,że odpowiednio podgrzany przez ciepło rąk dotrze wszędzie i nie będzie tworzył efektu maski ,ale oczywiście możesz próbować.Jeśli chodzi o pędzle do różu , pędzel kabuki i pędzelki do nakładania cieni to nawet można je myć w letnie wodzie i nic się z nimi nie dzieje .Używam ich kilkanaście lat i są jak nowe.Mam nadzieję ,że nie usnęłaś i doczytałaś do końca .Pozdrawiam

Edytowane przez Laliq
Czas edycji: 2012-11-15 o 20:59
Laliq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:53   #4
Alpka84
Przyczajenie
 
Avatar Alpka84
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Nie, nie zasnęłam, no właśnie ja może nie umiem dbać i źle to robię, ale może wybiorę sie w sobotę do rossmanna i cos zakupię, pzdr.
Alpka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:28   #5
Laliq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 17
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Jak będziesz miała problem z tymi pędzlami to daj znać chętnie pomogę
Laliq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 19:54   #6
Alpka84
Przyczajenie
 
Avatar Alpka84
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

O bardzo dziekuję za pomoc.

A mam pytanie z innej beczki, a np czy poprawianie makijażu w ciagu dnia bardziej zapycha i czy pędzle trzeba myć wtedy częściej?
Alpka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:18   #7
Laliq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 17
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Cytat:
Napisane przez Alpka84 Pokaż wiadomość
O bardzo dziekuję za pomoc.

A mam pytanie z innej beczki, a np czy poprawianie makijażu w ciagu dnia bardziej zapycha i czy pędzle trzeba myć wtedy częściej?
Witaj w ciągu dnia ,gdy poprawiasz makijaż nie musisz myć pędzli .Jeśli użyjesz różu czy pudru to wystarczy nadmiar kosmetyku strzepnąć palcami ( ja tych pędzli nie myję wcale) po każdym użyciu należy myć pędzle do podkładu.Pędzle do cieni myjesz tylko wtedy kiedy jest to konieczne np. chcesz pomalować powiekę białym cieniem ,a akurat na pędzlu ,którego chcesz użyć jest inny kolor to wtedy tak. Pędzle myjesz wtedy w chłodnej wodzie bo ciepła rozpuszcza klej ,którym są klejone włoski . Delikatnie wycierasz w ręcznik palcem poprawiasz włoski ,żeby nie były zbite i gotowe .Pozdrawiam
Laliq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 11:38   #8
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

ja miałam dwa pędzelki... moj ostatni to skośny do różu... lubie go za kształt, ale drapie tak, że aż twarz boli . poprzedni rowniez
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:13   #9
aneciaxD
Raczkowanie
 
Avatar aneciaxD
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 69
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Ja ostatnio zakupiłam pędzel do pudru i jestem nim zachwycona. Mam ochotę kupić inne z tej kolekcji. Zastanawiam się nad pędzlem do podkładu. Wcześniej nakładałam palcami, potem gąbeczką, ale nwm czy pędzlem uzyskam zadowalający mnie efekt.
aneciaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:10   #10
Laliq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 17
Dot.: Test pędzli do makijażu For Your Beauty

Cytat:
Napisane przez aneciaxD Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakupiłam pędzel do pudru i jestem nim zachwycona. Mam ochotę kupić inne z tej kolekcji. Zastanawiam się nad pędzlem do podkładu. Wcześniej nakładałam palcami, potem gąbeczką, ale nwm czy pędzlem uzyskam zadowalający mnie efekt.
Używając pędzla do podkładu należy po nałożeniu podkładu na pędzel nakładać go na twarz miejsce przy miejscu lekko uciskając ,ale tak ,aby nie stworzyć efektu maski.Nakładanie pędzlem jest o wiele dokładniejszą metodą nakładania podkładu, jednakże wymaga dużej wprawy i dokładności.
Laliq jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.