Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-10-04, 18:41   #3961
nikisa
Zakorzenienie

Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
U okulisty z tym byłaś? To nie jest jakieś uczulenie albo zapalenie spojówek?
Niestety co do zabiegów, to nie mam pojęcia.
Nie nie, to jest naturalne piękno od urodzenia, tylko pomyślałam, że może czas coś z tym zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 08:04   #3962
asiulkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Nie nie, to jest naturalne piękno od urodzenia, tylko pomyślałam, że może czas coś z tym zrobić
Ale może od urodzenia masz jakąś alergię czy coś? Ja bym w pierwszej kolejności wykluczyła.
Stary 2020-10-06, 09:46   #3963
koko362
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Nie ma innego tematu Po operacji ta tematyka już nie jest tak ciekawa, wraca się do normalnego życia. Ja czasem wchodzę, ale widzę pytania, na które nie umiem odpowiedzieć, więc się nie odzywam.
Nigdy nie słyszałam o tych implantach.

Współczuję bardzo Doinformuj się, może powinnaś mieć bezpłatną poprawkę, jeśli chirurg spartaczył.

U mnie dziś mija 14 tyg od operacji. Miałam mieć kontrolę w piątek, ale przez urlop przełożyłam na 9.10, bo taki był kolejny wolny termin. Ciągle mam takie uczucie ciężkości trochę tych implantów - czy to mija? Blizny ładne kreski, na razie czerwone. Ogólnie zadowolona jestem z operacji, była to bardzo dobra decyzja, tylko z biegiem czasu widzę, że te piersi w zwisie nieładnie się układają, tzn są trójkątne, takie jak moje stare (nie wiem czy dało się zrobić to tak, żeby nie było tego efektu), z kolei jak podnoszę ręce to piłki takie. Może się czepiam szczegółów W każdym razie jak stoję normalnie to bardzo ładne piersi, choć wciąż nie czuję że mi sutki czasem sterczą i tak sobie łażę (dziś zauważyłam w pracy w łazience, a miałam stanik z gąbką, koszulkę na ramiączkach i białą bluzkę - niezłe kino musiałam robić w biurze).
No tak.. rozumiem Chyba większość miała operacje latem

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jestem, były. Jeśli nie FB to może forum beauty?Z tego co wiem to obejmuje, tak u niej ceny wyglądają.U kogo? U dr B? I jak wrażenia?

Ja staram się tu nie zaglądać ciągle biję się z myślami.

Pani dr B zrobiła na mnie dobre wrażenie. Ale konsultacja minęła bardzo szybko, przymierzyła tylko jeden rozmiar. Byłam trochę zestresowana i nie poprosiła przymierzyć inne... Teraz zastanawiam się czy 305ml nie będzie zbyt duży. U mnie AA i dr powiedziała że z takim implantem wyjdzie B-C, wolałabym żeby było pełne B.. Nie wiem czy dla mojej sylwetki będzie pasować rozmiar C ..
I jeszcze jestem zła na siebie że nie poprosiłam przedstawić zdjęcia prac dr B, żeby mieć jakieś pojęcia jak to będzie wyglądać, ale i rozumiem że na każdej dziewczynie te same implanty będą inaczej wyglądać

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Witam po dłuższej przerwie

Cycki takie sobie, asymetria jest jak była, ale już trudno. Nauczka na później żeby nie napalać się jak kretynka i poczekać, bo czasami jak widać warto.

Ale ja nie o tym. Przepraszam za off top, ale może któraś z Was wie albo ma podobne żyłki pod oczami. Ciężko to uchwycić aparatem, ale bez względu czy się wyśpij czy nie to mam takie mocno różowe pod oczami i zielone żyłki. Oczywiście korektor trochę pomaga, ale może jakiś kwas lekko tam trzeba wstrzyknąć? Albo jakiś inny zabieg? Nie mam punktu zaczepienia

Też mam żyłki pod oczami, ale jeszcze nic z tym nie robiłam...
koko362 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 18:23   #3964
lavieenrose789
Raczkowanie

Cytat:

Ale ja nie o tym. Przepraszam za off top, ale może któraś z Was wie albo ma podobne żyłki pod oczami. Ciężko to uchwycić aparatem, ale bez względu czy się wyśpij czy nie to mam takie mocno różowe pod oczami i zielone żyłki. Oczywiście korektor trochę pomaga, ale może jakiś kwas lekko tam trzeba wstrzyknąć? Albo jakiś inny zabieg? Nie mam punktu zaczepienia

Myślę, że bardzo dużo ludzi ma takie żyłki. Wiem, że na cienie pod oczami robią wypełniacze, może na to też pomogą... Skóra odbije trochę do góry i żyłki nie będą widoczne.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez koko362 Pokaż wiadomość
Pani dr B zrobiła na mnie dobre wrażenie. Ale konsultacja minęła bardzo szybko, przymierzyła tylko jeden rozmiar. Byłam trochę zestresowana i nie poprosiła przymierzyć inne... Teraz zastanawiam się czy 305ml nie będzie zbyt duży. U mnie AA i dr powiedziała że z takim implantem wyjdzie B-C, wolałabym żeby było pełne B.. Nie wiem czy dla mojej sylwetki będzie pasować rozmiar C ..
I jeszcze jestem zła na siebie że nie poprosiłam przedstawić zdjęcia prac dr B, żeby mieć jakieś pojęcia jak to będzie wyglądać, ale i rozumiem że na każdej dziewczynie te same implanty będą inaczej wyglądać[COLOR="Silver"]
Jakieś zdjęcia prac warto obejrzeć, żeby wiedzieć czy nie partaczy... Opinie w necie też są ważne. Mój dr miał na stronie dosłownie z 5 zdjęć, ale multum dobrych opinii, doświadczenie w zakresie rekonstrukcji piersi, i ogólnie zaufałam mu po tym co widziałam.

Żeby dobierać rozmiar na podstawie zdjęć innych kobiet, to już niekoniecznie. 305 ml to nie jest jakoś dużo, chyba że jesteś niska i drobniutka. Ile masz wzrostu, jaka waga, szerokość pod biustem, szerokość piersi? Będzie łatwiej ocenić czy grozi Ci C. Ja miałam 80B (mam szeroką klatkę, ale nie bardzo szerokie piersi) i po dodaniu 270 cc mam raczej duże C, czasem małe D. Do mojego wzrostu (170 cm) i budowy to są dobrze dobrane piersi, nie dominują mnie.
lavieenrose789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 08:59   #3965
nikisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale może od urodzenia masz jakąś alergię czy coś? Ja bym w pierwszej kolejności wykluczyła.
Mama w ciąży miała toksoplazmoze, ale poza tym na nic uczulona nie jestem

Wyczytałam, że mezoterapia z ampułki na zagęszczenie skóry może coś pomóc

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2020-10-08 o 09:01
nikisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 00:00   #3966
lavieenrose789
Raczkowanie

Czyżby przez COVID nikt nie robił sobie cycków? Jak życie dziewczyny?
Ja miałam tydzień temu kontrolę po 3,5 m-ca, wszystko jest dobrze, jeden sutek 1.5 cm niżej niż drugi z uwagi na moją wyjściową asymetrię, wszystko co mnie martwiło dr wyjaśnił, kazał masować bliznę.

Powoli zamierzam nosić staniki z fiszbinami, które coś tam zbierają, ale jest mi wiecznie zimno, a mam same koronkowe
lavieenrose789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości