Panny Młode 2020 cz. II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-20, 11:41   #3571
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostalam info z mojego salonu sukien ze go zamykaja, jeden z kilku firmowych, a miare i odbior sukni zrealizuja w salonie partnerskim ktory wspolpracuje z nimi.. Pozdro ze to wszystko juz zaczyna padać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja się cieszę, że już mam swoją kiecke u siebie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 11:43   #3572
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja sobie nie wyobrazam za bedzie za 2 czy 3 mc jak dalej nie bedzie mozna brac slubow, to juz potem nie bedzie gdzie bo sale poupadaja nawet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ten rzad sam sobie kraj zniszczy. No az mnie nosi. Na cholere to wszystko zamkniete jak i tak wirusz szaleje kurna w szpitalach....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:07   #3573
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja od początku mówię, że jeśli sezon ślubny nie zacznie się minimum w lipcu, to wszystko padnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:22   #3574
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jestem na tym samym momencie awansu co Ty <piątka>
Też awans na nauczyciela mianowanego? I egzamin za rok?

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Zresztą Tż już po 30tce jest.
My już oboje po 30-stce Ja 31 a tż 32

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Wczoraj Szumowski w jakimś wywiadzie w tv mówił, że Para Młoda nie ma obowiązku bycia w maseczce, bo będą prowadzić wspólne życie itd. więc nie muszą się osłaniać przed sobą Ale pozostali goście weselni według niego muszą mieć maski
Wspólne życie to my prowadzimy już od 3 lat


Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Maseczka ślubna - kolejny wydatek na przyszłe imprezy. Za to rozwiązuje się problem czym rzucać podczas oczepin jak młoda nie ma welonu.
Ja oczepin nie planuję, więc niczym nie będę rzucać

Potwierdziłam dziś termin u makijażystki. Napisałam jej, że nic nie odwołuję. Odpisała, że w takim razie z jej strony też wszystko jak najbardziej aktualne.

Jutro zadzwonię zapytać, co z moją suknią.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 12:36   #3575
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrazam za bedzie za 2 czy 3 mc jak dalej nie bedzie mozna brac slubow, to juz potem nie bedzie gdzie bo sale poupadaja nawet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ten rzad sam sobie kraj zniszczy. No az mnie nosi. Na cholere to wszystko zamkniete jak i tak wirusz szaleje kurna w szpitalach....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śluby brać można. Tylko o ile ktoś nie ma wizji "tylko my i świadkowie" to go taki ślub nie usatysfakcjonuje.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 13:46   #3576
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Też awans na nauczyciela mianowanego? I egzamin za rok?


My już oboje po 30-stce Ja 31 a tż 32


Wspólne życie to my prowadzimy już od 3 lat



Ja oczepin nie planuję, więc niczym nie będę rzucać

Potwierdziłam dziś termin u makijażystki. Napisałam jej, że nic nie odwołuję. Odpisała, że w takim razie z jej strony też wszystko jak najbardziej aktualne.

Jutro zadzwonię zapytać, co z moją suknią.
A ja dopiero na kontraktowego ruszyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 14:54   #3577
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostalam info z mojego salonu sukien ze go zamykaja, jeden z kilku firmowych, a miare i odbior sukni zrealizuja w salonie partnerskim ktory wspolpracuje z nimi.. Pozdro ze to wszystko juz zaczyna padać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie kupowałas suknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 15:10   #3578
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałas suknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnes w Bielsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 16:08   #3579
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Agnes w Bielsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż nie chce się wierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 16:13   #3580
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jak wyglądały u Was spotkania w poradni zycia rodzinnego?
My byliśmy umowieni w czasie pandemii i to nam przepadło - jedyna rzecz której nam brakuje.
Teraz okazało się że u nas możemy zrobić online jako spotkanie na Skype.. czego się spodziewać
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 16:45   #3581
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jak wyglądały u Was spotkania w poradni zycia rodzinnego?
My byliśmy umowieni w czasie pandemii i to nam przepadło - jedyna rzecz której nam brakuje.
Teraz okazało się że u nas możemy zrobić online jako spotkanie na Skype.. czego się spodziewać
My byliśmy tylko na jednym, bo zamiast dwóch wizyt byliśmy na kursie komunikacji. Pan zapytał nas jak długo się znamy, czym się zajmujemy i czy jest coś w naszym związku o czym chcielibyśmy pogadać. Nie mieliśmy takiej rzeczy więc porozmawialiśmy bardzo krótko o życiu ;-)
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 19:40   #3582
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dzisiaj mam doła. Najbardziej wkurza mnie, kiedy ktoś (oczywiście chcąc dobrze) mówi mi, żebym się nie przejmowała koronawirusem bo "Będzie co dzieciom opowiadać".
Jak każdy człowiek mam wyłącznie własną perspektywę i nikt nigdy mną nie będzie. Czuje się pokrzywdzona tą sytuacją i choć wiem , że nie ma w tym niczyjej winy bardzo źle się z tym wszyskim czuję.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 19:46   #3583
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mam podobnie. Będę chciała o tym wszystkim jak najszybciej zapomnieć, a nie to rozpamiętywać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 21:10   #3584
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mnie denerwuje to, że wszyscy oczekują od nas konkretów kiedy sami tak naprawdę nie wiemy co i jak. Ani nie wiadomo czy jest sens przekładać ten ślub na lato czy zimę, takie wróżenie z fusów-kiedy coś się ruszy i jakie będą możliwości w danym czasie.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 21:19   #3585
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość

Co do fryzury, to sobie rozmyślam, że te piękne upięcia są ładne z tyłu, a z przodu często jest jakieś byle co, taki zwyklak. Najczęściej nawet nie ma zdjęć przodu fryzury, bo po prostu jest mega przeciętnie. Ja jednak bym chciała postawić na to, żebym z przodu wyglądała ładnie, a nie z tyłu A rozpuszczone włosy zasłonią wycięcie na plecach (nie jest do tyłka, tylko akurat do długości włosów, więc tak średnio je robić, a później zasłonić...). Takie rozmyślania
Włąsnie tyły ładne, ale mi zależy na przodzie
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My mamy ślub we wrześniu.. Sama nie wiem. W planach mieliśmy wesele na 200 osób. Totalnie nie kręci mnie wesele na 50. Mamy tak dużo rodzinę. 50 osób to nawey nie jest najbliższa. Ogólnie o to się obawiam czy będziemy mogli zrobić wesele w takim kształcie jak planowaliśmy... I też się zastanawiam ale do końca czerwca na pewno nic nie ruszam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mnie też nie sadysfakcjonuje wesele na 50 os, may większą najbliższą rodzinę, a bliskich znajomy też mamy sporo.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dane są zaniżone kilka dobrych razy niestety.
O ile o siebie się nie boję, to przecież większość z nas ma bliską osobę starszą i/lub chorą, a na wirusa nie ma jeszcze lekarstwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NO własnie ja się najbardziej obawiam o rodzinę
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Teraz czekamy, żeby otworzyli w końcu sale
My przed naszym mamy jedno wesele w lipcu. I naprawdę liczę, że na nie pójdziemy (:
Dzisiaj zastanawialam się nad kształtem panieńskiego jeśli będę w najbliższym czasie ograniczenia.
Zrobić na pewno zrobię. Najwyżej będą dwa haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja miałam chęć na domki ognisko i jakąś imprezę. Myślę, że może nie wypalić.

Jeśli nie wyjdzie to pojedziemy do jakiegoś hotelu na weekend. Może jakieś masaże zabiegi? Nie spodziewam się panieńskiego cała ekipa, ale wiem, że dwie moje przyjaciółki najbliższe pojadą na pewno ze mną, więc nie ukrywam taki wyjazd też sprawiłby mi przyjemność (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeden już miałam, było super. Domek z kominkiem i zewnętrzną sauną + jacuzzi.
Dziewczyny mówią że jak przekładam wesele, to powtarzamy panieński i najlepiej w tym samym miejscu
Mojej przyjaciółce miałam ogranizować w spa. Jeśli interesuję cię woj świetokrzyskie to mogę podać ci namiary

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość


My już oboje po 30-stce Ja 31 a tż 32


Wspólne życie to my prowadzimy już od 3 lat
My identycznie ja 31 lat, Tż 32 lata i prawie 3 lata mieszkamy razem.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jak wyglądały u Was spotkania w poradni zycia rodzinnego?
My byliśmy umowieni w czasie pandemii i to nam przepadło - jedyna rzecz której nam brakuje.
Teraz okazało się że u nas możemy zrobić online jako spotkanie na Skype.. czego się spodziewać
U nas szybko i przyjemnie. Po opowiadaniach koleżanek spodziewłam się nawiedzonej zakonicy, która będzie nam opowiadać o planowaniu rodziny, kalendarzyku itp.
U nas było jedno spotkanie. Bardzo sympatyczna pani. Stwierdziła, że skoro mamy wykształcenie medyczne to nie bedzie nam opowiadać o biologi i fizjologi. Przeczytała nam wszystkie tematy przerabiane na spotkaniach, zapytała czy do któregoś mamy pytania i chcielibyśmy go omówić. Spotkanie trwało 30 min i porozmawialiśmy o życiu i pracy.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-20, 22:24   #3586
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Włąsnie tyły ładne, ale mi zależy na przodzie

No właśnie mnie też nie sadysfakcjonuje wesele na 50 os, may większą najbliższą rodzinę, a bliskich znajomy też mamy sporo.


NO własnie ja się najbardziej obawiam o rodzinę




Ja jeden już miałam, było super. Domek z kominkiem i zewnętrzną sauną + jacuzzi.
Dziewczyny mówią że jak przekładam wesele, to powtarzamy panieński i najlepiej w tym samym miejscu
Mojej przyjaciółce miałam ogranizować w spa. Jeśli interesuję cię woj świetokrzyskie to mogę podać ci namiary


My identycznie ja 31 lat, Tż 32 lata i prawie 3 lata mieszkamy razem.


U nas szybko i przyjemnie. Po opowiadaniach koleżanek spodziewłam się nawiedzonej zakonicy, która będzie nam opowiadać o planowaniu rodziny, kalendarzyku itp.
U nas było jedno spotkanie. Bardzo sympatyczna pani. Stwierdziła, że skoro mamy wykształcenie medyczne to nie bedzie nam opowiadać o biologi i fizjologi. Przeczytała nam wszystkie tematy przerabiane na spotkaniach, zapytała czy do któregoś mamy pytania i chcielibyśmy go omówić. Spotkanie trwało 30 min i porozmawialiśmy o życiu i pracy.
A wiesz ze bardo chętnie wezmę od Ciebie namiary? Ja jestem że Śląska, ale mam przyjaciółki w łódzkim i na Lubelszczyźnie. Świętokrzyskie dla nas wszystkich będzie super (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 08:34   #3587
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam doła. Najbardziej wkurza mnie, kiedy ktoś (oczywiście chcąc dobrze) mówi mi, żebym się nie przejmowała koronawirusem bo "Będzie co dzieciom opowiadać".
Jak każdy człowiek mam wyłącznie własną perspektywę i nikt nigdy mną nie będzie. Czuje się pokrzywdzona tą sytuacją i choć wiem , że nie ma w tym niczyjej winy bardzo źle się z tym wszyskim czuję.



Też mnie denerwuje to stwierdzenie "będzie co dzieciom opowiadać".

Moja babcia przeżyła wojnę, jako dziecko trochę posłuchałam jej opowieści i wątpię, żeby myślała o tym w kategorii "przynajmniej mam co wnukom opowiadać". Ja wiem, że ta epidemia nie jest drastyczna jak wojna, ale jednak jej skutki negatywnie wpłyną na życie wielu osób.



A ja mam żal do rządzących, ponieważ mogli w styczniu zamykać granice, a nie teraz nas wszystkich w domach. Jak na początku roku mówili o wirusie w telewizji to byłam przekonana, że to poza Chiny nie wyjdzie, bo przecież gdyby to było takie groźnie to pozostałe kraje by coś robiły, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu, a wszyscy w najlepsze sobie podróżowali. Uważam też, że jest to wszystko trochę wyolbrzymione, ale to moje zdanie.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 08:35   #3588
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Witam, mimo że ślub mamy dopiero we wrześniu zmieniliśmy termin ślubu i wesela na czerwiec następnego roku.
Teraz wiem, że za bardzo się pośpieszyliśmy ponieważ mój narzeczony po 3 tygodniach od zmiany terminu "obudził się" bo właśnie rozmawiał z fotografem miał być u nas na ślubie i on ma jutro robi zdjecia na ślubie i para ma obiad tylko a na następny rok wesele i on chce u nas zrobić coś takiego.
Z jednej strony może to dobry pomysł ponieważ w tym roku kończę 29 lat, a narzeczony jest 4 lata starszy, mieszkamy razem prawie 3 lata, a w listopadzie będzie 5 lat jak jesteśmy razem.

A Wy co o tym myślicie?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 08:50   #3589
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam, mimo że ślub mamy dopiero we wrześniu zmieniliśmy termin ślubu i wesela na czerwiec następnego roku.
Teraz wiem, że za bardzo się pośpieszyliśmy ponieważ mój narzeczony po 3 tygodniach od zmiany terminu "obudził się" bo właśnie rozmawiał z fotografem miał być u nas na ślubie i on ma jutro robi zdjecia na ślubie i para ma obiad tylko a na następny rok wesele i on chce u nas zrobić coś takiego.
Z jednej strony może to dobry pomysł ponieważ w tym roku kończę 29 lat, a narzeczony jest 4 lata starszy, mieszkamy razem prawie 3 lata, a w listopadzie będzie 5 lat jak jesteśmy razem.

A Wy co o tym myślicie?
Są różne podejścia - całkowite przełożenie, osobno ślub, osobno przyjęcie, rezygnacja z dużego przyjęcia i tylko obiad.
Jak Was to męczy, to wróćcie do pierwotnej daty ślubu i szukajcie małej restauracji na obiad

Może w niedługim czasie będą jakieś konkrety odnośnie wesel:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-...an,nId,4452723

Według mnie - powyżej 100 osób to na pewno nie w tym roku.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 08:59   #3590
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Tylko trzeba ponformować o tym pomyśle moich rodziców, ponieważ oni dają kasę na wesele, a z racji tego że już większość rzeczy jest już przełożona na termin czerwiec 2021 moja matka stwierdzi "że kombinujemy" i że mogliśmy poczekać.
Po drugie mamy już zaproszenia zamówione i nie wiem jak byśmy to teraz mieli zrobić.
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 09:03   #3591
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No to zrób jak Ci pasuje:
- siedzieć spokojnie rok
- załatwiać teraz wszystko, przekładać i zmieniać

Wybór zależy od tego, czy chcesz to robić Tylko tyle.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:29   #3592
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje to stwierdzenie "będzie co dzieciom opowiadać".

Moja babcia przeżyła wojnę, jako dziecko trochę posłuchałam jej opowieści i wątpię, żeby myślała o tym w kategorii "przynajmniej mam co wnukom opowiadać". Ja wiem, że ta epidemia nie jest drastyczna jak wojna, ale jednak jej skutki negatywnie wpłyną na życie wielu osób.



A ja mam żal do rządzących, ponieważ mogli w styczniu zamykać granice, a nie teraz nas wszystkich w domach. Jak na początku roku mówili o wirusie w telewizji to byłam przekonana, że to poza Chiny nie wyjdzie, bo przecież gdyby to było takie groźnie to pozostałe kraje by coś robiły, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu, a wszyscy w najlepsze sobie podróżowali. Uważam też, że jest to wszystko trochę wyolbrzymione, ale to moje zdanie.
Myślę, że innym trudno jest powiedzieć w tej sytuacji cokolwiek konstruktywnego, bo rzeczywiście plusów nie ma żadnych, więc wynajdują takie "na siłę". Faktycznie tak jak mówisz, działania były podjęte jak "mleko się rozlało"Po wczorajszej wypowiedzi premiera pojawia się jakies światełko w tunelu.

Dodatkowo wkurza mnie, że ktoś mówi,"Bo Tobie nie zależy na miłości tylko na weselu" To, że mi zależy na weselu nie znaczy, że nie zależy mi na miłości i na ślubie tym samym. Taka dziwna logika niektórych ludzi.
Generalnie ta pandemia uświadomiła mi, że owszem jest kilku wspaniałych ludzi, tzw "bohaterów codzienności", ale jest też wielu ludzi egoistycznych, którym na mnie nie zależy i tak naprawdę mają w nosie nas i nasze wesele.
Taka smutna prawda.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.

Edytowane przez margaritaa
Czas edycji: 2020-04-22 o 10:33
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:32   #3593
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Oglądałyście wczoraj LIVE na fb premiera? Wypowiadał się odnośnie wesel i faktycznie mówił, że będą szczegóły w rozporządzeniu - ale nie podał kiedy ono się pokaże.
Potwierdził, że śluby mogą się odbywać i to para młoda nie musi mieć maseczek. Dlatego mam nadzieję, że jak otworzą gastronomię to w lipcu wszystko ruszy na dobre.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:51   #3594
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Oglądałyście wczoraj LIVE na fb premiera? Wypowiadał się odnośnie wesel i faktycznie mówił, że będą szczegóły w rozporządzeniu - ale nie podał kiedy ono się pokaże.
Potwierdził, że śluby mogą się odbywać i to para młoda nie musi mieć maseczek. Dlatego mam nadzieję, że jak otworzą gastronomię to w lipcu wszystko ruszy na dobre.
No może i ruszy ale wirus może nadal być, może w mniejszych liczbach ludzi zakażonych ale będzie
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:01   #3595
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No tak będzie, ale to nie oznacza że nasze życie nie będzie istnieć przez 2 lata do czasu szczepień.
Trzeba żyć dalej - młodsi nie będziemy
Dlatego cieszę się, że mamy wesele do 50 osób i wszystkich z rodziny na miejscu w promieniu 50km.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:08   #3596
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
No tak będzie, ale to nie oznacza że nasze życie nie będzie istnieć przez 2 lata do czasu szczepień.
Trzeba żyć dalej - młodsi nie będziemy
Dlatego cieszę się, że mamy wesele do 50 osób i wszystkich z rodziny na miejscu w promieniu 50km.
Ja mam ten problem że moja rodzina jest duża, mój tato ma ośmioro żyjącego rodzeństwa plus jeszcze ich dzieci do tego rodzina mojej mamy trochę mniejsza i też mojego narzeczonego to wychodzi jakieś 100 osób..
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:26   #3597
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Widziałam w weekend ślub, akurat przejeżdzałam obok koscioła. Para Młoda bez maseczek, gości z 10 osób, wszyscy w maskach. I można
Ja szczerze liczę, że pozwolą teraz na wesela do 50 osób chociaż. Gdyby we wrześniu pozwolili na 100 osób, byłabym przeszczęśliwa Skoro padają pytania o wesela i Morawiecki coś tam mówi o tym, to muszą o tym myśleć i coś postanowić. Ja jestem dobrej myśli.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:44   #3598
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

podejrzewam, że mogą w restauracjach (zakładając, że je otworzą) zrobić limity osób ze względu na powierzchnie, jak teraz w sklepach i kościołach. Tak wnioskuję po słowach premiera o potrzebie dystansowania się na weselach.

Ja już mam dość tej paniki. 400 osób zmarło w ciągu miesiąca i to w większości osób z poważnymi chorobami a ludzie, media, rządzący sieją tylko strach. :|
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:57   #3599
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Moim zdaniem przesunięcie teraz ślubu z września na przyszły rok z powodu wirusa to słabe posunięcie, ponieważ jeśli nie będzie można zorganizować wesela we wrześniu, to w przyszłym roku tym bardziej. Bo nie będzie gdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 12:14   #3600
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem przesunięcie teraz ślubu z września na przyszły rok z powodu wirusa to słabe posunięcie, ponieważ jeśli nie będzie można zorganizować wesela we wrześniu, to w przyszłym roku tym bardziej. Bo nie będzie gdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ktoś zbankrutuje, ktoś się wzbogaci i miejsca będą Tylko czy nadal wesele będzie kosztować te 50 tysięcy, a nie np. 200 000 - to już nie jest takie oczywiste. Pieniądze stracą na wartości i może mało kogo będzie stać na większą uroczystość.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.