Joga niemęska? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-14, 19:48   #1
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10

Joga niemęska?


Ostatnio z uwagi na dolegliwości z kręgosłupem wynikające z mniejszej ilości ruchu oraz długiego siedzenia przed komputerem zainteresowałem się jogą.

Kilka koleżanek stwierdziło, że to niemęskie. Serio tak to jest odbierane przez kobiety?

Przy okazji zapytam czy któraś z Was ćwiczy w domu jogę. Jeśli tak to czy możecie polecić jakieś aplikacje, książki, kursy albo instrukcje na yt ? Nie chcę trafić na jakieś buble, a już na coś sprawdzonego.

I co myślicie o pilates? Czy to też będzie dobre dla ruchu?
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 19:58   #2
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Kilka koleżanek stwierdziło, że to niemęskie. Serio tak to jest odbierane przez kobiety?
Serio to powinieneś przemyśleć znajomość z tymi kilkoma koleżankami, które prezentują tak ograniczone myślenie.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2020-05-14 o 20:00
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:03   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Kilka koleżanek stwierdziło, że to niemęskie. Serio tak to jest odbierane przez kobiety?
Tak jest to odbierane przez kilka tych twoich koleżanek. W tym momencie warto się zastanowić nad dwiema rzeczami:
1. Nad znajomością z ograniczonymi jednostkami jak już wcześniej wspomniano.
2. Nad sobą, skoro na podstawie kilku koleżanek wyciągasz wnioski o wszystkich kobietach i jeszcze przejmujesz się ich postawą tak bardzo, że zakładasz o tym wątek.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:16   #4
Miss_Lauren
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Lauren
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: z południa
Wiadomości: 35
Dot.: Joga niemęska?

Absolutnie się nie zgadzam. Jogę może ćwiczyć każdy. Mój znajomy ćwiczy od ponad roku i nigdy nie widziałam w tym niczego dziwnego.
Miss_Lauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:20   #5
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Joga niemęska?

Jakieś tępe te koleżanki... mam wielu kolegów, którzy praktykują jogę. To aktywność, którą może ćwiczyć każdy, bez względu na płeć.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:49   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Joga niemęska?

Ja tam czytałam, że od jogi maleje penis, więc monitoruj na bieżąco najlepiej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 21:20   #7
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Joga niemęska?

Niemęskie to jest chodzenie po zasiłek, a nie na jogę.
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 22:04   #8
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Joga niemęska?

Absolutnie nie jest i nie widzę nic dziwnego w tym.


Ja Ci polecę zestaw, który ćwiczę od dawna i który mi służy, jest dla początkujących - ALE!! nie robię wszystkich asan z tego zestawu bo niektóre są dla mnie za ciężkie/ czułam ból w dolnym odcinku kręgosłupa (mam problemy właśnie z krzyżowym odcinkiem). Każdy tak naprawdę powinien mieć indywidualnie dobierane, tym bardziej gdy ma się problemy z kręgosłupem ale polegaj na odczuciach ciała - jeśli czujesz się po danej asanie dobrze, to jest ok; jeśli czujesz ból lub dyskomfort, to ją wyrzuć z tego zestawu. Twoje ciało wysyła sygnały czy coś mu odpowiada, czy nie, więc trzeba na to zwrócić uwagę.

Jest po angielsku, mam nadzieję, że to Ci nie przeszkadza



https://www.shape.com/fitness/workou...a-5f3f0809e4ba
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 22:48   #9
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ostatnio z uwagi na dolegliwości z kręgosłupem wynikające z mniejszej ilości ruchu oraz długiego siedzenia przed komputerem zainteresowałem się jogą.

Kilka koleżanek stwierdziło, że to niemęskie. Serio tak to jest odbierane przez kobiety?

Przy okazji zapytam czy któraś z Was ćwiczy w domu jogę. Jeśli tak to czy możecie polecić jakieś aplikacje, książki, kursy albo instrukcje na yt ? Nie chcę trafić na jakieś buble, a już na coś sprawdzonego.

I co myślicie o pilates? Czy to też będzie dobre dla ruchu?
Masz odpowiedź na swoje pytanie. A te koleżanki wyśmiej.
https://youtu.be/DUbWjh8zARM
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 23:10   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Joga niemęska?

Wymyślone koleżanki stwierdziły, że joga niemęska. A jeżeli nie zmyślasz, to one sobie z Ciebie po prostu pewnie jaja robią i widzą jak przeżywasz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:02   #11
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

A liczysz na współżycie z nimi? Jeżeli tak, to powiedz że mają rację, że spróbowałeś raz jogi i Cię odrzuciło a potajemnie ćwicz dalej. A jak to tylko koleżanki mają być to ćwicz jawnie i będzie to próba przyjaźni; obstawiam ze nie odwrócą się od Ciebie. Powiedziały co myślą i tyle, nie jest to według mnie powód do skreślania ich jako koleżanek.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

P.S. A ja uważam że sporty walki, kręgle, bilard i piwo są niekobiece.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 07:18   #12
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Absolutnie nie jest i nie widzę nic dziwnego w tym.


Ja Ci polecę zestaw, który ćwiczę od dawna i który mi służy, jest dla początkujących - ALE!! nie robię wszystkich asan z tego zestawu bo niektóre są dla mnie za ciężkie/ czułam ból w dolnym odcinku kręgosłupa (mam problemy właśnie z krzyżowym odcinkiem). Każdy tak naprawdę powinien mieć indywidualnie dobierane, tym bardziej gdy ma się problemy z kręgosłupem ale polegaj na odczuciach ciała - jeśli czujesz się po danej asanie dobrze, to jest ok; jeśli czujesz ból lub dyskomfort, to ją wyrzuć z tego zestawu. Twoje ciało wysyła sygnały czy coś mu odpowiada, czy nie, więc trzeba na to zwrócić uwagę.

Jest po angielsku, mam nadzieję, że to Ci nie przeszkadza



https://www.shape.com/fitness/workou...a-5f3f0809e4ba

Wiem oczywiście, co chciałaś przekazać, ale rozbawiło mnie - od razu wyobraziłam sobie asanę na fotelu z wyciągniętymi nogami
Ja mocno poważam facetów, którzy robią cokolwiek nazywanego aktywnością fizyczną
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:23   #13
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87850460]Ja mocno poważam facetów, którzy robią cokolwiek nazywanego aktywnością fizyczną [/QUOTE]
Pewnie, bo to altruiści, robią to dla świata a nie dla siebie (żeby się podobać kobietom itp.).
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:24   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ostatnio z uwagi na dolegliwości z kręgosłupem wynikające z mniejszej ilości ruchu oraz długiego siedzenia przed komputerem zainteresowałem się jogą.

Kilka koleżanek stwierdziło, że to niemęskie. Serio tak to jest odbierane przez kobiety?

Przy okazji zapytam czy któraś z Was ćwiczy w domu jogę. Jeśli tak to czy możecie polecić jakieś aplikacje, książki, kursy albo instrukcje na yt ? Nie chcę trafić na jakieś buble, a już na coś sprawdzonego.

I co myślicie o pilates? Czy to też będzie dobre dla ruchu?
Jeśli jesteś początkujący i ćwiczysz na razie sam bez nadzoru doswiadczonego instruktora, to na razie nie łącz jogi z pilatesem, bo między tymi systemami występują pewne różnice w wykonywaniu ćwiczeń i oddychaniu. Mimo ze pilates powstał na bazie jogi.

Oba systemy są wspaniałe i bardzo skuteczne.
Pilates jest bezpieczniejszy, zwłaszcza na początek, ponieważ jest to system zbudowany typowo pod rehabilitacje i korektę postawy po urazach. Zawiera tylko bezpieczne pozycje I zakresy ruchu W nich.
W jodze jest różnie, jest to bardzo brutalny system treningu i wiele asan bazuje na bardzo głębokich przegieciach (np. maksymalnych pogłębienia lordozy lędźwiowej czy szyjnej) czy rotacjach W stawach.
Tak z ciekawostek, to pan Pilates stworzył swój system korekcyjny który nosi jego nazwisko, w celu rehabilitacji weteranów wojennych US Army . Tak ze zbudował go mężczyzna dla głównie mężczyzn.

Joga to w ogóle potęga.

Polecam na początek kanały :
Gosi Mostowskiej
Joli Żelazo

Dla bardziej zaawansowanej praktyki kanał JogaWithMe i prowadzącą FijiMcAlpin.

I ćwicz koniecznie przed lustrem, mózg kłamie, zwłaszcza na początku. Kontroluj często w lustrze ułożenie swojego ciała, czy to wygląda mniej więcej jak u prowadzącej na filmiku,czy tylko ci się tak wydaje i mozg co mówi ze owszem, a w lustrze... Quasimodo.


A koleżankom możesz mówić ze ćwiczysz kalistenikę.
I żadne kłamstwo, po prostu nie wchodzenie W szczegóły.
I joga i pilates to kalistenika.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:30   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Joga niemęska?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:31   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie wytłumaczysz.
Szkoda w ogóle energi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:40   #17
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie że wytłumaczy, że powinienem poważać trenujących facetów a więc i siebie samego za to tylko.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:44   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Joga niemęska?

Niektórzy ludzie po prostu uwielbiają się ruszać, zmęczyć, biegać, na czymś jeździć, gdzieś się wspinać, skakać, cos ćwiczyć, w coś grać.

Taki sam altruizm, jak zjedzenie tabliczki czekolady przez łasucha.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:46   #19
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie po prostu uwielbiają się ruszać, zmęczyć, biegać, na czymś jeździć, gdzieś się wspinać, skakać, cos ćwiczyć, w coś grać.

Taki sam altruizm, jak zjedzenie tabliczki czekolady przez łasucha.
No właśnie i za co tu poważać? Czas na siłownię (domową), cava już działa, cześć.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 07:48   #20
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Joga niemęska?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:55   #21
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
No właśnie i za co tu poważać? Czas na siłownię (domową), cava już działa, cześć.
Poważaj sobie kogo chcesz i za co chcesz i daj innym robić to samo.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 09:30   #22
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie wiem, po prostu nie pasuje mi to do kobiet. I niekobiece jest według mnie bycie policjantką i motocyklistką, ba nawet kierująca samochodem mnie trochę zniesmacza i już. Co ciekawe, inżynierka w kasku na budowie jest dla mnie OK.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 09:53   #23
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Nie wiem, po prostu nie pasuje mi to do kobiet. I niekobiece jest według mnie bycie policjantką i motocyklistką, ba nawet kierująca samochodem mnie trochę zniesmacza i już. Co ciekawe, inżynierka w kasku na budowie jest dla mnie OK.
Mnie zniesmacza obecność inceli na forum dla kobiet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 10:22   #24
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mnie zniesmacza obecność inceli na forum dla kobiet.
Jest szansa na zniesienie maseczek na ulicy, to zamiast siedzieć na forum, będę włóczył się ulicami i nagabywał, może w końcu się uda...
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 12:44   #25
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Joga niemęska?

Autorze, nie przejmuj się tym co mówią Twoje znajome. Obecnie podział na zajęcia damskie i męskie zaciera się.
Zresztą nawet jeśli Twoje zajęcie uchodziłoby za bardziej kobiece a sprawiało Ci przyjemność, zrezygnowałbyś z niego? Przecież to nierozsądne.
Rób swoje i nie przejmuj się bezsensownym gadaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 12:54   #26
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Joga niemęska?

Masz strasznie ograniczone znajome. Może faktycznie czas pomyśleć, czy takie relacje są Ci potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 14:24   #27
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Masz strasznie ograniczone znajome. Może faktycznie czas pomyśleć, czy takie relacje są Ci potrzebne.
Właśnie. Zastanów się, czy chcesz mieć szczere koleżanki czy tylko takie, co Ci zawsze przytakną.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 17:53   #28
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Nie wiem, po prostu nie pasuje mi to do kobiet. I niekobiece jest według mnie bycie policjantką i motocyklistką, ba nawet kierująca samochodem mnie trochę zniesmacza i już. Co ciekawe, inżynierka w kasku na budowie jest dla mnie OK.
Nikogo to nie interesuje.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 11:53   #29
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Joga niemęska?

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Nie wiem, po prostu nie pasuje mi to do kobiet. I niekobiece jest według mnie bycie policjantką i motocyklistką, ba nawet kierująca samochodem mnie trochę zniesmacza i już. Co ciekawe, inżynierka w kasku na budowie jest dla mnie OK.
Mnie zniesmacza obecność faceta na różowym forum dla kobiet. Bardzo niemęskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:53   #30
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Joga niemęska?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87853922]Mnie zniesmacza obecność faceta na różowym forum dla kobiet. Bardzo niemęskie.[/QUOTE]
Dobrze że jestem anonimowo, bo pewnie nie Ciebie jedną.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nikogo to nie interesuje.
Tego nie wiemy na pewno. Nie dąsaj się; jeszcze nieraz poświęcę Ci uwagę. Nie mogę gadac tylko z Tobą, bo wezmą nas na języki.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87853922]Mnie zniesmacza obecność faceta na różowym forum dla kobiet. Bardzo niemęskie.[/QUOTE]
A wiesz, przez ten czas jakby mi libido troche spadło. Zrobię sobie przerwę dla pewności.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

OOOO!!! Do Autorka wątku: Ty poćwicza tą jogę i zaobserwuj czy Ci nie spadło libido a dla pewności zbadaj sobie poziom testosteronu przed rozpoczęciem sesji treningowych i po iluś dniach "treningów".

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

"[Praktyki jogi]polepszają także aktywność gruczołów wydzielania dokrewnego oraz poprawiają metabolizm ciała i funkcje fizjologiczne. Ilość testosteronu wydzielonego do moczu wskazuje na statystycznie znaczący jego wzrost po cwiczeniach jogi. Zwiekszona ilość testosteronu w moczu odzwierciedla jego zwiększoną produkcję i metabolizm testosteronu,jak zasugerował Dorfman.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/naturalny_ANABOLI...a-t204669.html
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 17:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.