Ewa Chodakowska czas start! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 14:01   #211
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, jedno pytanie...

Wlasnie skonczylam ten morderczy Sukces.
Sluchajcie, nie daje rady go robic w tempie, jaki robi Ewa. Ale zamiast robic przerwy i czekac i patrzec jak ona cwiczyc i w miedzyczasie lapac oddech, to ja wciskam pauze, odpoczywam te kilka- kilkanascie sec i koncze z nia dalej.
Czyli ilosc powtorzen i wszystko zachowywuje, ale robie to niestety wolniej i z przerwami. Czy to ma wplyw na efektywnosc moich cwiczen?

Tak samo ten jej HIIT na poczatku, na litosc boska, mozna zawalu dostac nie robiac tego bez przerw. Wiec po kazdych 5 min robie sobie 1 min przerwy. Czy to ma jakies znaczenie i wplyw na efekty? Ktos cos wie na ten temat?
Też tak kiedyś robiła i absolutnie nie niweczyło to efektów Powodzenia!
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:01   #212
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś robiła i absolutnie nie niweczyło to efektów Powodzenia!
oo dziekuje za info!

Cytat:
Napisane przez Geodetka123 Pokaż wiadomość
A mnie zmęczyły ćwiczenia z Ewą. I nie mam na myśli zmęczenia fizycznego (chociaż to też), ale zaczęły irytować mnie jej treningi. Chyba przestawię się na kogoś innego :/
O kim myslisz?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 06:12   #213
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Wydaje mi sie, ze tu sie liczy tetno, wiec skoro tak sie meczysz, ze przerwy potrzebujesz, to powinno byc ok. Sprobuj je z czasem skracac.



U mnie w tym tyg cieniutko. Trenowalam raz body express, w srode biegalam 3,3 km wieczorem, wczoraj wywiadowki w szkole, wiec upa na stolku I sushi kupione na wynos. Na wadze 1,5kg na plus. Musze dzis po zajeciach (6h na tylku-studia) musze cos zrobic. Kusi mnie wyprobowanie treningu drabiny. To jest taki, ze wybiera sie kilka cwiczen I robi sie je jedno po drugim, w kolko,ale za kazdym razem wiecej powtorzen w serii. I tak az sie padnie na twarz
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 21:24   #214
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, jedno pytanie...

Wlasnie skonczylam ten morderczy Sukces.
Sluchajcie, nie daje rady go robic w tempie, jaki robi Ewa. Ale zamiast robic przerwy i czekac i patrzec jak ona cwiczyc i w miedzyczasie lapac oddech, to ja wciskam pauze, odpoczywam te kilka- kilkanascie sec i koncze z nia dalej.
Czyli ilosc powtorzen i wszystko zachowywuje, ale robie to niestety wolniej i z przerwami. Czy to ma wplyw na efektywnosc moich cwiczen?

Tak samo ten jej HIIT na poczatku, na litosc boska, mozna zawalu dostac nie robiac tego bez przerw. Wiec po kazdych 5 min robie sobie 1 min przerwy. Czy to ma jakies znaczenie i wplyw na efekty? Ktos cos wie na ten temat?
Ja się jakoś specjalnie nie znam, ale myślę, że oczywiście lepiej robić to w takim tempie, jak robi to Ewa, ale jeśli nie dajesz rady, to ok. Robisz swoim tempem, a z czasem będzie Ci to szło coraz sprawniej, będziesz potrzebowała mniejsze przerwy, aż w końcu dojdziesz do tempa Ewy. Ja właśnie w taki sposób działam.
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mysle, ze to bardzo jest w tematyce naszego watku i wielu z nas moze pomoc ten post, zerknijcie TUTAJ Jest on o najczesciej popelnianych bledach podczas cwiczen z Ewa, dziewczyna ktora to napisala posilkowala sie Skalpelem. Bardzo fajny post
Dzięki Przeczytałam całość, ale uważam, że większość wskazówek autorki to powtórzone słowa Ewy Spodziewałam się raczej czegoś nowego albo zwrócenia uwagę na coś, co Ewa źle robi lub nie podkreśla. I nadal mam mieszane uczucia co do przysiadów - jedni utrzymują, że nie wolno kolanami "wychodzić" poza palce stóp, inni mówią, że to mit...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:45   #215
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

heja, co tu taka cisza?


Lovebird- dziekuje!

U mnie byla przerwa kilkudniowa od diety i cwiczen- byla u mnie kolezanka i ...imprezowalysmy, jadlysmy ciasto, winko i generalnie za zdrowo to to nie bylo.

W miedzyczasie przyszla moja branzoletka MOOV. Dzis zrobilam 2 levele cwiczen- poki co chyba jest Ok, motywiuje, bo tak naprawde chce sie skoczyc o level do gory i i samemu sobie sie stawia wyzwanie.
Pokazuje mi takze spalone kcal.
Ciekawa jestem jak to bedzie ze spacerowaniem i bieganiem- jutro poprobuje.

Oczywiscie oprocz tego z pokora wracam do cwiczen Ewki. W koncu 5 dni przerwy to nie wiecznosc.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 16:08   #216
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Hej
Ogólnie to ćwicze na siłowni raczej jak facet z dużymi ciężarami ale ostatnio nie potrafimy sie z mężem dogadać co do treningów wiec chyba rozpocznę ćwiczyć w domowym zaciszu. Waśnie po głowie chodzą mi treni go Chodakowskiej połączone z treningami Zuzki.
Myśle zeby jutro zrobić ekstra figurę i abs zuzki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:56   #217
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

No cisza, cisza...
roux, 5 dni to niewiele, u mnie są 2 miesiące ale od jutra mam karnet na siłkę, więc mam nadzieję, że chociaż tak zabiorę się za siebie, bo do Ewki nie mam ostatnio żadnej motywacji...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 06:36   #218
anpapi
Zadomowienie
 
Avatar anpapi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 173
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

ja mam teraz przymusową przerwę od siłowni na 2,5tygodnia, bo przyjechałam do domu rodzinnego, więc codziennie sobie z Ewką trenuję, aj, stęskniłam się za tym
__________________
money don't give happiness, only shopping
anpapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 17:28   #219
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Dziewczyny a ja w czwartek porwalam sie na trening z MOOV i glupia zaczelam bez rozgrzewki, bo co tam.. jakies pajacyki, burpees, brzuszki....pompki..przys iady i kurcze od tego czasu ledwo laze.. boli mnie kolano, bola mnie plecy na dole. Tylko siedziec moge albo lezec, w pozycji stojacej wszystko mnie boli. Pewnie bede musiala odczekac kilka dni i pozniej sie porzadnie porozciagac.
A za 4 dni jade do Portugalii na kilka dni- bedzie duzo chodzenia i zwiedzania i imprezowania. yhh boje sie o diete ( o zgrozo, zamierzam pic duzo porto) i o to chodzenie- bo poki co kolano i plecy mi skutecznie daja w kosc.

Poradzicie cos? Smaruje jakims kremem na urazy, ale malo to pomaga.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anpapi Pokaż wiadomość
ja mam teraz przymusową przerwę od siłowni na 2,5tygodnia, bo przyjechałam do domu rodzinnego, więc codziennie sobie z Ewką trenuję, aj, stęskniłam się za tym
co trenujesz z Ewka??

PS. widzialam Twoj tort! Matkobosko! Cudownyyy!!!!k laski:
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 18:31   #220
Allbradora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Rewolucja Ewa Chodakowska

Ćwiczy ktoś? Polecacie? Jakie efekty?
Zastanawiam się nad kupnem płytki
Allbradora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 22:05   #221
anpapi
Zadomowienie
 
Avatar anpapi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 173
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

co trenujesz z Ewka??

PS. widzialam Twoj tort! Matkobosko! Cudownyyy!!!!k laski:
a dziękuję bardzo tak bardzo nie-fit, ale za to jaki pyszny
a z Ewką najczęściej Bikini i Rewolucja albo trochę mieszam i zaczynam od HIITu z Sukcesu, potem runda Bikini i znowu pośladki z Sukcesu, a dzisiaj pokusiłam się o dawno nierobionego Killera i było wspaniale...
__________________
money don't give happiness, only shopping
anpapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 20:55   #222
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja w czwartek porwalam sie na trening z MOOV i glupia zaczelam bez rozgrzewki, bo co tam.. jakies pajacyki, burpees, brzuszki....pompki..przys iady i kurcze od tego czasu ledwo laze.. boli mnie kolano, bola mnie plecy na dole. Tylko siedziec moge albo lezec, w pozycji stojacej wszystko mnie boli. Pewnie bede musiala odczekac kilka dni i pozniej sie porzadnie porozciagac.
A za 4 dni jade do Portugalii na kilka dni- bedzie duzo chodzenia i zwiedzania i imprezowania. yhh boje sie o diete ( o zgrozo, zamierzam pic duzo porto) i o to chodzenie- bo poki co kolano i plecy mi skutecznie daja w kosc.
Ja mam od wczoraj zakwasy w udach, nie mam pojęcia od czego. Już dawno nie ćwiczyłam, a ledwo mogłam chodzić wczoraj, dzisiaj też jeszcze czułam. Coś się do Ewki nie mogę zmotywować nadal, ale chociaż hula hop pokręciłam
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 08:03   #223
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

ja na poważnie, dziś zaczynam, co radzicie na początek, coś lżejszego Chodakowskiej?
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 13:01   #224
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez BlackRoze Pokaż wiadomość
ja na poważnie, dziś zaczynam, co radzicie na początek, coś lżejszego Chodakowskiej?

Ja nie polecam skalpela wyzwanie. 4 minutowa deska to przesada. Zwykły skalpel jest super, Sekret, jeśli lubisz pilates. Turbo spalanie jeśli szukasz czegoś mocniejszego, ale nie tak jak Killer.

Cześć wszystkim, swoją drogą!
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 06:27   #225
anpapi
Zadomowienie
 
Avatar anpapi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 173
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez BlackRoze Pokaż wiadomość
ja na poważnie, dziś zaczynam, co radzicie na początek, coś lżejszego Chodakowskiej?
Skalpel (chociaż jak dla mnie wieje nudą ), Skalpel 2 - ten z krzesłem, krótki, przyjemny i dosyć lekki, tak samo Skalpel Wyzwanie, no i jeszcze trening dla Deto Cell Academy, moim zdaniem na początek najlepsze
__________________
money don't give happiness, only shopping
anpapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:18   #226
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

heja dziewczyny!

Po 2 tygodniach wrocilam do cwiczen. Wczoraj wrocilam z wypadu do Portugalii. Naladowana moca i pozytywna energia. Ale upsss juz nie tak lekko mi bylo skonczyc zwykly Skalpel. Co 2 tygodnie przerwy robi! wow!
No nic, ale ja juz wracam do zdrowego jedzenia i cwiczen

Jak wam idzie?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 11:10   #227
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
heja dziewczyny!

Po 2 tygodniach wrocilam do cwiczen. Wczoraj wrocilam z wypadu do Portugalii. Naladowana moca i pozytywna energia. Ale upsss juz nie tak lekko mi bylo skonczyc zwykly Skalpel. Co 2 tygodnie przerwy robi! wow!
No nic, ale ja juz wracam do zdrowego jedzenia i cwiczen

Jak wam idzie?
Wlasnie widzialam na insta, ze cie po swiecie nosi

U mnie kaszanka, mam strasznie duzo roboty do pracy (szkola) i na studia. I wczoraj potrenowalam, ale jakos do Ewki motywacji nie mialam, wiec wlaczylam sobie 30 min popsugar. Mam teraz tydzien ferii, wiec jakos staram sie wcisnac trening miedzy sprawdzanie zadan uczniow i pisanie wlasnych, ale normalnie, bez ferii, to siedze na upie i dziobie nad ksiazkami :/
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 11:20   #228
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Wlasnie widzialam na insta, ze cie po swiecie nosi

U mnie kaszanka, mam strasznie duzo roboty do pracy (szkola) i na studia. I wczoraj potrenowalam, ale jakos do Ewki motywacji nie mialam, wiec wlaczylam sobie 30 min popsugar. Mam teraz tydzien ferii, wiec jakos staram sie wcisnac trening miedzy sprawdzanie zadan uczniow i pisanie wlasnych, ale normalnie, bez ferii, to siedze na upie i dziobie nad ksiazkami :/
moja przyjaciolka tez uczy w szkole- ma malo zycia towarzyskiego i zero energii na cwiczenia.. Biedna! wyobrazam sobie, jak to musi byc ciezko...

A co to popsugar? zaintrygowalas mnie!
Powoli zaczynam sie nudzic z Ewka, dzis chyba wrzuce sobie Fitnessblender.

a tak, Portugalia to taki spontaniczny wypad z ...chlopakiem z tindera Na stare lata mi odbija!


Jeju dziewczyny, zmienilam sobie w ustawieniach na bebio, ze chcialabym chudnac szybciej ( 1kg na tydzien, wczensiej mialam 0,7 kg). Przez ostatnie 2 miesiace NIC nie schudlam A to wyjazd do Polski, a to znajomi u mnie, a to ten wypad do Portugalii- bardzo chcialam, ale czasem sie nie dalo trzymac diety i cwiczen, wiecie jak to jest.
I co? Bebio mi pokazuje, ze teraz bede jesc 1200 kcal dziennie! Omg, brzmi to troche malo, co?
zaznaczylam ze mam mala aktywnosc fizyczna- mam siedzacy tryb zycia, staram sie cwiczyc 3-4 razy w tyg ale to nie sa jakies super cardio cwiczenia, raczej te tonujace Ewki i od czasu do czasu jakis HIIT, ale nie daje rady tego robic codziennie, albo nawet te 4 razy w tyg.

Byla ktoras z Was na 1200 kcal? Przerazilam sie troche, bo do tej pory mialam 1500!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 08:53   #229
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka tez uczy w szkole- ma malo zycia towarzyskiego i zero energii na cwiczenia.. Biedna! wyobrazam sobie, jak to musi byc ciezko...

A co to popsugar? zaintrygowalas mnie!
Powoli zaczynam sie nudzic z Ewka, dzis chyba wrzuce sobie Fitnessblender.

a tak, Portugalia to taki spontaniczny wypad z ...chlopakiem z tindera Na stare lata mi odbija!


Jeju dziewczyny, zmienilam sobie w ustawieniach na bebio, ze chcialabym chudnac szybciej ( 1kg na tydzien, wczensiej mialam 0,7 kg). Przez ostatnie 2 miesiace NIC nie schudlam A to wyjazd do Polski, a to znajomi u mnie, a to ten wypad do Portugalii- bardzo chcialam, ale czasem sie nie dalo trzymac diety i cwiczen, wiecie jak to jest.
I co? Bebio mi pokazuje, ze teraz bede jesc 1200 kcal dziennie! Omg, brzmi to troche malo, co?
zaznaczylam ze mam mala aktywnosc fizyczna- mam siedzacy tryb zycia, staram sie cwiczyc 3-4 razy w tyg ale to nie sa jakies super cardio cwiczenia, raczej te tonujace Ewki i od czasu do czasu jakis HIIT, ale nie daje rady tego robic codziennie, albo nawet te 4 razy w tyg.

Byla ktoras z Was na 1200 kcal? Przerazilam sie troche, bo do tej pory mialam 1500!
Bylam kiedys na 1200 z vitalia, a to jak dla mnie to samo co bebio. Schudlam pieknie, no ale najpierw wrocilo ok 2-3kg i nawet fajnie wygladalam. Potem rzucilam i upsi ups. 61kg...
Powiem tak: jak cie dieta nie meczy, to spokojnie mozesz byc na tym 1200 kcal, ale odradzalabym wtedy jakies bardzo intensywne cwiczenia. I pozwalaj sobie raz na czas na ulubione potrawy, zeby ci sie apetyt w ryzach trzymal.

Popsugar to przede wszystkim portal m.in. z fitnessem, ale nie tylko. W zasadzie sledze ich tylko na fb, wrzucaja duzo fajnych filmikow z cwiczeniami. Maja fajna trenerke, Anna Renderer, z ktora jest wiekszosc filmikow. Wklep sobie popsugar fitness w youtuba, tez ci caly kanal z przeroznymi treningami wyskoczy.

Ja ostatnio cwiczylam


i to:
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 09:26   #230
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

ooo super, dziekuje Felicja
Wygladaja ciekawie, poogladam sobie i wybiore cos dla siebie.

Na dzis zaplanowalam HIIT z Fitnesblender.

Do mojego wspollokatora przyjezdza dzis grupka znajomych, wiec chata bedzie pelna przez nastepnych kilka dni..i nie bede miala jak cwiczyc w domu, ale pogoda jest fantastyczna, wiec postanowilam, ze podejmuje kolejna ( 3 juz) probe rozpoczecia biegania Trzymajcie kciuki!


aaah Felicja, dziekuje za rady dot. diety. Masz racje, zobacze, czy mnie to bedzie meczyc czy nie. Treningi ktore robie nie sa jakies super meczace, wiec mysle, ze powinno byc ok. I z tym jedzeniem masz racje, postaram sie raz na jakis czas umilic sobie te 1200 kcal czyms fajnym, zeby nie wpasc pozniej w jakies niekontrolowane obzartstwo.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 11:08   #231
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez anpapi Pokaż wiadomość
Skalpel (chociaż jak dla mnie wieje nudą ), Skalpel 2 - ten z krzesłem, krótki, przyjemny i dosyć lekki, tak samo Skalpel Wyzwanie, no i jeszcze trening dla Deto Cell Academy, moim zdaniem na początek najlepsze
przy moim zastaniu dałam tylko radę zrobić 25 minut skalpel, i dziś zakwasy aby do przodu!!!!
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 18:33   #232
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Czy ktoś wie jak nazywa sie program ewki który skupia głownie na brzuchu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 19:34   #233
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

kori, moze chodzi Ci o Sukces? Ma kilka czesci: 1. rozgrzewka kilka min.
2. Hiit
3. uda i poslady ok 15 min
4. brzuch tez jakies 15 min i daje niezle w kosc
5. cool down
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 11:01   #234
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
kori, moze chodzi Ci o Sukces? Ma kilka czesci: 1. rozgrzewka kilka min.
2. Hiit
3. uda i poslady ok 15 min
4. brzuch tez jakies 15 min i daje niezle w kosc
5. cool down
Dziękuje za odp, na pewno sprawdzę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:37   #235
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Halo halo dziewczyny, jak idzie odchudzanie?!

Ja dzis pierwszy raz po 2 tygodniowej przerwie zrobilam trening i malo nie umarlam Bylam chora ostatnio i wiekszosc czasu siedzialam w lozku, w domu. NIe mialam za wiele ruchu ( staralam sie trzymac diete mimo wszystko) i skonczylo sie tym, ze musialam robic ciagle przerwy, bo krecilo mi sie w glowie i ogolnie nie czulam sie na silach. Ale skonczylam godzinny trening.

A co u Was? Co tu taka cisza?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 07:28   #236
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Ja tez wczoraj miałam pierwszy trening po dluuuugie przerwie i dałam radę tylko 20min
Na szczęście dietę dalej trzymam ;D


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 10:10   #237
lewarek93
Raczkowanie
 
Avatar lewarek93
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 42
Dot.: Rewolucja Ewa Chodakowska

To ta, co jej magicznie cycki urosły przez hardkorowy trening?
lewarek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:53   #238
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cześć,
Dziś zacznę i ja.
Koniec wymówek..
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 09:52   #239
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

ja daję radę tylko 20 minut skalpel, na drugi dzień zakwasy, boli
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 08:09   #240
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Cześć,
Dziś zacznę i ja.
Koniec wymówek..
do nastepnej wiosny kupa czasu, mozna bez stresu walczyc o fajowa figure!

Cytat:
Napisane przez BlackRoze Pokaż wiadomość
ja daję radę tylko 20 minut skalpel, na drugi dzień zakwasy, boli
ja tez na poczatku po 20 min skalpela plakalam...to bylo kilka mcy temu, dzis juz niemal wszystkie jej treningi robie Cierpliwosci
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 09:09:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.