Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 23:30   #211
Aneczkaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Szczerze? Nie można skreślać kogoś tylko dlatego, że miał taką, a nie inną przeszłość. Połowa moich znajomych to ludzie z tzw. "przeszłością". I z doświadczenia wiem, że na takich ludzi można zawsze liczyć, sa lojalni wobec swoich bliskich, szanują takie wartości jak przyjaźń czy miłość. Oczywiście i od tego napewno są wyjątki. Ale generalnie tacy ludzie więcej wiedzą o życiu niż te ku*wa studenciki. Ogólnie rzecz biorąc ludzie patrzą na taką osobę jak na margines, jak na kogoś z zarazą. Szkoda, że nikt ich nie pyta, dlaczego robili, to co robili. szkoda że nikt nie pyta, czy mieli co jeść. czy mieli z kim porozmawiac o swoich problemach. czy mieli w co się ubrać. prawda jest taka ze tacy ludzie wychowują się z kolegami, na ulicy, na blokowiskach, wszystko przeżywają doszczętniej niż wszyscy. Mój przyjaciel przesiedział 5 lat. Jest najmądrzejszą osobą, którą w życiu spotkałam. (nie, ja nie siedziałam w więzieniu, mam czystą kartę i jestem studentką prawa na uniwerku) zna wszystkie mechanizmy życiowe, wie od razu, na kogo można liczyć, zna się na ludziach. jego rady są dla mnie najcenniejszym źródłem wiedzy. Tacy ludzie potrafia się dzielić. jeżeli ktoś jest dla nich wporządku, to i oni są wporządku. I taka jest prawda. wykazują się mądrością życiową, czego moge im tylko pozazdrościc. bo o wszystko musieli walczyć sami. bo nikt nie dał im nic, póki sami o to nie zawalczyli. bo nie mieli bogatych rodziców, którzy spełniali każdą ich zachciankę. bo w domu jedyną rzeczą, której doświadczali, było w****ienie, że rodzice piją, że nie interesuje ich to, że trzeba kupić ksiązki do szkoły, że jest zebranie itp.
Dlatego irytują mnie wypowiedzi panienek, które za przeproszeniem o takich ludziach wiedzą z filmów od ludzi a mądrzą się tak jakby wszystkie rozumy pozjadały. nie opisałam tu oczywiście cwaniaków, którzy jeszcze widocznie przesiedzieli że tak powiem "za mało" żeby stać się mądrymi, dobrymi ludźmi z zasadami. Bo wbrew temu co tu wygadujecie większosć z nich ma zasady. za swoimi skoczą w ogień. bezineresowanie. i to jest własnie godne podziwu, szacunku i miłości.
Aneczkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:17   #212
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Witam.
Jestem ciekawa czy ten związek jeszcze istnieje ? ? ?

Wie ktoś może coś na ten temat ?

Pozdrawiam..
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:32   #213
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez anngom1988 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem ciekawa czy ten związek jeszcze istnieje ? ? ?

Wie ktoś może coś na ten temat ?

Pozdrawiam..
a co to za różnica? przecież taki związek ma dokładnie takie same szanse jak każdy inny.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:35   #214
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Napisałam czy istnieje nie ze względu ,że chłopak który był w Zk to zły i itp. Jak tutaj sądzą ludzie.. Jestem ciekawa ponieważ sama żyję w takim związku.. A przeczytałam te całe forum .. I gratuluję Dziewczynie która podjeła się próba bycia z tym chłopakiem ... Zrobiła ogromne dobro dla niego , pokazała jemu inny świat.. Dała jemu szanse aby mógł normalnie tak jak my wszyscy funkcjonować w naszym środowisku...
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:49   #215
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Oczywiście ,ze nie am żadnej różnicy...

Jestem ciekawa , poniewaz saam żyję w związku z mężczyzną który był w ZK...
I ogromny plus dla tej dziewczyny , poniewaz pokazała chłopakowi całkiej inny swiat, zaakceptowała go takim jaki jest, jego przeszłość.. Pokazała innym i tez tutaj osobą, które są przeciwko ,że tez można zbudować związek oparty na szacunku, miłości i zaufaniu... Mimo tego ,że był chłopak karany..

Pozdrawiam....
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:54   #216
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Nie chodzi mi tutaj o to ,ze chłopak z Zk..
Nie to miałm na myśli ..

Ogromny plus dla tej dziewczyny, za to ,ze zaryzykowała, że dałą sznse chłopakowi na normalny związek , na pełną akceptacje jego przeszłosci.. Pokazała nam tutaj wszystkim , że chłopak z ZK to nie znaczy zły.. Tak samo może szanować, byc kochanym i kochać ..

Ja żyje z chłopakiem z Zk i nie zamieniłabym go na żadną inną istote na Ziemi...

Pozdrawiam..
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:15   #217
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez anngom1988 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi tutaj o to ,ze chłopak z Zk..
Nie to miałm na myśli ..

Ogromny plus dla tej dziewczyny, za to ,ze zaryzykowała, że dałą sznse chłopakowi na normalny związek , na pełną akceptacje jego przeszłosci.. Pokazała nam tutaj wszystkim , że chłopak z ZK to nie znaczy zły.. Tak samo może szanować, byc kochanym i kochać ..

Ja żyje z chłopakiem z Zk i nie zamieniłabym go na żadną inną istote na Ziemi...

Pozdrawiam..
gratuluję, tylko nadal nie rozumiem co to ma na celu - zachęcić dziewczyny do wiązania się z chłopakami z kryminalną przeszłością? serce nie sługa/miłość nie wybiera jak to mówią.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 16:07   #218
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez anngom1988 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi tutaj o to ,ze chłopak z Zk..
Nie to miałm na myśli ..

Ogromny plus dla tej dziewczyny, za to ,ze zaryzykowała, że dałą sznse chłopakowi na normalny związek , na pełną akceptacje jego przeszłosci.. Pokazała nam tutaj wszystkim , że chłopak z ZK to nie znaczy zły.. Tak samo może szanować, byc kochanym i kochać ..

Ja żyje z chłopakiem z Zk i nie zamieniłabym go na żadną inną istote na Ziemi...

Pozdrawiam..
a w ZK wylądował za niewinność
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:17   #219
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Nie nie za niewinność , za swoje popełnione błędy w przeszłości..

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Nie, nie to było na celu ..

Stwierdziłam fakt i napisałam swoją myśl ..
A to czy ktoś siedził, czy nie siedział do niczego nie zoobowiązuje i nie przymusza.. Każdy ma swoją drogę wyboru

Pozdrawiam ..p.
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:18   #220
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez anngom1988 Pokaż wiadomość
Nie nie za niewinność , za swoje popełnione błędy w przeszłości..
nie pije do twojego,ale wielu przestepców,morderców i złodziei ma kochające domu i rodziny.
sory,ale nie przekonuje mnie kochający tatuś "kradnący zabawki" innym dzieciom.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:41   #221
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

...oczywiście ,że wielu ma takie domy, i tez wielu ich nie ma .. i nawet ci co nie siedzieli nie potrafia zbudowac domu o rodzinnej atmosferze, być wzorowym ojcem czy matka .. pozory czasami mylą.. czy jestes biedakiem , czy bogaty, czy wykształcony, czy po zawodowej szkole .. mozesz i byc rodzinny i kochajacy i tez zły i egoistyczny .. wszystko zalezy jak jestes wychowany..

mój akurat miał rodzinną atmosfere ale pogubił się.. i wiedział ze robił zle , ale wyjsc z tego juz nie mógł .. wolał pójsc siedzieć, osiedzieć i żyć teraz w spokoju...

Pozdrawiam ciebie ..p.
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 20:21   #222
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

nawiasem mówiąc - dzisiaj był program na tvp2 o readaptacji skazanych w społeczeństwie. nie miałam okazji oglądać, ale z opowieści mamy wynika, że tacy którzy spędzą 10 czy więcej lat za kratkami mają potem na wolności pod górkę. wydaje mi się, że nie tylko ze względu na piętno ciążące nad nimi, ale też poniekąd ciężko jest im się przestawić na normalne funkcjonowanie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 17:10   #223
anngom1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

... Oczywiście ,ze jest ciężko i z pracą i z dostosowaniem się do środowiska na nowo ..

Zależy tez od tego z czym Chłopak poszedł do ZK , to znaczy z jakim zawodem , czy umiejętnościami.. Jeśli ktoś miał dobry zawód np. Spawacz, Budowlaniec itp. to prace znajdzie w miare szybko jeśli potrafi się też dobrze zareklamować..

Pozdrawiam ..p
anngom1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:06   #224
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez anngom1988 Pokaż wiadomość
... Oczywiście ,ze jest ciężko i z pracą i z dostosowaniem się do środowiska na nowo ..

Zależy tez od tego z czym Chłopak poszedł do ZK , to znaczy z jakim zawodem , czy umiejętnościami.. Jeśli ktoś miał dobry zawód np. Spawacz, Budowlaniec itp. to prace znajdzie w miare szybko jeśli potrafi się też dobrze zareklamować..
tak jak wszędzie, nie tylko po więzieniu poza tym generalnie facet zawsze się na jakąś fuchę złapie, choćby nawet na budowie. kobietom jak zwykle pod górkę...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:08   #225
Lillyanna
Raczkowanie
 
Avatar Lillyanna
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 112
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez Aneczkaaaaaa Pokaż wiadomość
Ale generalnie tacy ludzie więcej wiedzą o życiu niż te ku*wa studenciki. Ogólnie rzecz biorąc ludzie patrzą na taką osobę jak na margines, jak na kogoś z zarazą. Szkoda, że nikt ich nie pyta, dlaczego robili, to co robili. szkoda że nikt nie pyta, czy mieli co jeść. czy mieli z kim porozmawiac o swoich problemach. czy mieli w co się ubrać. prawda jest taka ze tacy ludzie wychowują się z kolegami, na ulicy, na blokowiskach, wszystko przeżywają doszczętniej niż wszyscy.
Tutaj ostro generalizujesz.

Nie każdy studencik jak to nazywasz miał bogatych rodziców, czy sielankowe dzieciństwo.

Ogólnie to ,że ktoś miał kryminalną przeszłość nie oznacza,że jest gorszy od reszty społeczeństwa.
To samo tyczy się tego kto nie miał takowej przeszłości.

Fakt jest jednak taki,że nie każdy kto przeżył koszmar w życiu kończy w ZK.

Jednak jeśli zapłacił za swoje czyny , zmienił swoje zycie nie może być do końca życia postrzegany tylko przez pryzmat błędów w przeszłości.
__________________
"ale prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę"

"Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota."

"Kochać - znaczy czekać."
Lillyanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:06   #226
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

ostatnio oglądałam film o skazańcach i przezyłam szok,kiedy dowiedziałam się o wielbicielkach morderców,seryjnych gwałcicieli.
takie kobiety zakładają fun cluby,a niektóre potrafia wyjść za mąż za dewianta.są również i takie kobiety,które czuja potrzebę naprostowania / nawrócenia zboczeńca.
dla mnie to niepojete,czy te kobiety mają zdrowe zmysły?
chyba nie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-11-12 o 14:08
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 15:15   #227
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ostatnio oglądałam film o skazańcach i przezyłam szok,kiedy dowiedziałam się o wielbicielkach morderców,seryjnych gwałcicieli.
takie kobiety zakładają fun cluby,a niektóre potrafia wyjść za mąż za dewianta.są również i takie kobiety,które czuja potrzebę naprostowania / nawrócenia zboczeńca.
dla mnie to niepojete,czy te kobiety mają zdrowe zmysły?
chyba nie
ale to już są totalne odstępstwa od normy, bardzo rzadko można spotkać się z aż taką dewiacją (mam na myśli zarówno członkinie i założycielki takich fun clubów jak i morderców, gwałcicieli). w zdecydowanej większości w zakładach karnych przebywają normalni ludzie, którym kiedyś coś w życiu nie wyszło i "zbłądzili".
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 03:42   #228
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Mam znajomego, który też siedział. W ogóle była to moja pierwsza miłość, potem się rozstaliśmy, a teraz znów się spotykamy.
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 03:03   #229
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

To i ja dorzucę swoje 3 grosze co do chłopaków którzy siedzieli.

Poznałam delikwenta już dosyć czasu temu, jeszcze przed kontakterm realnym przyznał się do tego że siedział (juz nawet nie pamietam ile - ale coś około dwóch lat).
Dałam szansę, wydawał się rozgarnietym i żałującym tego co się stało ale...

Ktoś kto żaluje chce zapomnieć, nie chwali się kolegami z celi, swoja "siłą".
Już sam fakt tego że miał tatuaż (znak złodzieja) i się nim chwalił, chcąc go rozbudować coś znaczy. Skoro żałuje raczej by chciał to zmazać bądz nie zwracałby na to uwagi i traktował jako błąd trwały na ciele.

Na siłę chciał "budować" związek przy tym wyciagajac ode mnie kase - a samemu usilnie pozyczac od ludzi, kombinować, nie oddawać itd.
A tłumaczenie że pracy nie ma "bo siedziałem i nikt nie chce mnie przyjąć".
Szkoły zero.

A jak juz sie dowiedziałam że jego tatuś też całe życie w kryminale przesiedział podziękowałam delikwentowi za znajomość. Ojjj i cóż ja nie uslyszałam wtedy, taka siaka i owaka, on mnie kocha a ja go nie chce, tragikomedia

Więc mowie stanowcze NIE osobnikom którzy siedzieli za kratami.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 17:03   #230
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

no ja włąsnie poznałąm chlopaka ktory siedział w więzieniu w obronie kobiety przez dwa lata i nie wiem czy uda mi się stworzyć z nim związek. Rozumiemy się doskonale miło spędzamy czas nadajemy na tych samych falach ale jest w nim zarówno ból jak i złość jak ktoś mu się nie spodoba a dokłądnie jego zachowanie teraz na meczu doszło do bójki z i chyba z jego winy. Nie wiem co teraz ? czy w to wchodzić dać szansę?Nie ukrywam zależy mi na nim bo w sobie dużo uczuć

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

i jak jest nadal?

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

i jak sie zyje z nim bo ja chcve dac szanse akazdy zrodziny go juz skresla ale jego przeszlosc powraca
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 17:04   #231
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Chłopak po więzieniu, chłopak z przeszłością

Taaaaaaaaak, na meczach też się rycersko napi.dala w obronie jakieś ciemiężonych niewiast? Oni wszyscy albo za niewinność, albo w obronie słabszych <3
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 18:04:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.