Linea?? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 09:13   #631
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez shante31 Pokaż wiadomość
Witam,
Właśnie dzisiaj zaczęłam łykać linea 30+ i jestem póki co zadowolona. Jest już wieczór i po 2 tabletkach, które wzięłam w dzień podczas posiłków nie czuję się baaardzo głodna!!! Wręcz mogłabym już nie jeść ale przez to że jestem w pracy do 24.00 więc będę zmuszona przez mój żołądek coś jeszcze zjeść- serek wiejski i pomidor i duuużo wody.
Wogóle to jestem pożeraczem słodyczy i wszytskiego co pyszne, słodkie i co da się zjeść. Ale od tygodnia biegam 3 razy w tyg., od poniedziałku dieta- racjonalne odżywianie bez białego wszystko ciemne i dużo wody. A po tej linei czuję, że mam bardzo wypełniony żołądek.
Myślę, że na mnie zadziała- oby ograniczyć żarcie, nie czuć głodu to już będzie sukces. I kilogramy polecą. Pozdrawiam i postaram się meldować jak tam moja walka z kilogramami pójdzie.
shante31 i jak idzie? Powiem Ci, ze ja tez jestem pozytywnie zaskoczona działaniem Linei. Z tymże ja stosuje tę 20+Opakowanie wydajne, wystarcza na miesiąc brania. Skład też dobry – zielona herbata, chrom… +ruszenie dupki z fotela i jestem na minusie, jeśli chodzi o kg!
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 10:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.