Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 16:27   #811
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Mam problem, ponieważ za tydzień zaczynam pracę jak hostessa, a akurat w 1 dzień pracy wypada mi 1 dzień przerwy (dokładnie jest to wtorek). Chciałabym przesunąć okres tak, żeby wypadł w weekend. Kiedyś skróciłam jedno opakowanie i zostały mi jeszcze 4 "nadprogramowe" tabletki.

Czy mogę wziąć te "nadprogramowe" tabletki, żeby przesunąć okres, czy wziąć je z nowego opakowania?
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:28   #812
lillymy
Zakorzenienie
 
Avatar lillymy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 381
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

nigdy nie brałam tabletek, nigdy nie współzyłam i póki co nie mam zamiaru. 17 czerwca jade do Hiszpanii na 2 tygodnie, mniej wiecej 22 wypada mi okres, ktory jest niesamowicie bolesny dla mnie, wolalabym go tez uniknac ze wzgledu na dyskomfort - plaza, kostium kapielowy, piasek, wycieczki
jesli zaczelabym teraz brac tabletki, to okres by sie nie pojawil, opoznil o ten tydzien? prosze o pomoc, naprawde nie jestem zorientowana w tych sprawach
__________________
WYMIANKOWY

KLIK
lillymy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:22   #813
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

same pytania, żadnych odpowiedzi czy ktoś tu w ogóle zagląda?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:30   #814
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
same pytania, żadnych odpowiedzi czy ktoś tu w ogóle zagląda?
Wystarczy przejrzeć wątek przed zapytaniem...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:07   #815
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wystarczy przejrzeć wątek przed zapytaniem...
mam na myśli dwie ostatnie wypowiedzi które nie dostały odpowiedzi. Sama chętnie bym o coś zapytała ale nie wiem czy ktoś tu w ogóle zagląda - niektóre zbiorcze są mało popularne
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:03   #816
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Mam problem, ponieważ za tydzień zaczynam pracę jak hostessa, a akurat w 1 dzień pracy wypada mi 1 dzień przerwy (dokładnie jest to wtorek). Chciałabym przesunąć okres tak, żeby wypadł w weekend. Kiedyś skróciłam jedno opakowanie i zostały mi jeszcze 4 "nadprogramowe" tabletki.

Czy mogę wziąć te "nadprogramowe" tabletki, żeby przesunąć okres, czy wziąć je z nowego opakowania?
Weź z nowego opakowania. Nie możesz tak ot wziąć sobie tylko 4 tabletek. Weź bez przerwy kolejne opakowanie. Tylko tyle możesz zrobić.

Cytat:
Napisane przez lillymy Pokaż wiadomość
nigdy nie brałam tabletek, nigdy nie współzyłam i póki co nie mam zamiaru. 17 czerwca jade do Hiszpanii na 2 tygodnie, mniej wiecej 22 wypada mi okres, ktory jest niesamowicie bolesny dla mnie, wolalabym go tez uniknac ze wzgledu na dyskomfort - plaza, kostium kapielowy, piasek, wycieczki
jesli zaczelabym teraz brac tabletki, to okres by sie nie pojawil, opoznil o ten tydzien? prosze o pomoc, naprawde nie jestem zorientowana w tych sprawach
Moim zdaniem nie. Jesteś już po okresie, tak? Przede wszystkim opakowanie zaczyna się 1 dnia okresu. Więc plan twój raczej nie ma sensu.

Jedz witaminę C i pij wapno, okres przesunie ci się o jakieś 4-5 dni - testowałam na sobie ostatnio
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:07   #817
Rysinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Mam pytanie, wiem, że może było już tu ich tysiąc ale mam problem i brak czasu na przeszukanie ponad 20 stron. A więc chciałabym przesunąc sobie okres tak żeby nie wypadł od 17 do 31 lipca. więc 23 czerwca (planowo wypadnie mi miesiączka) lub około 23 czerwca (wiadomo jak to z tym bywa) zacznę brać pierwszy raz w życiu tabletki antykoncepcyjne (Mercilon) i tu moje pytanie lepiej wziąć np 15-17 tabletek zrobić 7 dni przerwy i zacząć nowe opakowanie czy lepiej wziąć dwa opakowania tabletek od razu jedno po drugim bez przerwy? Bo strasznie się boje tych plamień, no bo co mi z tego gdy okresu brak ale w każdej chwili możesz sobie zaplamić strój kąpielowy?
Z góry dziękuje za odpowiedź

Edytowane przez Rysinka
Czas edycji: 2011-06-10 o 20:09
Rysinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 20:36   #818
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

lepiej połącz opakowania.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 21:11   #819
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
Weź z nowego opakowania. Nie możesz tak ot wziąć sobie tylko 4 tabletek. Weź bez przerwy kolejne opakowanie. Tylko tyle możesz zrobić.
Zaraz, jeśli dziewczyna bierze pigułki jednofazowe, to może wziąć zamiast 21 szt. - 25 szt. (te 4 nadprogramowe) i potem zrobić przerwę. Nie trzeba brać całego drugiego opakowania. Przynajmniej tak jest w ulotce. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.
P.S. Przecież w pigułkach jednofazowych (jeśli o nich mówimy) każda tabletka ma ten sam skład, więc nie trzeba dobierać z "nowego" opakowania.
__________________


Edytowane przez Deede
Czas edycji: 2011-07-09 o 21:19
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:54   #820
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Dziewczyny proszę, powiedzcie mi czy ja dobrze myślę, bo już sama nie wiem...pierwszy raz potrzebuję przesunąć okres, bo inaczej będę miała go dokładnie calutki wyjazd i 24-godzinną drogę autokarem i nie będę szczęśliwa

Biorę Yaz (24+4) teraz jestem na 15tej tabletce (jutro 16ta), okres dostaję normalnie w przyszłą sobotę i chcę go wywołać wcześniej. Według producenta i ulotki z tego co zrozumiałam można przerwać branie różowych tabletek w 3 lub 4 tygodniu i przejść do placebo (to samo robi się przy zapomnieniu o tabletce). No i jeśli bym w związku z tym zaczęła brać placebo zamiast 18tej tabletki, wzięła 4 placebo i dostała w tym czasie okres, a kolejny blister zaczęłabym w poniedziałek, to akurat przesunęłabym wszystko o tydzień?

Dobrze rozumuję? Mogę tak? Będę zabezpieczona i nie będę się męczyć okresem w czasie wyjazdu? Bardzo możliwe są wtedy plamienia? Bo ich się obawiam, dlatego wolę tą wersję niż branie dwóch opakowań pod rząd.
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 13:44   #821
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Może ktoś tu jednak zagląda?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 15:08   #822
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Przyspieszanie okresu

Witam. Mam do was pytanie : czy zmiana klimatu na bardziej egzotyczny (Bułgaria) przyśpieszy mi miesiączkę czy opóźni ?
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:30   #823
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Przyspieszanie okresu

Może przyspieszyć, może opóźnić, może też nie zrobić nic
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 15:29   #824
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: Przyspieszanie okresu

16 sierpnia wróciłam z bułgarii jechałam 05.08 do Bułgarii. miesiąc temu dostałam 1 sieprnia teraz już powinnam mieć. Czy ten pobyt w Bułgarii mógł mi przesunąć okres? Dodam, że po przyjeździe krwawienie się przedłużyło :/
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:22   #825
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Przyspieszanie okresu

Hej, a ja zapytam inaczej:

Chciałabym opóźnić okres. Biorę Lesinelle (21 tabletek zawiera blister). W sobotę wzięłam ostatnią tabletkę i dzisiaj mam już drugi dzień przerwy, ale krwawienie nie wystąpiło jeszcze. Wypadło mi coś bardzo ważnego no i po prostu NIE MOGĘ mieć teraz okresu. Jak to opóźnić? Wziąć jutro z nowego opakowania od razu 3 tabletki i normalnie pominąć czas odstępu?
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 18:19   #826
black lily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Biorę Cilest, chcę przesunąć okres na inny dzień (nie po to żeby nie mieć go jednorazowo tylko chcę żeby wypadał w tyg a nie w weekend).
W związku z tym powinnam skrócić opakwanie np o 3-4 tabletki i 8dnia przerwy rozpocząć nowe opakowanie?
jak wygląda sprawa z zabezpieczeniem ? i czy mogą wystąpić jakieś plamienia oprócz krwawienia z odstawienia?
black lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:37   #827
miedzior
Raczkowanie
 
Avatar miedzior
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 77
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

hej dziewczyny mam taki problem: od poczatku roku dostaje okres co 17-13 dni. zawsze miesiaczkowałam regularnie co 22-23 dni. mam 18 lat i okres mam od 5lat. dodam jeszcze ze w ostatnich miesiacach zdazyło mi sie przytyc ok4kg, moze to ma cos z tym wspolnego. czy ktoras z was miala podobny problem? co to moze byc ?
miedzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:00   #828
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Witajcie! Przeszukałam internet w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale znalazłam jedynie niejasne informacje i dlatego liczę na waszą pomoc. Pod koniec sierpnia wyjeżdżam na wakacje do Czarnogóry na niecałe dwa tygodnie. Mam 18 lat, niezbyt regularne cykle - nie ma tragedii, zwykle różnią się tylko o 2-5 dni. Bardzo zależy mi na tym, aby na wakacjach nie mieć okresu, a jest bardzo duża szansa że niestety na ten wyjazd właśnie mi wypadnie. Przerabiałam już wakacje z okresem w podobnym miejscu i nie wyobrażam sobie powtórki, tym razem chcę mieć pewność, że nie będę musiała tego znosić. W przyszłym tygodniu zamierzam zapisać się do ginekologa i dlatego chcę zapytać was wcześniej o to, co mogę zapytać ewentualnie lekarza. A mianowicie - nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych i na razie nie chcę zaczynać, ale chciałabym wziąć jakieś tabletki, aby w te wakacje przesunąć okres (mieć pewność, że na wyjeździe nie będę go miała). Znalazłam parę informacji o tabletkach które okres przesuwają i które można brać jednorazowo tzn. nie są tabletkami antykoncepcyjnymi, bierze się je np. przez tydzień czy dwa, a po odstawieniu dostaje okres. Czy słyszałyście o czymś takim/testowałyście takie leki? Co powinnam wiedzieć zanim pójdę do ginekologa poprosić o coś w tym stylu? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:21   #829
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Możesz poprosić o Luteinę, ale to i tak nie gwarantuje Ci przesunięcia miesiączki. Ogólnie NIE DA się przesunąć okresu inaczej niż hormonalnie (czyli antykami). Wszelkie herbatki, ziółka, alkohol - to pomaga tylko nielicznym. Masz przekichane i wiele nie możesz niestety zdziałać.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 20:23   #830
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Bez horomonów sie nie obejdzie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:24   #831
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Możesz poprosić o Luteinę, ale to i tak nie gwarantuje Ci przesunięcia miesiączki. Ogólnie NIE DA się przesunąć okresu inaczej niż hormonalnie (czyli antykami). Wszelkie herbatki, ziółka, alkohol - to pomaga tylko nielicznym. Masz przekichane i wiele nie możesz niestety zdziałać.
Dokładnie, a branie hormonów, żeby przesunąć okres, to, po pierwsze idiotyzm, a po drugie organizm różnie na nie reaguje, więc nie jest powiedziane, że nie będzie się czuć nawet gorzej niż podczas okresu.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:43   #832
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Ja sobie okres przesuwałam okres Primolut Nor. Zero skutków ubocznych. Kiedyś na ulotce było napisane w jaki sposób przesunąć okres, a na nowej ulotce nie ma nic na ten temat, więc lekarz musi objaśnić.
Przesuwanie okresu to wcale nie idiotyzm. Zależy jakie kto ma okresy. Ze mnie leci jak z pompy, mam okresy 7 dniowe i nie wyobrażam sobie wyjazdów w tym czasie.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:44   #833
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Ja sobie okres przesuwałam okres Primolut Nor. Zero skutków ubocznych. Kiedyś na ulotce było napisane w jaki sposób przesunąć okres, a na nowej ulotce nie ma nic na ten temat, więc lekarz musi objaśnić.
Przesuwanie okresu to wcale nie idiotyzm. Zależy jakie kto ma okresy. Ze mnie leci jak z pompy, mam okresy 7 dniowe i nie wyobrażam sobie wyjazdów w tym czasie.
Ja też przesuwalam , nawet dwa razy , tymi tabletkami okres. I przesunął się, tylko jak okres przyszedł (za 2 dni), to z bólu nie mogłam wytrzymać. A w normalny okres ból był raczej umiarkowany. Tak więc każdy reaguje inaczej.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:41   #834
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Ja też przesuwalam , nawet dwa razy , tymi tabletkami okres. I przesunął się, tylko jak okres przyszedł (za 2 dni), to z bólu nie mogłam wytrzymać. A w normalny okres ból był raczej umiarkowany. Tak więc każdy reaguje inaczej.
Wolę żeby bolało potem dwa razy bardziej, niż na wyjeździe Dzięki za nazwę leku, zapytam o niego lekarza. Wiele osób mówiło mi, że inaczej niż tabletkami antykoncepcyjnymi okresu nie przesunę, a jednak jak widać są inne leki, których brania nie trzeba potem kontynuować. Gdyby ktoś jeszcze znał jakiś inny lek, będę wdzięczna za nazwę
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:10   #835
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Ja też brałam tabletki takiego rodzaju, nie pamiętam niestety nazwy. Chciałam przyśpieszyć okres z powodu operacji. I wcale szybciej nie przyszedł. NIE MA REGUŁY. A skutki uboczne pojawić mogą się ZAWSZE.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:20   #836
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Szybciej to przychodzi po pigułkach. Chociaż jak zaczynałam brać pigułki to między pierwszym,a drugim opak. wcale krwawienia nie miałam. Po samym progesteronie to raczej opóźniamy. Przychodzi z reguły 2 dni po ostatniej tabletce.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 13:56   #837
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Też bym chciała przesunąć, żadnych tabletek anty nie biorę, zaraz muszę poczytać o progesteronie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 01:22   #838
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez miedzior Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam taki problem: od poczatku roku dostaje okres co 17-13 dni. zawsze miesiaczkowałam regularnie co 22-23 dni. mam 18 lat i okres mam od 5lat. dodam jeszcze ze w ostatnich miesiacach zdazyło mi sie przytyc ok4kg, moze to ma cos z tym wspolnego. czy ktoras z was miala podobny problem? co to moze byc ?
To mogą być wahania hormonalne. Do lekarz marsz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:28   #839
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Nie wiem czy tu jeszcze ktoś z was zagląda, a może jednak i mi doradzicie.
Jestem w trakcie drugiego opakowania leku Femoston (ma on zadanie regulacje hormonow tyle ze nie zabezpiecza przed ciaza i ma w opakowaniu 28 tabletek)
Obliczyłam dokładnie ze okres powinien wypasc po 28 dniach a ten dzien miał być 2.09 (niedziela) dziś jest już poniedziałek a tu nic.
Zostaly mi dwie tabletki i tak sie zastanawiam czy moze nie brac juz tych tabletek moze w ciagu dwoch dni pojawi sie okres czy brac do konca?
może ktoś z was miał podobną sytuacje?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:28   #840
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Przesuwanie okresu - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tu jeszcze ktoś z was zagląda, a może jednak i mi doradzicie.
Jestem w trakcie drugiego opakowania leku Femoston (ma on zadanie regulacje hormonow tyle ze nie zabezpiecza przed ciaza i ma w opakowaniu 28 tabletek)
Obliczyłam dokładnie ze okres powinien wypasc po 28 dniach a ten dzien miał być 2.09 (niedziela) dziś jest już poniedziałek a tu nic.
Zostaly mi dwie tabletki i tak sie zastanawiam czy moze nie brac juz tych tabletek moze w ciagu dwoch dni pojawi sie okres czy brac do konca?
może ktoś z was miał podobną sytuacje?
Bierz tak jak zalecił Ci lekarz, a skoro to hormony to okres może przyjść nie wiadomo kiedy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-27 19:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.