Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 22:51   #4681
bzebze
Raczkowanie
 
Avatar bzebze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Nudny odcinek! Tak jak ostatni i przedostatni
bzebze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 22:53   #4682
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ten sezon to katastrofa. A duza juz sie chwali na fb jak to poziom spadnie jak ona odejdzie. W zyciu nie widzialam takiego narcyza
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 22:59   #4683
bzebze
Raczkowanie
 
Avatar bzebze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Strasznie nudny odcinek. Po zapowiedziach wydaje mi się, że odejście Dużej też będzie nudne i nie będzie żadnej wielkiej kłótni etc.
bzebze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 23:18   #4684
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Masakrycznie nudny ten sezon .. Chyba sobie odpuszczę oglądanie , tylko będę was podczytywać
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 23:25   #4685
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Ten sezon to katastrofa. A duza juz sie chwali na fb jak to poziom spadnie jak ona odejdzie. W zyciu nie widzialam takiego narcyza


Przeciez ktoś po prostu jej napisał w komentarzu, ze podnosi poziom programu, to odpisała ze niedługo spadnie (co było żartobliwa odpowiedzią adekwatna do komentarza). Gdzie tu chwalenie sie jak to niby poziom spadnie jak odejdzie? Bez przesady, nie ma to jak ludzie co wszystko przekręcają i dopowiadają. Nie przepadam za Duża, żadnej z tych dziewczyn nie lubię, no ale wole takiego narcyza jak ona niż krzykliwe, robiące wokół siebie szum i zbierające sie w grono wzajemnej adoracji dziewczyny.
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 00:50   #4686
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Jaakaaa zmuła!

Mała wielce obrażona za żart z suszarką... a przecież cytując ją "to ma być program rozrywkowy, a nie o czytaniu książek"
Standardowo Magda+Mała musiały się wciąć w czyjąś kłótnię.

Jeżeli mtv nie chce wymieniać całego składu, to chociaż niech już zostaną ci wszyscy chłopcy, a wymienią cały skład dziewczyn...

PS Popieram Wizażankę, która stwierdziła, że Stifler jest podstawiony przez mtv ej no, większość jego żartów jest tak sarkastyczna (co reszcie może być obce). W ogóle Stifler pomimo całego braku ogłady jest moim ulubieńcem.
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 06:17   #4687
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

W ogóle dziwi mnie, że Mała wzięła te suszarkę mimo, że włosy miała suche. Podstawiła im kurczaka a oni zamiast sprzątać to szukają po smrodzie
Śmiać mi się chciało, jak Duża powiedziała, że nie bierze udziału w paintballu, dziewczyny na nią (Ewelina, Mała i Stifler też), że ona pewnie ma focha jak zawsze, że się nie nadaje itd. A okazało się, że tylko Ewelina z dziewczyn brała w tym udział. No to po co Mała się tak rzucała? Nie mogę na nią patrzeć. Pomijam fakt, że twarze mają tak zrobione, że mimika jest na poziomie zero. I śmiać mi się chciało, jak poszli do pubu i Ewelina "mieliśmy loze VIP a to przecież zwykły stolik był.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 09:06   #4688
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Biedna Duza, blizniak zlamal jej serduszko, ciul, ze sama jadac do programu miala faceta xDD biedny gosc
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 11:08   #4689
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Wink Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

To będzie chyba mój pierwszy post na wizażu, ale po obejrzeniu ostatniego odcinka WS mam silną potrzebę żeby się wypowiedzieć
Nie macie wrażenia, że MTV uskutecznia coraz większą "reżyserkę" w tym programie?
1. Przecież ta dziewczyna w salonie piękności musiała być podstawiona. Jakie jest prawdopodobieństwo, że pierwsza lepsza klientka, która przychodni na manicure wygląda jak modelka dokładnie w typie Ptysia, ponad to spokojnie przyjmuje fakt, że będzie w programie tak kontrowersyjnym jak WS, zajmuje się nią ponad 100-kilowy facet-amator i na koniec stwierdza, że w sumie nieźle wyszło i na pewno będzie jeszcze wpadać? litości...
2. Dziwnym trafem do najgorszych smrodów "zatrudniają" zawsze Ptysia, który ma z tym największe problemy. No bo gdyby posprzątał ktoś inny, to nie byłoby "show" z odruchem wymiotnym na 3 minuty programu...
3. Telefon Magdy po tort to był już w ogóle popis gry aktorskiej na poziomie teatrzyku szkolnego. Najpierw "wybrała" numer stukając cały czas w chyba jeden klawisz i nawet nie sprawdzając numeru, bo oczywiście każdy zna na pamięć numer do lokalnej wytwórni tortów. Dalsza "rozmowa" (a faktycznie to raczej monolog) też była wielce wiarygodna.
4. Kolejne kilka minut "zapchajdziury" w postaci montażu ze Stiflerem niby to wyobrażającym sobie, że jest mistrzem hulajnogi. Po co?

To tylko przykłady z tego odcinka, bo w nim było chyba najwięcej tej reżyserii. Ale teraz już w każdym można znaleźć jakąś ingerencję z planu. Zastanawiam się czy to jeszcze reality show, czy już film fabularny?
Co do uczestników to mam chyba trochę odmienne zdanie niż większość.
Duża - nie rozumiem zachwytów, strasznie się wywyższa, a tak naprawdę nie jest szczególnie inteligentna. Klasa? Może i ma, a nawet kilka...6 podstawówki i ze 2 gimnazjum. Widać, że tak naprawdę gra rolę wielkiej damy, ale czasami wychodzi z niej prawdziwa natura. Niby taka "za 100 punktów", ale jak tylko podstawili chłopaka z GSw I sezonie, to tylko czekała żeby ściągnąć majtki i był wielki foch, że on wolał inną. Dlatego nie dziwią mnie szczególnie doniesienia o jej łóżkowych ekscesach poza programem. Już wolę Magdę, ona chociaż nie udaje niedostępnej. Jest Szmagdą w programie i poza nim. Duża to taka cichodajka, która uwielbia być w centrum uwagi w męskim towarzystwie, chyba każdy kiedyś poznał taką osobę.
Mała Anka z Magdą to patologia, owszem. Ale z dwojga złego wolę już je, niż Dużą. Obserwacja ich prymitywnych zachowań jest dosyć interesująca, a czasami potrafią nawet pozytywnie zaskoczyć.
Klaudia jest chyba mocno życiowo zagubiona. Na tych zdjęciach z klubu gogo na wykopie to ewidentnie ona. Skoro w tak młodym wieku zaliczyła już tyle erotycznych dżobów (sesje w CKM, kluby erotyczne, seks przed kamerami w MTV), to trochę nie dziwi, że rodzina się na nią wypięła. Teraz, choćby nawet chciała, to ciężko byłoby jej się od tego odciąć.
Powrót Eweliny miał być istną petardą, a jak zwykle okazał się klapą. Na pewno wróciła dla fejmu, ale tak zamula, że efekt będzie raczej marny.
W teorii z podstawieniem Stiflera faktycznie może coś być. Albo może ktoś mu pisze te teksty do green roomu? Bo jest naprawdę ogromny kontrast między tym, jak wypowiada się tam, a tym jak zachowuje się w programie.
Reszta chłopaków jest dosyć sympatyczna, ale są tłem, to Stifler kradnie wszystkim show.

Generalnie WS to był zawsze dla mnie taki program przyrodniczy. Nie miałam nigdy okazji (na szczęście) obracać się w tego typu towarzystwie i pierwsze sezony oglądałam na zasadzie programu o życiu seksualnym mrówkojadów, czy też relacjach stadnych szympansów na Animal Planet. Jednak, odkąd widzę te zabiegi reżyserskie, czuję się oszukana
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 11:44   #4690
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
W ogóle dziwi mnie, że Mała wzięła te suszarkę mimo, że włosy miała suche. Podstawiła im kurczaka a oni zamiast sprzątać to szukają po smrodzie
Nic dziwnego w tym nie było.
Wędkarze sami zepsuli dowcip - zamiast odłożyć suszarkę na miejsce w łazience, położyli ją na podłodze w przedpokoju, co musiało wzbudzić podejrzenia.
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 12:38   #4691
bzebze
Raczkowanie
 
Avatar bzebze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ten sezon to naprawę porażka. Fajnie jakby wymieni CAŁĄ ekipę. Stifi chyba faktycznie jest podstawiony

A o co chodzi z Klaudia i jej rodziną? mówiła coś?
bzebze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 13:41   #4692
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość

A o co chodzi z Klaudia i jej rodziną? mówiła coś?
Ona chyba nic nie mówiła, ale, jak już tu wcześniej zauważono, nie ma raczej życia poza ludźmi z ekipy. Boże Narodzenie spędziła ze Stiflerem, Wielkanoc z Magdą. Kiedyś weszłam na Magdy fb i zauważyłam, że ktoś w komentarzu pod ich zdjęciem zwrócił na to uwagę, a Magda w swoim patologicznym stylu zareagowała bardzo agresywnie. Także coś jest na rzeczy.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 14:06   #4693
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Tekst Magdy do Stiflera:czy chce być programową szmatą i że,życzy mu hejtów takich jakie są kierowane w strone jej i Małej. Czyli hejty ją bolą,a udaję że ma je gdzieś.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 15:12   #4694
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Jak Wojtek powie o Magdzie szmato- afera straszna, ale jak ona zwraca się do innych uczestników w ten sam sposób- wszystko w porządku i nikt nawet nie zareaguje

Oczywiście to nie pierwsza taka sytuacja, ale już nie da tego oglądać
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 15:32   #4695
bzebze
Raczkowanie
 
Avatar bzebze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Tekst Magdy do Stiflera:czy chce być programową szmatą i że,życzy mu hejtów takich jakie są kierowane w strone jej i Małej. Czyli hejty ją bolą,a udaję że ma je gdzieś.
Mała ma może bardziej wywalone na hejty(jest też mniej hejtowana), ale Magda myślę że bardzo je przeżywa. Chyba nie żyje, nie zachowuje się w zgodzie z samą sobą. Jest pogubiona. Widać było że żałuje seksu ze Stiferem. Na bank te teksty ją bolą. Zatraciła się w tym wszystkim. Nie może za bardzo zacząć zachowywać się normalnie więc cały czas podbija stawkę, co tam że zarzygałam łazienkę, zapomną o tym jak przespie sie ze stifim xD
bzebze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:12   #4696
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość
Mała ma może bardziej wywalone na hejty(jest też mniej hejtowana), ale Magda myślę że bardzo je przeżywa. Chyba nie żyje, nie zachowuje się w zgodzie z samą sobą. Jest pogubiona. Widać było że żałuje seksu ze Stiferem. Na bank te teksty ją bolą. Zatraciła się w tym wszystkim. Nie może za bardzo zacząć zachowywać się normalnie więc cały czas podbija stawkę, co tam że zarzygałam łazienkę, zapomną o tym jak przespie sie ze stifim xD
Też mi się tak wydaje. Kiedy Magda weszła do WS, nie sprawiała wrażenia aż tak "patologicznej". Jednak alkohol, seks z Alanem i późniejsza spirala hejtu wyznaczyły pewien kierunek jej wizerunku. Ona bardzo chciała się wybić. Zwróćcie uwagę, że kilka razy po pijaku po jakichś grubszych akcjach mówiła do innych z zachwytem coś w stylu "tego jeszcze nie było w żadnym sezonie!". Czyli ciągła pogoń za fejmem.
A to jej rzyganie "z miejsca" jest podejrzane. Większość ludzi ma jakieś "sygnały ostrzegawcze", a ona zazwyczaj nie zdąży nawet się odwrócić, jakby nie kontrolowała tego odruchu. To + jej wahania wagi nasuwają mi przypuszczenie o jednym z najbardziej typowych zaburzeń odżywiania...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Wpisy o Klaudii także widziałam,ale pisali że pracowała w klubie chyba w Mielnie dodali też zdjęcie jednak uważam że to nie ona co do źródła to na wykopie to widziałam.
Na tych zdjęciach z wykopu to była na 100% Klaudia.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:32   #4697
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
W ogóle dziwi mnie, że Mała wzięła te suszarkę mimo, że włosy miała suche. Podstawiła im kurczaka a oni zamiast sprzątać to szukają po smrodzie
Śmiać mi się chciało, jak Duża powiedziała, że nie bierze udziału w paintballu, dziewczyny na nią (Ewelina, Mała i Stifler też), że ona pewnie ma focha jak zawsze, że się nie nadaje itd. A okazało się, że tylko Ewelina z dziewczyn brała w tym udział. No to po co Mała się tak rzucała? Nie mogę na nią patrzeć. Pomijam fakt, że twarze mają tak zrobione, że mimika jest na poziomie zero. I śmiać mi się chciało, jak poszli do pubu i Ewelina "mieliśmy loze VIP a to przecież zwykły stolik był.
Wydaję mi się, że w greenroomie zadają pytania co, kto sądzi o takiej i takiej sytuacji i może po prostu specjalnie spytali o Dużą, bo trochę to dziwnie wygląda, jak dziewczyny (oprócz Ewelony) nie biorą udziału, a przyczepiają się tylko do jednej.
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:04   #4698
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Kiedy Magda weszła do WS, nie sprawiała wrażenia aż tak "patologicznej". Jednak alkohol, seks z Alanem i późniejsza spirala hejtu wyznaczyły pewien kierunek jej wizerunku. Ona bardzo chciała się wybić. Zwróćcie uwagę, że kilka razy po pijaku po jakichś grubszych akcjach mówiła do innych z zachwytem coś w stylu "tego jeszcze nie było w żadnym sezonie!". Czyli ciągła pogoń za fejmem.
A to jej rzyganie "z miejsca" jest podejrzane. Większość ludzi ma jakieś "sygnały ostrzegawcze", a ona zazwyczaj nie zdąży nawet się odwrócić, jakby nie kontrolowała tego odruchu. To + jej wahania wagi nasuwają mi przypuszczenie o jednym z najbardziej typowych zaburzeń odżywiania...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



Na tych zdjęciach z wykopu to była na 100% Klaudia.
A gdzie te zdjecia, bo nie znalazlam.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:14   #4699
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
A gdzie te zdjecia, bo nie znalazlam.
Nie wiem czy można wklejać linki? Spróbuję, może się uda - linki do zdj. są w jednym z komentarzy do tego wykopu:
http://www.wykop.pl/wpis/17224377/ci...a-w-klubie-ar/
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 22:53   #4700
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)


Nawet mnie to rozbawiło
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:09   #4701
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Keep Calm & Do it yourself Magda Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy, zawsze mówisz co myślisz, odnieś się proszę, do ostatniego odcinka. Nie czułaś się dziwnie oglądając pojazd na osobę, która zrobiła to samo co Ty, Klaudia, Mała Ania? btw, mała ma zaniki Pamięci, tak wesoło jej było w oglądaj z ekipą, nie pamięta już, że jako jedyna nad morzem ominęła Wszystkie atrakcje? A może nie pamiętała, że zaraz za dużą zawinęła pupę do busa? Nie wiem czemu tak montować program, skoro jak twierdzicie duza jest tak beznadziejna, to po co konfabulować i montować coś w sposób mijający się z prawdą? Nie sądzisz, że skoro jest totalnym debilem, ludzie sami by się zorientowali i nie potrzebowali pomocy montażysty?

Magda Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Misiu, obejrzyj dokładnie odcinek. Widziałeś mnie z dziewczynami? Nie było mnie nawet na tym wyjezdzie, leżałam w łóżku w domu chora. Druga sprawa, wystarczy podejść do sprawy normalnie. Duża zawsze narzeka, jak jest sport, jak są atrakcje, jak jest impreza, czy jak jej nie ma, jak ją ktoś poprosi o coś lub ją pominie. Zawsze jest coś nie tak. O to głównie Małej chodziło. I jestem zdania, a nawet jestem tego pewna, że jednak Mała bierze udział w niektórych atrakcjach, po prostu boi się karuzeli. I mowi o tym otwarcie. Nie marudzi: nieeeee ja na to nie ideeee ja teeeego nieee chceee, tooo jest gowniane niczym małe dziecko. Po prostu mówi że się boi. Zauważ też ile pocisków mam ja i Mała za nieuprawianie sportów. Kto zawsze bierze udział w konkurencjach sportowych? Właśnie ja i Mała. Reszta naszych sportsmenek siada bo ma na to tysiąc argumentów od złamanego paznokcia po bolące nogi i okres. Tego nikt nie widzi... Obejrzyj wszystkie sezony jeszcze raz od początku, czy były harfy w 3 sezonie, czy teraz crossfit to my zaciskalysmy zęby i zrobilysmy a reszta tylko marudzila. Wiesz dlaczego? My nie musimy 'udawac' dam. Jesteśmy sobą Emotikon wink pozdrawiam

Magda, obrońca uciśnionych.
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:36   #4702
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

W zasadzie Magda ma rację. Nie rozumiem skąd ta ciągła chęć obrony Dużej przed domniemaną niesprawiedliwością ze strony złego świata. Ja wiem, że większość ich "fanów" to przedział wiekowy 10-16 i takimi małolatami łatwo jest manipulować, co Anka wykorzystuje bezbłędnie i nawet nie musi się szczególnie wysilać. Ale żeby aż tak? Przecież Duża faktycznie jest często niezadowolona, nawet jak weszła do domu w tym sezonie, to rzuciła ze skwaszoną miną "I to wszystko?". Często też narzeka na atrakcje i znajduje wymówki, żeby w nich nie uczestniczyć. A że wypowiedzi są montowane tak, żeby zaognić konflikt "fanów" i tym samym zwiększyć zainteresowanie, to chyba nic nowego.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:42   #4703
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Przecież Duża faktycznie jest często niezadowolona, nawet jak weszła do domu w tym sezonie, to rzuciła ze skwaszoną miną "I to wszystko?". Często też narzeka na atrakcje i znajduje wymówki, żeby w nich nie uczestniczyć. A że wypowiedzi są montowane tak, żeby zaognić konflikt "fanów" i tym samym zwiększyć zainteresowanie, to chyba nic nowego.
Zgadzam się z Tobą. Największy entuzjazm chyba wyraziła jak było zbiorowe malowanie ciałami. Nawet stanik ściągnęła
Lubię ją, ale to jej narzekanie jest często wkurzające. Brak chęci lub możliwości robienia czegoś można wyrazić w lepszy sposób.
Jak czasem zerknę na jej snapa, to mam wrażenie, że widzę inną osobę. Spontaniczną, otwartą, wesołą. W programie jest taka spięta, zdystansowana, jakby bała się utracić kontrolę (nic fajnego, ale po tylu sezonach mogłaby wyluzować)

EDIT: Źle zapamiętałam, Duża biegała na golasa http://cdn18.se.smcloud.net/t/photos...y_23995753.jpg

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-04-12 o 18:23
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:32   #4704
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Uwaga! Teraz Magda założyła bloga.
Jak myślicie, napisze więcej postów niż Mała?
A może jej zapał do tego skończy się tak szybko jak zapał Dużej do fit strony?
Nie wspominając o dwóch wpisach Eweliny na swoim BLOGU.
hahaha
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:07   #4705
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Rozbroilo mnie, ze wg Magdy one cwiczyly na harfach :P
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:33   #4706
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez gulczano Pokaż wiadomość
Nawet mnie to rozbawiło
haha Dobre!
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 22:57   #4707
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Kolejna z blogiem... Obstawiam, ze skonczy sie na czterech wpisach max
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:01   #4708
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ja właśnie widziałam jednego z bliźniaków jak szłam do pracy. Na żywo wyglada lepiej niż w tv ale ma chyba z 165cm wzrostu.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:08   #4709
czekoladka_111
Rozeznanie
 
Avatar czekoladka_111
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta
Wiadomości: 836
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Kolejna z blogiem... Obstawiam, ze skonczy sie na czterech wpisach max
Po najnowszym wpisie stwierdzam, że może być ich więcej niż 4




Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ja właśnie widziałam jednego z bliźniaków jak szłam do pracy. Na żywo wyglada lepiej niż w tv ale ma chyba z 165cm wzrostu.
Widać było jak stali obok Małej, że raczej nie za wysocy są
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji.

Żona 20.06.2015
czekoladka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 11:45   #4710
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Uwaga! Teraz Magda założyła bloga.
Jak myślicie, napisze więcej postów niż Mała?
A może jej zapał do tego skończy się tak szybko jak zapał Dużej do fit strony?
Nie wspominając o dwóch wpisach Eweliny na swoim BLOGU.
hahaha
jaki adres?

swoja droga Duża wtedy akurat ćwiczyła na tych harfach z tego co kojarze
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.