Dzień kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-04, 17:39   #1
lajza1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2

Dzień kobiet


Czesc, mam pytanie czy coś jeszcze dorzucić do tego prezentu ponieważ nigdy nie kupowalem nic na dzien kobiet wiec nie wiem jaki prezent jest stosowny. Mojej dziewczynie kupilem to co na zdjeciu czyli 42 maseczki do twarzy (wiem, ze lubi bo czasami sobie kupuje) + do tego bedzie jeszcze paletka którą kiedys mi pokazywala ze by chciala. I nie wiem czy cos jeszcze dokupic, jakas czekolade czy nie wiem co tam jeszcze. Dziekuje za odpowiedz



Takie rozne maseczki bo sie ma tym nie znam 😂



http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/3...181658_HDR.jpg
lajza1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 11:59   #2
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 86
Dot.: Dzień kobiet

Bardzo fajny zestaw. Kwiaty dorzuć do tego i dziewczyna powinna być zadowolona Choć, gdybyć dał jej jeszcze np. jakąś fajną prostownicę z czujnikiem temperatury, to myślę, że to mogłby być najlepszy Dzień Kobiet w jej życiu.
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 13:57   #3
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: Dzień kobiet

a to nie mogłeś po prostu kupić kwiatów ?

42 maseczki do twarzy SERIO?

zaskakuje mnie to forum z dnia na dzień coraz bardziej xD

dziewczyna ci każe kupować sobie kosmetyki?:|

a ty co chcesz na dzień mężczyzny?
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 14:33   #4
lajza1234567890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dzień kobiet

Maseczek jest jeszcze wiecej, wpadlem w szal zakupow + kule i sole do kąpieli 😂 Gdy nie miałem pomyslu co kupic to po prostu zapytalem co chce dostać i powiedziala o tej paletce. Pozniej zrodzil sie moj niecny plan i tak wyszło. Najpierw jak nie wiem to dlugo dlugo nie mam pomyslu a pozniej jak cos wejdzie mi do glowy to przesadzam w druga strone, ale przynjambiej ma masecsek chyba na pol roku jak codziennie nie bedzie uzywac 😂

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

I ja niczego nie oczekuje na swoje dni, jakos nie potrzebuje prezentów, ale jak dostane to jest miło
lajza1234567890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:10   #5
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Dzień kobiet

Rany Julek przeciez to jest raj dla kobiety. To znaczy ja w sumie raczej wolalabym sie wybrac nawet na spacer, do kina i dostac czekolade co by szczesliwie sie przyslodzic

P.S. u mnie tak bylo czyli kino ale zamiast czekolady byla pizza wiec tez bardzo fajnie ;p
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 13:40   #6
Linkle
Raczkowanie
 
Avatar Linkle
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 114
Dot.: Dzień kobiet

Cytat:
Napisane przez sokole_oko Pokaż wiadomość
Rany Julek przeciez to jest raj dla kobiety. To znaczy ja w sumie raczej wolalabym sie wybrac nawet na spacer, do kina i dostac czekolade co by szczesliwie sie przyslodzic

P.S. u mnie tak bylo czyli kino ale zamiast czekolady byla pizza wiec tez bardzo fajnie ;p
Haj fajf, my też spędziliśmy dzień kobiet w kinie. Nie mam pojęcia kim jest twoja druga połówka, alen iewątpliwie ma świetny nos do tego jak warto spedzic wspolny czas
Linkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 14:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.