Buty do chodzenia po mieście. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 19:58   #1
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143

Buty do chodzenia po mieście.


Hejka.

Szukam wygodnych (to dla mnie bardzo ważne...) butów do długiego i częstego chodzenia.
Dużo chodzę po mieście i robię to często, dlatego ważne jest dla mnie by robić to wygodnie.
Ostatnio założyłam zwykłe trampki- nabawiłam się kilku pęcherzy i po jakimś czasie każdy krok był mega męką.
Jakiś czas temu kupiłam sobie zwykle adidasy firmy nike ale po pół roku użytkowania "popsuły" się i zaczęły mnie obcierać i codziennie przybywa mi 2-5 pęcherzy Muszę je chyba zareklamować, bo tam koło pięty się popruły- aż do plastiku.

Zastanawiałam się nad kupnem conversów albo airmaxów.
Jak myślicie? co będzie wygodniejsze? a może macie inne propozycje?

Będę wdzięczna za każdą pomoc
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:20   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
Hejka.

Szukam wygodnych (to dla mnie bardzo ważne...) butów do długiego i częstego chodzenia.
Dużo chodzę po mieście i robię to często, dlatego ważne jest dla mnie by robić to wygodnie.
Ostatnio założyłam zwykłe trampki- nabawiłam się kilku pęcherzy i po jakimś czasie każdy krok był mega męką.
Jakiś czas temu kupiłam sobie zwykle adidasy firmy nike ale po pół roku użytkowania "popsuły" się i zaczęły mnie obcierać i codziennie przybywa mi 2-5 pęcherzy Muszę je chyba zareklamować, bo tam koło pięty się popruły- aż do plastiku.

Zastanawiałam się nad kupnem conversów albo airmaxów.
Jak myślicie? co będzie wygodniejsze? a może macie inne propozycje?

Będę wdzięczna za każdą pomoc
Ja mam pracę która zmusza mnie do pokonywania wielu km na nogach
Chodze w balerinkach, japonkach, tenisówkach i jest mi wygodnie

Choć zdarzają się i takie egzemplarze które masakrują mi stopy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:27   #3
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja mam pracę która zmusza mnie do pokonywania wielu km na nogach
Chodze w balerinkach, japonkach, tenisówkach i jest mi wygodnie

Choć zdarzają się i takie egzemplarze które masakrują mi stopy
w balerinkach od biedy przejdę, ale koniec dnia jest masakrą no i standardowo- nowe pęcherze na piętach, na stronie podeszwowej pięt.
masakra. mam jakieś dziwne stopy :<
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:39   #4
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Ja na walorach użytkowych damskich butów się nie znam, mogę co najwyżej oceniać wygląd, ale jeśli chodzi o modele unisex, to absolutnie najwygodniejsze do intensywnego chodzenia po mieście są New Balance 574. Jesli ze względu na dress code możesz pozwolić sobie na buty sportowe, to nie ma moim zdaniem lepszego wyboru.
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:41   #5
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

skoro buty Ci się przetarły, to może spróbuj z butami o rozmiar większymi?
od chodzenia nogi też delikatnie puchną więc może właśnie większe buty nie będą tak ranić
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:42   #6
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

nie masz dziwnych stóp tylko wrażliwe
Przede wszystkim jak masz stpę- wąską czy szeroką?? pod tym kątem dobierz obuwie.
Polecam miękkie balerinki,moga byc ze zwykłego sklepu lub z miękkiej skory.Musisz przymierzać i sama stwierdzisz. W conversy też możesz zainwestować, ale latem było by mi za gorącą.Moze japonki...
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:49   #7
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Ja na walorach użytkowych damskich butów się nie znam, mogę co najwyżej oceniać wygląd, ale jeśli chodzi o modele unisex, to absolutnie najwygodniejsze do intensywnego chodzenia po mieście są New Balance 574. Jesli ze względu na dress code możesz pozwolić sobie na buty sportowe, to nie ma moim zdaniem lepszego wyboru.
dziękuję, przyjrzę się im uważniej

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
skoro buty Ci się przetarły, to może spróbuj z butami o rozmiar większymi?
od chodzenia nogi też delikatnie puchną więc może właśnie większe buty nie będą tak ranić
rozmiar butów kupuję zwykle 39 (40 jest dużo za duża) a na dodatek, lewą stopę mam z pół cm mniejszą niż prawą. a bardziej przetarł mi się lewy but, nie mam pojęcia dlaczego.

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
nie masz dziwnych stóp tylko wrażliwe
Przede wszystkim jak masz stpę- wąską czy szeroką?? pod tym kątem dobierz obuwie.
Polecam miękkie balerinki,moga byc ze zwykłego sklepu lub z miękkiej skory.Musisz przymierzać i sama stwierdzisz. W conversy też możesz zainwestować, ale latem było by mi za gorącą.Moze japonki...
mam wąską stopę, ale to lato zapowiada się jak nie lato a w balerinkach mi jest zawsze w stopy zimno, chyba że jest +30 stopni
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 23:06   #8
Quera
Zadomowienie
 
Avatar Quera
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 855
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Jeśli chodzi o wygodę - zdecydowanie airmaxy, moje najwygodniejsze buty! Chodzisz jak na chmurce, są wyścielone miękką siateczką, więc nie ma prawa nic obcierać Mam porównanie z conversami i pomimo, że bardziej nadają się na lato i ciepłe dni, to nie są tak wygodne jak maxy
Quera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 00:21   #9
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

jeśli szukasz obuwia sportowego, to conversy chyba odradzę - to but zbudowany z tkaniny przypominającej jeans i gumy. stopa poruszając się w bucie się o to ociera, więc jeśli jesteś z tych bardzo wrażliwych, z dużym prawdopodobieństwem na początku czekają cię otarcia a nawet pęcherze, a być może - dłuuuuugo stopa się nie przyzwyczai.
airmaxy czy inne typowo sneakersowe buty są znacznie bardziej miękkie i mają te wszystkie wyściółki, więc nie powinno być kłopotu nawet jeśli założysz bardzo cienką skarpetkę (swoją drogą - bawełniana skarpetka też łagodzi takie przykre dolegliwości. przede wszystkim wchłania pot więc stopa nie staje się wrażliwsza na wszelkie otarcia. jeśli masz wrażenie, że twoje stopy pocą się w butach, to spróbuj dezodorantów dedykowanych do stóp albo używaj skarpetek funkcjonalnych - to też może trochę pomóc uniknąć otarć).

jeśli problem dotyczy balerinek, to musisz zwrócić uwagę, aby podeszwa nie była zbyt cienka i aby była wyprofilowana (co najmniej lekko uniesiona pięta). takie zupełnie płaskie, których pełno w sieciówkach, są zabójcze dla śródstopia nawet na krótkie dystanse (zwłaszcza gdy chodzisz po miejskich twardych chodnikach). do tego koniecznie z naturalnych materiałów - cienka skóra dopasuje się do stopy i nie obetrze, i nawet latem będzie oddychać. zwróć uwagę na to, żeby były wycięte tak, że "cholewka" (nie wiem, jak się nazywa ta częśc buta okrywająca stopę heh) nie kończyła się na żadnej kostce (np. jesli masz wyraźne haluksy).
niegłupim rozwiązaniem mogą być bardziej pełne buty - np. loaflersy lub mokasyny. ja zauważyłam, ze im bardziej zabudowany but, tym rzadziej mnie obciera. a akurat one też są chwilowo całkiem na czasie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 07:48   #10
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

kupiłam ostatnio conversy i mnie obtarły na małych palcach u obu stóp :P ale mnie każdy but obciera, więc to nic nowego, dopiero muszę je rozchodzić. Sama jeszcze zastanawiam się nad jakimiś butami :P
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2014-06-26 o 07:51
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:25   #11
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

W decathlonie była promocja na buty do chodzenia po mieście, 39,99 - miękkie, z pianką pod powierzchnią. Ja dużo chodzę i w pracy też dużo biegam, więc wygodne buty to podstawa. Może zerknij sobie na nie?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 22:51   #12
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez klemionka Pokaż wiadomość
Hejka.

Szukam wygodnych (to dla mnie bardzo ważne...) butów do długiego i częstego chodzenia.
Dużo chodzę po mieście i robię to często, dlatego ważne jest dla mnie by robić to wygodnie.
Ostatnio założyłam zwykłe trampki- nabawiłam się kilku pęcherzy i po jakimś czasie każdy krok był mega męką.
Jakiś czas temu kupiłam sobie zwykle adidasy firmy nike ale po pół roku użytkowania "popsuły" się i zaczęły mnie obcierać i codziennie przybywa mi 2-5 pęcherzy Muszę je chyba zareklamować, bo tam koło pięty się popruły- aż do plastiku.

Zastanawiałam się nad kupnem conversów albo airmaxów.
Jak myślicie? co będzie wygodniejsze? a może macie inne propozycje?

Będę wdzięczna za każdą pomoc
Ja polecam buty firmy ECCO modele może nie są jakieś innowacyjne ale bardzo wygodne. Moja mama codziennie chodzi 12 godzin na obcasach i nic ją nie boli.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:35   #13
ekoplawiaka
Raczkowanie
 
Avatar ekoplawiaka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

A może jakieś klapki na lato? Obecnie jest moda na modele ortopedyczne w stylu Birkenstocków, więc jest w czym przebierać.
Jeśli sporo chodzisz po twardej nawierzchni, to przede wszystkich dobrze byłoby amortyzować nieco nacisk i koniecznie wybierać buty z grubszą podeszwą.
ekoplawiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:40   #14
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Odradzam conversy, też mam wrażliwe stopy i jak założę te trampki w ciepły dzień to od razu obtarcia na małych palcach mam.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 16:05   #15
kamissia1
Raczkowanie
 
Avatar kamissia1
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 50
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Conversy nie. Są jak zwykłe trampki, tylko "z metką".
kamissia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:17   #16
rafaellcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 35
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Ja mam airmaxy i są spoko Balerinek nie polecam. Też mnie nogi bolą po całodniowym chodzeniu.
rafaellcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:18   #17
Quera
Zadomowienie
 
Avatar Quera
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 855
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Conversy to nie zwykłe trampki z "metką", tylko jakość Zwykłe trampki za 50zł wytrzymują u mnie max 2 miesiące, conversy - 2/3 lata
Quera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:23   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

w temacie Conversów - czym je czyścicie? (mam białe) :P szczoteczką i proszkiem czy macie jakiś specjalny płyn (babka w sklepie mi proponowała, ale nie dopytałam o jaki chodzi).
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:32   #19
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

a moze adidasy, ale takie przeznaczone do biegania?
w interporcie mozna za bodajze 1zl zrobic badanie stopy- bedziesz wiedziala jak sie uklada i pod tym katem dobierzesz obuwie. Buty do biegania, poza takimi z serii minimalistycznej, maja przewaznie dobra amortyzacje i miekka wysciolke, wiec powinny byc wygodne,a dobrze dobrane do stopy raczej nie beda obcierac

Ew. jesli zalezy Ci na czyms nieco bardziej eleganckim to polecalabym baleriny,ale tak jak ktoras z dziewczyn wspominala, koniecznie z naturalnej skory, z lekko wyrobiona podeszwa i/lub poduszeczkami powietrznymi. Na pewno cos takiego w swojej ofercie mial clarks
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 14:53   #20
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Jeśli szukasz czegoś odrobinę mniej sportowego - polecam czarne adidasopodobne buty z firmy Lesta. Też mam wrażliwe stopy (a w balerinkach czy bardziej eleganckich butach często cierpię, bo obcieram tył kostki - próbowałam już chyba wszystkiego i cały czas szukam na to sposobu :/), a te buty są bardzo wygodne. U mnie się sprawdziły, wczoraj kupiłam trzecią podobną parę w ciągu ostatnich paru lat: http://lesta.pl/pl/Kolekcje/Damska-J...a/041343111036 Pierwsze buty od nich, jakie miałam, to w ogóle chyba najwygodniejsze buty, jakie udało mi się znaleźć w ciągu ostatnich dobrych kilku lat. Niestety, identycznego modelu nie ma już w sprzedaży. Drugie to były te: http://lesta.pl/pl/Kolekcje/Damska-J...a/041343011036 - bardzo OK, ale z pierwszych pod względem wygody byłam jednak bardziej zadowolona. Buty są miękko wyściełane w środku czymś amortyzującym, a dzięki czarnemu kolorowi dają radę udawać w miarę eleganckie przy niektórych okazjach (chociaż te pierwsze, któych już nie widzę w sprzedaży, sprawdzały się pod tym względem lepiej). Poza tym wygodnie ostatnio chodziło mi się w skórzanych trampkach z Fila - te nie mają amortyzacji itd., ale jakoś są kompatybilne z moją stopą .

Edytowane przez Bayeczka
Czas edycji: 2014-06-28 o 14:55
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 18:35   #21
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy wierszami...;)
Wiadomości: 143
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Dzięki dziewczyny!
Jesteście super!
Jednak postawię na NB. Ostatnio byłam w sklepie i mierzyłam i wydawały się naprawdę fajne. Potem okazało się, że moja siostra ma NB i zapytałam ją jak się zachowują po dłuższym czasie to powiedziała że - super.
Więc na 99% postawię na NB tylko znajdę jakąś fajną wersję kolorystyczną
klemionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 00:28   #22
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w temacie Conversów - czym je czyścicie? (mam białe) :P szczoteczką i proszkiem czy macie jakiś specjalny płyn (babka w sklepie mi proponowała, ale nie dopytałam o jaki chodzi).
wrzucam do pralki z ręcznikami - na 30 st. delikatne pranie (ręczniki w zasadzie tylko po to, żeby nie waliło o bęben, bo to wkurzające )

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
a moze adidasy, ale takie przeznaczone do biegania?
w interporcie mozna za bodajze 1zl zrobic badanie stopy- bedziesz wiedziala jak sie uklada i pod tym katem dobierzesz obuwie. Buty do biegania, poza takimi z serii minimalistycznej, maja przewaznie dobra amortyzacje i miekka wysciolke, wiec powinny byc wygodne,a dobrze dobrane do stopy raczej nie beda obcierac
buty dedykowane do biegania spełniają swoją funkcję gdy się w nich biega. chodząc nie wykorzystujesz ich cech, bo stopa w biegu zachowuje się inaczej, aniżeli "na spacerze". do tego taki but się dobiera różnież do podłoża, pory roku... te elementy, które czynią but lekkim przewiewnym stabilnym w określonych warunkach dodatkowo kosztują, a inwestycja w but, który ma nie być wykorzystywany w celu, do którego został stworzony, jest bez sensu (to tak, jakbym chciała grać w tenisa, niechaj i nawet na trawie, w korkach dla piłkarzy...)
wybrane nb to typowy but casualowy. w warunkach codziennych miejskich spełni swoją funkcję lepiej niż obuwie biegacza.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:45   #23
ekoplawiaka
Raczkowanie
 
Avatar ekoplawiaka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez kamissia1 Pokaż wiadomość
Conversy nie. Są jak zwykłe trampki, tylko "z metką".
Tylko, że jak już wyżej wspomniano, nie tylko za metkę się płaci, ale przede wszystkim za trwałość.
ekoplawiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 13:55   #24
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Moja siostra ma vansy, NB i covery które mam i ja. NB i vansy rozwalily Się po roku a covery mamy dwa lata i wszystko ok. Mam białe i też piore je w pralce na jesień. Zastanawiam się nad czarnymi lub bordo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:09   #25
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Conversy są świetne i według mnie niezniszczalne. Jedne trampki mam od 4 lat i chodze w nich non stop - oprócz zimy. I wcale nie nadają się do wyrzucenia, nie sa naderwane nigdzie, nigdzie popekane. Sznurówki jedynie musiałam wymienić, bo się porwały. Każde kolejne trampki - tylko Conversy.
Choć jesli patrzeć na fashion - podobają się mi tez Vany. Jak u nich z jakością? Macie doświadczenia?
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:12   #26
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Bardzo lubię sportowe buty. Mam ich całkiem sporo (zresztą nie tylko sportowych ). New Balance kupowałam jakiś czas temu i jestem z nich bardzo zadowolona. Air Maxy również sprawdzą się świetnie więc to już raczej kwestia upodobań.
A z bardziej eleganckich to jakieś skórzane baleriny - mój typ to Clarks.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:30   #27
chloeBLUE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Bardzo lubię sportowe buty. Mam ich całkiem sporo (zresztą nie tylko sportowych ). New Balance kupowałam jakiś czas temu i jestem z nich bardzo zadowolona. Air Maxy również sprawdzą się świetnie więc to już raczej kwestia upodobań.
A z bardziej eleganckich to jakieś skórzane baleriny - mój typ to Clarks.
Też jestem tego zdania, co sportowe buty to sportowe. Żadne inne nie są takie wygodne, cóż ja kocham szpilki, ale niestety nie są wygodne.
chloeBLUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 22:10   #28
xxxxxx12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Wątek umarł, ale szkoda, jednak może komuś się przyda, co napiszę.
W sumie to zależy, jakie buty lubisz Bo jeśli chodzisz ubrana na sportowo to pewnie, że conversy są najwygodniejsze.
Jeśli natomiast czasem zależy Ci, żeby wyglądać lub wyjść elegancko ubraną to ja zakładam np. sneakersy - skórzane i mega wygodne, które pasują (przynajmniej te moje z giatoma niccoli) do elegankich i sportowych ubrań, co daje mega uniersalność.
No i ja osobiście lubię balerinki, ale to już kwestia gustu, bo dla mnie są bardzo wygodne
xxxxxx12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 09:58   #29
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

ja uwielbiam przede wszystkim zwykłe trampki. wiem, nie jest to szczyt elegancji, ale uwielbiam płaskie buty. plus do tego jeszcze jest fajnie nosić sneakersy dość wysokie i lekkie. nie czuje się wtedy tego, ze są one takie wysokie. poza tym jeszcze botki są dość przyjemne
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 11:23   #30
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Buty do chodzenia po mieście.

Ja chodze zazwyczaj w espadrylach a na jesień to raczej jakieś buty sportowe ewentualnie coś na koturnie.
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 19:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.