Wyrzuty sumienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-02, 09:54   #1
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16

Wyrzuty sumienia


Witajcie

Nie daję juz sobie rady z tym wszystkim, nie chce rozmawiać o tym z przyjaciółmi, potrzebuję spojrzenia na tą sytuację zupełnie z boku.

Organizowałam plenerową imprezę z okazji zakończenia wakacji( tydzień temu). Mieszkam niedaleko moich rodziców więc i oni przyszli, jednak mama była zmęczona i poszła do domu. Moj tata został.

W pewnym momencie, nie wiem, ktora to była godzina zobaczyłam, ze moj tata i moja koleżanka siedzą na kanapie i oglądają zdjecia. Bawiłam sie dalej, było coraz później.. zapomniałam o tym bawiłam sie dalej ale w pewnym momencie zobaczyłam, ze moja kolezanka- Magda opiera sie o mojego ojca, później juz prawie na nim leży( przykryta kocem). Było mi niezręcznie, nie wiedziałam, czy mam interweniować czy robić cokolwiek. Ewidentnie dobrze sie bawili. Wiedziałam, ze jeśli cos zrobię to z rozmachem i zepsuję wszystkim inprezę. Olałam ich. Siedzieli tak do samego końca imprezy. Następnego dnia znajoma powiedziała mi, ze ojciec położył jej rece na koszulce, na piersiach...

Dzisiaj ojciec prosił mnie, żebym ustawiła mu cos w telefonie. Niestety natknęłam się na rozmowę. Pisali ze sobą od 23 do północy. Gdybym nie wiedziała, ze to moj ojciec i Magda pomyślałabym, ze to flirt. Czytając rozmowę drugi, trzeci raz doszłam do wniosku, ze to nie jest normalna wymiana zdań z ojcem koleżanki... tylko flirt pełen podtekstów. Momentalnie zablokowałam Magdę, wyrzuciłam ze znajomych. Napisała do naszego kolegi, dlaczego opuściłam nasza grupę( mieliśmy grupę na messengerze) oraz cos co mnie zastanowiło „ wróć Ola, juz nie będę.” Po czym za chwilę podobno usunęła tą wiadomość.

Kolega napisał jej dlaczego ją zablokowałam na co ona, ze to wcale nie prawda, ze mogłam powiedzieć, ze jej nie lubię a nie, ze wymyślam takie historie. Po czym zablokowała tego kolegę.

Najgorsze jest to, ze mam wyrzuty sumienia. Moze powinnam z nią porozmawiać zamiast reagować tak impulsywnie? Bardzo lubiłam tą dziewcyznę chociaż nie znalysmy sie jakoś specjalnie długo ale kurde to jest moj ojciec!!!

Dlaczego mam wyrzuty sumienia, dlaczego żal mi tej znajomosci ? Jak sobie poradzić z emocjami?
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:28   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Ta opowieść się kupy i d... nie trzyma. Ojciec i koleżanka się prawie, że macają w trakcie imprezy, ona Ci potem mówi, że kładł jej ręce na piersiach. A Ty co? Zero reakcji. A następnie jesteś wielce zaskoczona, że ich rozmowa to flirt, jakby po imprezie się rzeczywistość zresetowała. Matki w tej całej opowieści brak - jakby było zupełnie nieważne, że jej mąż się tak zachowuje za jej plecami. Największy żal i wyrzuty sumienia natomiast o to, że się nie pogada z koleżanką. No "weź" daj spokój. Wakacje się skończyły.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:29   #3
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wyrzuty sumienia

Na którą rozpoczęcie roku?
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:37   #4
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ta opowieść się kupy i d... nie trzyma. Ojciec i koleżanka się prawie, że macają w trakcie imprezy, ona Ci potem mówi, że kładł jej ręce na piersiach. A Ty co? Zero reakcji. A następnie jesteś wielce zaskoczona, że ich rozmowa to flirt, jakby po imprezie się rzeczywistość zresetowała. Matki w tej całej opowieści brak - jakby było zupełnie nieważne, że jej mąż się tak zachowuje za jej plecami. Największy żal i wyrzuty sumienia natomiast o to, że się nie pogada z koleżanką. No "weź" daj spokój. Wakacje się skończyły.

Mama poszła do domu wcześniej. JA widziałam tylko to co opisałam, o rzekomym dotykaniu nie dowiedziałam się tego samego wieczoru i nie od Magdy, tylko od znajomej, która to podobno widziała.


Proszę czytać ze zrozumieniem.


Może i sytuacja brzmi jak z gimnazjum ale serio jest mi chujowo względem mamy, chujowo mi jest bo Magd zachowuje się jakbym całą historię zmyśliła i już sama zaczynałam się zastanawiać czy może to ja mam coś z głową, jednak skoro inna znajoma też coś zauważyła to coś w tej historii musi być nie tak.
Z ojcem nie porozmawiam bo to niczego nie zmieni niestety,

Edytowane przez Whoami85
Czas edycji: 2019-09-02 o 10:42
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:41   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Whoami85 Pokaż wiadomość
Mama poszła do domu wcześniej.

I nie Magda mi powiedziała,że ją dotykał tylko kto inny.

Proszę czytać ze zrozumieniem.
Co z tego, że poszła do domu wcześniej? Już się w tym momencie nie liczy macanie pod kocem?

Nieważne, czy ona, czy ktoś Ci powiedział. Nie zmienia to faktu, że widzisz dziwną sytuację, która trwa x godzin, a potem wielki szoking, że flirt na telefonie. No serio...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:47   #6
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Co z tego, że poszła do domu wcześniej? Już się w tym momencie nie liczy macanie pod kocem?

Nieważne, czy ona, czy ktoś Ci powiedział. Nie zmienia to faktu, że widzisz dziwną sytuację, która trwa x godzin, a potem wielki szoking, że flirt na telefonie. No serio...



Widząc sytuację na kanapie nie widziałam, macania, nie wiedziałam czy mam reagować, jak mam reagować, bo najpierw tylko siedzieli i gadali, oglądali zdjęcia. Dopiero później kiedy była przykryta kocem oparta o niego dotarło do mnie, że coś jest nie tak.

Co miałam Twoim zdaniem zrobić? Awanturę? Wywalić ją z imprezy?
Nie wiedziałam czy coś jest na rzeczy czy po prostu za dużo mi się wydaje.. To była taka sytuacja, że nie wiadomo jak zareagować
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:43   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Wyrzuty sumienia

Jak bym zobaczyła taką sytuacją to odrazu byłaby dzika dzika bomba
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 12:09   #8
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Wyrzuty sumienia

Łatwo mówić jak się powinno zachować w takiej sytuacji, a prawda jest taka, że nie wiadomo jak człowiek zareaguje dopóki się w takiej sytuacji nie znajdzie. Łatwo oceniać.
Nie zareagowałaś na imprezie, być może powinnaś, ale mleko się rozlało już. Mnie zastanawia dlaczego wątpisz w swoje odczucia? I czemu utrata koleżanki jest dla Ciebie ważniejsza niż fakt, że Twój ojciec będąc w związku obmacuje się z Twoją koleżanką?
Laska się wypiera bo jest niedojrzała. Serio, żal Ci straty takiej koleżanki??? Zastanów się, bo moim zdaniem nie ma czego żałować tylko trzeba olać ją. A Ty się jeszcze nią przejmujesz. Nagadałabym takiej i bym kopnęła w zadek. Ty lepiej z ojcem pogadaj co on odwala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:20   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Whoami85 Pokaż wiadomość
(...)
Co miałam Twoim zdaniem zrobić? Awanturę? Wywalić ją z imprezy?
Nie wiedziałam czy coś jest na rzeczy czy po prostu za dużo mi się wydaje.. To była taka sytuacja, że nie wiadomo jak zareagować
Podejść do własnego ojca, powiedzieć "tato, czy mogę cię prosić na chwilę?" i na stronie go zapytać "co ty robisz?? Idź do domu"?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez fristi Pokaż wiadomość
Łatwo mówić jak się powinno zachować w takiej sytuacji, a prawda jest taka, że nie wiadomo jak człowiek zareaguje dopóki się w takiej sytuacji nie znajdzie.
(...)
Naprawdę nie wygłupiajcie się. Jakie nie wiadomo? Podchodzi się, zagaduje, rozdziela parkę pod byle pretekstem, albo sadza między nimi kumpla. Ale ta cała historyjka się kupy nie trzyma, bo jest wielkie zdziwko, że piszą przez telefon, a nie było zdziwka, że się macają pół imprezy. Gdzie tu logika jakakolwiek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:22   #10
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Podejść do własnego ojca, powiedzieć "tato, czy mogę cię prosić na chwilę?" i na stronie go zapytać "co ty robisz?? Idź do domu"?

Nie zrobiłam tego, już czasu nie cofnę a bardzo tego żałuję. Mogłam zareagować, może teraz byłoby inaczej.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Naprawdę nie wygłupiajcie się. Jakie nie wiadomo? Podchodzi się, zagaduje, rozdziela parkę pod byle pretekstem, albo sadza między nimi kumpla. Ale ta cała historyjka się kupy nie trzyma, bo jest wielkie zdziwko, że piszą przez telefon, a nie było zdziwka, że się macają pół imprezy. Gdzie tu logika jakakolwiek.

Jakie "macają pół imprezy" ?
Proszę Cie czytaj ze zrozumieniem.
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:29   #11
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Wyrzuty sumienia

Powiem szczerze, ze jesli dotyczyloby to mnie to widzac mojego ojca z moja kolezanka w dwuznacznej sytuacji to nie wiem jakbym zareagowala. Mozliwe ze odebraloby mi mowe, wlasnie z przezytego szoku. Natomiast chyba wieksze pretensje mialabym do ojca, co on robi, zdradza matke macajac sie pod kocem z moja kumpela? Kolezanki nie byloby mi zal, nie chcialabym z nia utrzymywac kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 12:44   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Whoami85 Pokaż wiadomość
(...)
Jakie "macają pół imprezy" ?
Proszę Cie czytaj ze zrozumieniem.
Czytam. Trwało w czasie, postępowało. "Pół imprezy" może tak, może nie, ale przecież sama to tak opisałaś. Trollujesz i tyle.

Cytat:
W pewnym momencie, nie wiem, ktora to była godzina zobaczyłam, ze moj tata i moja koleżanka siedzą na kanapie i oglądają zdjecia. Bawiłam sie dalej, było coraz później.. zapomniałam o tym bawiłam sie dalej ale w pewnym momencie zobaczyłam, ze moja kolezanka- Magda opiera sie o mojego ojca, później juz prawie na nim leży( przykryta kocem). Było mi niezręcznie, nie wiedziałam, czy mam interweniować czy robić cokolwiek. Ewidentnie dobrze sie bawili. Wiedziałam, ze jeśli cos zrobię to z rozmachem i zepsuję wszystkim inprezę. Olałam ich. Siedzieli tak do samego końca imprezy. Następnego dnia znajoma powiedziała mi, ze ojciec położył jej rece na koszulce, na piersiach...


---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze jesli dotyczyloby to mnie to widzac mojego ojca z moja kolezanka w dwuznacznej sytuacji to nie wiem jakbym zareagowala. Mozliwe ze odebraloby mi mowe, wlasnie z przezytego szoku. Natomiast chyba wieksze pretensje mialabym do ojca, co on robi, zdradza matke macajac sie pod kocem z moja kumpela? Kolezanki nie byloby mi zal, nie chcialabym z nia utrzymywac kontaktu.
Pewnie większość osób by "zatkało" delikatnie mówiąc, ale 1. nie wracali by się bawić jak gdyby nigdy nic i nie "zapominali" o sprawie, tylko pewnie w końcu by coś z tym zrobili, albo poprosili kogoś o reakcję, 2. nie robiliby wielkiego zdziwienia z tego, że pan i pani do siebie piszą, bo to dosyć logiczny ciąg dalszy wcześniejszego "prawie leżenia na sobie" na imprezie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:55   #13
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czytam. Trwało w czasie, postępowało. "Pół imprezy" może tak, może nie, ale przecież sama to tak opisałaś. Trollujesz i tyle.



---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------



Pewnie większość osób by "zatkało" delikatnie mówiąc, ale 1. nie wracali by się bawić jak gdyby nigdy nic i nie "zapominali" o sprawie, tylko pewnie w końcu by coś z tym zrobili, albo poprosili kogoś o reakcję, 2. nie robiliby wielkiego zdziwienia z tego, że pan i pani do siebie piszą, bo to dosyć logiczny ciąg dalszy wcześniejszego "prawie leżenia na sobie" na imprezie.



Nie trolluję, być może tak to wygląda, ale nie.
Zszokowało mnie to, nie wiedziałam co zrobić i czy w ogóle coś robić. Pierwszy raz byłam postawiona w takiej sytuacji.
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 12:57   #14
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyrzuty sumienia

Też nie wierzę w tę historię. Raczej każda osoba na Twoim miejscu od razu zrobiłaby ostry raban, albo chociaż rozgoniła "towarzystwo" w kulturalny sposób, chociażby "chodź na chwilę, musisz mi pomóc w XYZ". A tutaj zlewka totalna, bawimy się dalej, a potem na drugi dzień zdziwienie. Ehe.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:01   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87136983]Też nie wierzę w tę historię. Raczej każda osoba na Twoim miejscu od razu zrobiłaby ostry raban, albo chociaż rozgoniła "towarzystwo" w kulturalny sposób, chociażby "chodź na chwilę, musisz mi pomóc w XYZ". A tutaj zlewka totalna, bawimy się dalej, a potem na drugi dzień zdziwienie. Ehe.[/QUOTE]

Jakby nie to wielkie zdziwko z tego, że piszą ze sobą (co jest przewidywalnym ciągiem dalszym), to bym jeszcze uwierzyła. Ale najbardziej obciążające jest to, że w tej całej historii nie ma nawet zająknięcia się, że "szkoda mi mojej mamy, to przed nią mi głupio, że nie zareagowałam".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-09-02 o 13:07
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:01   #16
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87136983]Też nie wierzę w tę historię. Raczej każda osoba na Twoim miejscu od razu zrobiłaby ostry raban, albo chociaż rozgoniła "towarzystwo" w kulturalny sposób, chociażby "chodź na chwilę, musisz mi pomóc w XYZ". A tutaj zlewka totalna, bawimy się dalej, a potem na drugi dzień zdziwienie. Ehe.[/QUOTE]
Spoko nie musisz wierzyć.
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:04   #17
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jakby nie to wielkie zdziwko z tego, że piszą ze sobą (co przewidywalnym ciągiem dalszym), to bym jeszcze uwierzyła. Ale najbardziej obciążające jest to, że w tej całej historii nie ma nawet zająknięcia się, że "szkoda mi mojej mamy, to przed nią mi głupio, że nie zareagowałam".

Ale po co miałam pisać, że szkoda mi mamy? To chyba oczywiste? Sytuacja mnie przygniotła, pisałam w nerwach
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:08   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Whoami85 Pokaż wiadomość
Ale po co miałam pisać, że szkoda mi mamy? To chyba oczywiste? Sytuacja mnie przygniotła, pisałam w nerwach
Za to poświęciłaś spory fragment żalowi, że Ty tak lubiłaś tą koleżankę. Ta logika, ciężka sprawa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:11   #19
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Wyrzuty sumienia

No wlasnie zastanawiajace jest dlaczego nie myslisz o swojej rodzinie czyli matce i ojcu, a myslisz o jakiejs kolezance i wyrzutach sumienia w stosunku do niej? A gdzie wyrzuty wzgledem matki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 13:13   #20
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Za to poświęciłaś spory fragment żalowi, że Ty tak lubiłaś tą koleżankę. Ta logika, ciężka sprawa.

"Bardzo lubiłam tą dziewcyznę chociaż nie znalysmy sie jakoś specjalnie długo ale kurde to jest moj ojciec!!!"


serio to jest spory fragment?
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:13   #21
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Podejść do własnego ojca, powiedzieć "tato, czy mogę cię prosić na chwilę?" i na stronie go zapytać "co ty robisz?? Idź do domu"?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Naprawdę nie wygłupiajcie się. Jakie nie wiadomo? Podchodzi się, zagaduje, rozdziela parkę pod byle pretekstem, albo sadza między nimi kumpla. Ale ta cała historyjka się kupy nie trzyma, bo jest wielkie zdziwko, że piszą przez telefon, a nie było zdziwka, że się macają pół imprezy. Gdzie tu logika jakakolwiek.
Fajnie, że jesteś tak pewna co byś zrobiła w takiej sytuacji. Ale to wciąż nie oznacza, że każdy by o tym pomyślał w ten sposób. Można być w szoku po prostu. Dodatkowo możliwe że autorka była pod wpływem alkoholu, który też sprawia, że czasem zachowujemy się niestandardowo. Zauważ, że napisałam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby przerwanie tej sytuacji np tak zgrabnie jak Ty zaproponowałaś. Ale no nie wiadomo jak się człowiek zachowa w emocjach. Uważasz inaczej - okej, ale to nie znaczy, że to tak działa u każdego
Ja nie wiem co bym zrobiła w tej sytuacji. Możliwe, że zrobilabym awanturę, może bym uciekła, a może zachowała jednak trzeźwość umysłu i zareagowała. Ale nie wiem bo nie byłam w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:14   #22
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wyrzuty sumienia

Taa jasne, osoba w nerwach rozkiminia kto kogo zablokował na fb, ale nie przejmuje się i nie rozmawia na ten temat z rodzicem. Ale rozumiem, że to ostatnie podrygi wakacji.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:16   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Taa jasne, osoba w nerwach rozkiminia kto kogo zablokował na fb, ale nie przejmuje się i nie rozmawia na ten temat z rodzicem. Ale rozumiem, że to ostatnie podrygi wakacji.
Bo najważniejsza kwestia, to że się koledzy zdziwią, albo obraża. Małżeństwo rodziców niech idzie w dym, a co.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:16   #24
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
No wlasnie zastanawiajace jest dlaczego nie myslisz o swojej rodzinie czyli matce i ojcu, a myslisz o jakiejs kolezance i wyrzutach sumienia w stosunku do niej? A gdzie wyrzuty wzgledem matki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nie jest tak, że ich nie ma, bo są. Powinnam była zareagować wtedy, powinnam była coś zrobić ale czasu już nie cofnę. Co mam zrobić? Powiedzieć mamie? Jeśli porozmawiam z ojcem powie, że przesadzam
Nie wymyśliłam sytuacji, ona wydarzyła się naprawdę i bardzo chciałabym, żeby to był wymysł głupiej gimnazjalistki
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:17   #25
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Wyrzuty sumienia

No wlasnie pytanie dlaczego jeszcze nie porozmawialas ma ten temat z ojcem, co on wyprawia, co Cie ta kolezanka obchodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:17   #26
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Wyrzuty sumienia

Plus nie wiem ile autorka ma lat, ale często jest też tak, że ludzie bardzo młodzi nie ogarniają jak najlepiej się zachować. Jak miałam 18 lat to też taka wiedzą nie grzeszyłam :< dzięki Bogu z wiekiem człowiek nabiera odbycia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:18   #27
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bo najważniejsza kwestia, to że się koledzy zdziwią, albo obraża. Małżeństwo rodziców niech idzie w dym, a co.
tu chodzi bardziej o to, że ona zrobiła z siebie ofiarę, że ja wszystko zmyśliłam, że tak wcale nie było a nie o to, że mi zależy. Nie mogę uwierzyć w to co się wydarzyło.
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:19   #28
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Wyrzuty sumienia

Ludzieee jak można wkręcać się w tak ewidentny troll wątek to ten sam troll od historyi ze zdradami co często tu pisze głupoty, najczęściej jako facet
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:20   #29
Whoami85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
No wlasnie pytanie dlaczego jeszcze nie porozmawialas ma ten temat z ojcem, co on wyprawia, co Cie ta kolezanka obchodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zastanawiam się jak najlepiej poprowadzić taką rozmowę, wiem, że on powie, że wymyślam, że to nie było tak...
Whoami85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:23   #30
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Wyrzuty sumienia

Czy 1985 to Twoja data urodzenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 09:54:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.