Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 13:38   #151
maalenka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam!
Chciałabym przedłużyć rzęski naczytałam się o tym na forach i w internecie jednak jest tyle firm oferujących produkty do tego zabiegu i nie wiem na którą się zdecydować... Czy to ma jakieś szczególne znaczenie czy rzęsy poszczególnych firm różnią się między sobą??? Jak tak to którą najlepiej wybrać? Chyba najbardziej polecaną jest - Nouveau Lashes. a może któraś z was przedłużała rzęskami -Hoolwood Lashes? Ciężko się zdecydować....Proszę o odpowiedź
maalenka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:45   #152
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez maalenka90 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym przedłużyć rzęski naczytałam się o tym na forach i w internecie jednak jest tyle firm oferujących produkty do tego zabiegu i nie wiem na którą się zdecydować... Czy to ma jakieś szczególne znaczenie czy rzęsy poszczególnych firm różnią się między sobą??? Jak tak to którą najlepiej wybrać? Chyba najbardziej polecaną jest - Nouveau Lashes. a może któraś z was przedłużała rzęskami -Hoolwood Lashes? Ciężko się zdecydować....Proszę o odpowiedź

przyłączam się do pytania. czy któraś z Was robiła w Gdyni?jeśli tak to gdzie polecacie?
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:21   #153
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby tu wstawić zdjęcia (wystarczy oczywiście samych oczu) z tymi rzęsami?
Chodzi mi o zdjęcia forumowiczek,a nie te ze stron reklamowych?
Moje zdjęcia są w wątku wrocławskim.

Cytat:
Napisane przez maalenka90 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym przedłużyć rzęski naczytałam się o tym na forach i w internecie jednak jest tyle firm oferujących produkty do tego zabiegu i nie wiem na którą się zdecydować... Czy to ma jakieś szczególne znaczenie czy rzęsy poszczególnych firm różnią się między sobą??? Jak tak to którą najlepiej wybrać? Chyba najbardziej polecaną jest - Nouveau Lashes. a może któraś z was przedłużała rzęskami -Hoolwood Lashes? Ciężko się zdecydować....Proszę o odpowiedź
Myślę, że to nie ma znaczenia, jakiej firmy robisz rzęsy, każda firma robi je z jedwabiu i tyle. Ważne jest u kogo je zakładasz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:25   #154
maalenka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Drogie Panie,
Może któraś wykonywała ten zabieg w Białymstoku???I może polecić jakaś profesjonalistkę???
maalenka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:03   #155
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Kurczę,salon który znalazłam i gdzie można było zrobić przedłużanie rzęs za 300zł
niestety wprowadził mnie w błąd,robią takie rzęsy,ale nie w Krakowie tylko
w Katowicach,Bielsku-Białej i jeszcze jednym miejscu (nie Kraków).
W ogóle jak się pierwszy raz tam dodzwoniłam (nie pomyliłam numeru) to się okazało,że numer ze strony internetowej nieaktualny (odebrał gość z salonu fryzjerskiego,który nie wiedział o co chodzi).
Czy znacie jakiś salon w Krakowie (nie osobę prywatną) gdzie dobrze robią ten zabieg
i maksymalnie do 400zł (wolałabym oczywiście mniej)?
Widziałam salon,który robi za 800zł-to trochę za dużo dla mnie.
Co sądzicie o salonie na Powiślu?
Na necie znalazłam dwie opinie: jedną pozytywną,drugą nie i mam mętlik

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

A i jeszcze na Stradomskiej 15 też przedłużają-ktoś ma jakieś opinie?
Nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:23   #156
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś salon w Krakowie (nie osobę prywatną) gdzie dobrze robią ten zabieg
i maksymalnie do 400zł (wolałabym oczywiście mniej)?
Widziałam salon,który robi za 800zł-to trochę za dużo dla mnie.
Co sądzicie o salonie na Powiślu?
Na necie znalazłam dwie opinie: jedną pozytywną,drugą nie i mam mętlik
http://www.biarbeauty.com/ - na tej stronie znajdziesz adresy salonów w Krajkowie, gdzie przedłużają rzęsy Nouveau Lashes, zadzwoń i spytaj jakie są ceny.

Na Allegro ogłasza się tez dziewczyna z Nouveau Lashes, tylko szkoda, że nie ma zdjęć:

http://www.allegro.pl/item559133885_...sy_krakow.html

Może ma jakieś dostępne zdjęcia robionych rzęs, może napisz do niej ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:36   #157
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Do Nova

Hej
Ja przedłużam na Stradomskiej 15 i moge z czystym sumieniem polecic.Konkretne podejście,miło i profesjonalnie.Masz ich stronke?pośle ci na PW
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 15:49   #158
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Do Nova

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Hej
Ja przedłużam na Stradomskiej 15 i moge z czystym sumieniem polecic.Konkretne podejście,miło i profesjonalnie.Masz ich stronke?pośle ci na PW
Wklej zdjęcie swoich rzęs.

Nie poszłabym nigdzie nie zobaczywszy zdjęć, efektów pracy. Widziałam dziewczynę z rzęsami przedłużanymi w jednym z salonów we Wrocławiu - wołały o pomstę do nieba, zapłaciła 700 zł, tragedia, posklejane, krzywe, każda innej długości. Gdy porównała z moimi, była załamana, nie wiedziała, że ma to wyglądać inaczej.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:24   #159
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny jaki jest średni czas całkowitego zabiegu zakładania rzęs,powiedzmy 100-120 rzęs na jedno oko?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:35   #160
maalenka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hmmm dzisiaj udałam się do kobitki która zajmuje się zakładaniem rzęs i troszkę podpytałam się jej o szczegóły np powiedziała że nie ważne zbytnio na jakiej firmie się pracuje, najistotniejsza rzeczą jest dobry klej i pielęgnacja. Jednak zdziwiłam się gdy powiedziała ze przed przyklejeniem rzęs konieczne jest zrobienie henny ?!- ( Czy na pewno to konieczne??) a także spytałam ile rzęs mniej więcej kładzie się na jedno oko odpowiedź również delikatnie mi nie przypasowała - ok 50rzęs na jedno oko-.. Nie noo to teraz już nic nie wiem każdy mówi inaczej ..eh
maalenka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:50   #161
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki jest średni czas całkowitego zabiegu zakładania rzęs,powiedzmy 100-120 rzęs na jedno oko?
Nie wiem ile miałam założonych rzęs,ale trwało to niewiele ponad dwie godziny.
Jak na razie jestem zadowolona,ale mam je dopiero od kilku dni.
Jeśli faktycznie będą się trzymać te obiecane 3-4 tygodnie to super!
Nova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:23   #162
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki jest średni czas całkowitego zabiegu zakładania rzęs,powiedzmy 100-120 rzęs na jedno oko?
Około 2 i pół godziny.

Cytat:
Napisane przez maalenka90 Pokaż wiadomość
np powiedziała że nie ważne zbytnio na jakiej firmie się pracuje, najistotniejsza rzeczą jest dobry klej i pielęgnacja.
Ważne jest na jakiej firmie się pracuje - tzn. ważne żeby rzęsy były jedwabne, a nie plastikowe. potem najważniejszy jest nie klej, a umiejętności stylistki, która je zakłada. Potem pielęgnacja.

Cytat:
Jednak zdziwiłam się gdy powiedziała ze przed przyklejeniem rzęs konieczne jest zrobienie henny ?!-
Bzdura. Nic nie jest konieczne.

Cytat:
a także spytałam ile rzęs mniej więcej kładzie się na jedno oko odpowiedź również delikatnie mi nie przypasowała - ok 50rzęs na jedno oko-..
Minimum 100 rzęs na jedno oko.

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Nie wiem ile miałam założonych rzęs,ale trwało to niewiele ponad dwie godziny.
Jak na razie jestem zadowolona,ale mam je dopiero od kilku dni.
Jeśli faktycznie będą się trzymać te obiecane 3-4 tygodnie to super!
Mnie po 2 tygodniach, czyli do dzisiaj wypadło 6 rzęs.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 11:14   #163
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mi na zabiegu schodzi okolo 3h
A stylistka zapewne mowila o hennie bo wtedy jest jej latwiej znalezc rzesy i dokleic do nich syntetyczna - troche gorzej pracuje sie na jasnych rzesacha nizeli na ciemnych, ktore z latwoscia mozna 'wyluskach' z goszczu innych. Ale absolutnie henna nie jest konieczna ani niezbedna.
Jesli chodzi o ilosc to jest ona uzalezniona od ilosci rzes z jakimi przychodzi klientka. Jesli nie ma na co przyklejac to nie ma opcji, zeby umiescic ich 100 sztuk. Efekt zaczyna sie od okolo 60 rzes, ale moja przyjaciolka nie lubi miec ich duzo i zyczy sobie zakladac 45 sztuk - mimo, ze zmiesciloby sie wiecej.
Ale zadna stylistka nie powinna mowic, ze zaklada 50 sztuk i ani sztuki wiecej bo wynika z tego, ze oszczedza na efekcie. Chyba, ze jej ceny sa zroznicowane w zaleznosci od ilosci zakladanych rzes - to co innego.
Pozdrawiam - Sara.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 23:46   #164
Kosmetoloszka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: przedłużanie rzęs????????

Drogie dziewczęta!
Tak jak większość z Was miałam obawy przed zrobieniem sobie tego zabiegu;ze względu na to iż "maluje" się już ok 20 lat;moje rzęsy były w bardzo kiepskim stanie.Przedłużanie zrobiłam sobie 3 miesiące temu i będę robić jeszcze wiele razy!Efekt jest niesamowity!Chodzę na basen co wcale nie powoduje odklejania rzęs,robiła je dyplomowana i polecana stylistka.Wierzę że duże znaczenie ma marka,produkty którymi zabieg jest wykonywany.Rzęs nie muszę malować wcale poprosiłam o troszkę grubsze(20)i wyglądają jakby były przeciagniete maskarą.Dziewczyna przyjechała do mnie do domu,pozatym również robi je w salonie.Kosztowało mnie to 250 zł i mogę z czystym sumieniem polecić!
Pozdrawiam
P.S
Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana podam kontakt na prv.
Kosmetoloszka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 07:18   #165
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Kosmetoloszka45 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczęta!
Tak jak większość z Was miałam obawy przed zrobieniem sobie tego zabiegu;ze względu na to iż "maluje" się już ok 20 lat;moje rzęsy były w bardzo kiepskim stanie.Przedłużanie zrobiłam sobie 3 miesiące temu i będę robić jeszcze wiele razy!Efekt jest niesamowity!Chodzę na basen co wcale nie powoduje odklejania rzęs,robiła je dyplomowana i polecana stylistka.Wierzę że duże znaczenie ma marka,produkty którymi zabieg jest wykonywany.Rzęs nie muszę malować wcale poprosiłam o troszkę grubsze(20)i wyglądają jakby były przeciagniete maskarą.Dziewczyna przyjechała do mnie do domu,pozatym również robi je w salonie.Kosztowało mnie to 250 zł i mogę z czystym sumieniem polecić!
Pozdrawiam
P.S
Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana podam kontakt na prv.
A ile kosztuje Tobie uzupelnienie i jak czesto go musisz robic mniej wiecej?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 15:28   #166
Kosmetoloszka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A ile kosztuje Tobie uzupelnienie i jak czesto go musisz robic mniej wiecej?
Witam!
Uzupełniam co 3-4 tygodnie,koszt to 150 zł.
Kosmetoloszka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 01:08   #167
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Uzupelnienie zwykle kosztuje od 150-250 zl w zaleznosci od tego ile rzes trzeba klientce douzupelnic. Niestety nie jestem za tym aby jezdzic po domach - chociaz wiem, ze jest to modne - gdyz niezbedne do prawidlowego wykoanania przedluzenia sa takie rzeczy jak: wygodny stol ub fotel kosmetyczny, na ktorym klienta sie polozy, krzeslo dla stylistki z regulowana wysokoscia i kolkami oraz dobre oswietlenie.
Jest to po prostu komfort obydwu stron, gdyz trzeba pamietac, ze taki zabieg trwa okolo 3h.
A 250 zl to bardzo przystepna cena... moge zapytac ile masz nalozonych rzes Kosmetoloszka45 ?

Pozdrawiam.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:25   #168
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
A 250 zl to bardzo przystepna cena... moge zapytac ile masz nalozonych rzes Kosmetoloszka45 ?

Pozdrawiam.
Ja płaciłam 290 zł, około 100 rzęs na oko.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:30   #169
PIATEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej, ja miałam robione rzeski i nie polecam. Efekt utrzymywał sie około 2 tyg, potem masakra-mniej swoich naturalnych. Dopiero po pół roku wróciły mi do normy. Nie warto-lepiej sobie kepki przyklejac
PIATEK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 10:34   #170
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez PIATEK Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam robione rzeski i nie polecam. Efekt utrzymywał sie około 2 tyg, potem masakra-mniej swoich naturalnych. Dopiero po pół roku wróciły mi do normy. Nie warto-lepiej sobie kepki przyklejac
Widocznie miałaś nieprofesjonalnie zrobiony zabieg, lub nie dbałaś o nie. Ja jestem po 3 tygodniach, rzęsy prawie w stanie niezmienionym, moja koleżanka dzięki której zdecydowałam się na zabieg przedłuża rzęsy już prawie rok i nic się nie dzieje.
Kępki w porównaniu do semipermanentnych to kiczowata tragedia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:08   #171
Kosmetoloszka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Uzupelnienie zwykle kosztuje od 150-250 zl w zaleznosci od tego ile rzes trzeba klientce douzupelnic. Niestety nie jestem za tym aby jezdzic po domach - chociaz wiem, ze jest to modne - gdyz niezbedne do prawidlowego wykoanania przedluzenia sa takie rzeczy jak: wygodny stol ub fotel kosmetyczny, na ktorym klienta sie polozy, krzeslo dla stylistki z regulowana wysokoscia i kolkami oraz dobre oswietlenie.
Jest to po prostu komfort obydwu stron, gdyz trzeba pamietac, ze taki zabieg trwa okolo 3h.
A 250 zl to bardzo przystepna cena... moge zapytac ile masz nalozonych rzes Kosmetoloszka45 ?

Pozdrawiam.
Oczywiście masz racje co do komfortu,stół jest niezbędny!Dlatego nie neguję takich usług w domu ,ponieważ ta dziewczyna ma składane łóżko do masazu i przywozi do klientki na zabieg,uważam za to dobry pomysł.Ja mam na 1 oku ponad 80 rzęs i szczerze więcej bym nawet nie chciała.Pozdrawiam
Kosmetoloszka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 22:48   #172
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A ja mam pytanko do dziewczyn, ktore zakladaja rzesy - ile mniej wiecej rzes naklejacie klientce przy pierwszym spotkaniu? bo rozumiem, ze w ciagu 7 dni klientka przychodzi do Was na douzupelnienie aby osiagnac juz pelny efekt. Pytam z ciekawosci bo majac do dyspozycji okolo 3h roznie sie kazdy wyrabia

Pozdrowienia.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 09:51   #173
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Miałam wczoraj przedłużane rzęski i tak się zastanawiam czym robić demakijaż, bo używam na codzień kredki do oczu i maluję dolne rzęsy. Wiem, że musi to być produkt na bazie wody, bez substancji oleistych, ale jak coś takiego znaleźć?! Pytanko do dziewczynek z przedłużonymi, CO STOSUJECIE??
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:33   #174
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
bo rozumiem, ze w ciagu 7 dni klientka przychodzi do Was na douzupelnienie aby osiagnac juz pelny efekt.
Pozdrowienia.
Douzupełnienie ? A w jakim celu ? Miałam założone rzęsy jednego dnia, w ciągu 3 h i na żadne douzpełnianie nie szłam ...

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
Wiem, że musi to być produkt na bazie wody, bez substancji oleistych, ale jak coś takiego znaleźć?! Pytanko do dziewczynek z przedłużonymi, CO STOSUJECIE??
Powinnaś kupić specjalny produkt u swojej stylistki rzęs, bo w normalnych sklepach nic takiego nie znajdziesz. ja nie używam nic, bo nie maluję juz oczu od kiedy mam rzęsy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:28   #175
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szugarbejb to powiem szczerze, ze jestem pod najwyzszym wrazeniem czasu w jakim pracuje Twoja stylistka... majac do dyspoycji 3h - 180 minut i zakladajac Ci po 100 rzes na oko (200 na obydwa), daje nam timing 0,9! minuty na 1 rzese. Nie liczac oczywiscie dopasowania dlugosci rzes, i chociazby wytarcia jej z nadmiaru kleju...
Bije brawo.

Ale ponawiam pytanie bo zapewne wiekszosc stylistek nie pracuje w takim czasie... ja przynajmniej na pewno dlatego zapraszam swoje klientki na douzupelnienie do ilosci jaka je ostatecznie satysfakcjonuje. Chyba, ze ostateczny efekt konczy sie na okolo 50 sztukach na oko.

Ananas a co do Ciebie to nie musisz oczywiscie kupowac zadnego profesjonalnego produktu od swojej stylistki. Proponuje rozejrzec sie za tonikiem i najlepiej skonsultowac sie w lepszych juz sklepach typu Sephora lub Douglas - dziwczyny tam pracujace sa przeszkolone jesli chodzi o asortyment jaki sprzedaja. Dolne rzesy mozesz spokojnie zmywac czym chcesz (bez ingerencji w gorne), ale pamietaj, ze przez pierwsze - powiedzmy 2 dni - nie radze moczyc rzes... pozniej nie ma przeciwskazan. Zreszta zdaje sobie sprawe, ze jak ma sie takie rzeski to fajnie jest sobie pomalowac kreseczke czy jakies fajne cienie - od razu inaczej sie wyglada ...ale tak jak wspomnialam, 2 dni po aplikacji.

Sara.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:43   #176
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Szugarbejb to powiem szczerze, ze jestem pod najwyzszym wrazeniem czasu w jakim pracuje Twoja stylistka... majac do dyspoycji 3h - 180 minut i zakladajac Ci po 100 rzes na oko (200 na obydwa), daje nam timing 0,9! minuty na 1 rzese. Nie liczac oczywiscie dopasowania dlugosci rzes, i chociazby wytarcia jej z nadmiaru kleju...
Bije brawo.
Timing więc wygląda na 50 sekund na jedną rzęsę, to wystarczająco, chyba że nie ma się kompletnie drygu w palcach - ale wtedy nie powinno się wykonywać pracy tak precyzyjnej.

Cytat:
Ale ponawiam pytanie bo zapewne wiekszosc stylistek nie pracuje w takim czasie... ja przynajmniej na pewno dlatego zapraszam swoje klientki na douzupelnienie do ilosci jaka je ostatecznie satysfakcjonuje. Chyba, ze ostateczny efekt konczy sie na okolo 50 sztukach na oko.
No niestety chyba jesteś w mniejszości, ponieważ większość stylistek jednak wyrabia się bez douzupełnienia w ciągu tygodnia. We Wrocławiu stylistek rzęs jest około 15, i z tego co się dowiadywałam żadna nie stosuje żadnego douzupełniania.

Cytat:
Proponuje rozejrzec sie za tonikiem i najlepiej skonsultowac sie w lepszych juz sklepach typu Sephora lub Douglas - dziwczyny tam pracujace sa przeszkolone jesli chodzi o asortyment jaki sprzedaja.
Ja natomiast właśnie proponuję szerokim łukiem omijać "specjalistki" z Sephory lub Douglasa, ponieważ 99% z nich nie wie jaki jest skład kremu Nivea, a co dopiero kosmetyków selektywnych. Wystarczy poczytać odpowiednie wątki np. na podforum makijażowym lub perfumowym.

Proponuję więc jednak zakupić specjalny produkt dostępny u stylistki, którego cena waha się od około 30 - 60 zł, niż tracić nerwy na przeszukiwanie półek Douglasa.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:38   #177
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jesli chodzi o douzupelniania widze, ze mamy kompletnie inne informacje, ale nie ma sie co dziwic mieszkamy w innych miastach.
Kwestia drygu jest do wypracowania szczegulnie jesli ktos niedawno zaczal... ja jestem szalenie dokladna i raczej ta kwestia jest kluczowa jesli chodzi o stylizacje - chyba, ze i tu rynek Wroclawski rozni sie od Warszawskiego
Nie wiem ile jest stylistek w stolicy, jednak widac oferty przedluzania rzes i wychodzac ze szkolenia, kwestia spotkania z klientka na douzupelnienie do ostatecznego efektu jest nierzadkim dzialaniem.

A co do specjalistek z Sephory lub Douglasa to tym bardziej nie wiem skad masz dane odnosnie 99% niekompetentnego personelu. Nikt od nikogo nie wymaga, zeby Panie znaly sklad kremu Nivea, chcociazby dlatego, ze ta firma po prostu nie jest tam sprzedawana. Warto jest bezposrednio rozmawiac z kierowniczka, ktora przewaznie pracuje wsrod innych sprzedawczyn i jedyne co dla kupujacego jest najistotniejsze to to, ze ma po prostu wieksza wiedze.

Pozdrawiam.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:08   #178
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziwna sprawa, bo ja właśnie dziś rano byłam na douzupełnieniu. Za pierwszym razem miałam założone ok. 50 rzęs na jedno oko, a więc razem 100. Dziś dorzuciłyśmy jeszcze po 30 i efekt jest naprawdę spektakularny. Myślę, że 80 to jest max bo ze stówką, tak jak zakładają sobie niektóre dziewczyny, musi to wyglądać wręcz dramatycznie. Mam pełno znajomych, które również przedłużają sobie rzęski u mojej stylistki i nie tylko i nikogo nie dziwi fakt, że się idzie na douzupełnienie, ale cóż... może we Wrocławiu robią na akord
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:18   #179
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Kwestia drygu jest do wypracowania szczegulnie jesli ktos niedawno zaczal... ja jestem szalenie dokladna i raczej ta kwestia jest kluczowa jesli chodzi o stylizacje - chyba, ze i tu rynek Wroclawski rozni sie od Warszawskiego
No właśnie, kwestia dokładności jest bardzo ważna, tak samo jak zdolności manualne. Jeśli ktoś ich nie ma, to nie widzę możliwości dopracowania drygu. Jeśli ktoś się babrze z rzęsami 5 godzin po czym jeszcze zaprasza na klientkę na douzupełnienie to cóż ... Ja nie zdecydowałabym się na taki zabieg, bo nie byłby wart zachodu.
To jest tak jak ze stylistkami paznokci - można babrać się i 3 godziny z frenchem, i nie zrobić prawidłowej krzywej C, a można i 1,5 godziny i wygrywać konkursy.


Cytat:
A co do specjalistek z Sephory lub Douglasa to tym bardziej nie wiem skad masz dane odnosnie 99% niekompetentnego personelu.
Tak jak wspomniałam - są odpowiednie wątki na Wizażu - na podforum perfumowym i plotkowym, oraz z doświadczeń osobistych (wchodzę do Sephory, proszę o perfumy, pani mówi, że takowe nie istnieją, po czym ja po 10 sekundach znajduję kilka butelek na półce).

Cytat:
Warto jest bezposrednio rozmawiac z kierowniczka, ktora przewaznie pracuje wsrod innych sprzedawczyn i jedyne co dla kupujacego jest najistotniejsze to to, ze ma po prostu wieksza wiedze.
To zazdroszczę kierowniczek w Warszawie (chociaż z tego co pamiętam z wątków akurat wiodą prym w dyletanctwie kosmetycznym, no ale może coś się ostatnimi czasy zmieniło ...). Te wrocławskie nie mają pojęcia praktycznie o niczym.

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
Myślę, że 80 to jest max bo ze stówką, tak jak zakładają sobie niektóre dziewczyny, musi to wyglądać wręcz dramatycznie.
Moje zdjęcia są w wątku wrocławskim, uważam, że wyglądam wręcz delikatnie.

Cytat:
może we Wrocławiu robią na akord
A może mamy bardziej zdolne stylistki
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:38   #180
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witajcie, poleciłybyście mi gdzie można ładnie przedłużyc rzęsy w Warszawie?
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.