Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 09:58   #1
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493

Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.


Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Pięknie dziękujemy

Anesthesia, wszystkiego NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia
Dla Ciebie coś w załączniku

Dziękuję, nie mam z nimi problemu, chociaż całymi godzinami albo je moczę, albo stukam w klawiaturę...

Kochana jesteś, staram się

Tak, sama, dzięki

Poczekajmy jeszcze z rok, to się lepiej wprawię, bo na razie ciągle za rzadko maluję (wyciągam pędzle tylko raz w tygodniu albo rzadziej).

Może warto jednak oprócz olejowania zabezpieczyć je jakąś dobrą bazą albo odżywką? Dziewczyny polecały kilka różnych produktów na ostatnich stronach, zawsze to dodatkowa warstwa ochronna.

***
Upały się skończyły, więc powróciłam do oleju kokosowego; wolę jednak stałą konsystencję w przypadku słoików. Smażę na nim również, olejuję się od środka

Kwiatki dla naszej Pani Młodej:
Wzorki Twoje jak zawsze rzucają na kolana dokładnością i precyzją. To musi zachwycać absolutnie każdego. Nie byłoby też możliwe takie malowanie bez zdolności plastycznych zatem na kartce też pewnie takie cuda tworzysz, zreszta pamiętam jak kiedyś pokazywałaś zakładkę do książki własnej produkcji

Wobec powyższego mam pytanie odnośnie sprzętu do malowania. Chcę zacząć tworzyć sobie proste wzory na paznokciach, głównie geometryczne, bo takie mi się podobają. Coś w takim guście - http://i.pinger.pl/pgr372/349d88b300...f/DSCN1417.JPG lub takim - http://foto.m.onet.pl/_m/e18b657b6f6...89,14,19,0.jpg. Pytanie co byłoby dobre na początek. Myślę o taśmach, paskach, generalnie czymś co się do frencha używa oraz o małym okrągłym pędzelku, na pewno jeden ścięty na prosto, drugi wysmuklony. Raczej ze sztywniejszego włosia, ale tu pewności nie mam. Być może również jakieś przyrządy, np. jest tu często pokazywany w filmikach instruktażowych przyrząd do robienia kropek. Czyszczenie pędzli i sprzętu za pomocą zmywacza? Przynajmniej tak mi się wydaje.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:10   #2
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziękuję, kochane jesteście

Drakan, myślę, że dobrze by było, gdyby ktoś założył wątek, w którym mogłybyśmy rozmawiać o technice malowania i sprzęcie, bo chyba nie ma czegoś takiego na Wizażu? Sama nie tylko chętnie bym się tam udzielała, co raczej doszkalała, bo wielu rzeczy jeszcze nie wiem. Mogłybyśmy tam linkować filmiki instruktażowe itp.

Bardzo przepraszam Moderatorkę za lekkie zboczenie z tematu, ale nie chcę pozostawić tego bez odpowiedzi... Na resztę pytań (jeśli się pojawią) będę już odpowiadać albo w nowym temacie, albo w swoim temacie na galerii, albo na privie, co złego to nie ja

Wzory z linka Drakan: drugi raczej na pewno malowany jest ręcznie (cienkim pędzelkiem z dłuuugim włosiem), natomiast pierwszy też jest do zrobienia ręcznego za pomocą "fabrycznych" pędzli od lakierów i pewnej ręki , ewentualnie przy użyciu zwykłej taśmy przezroczystej (stosowanej na dobrze wyschnięty lakier). Nie mam niestety doświadczenia w malowaniu wzorów lakierami, nie wiem, jakie pędzle byłyby do tego odpowiednie, frencza też zawsze malowałam zwykłym pędzelkiem od lakieru. Moje pędzelki sfotografowałam tu: LINK

Różnej wielkości sondy do kropek są do kupienia w sklepie malarskim/z artykułami plastycznymi oraz czasami na stoiskach z paznokciowymi pierdółkami (nawet w supermarketach), że nie wspomnę o całych seriach dostępnych przez Internet (także pędzli, oczywiście). Można je też wykonać samodzielnie z kredek, wykałaczek, szpilek czy zapałek.

Ja myję pędzle w wodzie z mydłem, bo do zdobień nie używam lakierów, ale farbek (które są zmywalne). Pędzle zabrudzone lakierami czyści się pewnie zmywaczem, przynajmniej ja tak robię z pędzelkiem, którego używam do czyszczenia skórek po malowaniu; widziałam też jakieś profesjonalne płyny do czyszczenia, ale przyznam szczerze, że nie interesowałam się tym.


***

Nie wiem, czy już o tym wspominałam, ale mój ulubiony, klasyczny, odżywczy, niebieski balsam do ciała Nivea stosuję także na dłonie, a zawiera on olejek migdałowy, podobnie jak moja ukochana Alterra. Zatem mój nowy cel to zakup czystego olejku ze słodkich migdałów, bo jeszcze takiego nie miałam
Polecacie coś konkretnego?
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 14:11   #3
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Techniki malowania wzorków, dobór sprzętu oraz porady z tym związane

Pięknie dziękuję Moderatorce za wyodrębnienie nowego tematu
Serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny do dzielenia się swoimi patentami, do zamieszczania zdjęć i filmików instruktażowych itd.

***
Sama ciągle uczę się malować, ale kilka rzeczy już mniej więcej "wiem" Na początek oczywista oczywistość, o którą jednak często jestem pytana:

Maluję farbkami Polycolor i Orgasmic na naturalnej płytce paznokcia, na zmatowionym lakierze. Lakier matuję albo za pomocą bloczku polerskiego/kostki matującej (lakier musi być wtedy absolutnie suchy, żeby się ładnie i równo ścierał), albo za pomocą lakieru matującego (metoda szybsza, bo matowa warstwa dość szybko schnie). Używam lakieru matującego Inglot.

Na zdjęciu poniżej są moje ulubione pędzelki, a używam ich do: (od prawej)
* typowy do malowania metodą one stroke
* do cieniutkich kreseczek i zawijasków, do koronki, kropeczek, plamek, konturów
* do długich, cienkich linii, listków i konturowania listków, do malowania piórek
* do kwiatów i liści, one stroke; samym grzbietem robi się fajne kreseczki
* do cienkich listków, arabesek, wypełnienia
* do kwiatów i liści, one stroke




Pędzelki są do kupienia w sklepach dla plastyków, w hurtowniach kosmetycznych, na stoiskach paznokciowych w centrach handlowych, w Internecie. Mam pędzelki bardziej i mniej markowe, ale na razie nie widzę między nimi żadnej różnicy. Osobiście wolę te drobniejsze i z krótszą rączką, bo kiedy maluję sobie wzorki lewą ręką, to nie panuję nad drewnianą górą pędzla i drżę o swoje oczy oraz inne urazy czoła i głowy
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:06   #4
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Techniki malowania wzorków, dobór sprzętu oraz porady z tym związane

Hej hej, czy jest tu ktoś obcykany w malowaniu/kropkowaniu sondą?
Mam pytania:

1. Czy kropeczki (małe i duże) lepiej robić lakierem czy farbką?
2. Czy farbkę lepiej rozcieńczyć wodą czy ładować taką prosto z tubki? A jeśli tak, to jak bardzo ja rozwodnić?
3. Czy są jakieś fajne patenty na drobne kropki i w ogóle różnicowanie wielkości kropek? Czy chodzi tylko o wielkość główki?

Wiem, że sama mogę do tego dojść metodą prób i błędów, ale ponieważ nie próbuję, tylko od razu zasuwam na paznokciach, to może ktoś wcześniej mnie oświeci Z góry dziękuję
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:21   #5
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Techniki malowania wzorków, dobór sprzętu oraz porady z tym związane

1. Lakierem będą bardziej płaskie, farbką wypukłe, wszystko zależy od rozcieńczenia, dodatkowo farbkę można od razu zmyć wodą jakby się nie udało
2. Zależy jaki chcesz efekt, też używam farbek polycolor i jak robię kropki dotykam pędzelkiem leciutko wody a później farbki i są ok.
3. Ja robię kropki różnej wielkości tą samą sondą, kluczem tutaj jest siła nacisku na paznokieć
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:25   #6
zuzia_girl_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Wodny manicure i ozdabianie paznokci

Chciałam się dowiedzieć, czy do wodnego manicure można używać lakierów szybkoschnących ? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji ,czy można . Próbował ktoś robić z takim lakierem ?

Co sądzicie też, o brokatach do ozdabiania paznokci ? Łatwo się ich używa ? I jak najlepiej je nakładać na paznokcie ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
zuzia_girl_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 06:25   #7
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wodny manicure i ozdabianie paznokci

Dziewczyny przekierowałam Wam post nowej koleżanki. Może cos doradzicie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 09:26   #8
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Wodny manicure i ozdabianie paznokci

Wydaje mi się, że lakier szybkoschnący nie będzie odpowiedni do wodnego manicure bo szybko gęstnieje, ale mogę się mylić.
Brokat nakładam zawsze pędzelkiem albo cienkim albo takim do żelu.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 13:26   #9
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Dziękuję za odpowiedź, Klutka
Będę ćwiczyć, bo moje ostatnie kropeczki nie wyszły tak, jakbym chciała, chociaż z ogólnego efektu byłam zadowolona >>> KLIK
Inaczej też wyglądają takie kropeczki bez topu, inaczej po pokryciu topem, to mnie troszkę denerwuje i myli...
Cytat:
Napisane przez zuzia_girl_01 Pokaż wiadomość
Co sądzicie też, o brokatach do ozdabiania paznokci ? Łatwo się ich używa ? I jak najlepiej je nakładać na paznokcie ?
Na Twoje pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, ale na drugie troszkę, o ile pytasz o sypkie brokaty oraz paznokcie naturalne.

Na przykład Inglot ma wiele przepięknych, drobnych brokatów, które można używać:
a) na sucho: rozsypać na mokre, tzn. pociągnięte lakierem paznokcie (za pomocą pędzelka o kształcie wachlarza, a w ostateczności nawet łyżeczki ); potem przelatuje się to topem w celu utrwalenia i wygładzenia powierzchni
b) na mokro: mieszać z lakierem (bezbarwnym lub nie) gdzieś z boku i używać zarówno do zdobienia całych paznokci, jak i malowania poszczególnych wzorków

Ilość użytego brokatu zależy od Ciebie, bo uzyskany efekt może być różny, od bardzo delikatnego po "kabaretowy"

Jest to łatwe i atrakcyjne, chociaż miejsce, w którym to robisz, wygląda zazwyczaj jak po nalocie pyłkowych wróżek
PS. A zmywanie brokatów metodą "foliową" pozwala oszczędzić trochę czasu i nerwów.
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 20:43   #10
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Znajoma chce bym jej zrobiła paznokcie takie jak na zdjęciu, a ja nigdy takich nie robiłam, nawet nie wiem jak się za to zabrać, macie może jakieś pomysły ? Szczęście w nieszczęściu jej nigdy nie przeszkadzają niedoskonałości we wzorkach i powiedziała, że kiedyś musi być ten pierwszy raz, ale ja nie wiem nawet jak się za to zabrać Pomożecie ?
https://www.facebook.com/najseksowni...151375/?type=1
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 17:52   #11
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Hej, być może taka technika będzie pomocna: KLIK na filmik
Ta kobieta to w ogóle kopalnia pomysłów i ciekawych rozwiązań
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 17:58   #12
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Hej, być może taka technika będzie pomocna: KLIK na filmik
Ta kobieta to w ogóle kopalnia pomysłów i ciekawych rozwiązań
Dziękuję tylko problem polega na tym, że to mają być paznokcie hybrydowe i nie wiem czy jest możliwość zrobienia takich paznokci hybrydą...może się to nie utwardzić może jakoś sondą popróbować ? sama już nie wiem
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 08:02   #13
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Nakładasz bazę, 2 warstwy koloru później na tym jednym paznokciu zmywasz warstwę dyspresyjną wacikiem i robisz takie mazie lakierami hybrydowymi utwardzasz w lampie i na to top.
Przynajmniej ja bym się do tego tak zabrała.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 11:16   #14
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Nakładasz bazę, 2 warstwy koloru później na tym jednym paznokciu zmywasz warstwę dyspresyjną wacikiem i robisz takie mazie lakierami hybrydowymi utwardzasz w lampie i na to top.
Przynajmniej ja bym się do tego tak zabrała.
Dzięki za odp, ale to już nieaktualne problem może polegać na tym, że przy takim maziajach może być za gruba warstwa, która słabo sie utwardzi albo będzie szybko odchodzić.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:19   #15
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Nakładasz bazę, 2 warstwy koloru później na tym jednym paznokciu zmywasz warstwę dyspresyjną wacikiem i robisz takie mazie lakierami hybrydowymi utwardzasz w lampie i na to top.
Przynajmniej ja bym się do tego tak zabrała.
Gdzieś widziałam na filmiku, że dajesz kropy kolorowe na paznokciu i rozgniatasz gąbeczką, ale nie próbowałam.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:21   #16
geri1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
pędzle do zdobień paznokci

Witam Wizażanki
Mam pytanko gdzie mogę zakupić pędzle do zdobień paznokci oraz również inne pędzelki w Krakowie ?
geri1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 22:10   #17
chocco2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Pędzle

Cześć dziewczyny.
Mam pytanie...
Chciałabym kupić pędzelki do zdobień paznokci. Nie używam żeli ani akrylu. Chodzi mi o pędzelki które nadają się do zwykłych po prostu lakierów drogeryjnych...
Pomyślałam o takich ze sklepu papierniczego z różnymi końcówkami do bardziej precyzyjnych wzroków. Próbowała któraś z Was? Zwracałyście lub jakie kupowałyście pędzle chodzi mi o włosie? Jeszcze jedno pytanie czy zmywacz poradzi sobie ze zmyciem z pędzelków lakierów do ponownego użytkowania? Czy włosie nie zesztywnieje po użyciu zmywacza?
chocco2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:20   #18
Boreo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Jak otrzymać taki efekt?

Hej dziewczyny, podobają mi się paznokcie tak jak na tym zdjęciu http://fancy8.com/pin/black-nails/ możecie mi podpowiedzieć jak otrzymać taki efekt na bokach paznokci ?
Boreo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 06:05   #19
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jak otrzymać taki efekt?

pomalować paznokcie najpierw lakierem brokatowym a na to nałożyć czarny zostawiając brokatowy brzeg. Na czarny nałozyć top matujący.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 09:25   #20
martina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Skóra węża na paznokciach ?

Dziewczyny pomożcie mi ! 😢

Klientka chce zebym zrobila jej cos takiego na nasteonej wizycie u mnie (zalacznik) - jak mam wykonac to zdobienie ? To nie jest typowa skora weza bo jesli zrobimy kropki topem na lakierze to zrobi sie ta skorka weza ale ona jest taka przyciemniona. Co zrobiz zeby ksztalt byk jednolity i kolor wyrazisty! Pomozcie mi ! Licze na was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-09-22-21-56-04.jpg (95,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-09-22-16-46-14.jpg (46,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-09-22-16-38-01.jpg (70,9 KB, 51 załadowań)
martina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:00   #21
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Skóra węża na paznokciach ?

nakładasz czarny, utwardzasz, nakładasz drugi raz czarny i na nieutwardzoną warstwę robisz kropki sondą uzywając kolorowych hybryd. Utwardzasz. Top, utwardzasz i przecierasz.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:27   #22
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Blur effect

Cześć dziewczyny. Słyszałyście o tym efekcie? Jak go zrobić? Próbowałam akwarelami, ale średnio mi się to podoba. Podobno można hybrydami, ale jak? Rozmieszać kolor z topem?
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 22:17   #23
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Blur effect

Hej, również interesuje mnie to zdobienie. Próbowałam farbkami akrylowymi i nie bardzo... a nie mam teraz czasu i pieniędzy jechać na szkolenie za 300-450 zł nigdzie nie mogę znaleźć tutorialu jak to zrobić
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:00   #24
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Mi się w końcu udało farbkami akwarelowymi takimi z Tesco za 99 gr, nie jest to jakaś rewelacja, ale i tak jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151031_211757.jpg (86,7 KB, 79 załadowań)
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 15:44   #25
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Mi się w końcu udało farbkami akwarelowymi takimi z Tesco za 99 gr, nie jest to jakaś rewelacja, ale i tak jestem zadowolona
boskie czemu nie jesteś zadowolona? jak dla mnie rewelacja!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 14:54   #26
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Jestem zadowolona ;-) tylko jeszcze dużo pracy przede mną
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 15:33   #27
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Techniki malowania wzorków, ozdabiania paznokci, dobór sprzętu itd.

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona ;-) tylko jeszcze dużo pracy przede mną
czekam na więcej zdjęć
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 06:44   #28
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Pokazujemy pazurki hybrydowe- cz.2

Dziewczyny chce zrobić sobie syrenke na czarnym kolorze ale tylko na 1 - 2 paznokcie. Jakim kolorem pomalować resztę?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 15:53   #29
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej chcialabym kupic pedzelki do ozdob nails art , czy takie zeykle z allegro moga byc czy lepiej zdecydoeac sie na jakies droższe? Możecie jakies polecić?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 21:08   #30
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Malamyszka, prosze uzywac wyszukiwarki przed kolejna publikacją OT. Pytanie przenioslam do stosownego wątku
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 10:43:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.