Seks w trójkącie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-08-08, 12:56   #61
zywe_srebro
Raczkowanie

Dot.: Seks w trójkącie

Ja chyba bym się nie zdecydowała.. W sumie nie wiem czy bardziej podpasowałoby mi 2 k i 1 m czy 2 m i 1 k ;/
zywe_srebro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 08:03   #62
Mr_Ewok
Raczkowanie

Dot.: Seks w trójkącie

Cześć wszystkim,
to mój pierwszy post, mam nadzieję, że nie ostatni.

Z moją Ż. po okresie długich rozmów na temat naszych fantazji, itd. zaczęliśmy poszerzanie naszych doświadczeń właśnie od trójkąta.

Ż. jest bi i nigdy tego nie ukrywała, mnie to nigdy nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Od początku był to plus, że ktoś kogo poznaję jest otwarty w tych sprawach. Ale to było dawno... do rzeczy.

Zastanawiając się razem i rozważając wszelkie za i przeciw doszliśmy do następujących wniosków.
Oboje lubimy kobiety
Życie jest krótkie i należy cenić każdy dzień i doświadczenie
Kochamy się i ufamy sobie
Uwielbiamy sprawiać sobie nawzajem przyjemności - od tych najmniejszych (podanie kawy czy okularów nim druga strona poprosi) po wszelkie inne, także w seksie. Dla obojga nas partner w łóżku jest najważniejszy i sycenie oczu i uszu doznaniami drugiej strony to olbrzymia satysfakcja - pomimo, że nie jest to tylko taki... "cukierkowy" seks.
Najgorsze wakacje w naszym życiu - każdemu zdarzyły się raz - to bez drugiej połówki... Jak tu się dzielić widokami, smakami, doznaniami.... wszystko było o połowę gorsze....

Na nie... No jednak zdawaliśmy sobie sprawę z ryzyka - zakochanie/choroba/itd... - ale ryzyko jest częścią życia. Zakochać się można w pracy, na ulicy, z chorobami podobnie.

Założyliśmy, że kobieta którą poznamy musi obojgu nam przysparzać "motyli w brzuchu", musimy ją oboje polubić, tak by nie był to mechaniczny seks (inna forma masturbacji) ale by były w tym jakieś uczucia pozytywne - czułość.

Założyliśmy też 100% szczerości przed/w trakcie/po ze sobą we dwoje i ze sobą we troje.

To - czytając wątek i wcześniejsze posty - coś pomijanego, znaczy ryzyko dla tej trzeciej kobiety/mężczyzny.

Nie widziałem ani jednego postu, który brałby pod uwagę także dobrostan (brzydkie słowo) i uczucia tej trzeciej osoby.

Widzieliśmy, że na pewno nie chcemy nikogo skrzywdzić i uwiązać - mieliśmy ochotę (i mamy) na fajną noc we troje a nie związek polimorficzny.

Dodatkowo ustaliliśmy, że w momencie kiedy się spotkamy we troje - jeśli wszystko będzie się miało wydarzyć, przestajemy być parą a we troje stajemy się równouprawnionymi kochankami. Inaczej wydawało nam się to nie fair.

Oczywiście czytaliśmy i rozmawialiśmy o tym, że uwagę należy przelać głównie na partnera a nie tę trzecią osobę... W naszym przypadku było odwrotnie - ale po rozmowach i przemyśleniach.

Dla obojga nas najbardziej ciekawa była ta "nowa" kobieta, tak jak my dla niej. Dla obojga nas równie wspaniałe było zobaczyć szczęście czy ekstazę na twarzy ukochanej osoby by nie czuć zazdrości.

Od słowa do słowa.... zarejestrowaliśmy się jako para na jednym z portali z dla dorosłych. Rozmawialiśmy z parami i kobietami "singielkami". Wbrew pozorom spotkanie odpowiedniej osoby wcale nie jest proste...
Logistyka - wszyscy pracujemy, mamy różne obowiązki i zgranie tego wszystkiego + znalezienie właściwej osoby zajęło kilka miesięcy.

Z tego względu spotkaliśmy się też na próbę z kilkoma parami - ale oboje stwierdziliśmy, że to nie to... jeszcze za wcześnie.

Sprawdziły nam się dwie proste prawdy - przynajmniej jak dotąd.

Małą łyżką więcej zjesz - to chyba z rosyjskiego - "tisze jediesz, dalsze budiesz" - przepraszam, nie znam rosyjskiego.
Innymi słowy strategia małych kroków a nie rzucanie się od razu na głęboką wodę typu "klub". Wolimy kameralność.

I druga - co potwierdził czas szukania - "że w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz" - skoro przy dwóch osobach to często kłopot, wyobraźcie sobie w takim układzie 3 lub 4 osoby...

Koniec końców poznaliśmy cudowna kobietę.
Nim umówiliśmy się na wspólny weekendowy wyjazd poszliśmy we troje na (chyba) z 5 randek we troje. Na każdej pozwalaliśmy sobie na ciut więcej nadal rozmawiając szczerze o uczuciach i odczuciach.

W końcu wspólny wyjazd... i powiem Wam, że było cudownie, dla każdego z nas trojga. Naturalnie, intymnie, radośnie, wspaniale.

Od tego czasu widzieliśmy się jeszcze kilka razy i za każdym z nich z takim samym efektem. Kolejne spotkanie mamy nadzieję (znów logistyka życia nie ułatwia) mamy nadzieję już niedługo.

Zero negatywnych odczuć, żalu, zazdrości, itd... To była dobra decyzja.

Co więcej, skoro było tak fajnie postanowiliśmy też na drugi krok i poznanie pary. Podobne założenia, podejście, proces.

Jesteśmy też po pierwszej wspólnej nocy we czworo i powiem Wam, że było tak samo fajnie.

I dla jasności. Nie traktujcie tego jako "reklamy" czy zachęty. Każdy z nas jest inny, ma rożne marzenia, fantazje, potrzeby...

Jeśli do takiego układu nie jesteście oboje w 200% przekonani ie wiele z tego będzie, a na pewno nic dobrego.

Natomiast jeśli wydaje Wam się, że chyba tak - NIKT NIKOGO NIE PRZEKONUJE, że druga strona też tego chce!!!! Tylko szczerze rozmawia o obawach z tym związanych...

Wtedy chyba warto podjąć szczerze temat i metodą małych kroków sprawdzać co będzie dalej. Na pewno nie jest to jednak "lekarstwo" na ratowanie związku.

Jeśli macie jakieś pytania o nasze doświadczenia w trójkącie 2k+m czy 2K+2m pytajcie....

Nie wiem tylko czy tu czy w jakimiś osobnym wątku.

Miłego dnia!
Mr_Ewok jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
seks, seks analny

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości