Mamy dzieciaka a tu żona ma kochanka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-07-06, 13:53   #31
tinkerver2
Wtajemniczenie

Dot.: Mamy dzieciaka a tu żona ma kochanka

Cytat:
Napisane przez Kondziu80 Pokaż wiadomość
No bo przydałoby się żeby jej zwrócił uwagę choćby trochę. Dziś na przykład powiedziała mi że ma mętlik w głowie bo z jednej strony jest ten koleś a z drugiej my czyli jej rodzina on nawet powiedział że może dać sobie z nią spokój jak jej tak na rodzinie zależy ale ona nie jest na to gotowa. Ciekawe co jemu chodzi po głowie może się już wkur.... A ona zamotana biedna nie wie co zrobić matka Teresa.
Ale to nie jest interes waszego dziecka, co robi jego matka. To jest dziecko. Do tego zaburzone. To jest sprawa między tobą a nią.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 13:54   #32
Kondziu80
Przyczajenie

Co do terapii to syn jest po całej serii zajęć teraz ma tylko nauczyciela wspomagającego w szkole i nawet za bardzo go nie potrzebuje. W tym roku przyniósł świadectwo z paskiem.
Kondziu80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 14:01   #33
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
No bo przydałoby się żeby jej zwrócił uwagę choćby trochę. Dziś na przykład powiedziała mi że ma mętlik w głowie bo z jednej strony jest ten koleś a z drugiej my czyli jej rodzina on nawet powiedział że może dać sobie z nią spokój jak jej tak na rodzinie zależy ale ona nie jest na to gotowa. Ciekawe co jemu chodzi po głowie może się już wkur.... A ona zamotana biedna nie wie co zrobić matka Teresa.
Twój syn nie jest od opierniczania twojej żony. Nawet w pełni zdrowe dziecko nie powinno być stroną w konflikcie rodziców. Ty też jesteś nieźle niepoważny. Skoro uważasz, że żona zaniedbuje syna to zbieraj dowody, że cała odpowiedzialność za dziecko spoczywa na tobie. Będziesz miał co pokazać w sądzie. Poza tym dobrze ci poradzono, skonsultuj z terapeuta syna jak rozegrać sprawę, żeby była jak najmniejszym obciążeniem dla niego. Idź do prawnika i dowiedz się co możesz zrobić, żeby w sądzie zwiększyć szansę na uzyskanie opieki. Przestań się zachowywać jak rozwydrzony dziesięciolatek, któremu kolega zabrał zabawkę. Twoja kobieta jest dorosłą osobą, sama podejmuje decyzje. Jak nie będzie chciała walczyć o wasz związek i rodzinę to siłą jej nie zmusisz do odgrywanie roli matki i żony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Co do terapii to syn jest po całej serii zajęć teraz ma tylko nauczyciela wspomagającego w szkole i nawet za bardzo go nie potrzebuje. W tym roku przyniósł świadectwo z paskiem.
Jak dla mnie to regularna terapia dla takiego dziecka jest wskazana przy takiej sytuacji w domu. Sam mówisz, że nie potrafisz do niego dotrzeć, że kumuluje w sobie emocje i wybucha. A świadectwa o niczym nie świadczą.

Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 14:12   #34
Kondziu80
Przyczajenie

No to mnie teraz zjechaliście macie 100% racji z tą terapią trzeba będzie się zmierzyć tylko będę musiał to kryć przed żoną bo ona na to nie pójdzie bo uważa że z Młodym jest wszystko w jak najlepszym porządku. I nie zachowuje się jakby mi odebrano zabawkę bo nigdy tak jej nie traktowałem po prostu moja bezsilność mnie już wykańcza
Stary 2019-07-07, 09:13   #35
glossyzuz
Raczkowanie

ona zachowuje się jak nastolatka pisząc smsy z kochankiem, ale Ty zachowujesz się jak dorosły mężczyzna oczekując, ze dziecko zwróci matce uwagę i załatwi za Ciebie sprawę?
glossyzuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 09:55   #36
Kondziu80
Przyczajenie

Nie chodzi tu o to żeby syn załatwił sprawę tylko ja już jestem bezsilny psycha mi siada
Stary 2019-07-07, 10:10   #37
paczanga
Zadomowienie

Cytat:
Nie chodzi tu o to żeby syn załatwił sprawę tylko ja już jestem bezsilny psycha mi siada
To idź do terapeuty, ale nie obciążaj dziecka swoimi bezpodstawnymi oczekiwaniami.

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2019-07-07 o 10:15
paczanga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 10:11   #38
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
To idź do psychiatry i skieruj się na terapię, a nie każ własnemu dziecku wpływać na matkę (a jego psychika to co?)

Stary 2019-07-07, 11:35   #39
glossyzuz
Raczkowanie

Cytat:
no to zakończ tę sprawę jak dorosły mężczyzna, a nie zachowujesz się jak dzieciak.
Stary 2019-07-07, 12:21   #40
Kondziu80
Przyczajenie

To co mam postawić sprawę jasno i powiedzieć jej albo on albo My? Może tak by było najlepiej
Stary 2019-07-07, 12:45   #41
paczanga
Zadomowienie

Cytat:
To co mam postawić sprawę jasno i powiedzieć jej albo on albo My? Może tak by było najlepiej
Albo on albo Ty, matką dziecka będzie zawsze niezależnie od tego z kim sypia.
paczanga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 13:03   #42
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Albo on albo Ty, matką dziecka będzie zawsze niezależnie od tego z kim sypia.
Dokładnie.
Stary 2019-07-07, 13:26   #43
glossyzuz
Raczkowanie

Cytat:
nie no zawsze możesz zaproponować trójkąt. niech chłop się do was wprowadzi, wtedy odpadnie problem pisania smsów i uciekania z domu do niego po pracy
Stary 2019-07-07, 13:48   #44
Kondziu80
Przyczajenie

Postaram się
Stary 2019-07-07, 22:46   #45
Leany
⚆ _ ⚆

Porozmawiaj z żoną o rozwodzie za porozumieniem stron. Zaproponuj, że syn zostanie z tobą, ale nie będziesz ograniczał byłej żonie kontaktów z nim (może ona się tego obawia?) albo na odwrót. Wtedy druga strona płaci sądownie ustalone alimenty. Taką rozmowę możecie też przeprowadzić przy udziale bezstronnego mediatora. Najlepiej dla syna by było, żebyście się rozstali, ale równocześnie dogadali, bo jak będziecie się szarpać o dziecko czy majątek to wszyscy stracą, a najbardziej on.
Stary 2019-07-07, 23:34   #46
zarejestrowana0
Raczkowanie

Kondziu Ty to jesteś złoty chłop

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Pewnie nie masz jeszcze 40lat, znajdź sobie jakąś fajną kobitę,
Żona pokazuje Ci kompletny brak szacunku, skoro nawet się nie kryje z kochankiem.

zarejestrowana0 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 08:19   #47
Kondziu80
Przyczajenie

Właśnie wczoraj mieliśmy taką rozmowę cytuje: zaproponowałem "żonie" żeby Syn został pod moją opieką. Nigdy w życiu to nie ty go urodziłeś i nie ty zajmowałeś się nim na początku dodam że zajmowaliśmy się razem jak tylko byłem w domu ponieważ praca a po pracy jeszcze sobie dorabiałem na boku żeby pieniądze były bo nie miał kto nam zostać z Małym żeby żoną mogła iść do roboty i tak było mniej więcej przez trzy lata potem znalazłem lepiej płatną pracę i już byłem pod ręką. Tłumaczę jej takie banalne rzeczy a ona tylko swoje. Zapytałem jej też jaką da mi gwarancję że teraz poświęci Synowi tyle uwagi co ja to ona na to że nie ma pojęcia bo ja za dużo się angażuje w dom i dzieciaka a za mało było angażowania w nią osobiście. Najlepsze jest jej ostatnie zdanie że ja jej chcę na złość zrobić tym że nie chcę zostać weekendowym tatusiem. A i jeszcze mówi mi tak że dla dobra Syna najlepsze było by żebym dalej mieszkał z nimi ogarniał dom jak do tej pory i zajmował się Synem. Na to jej powiedziałem że można by tak zrobić ale pod jednym warunkiem że ona poświęci tyle samo siebie co ja i nie będzie znikać na całe noce i dnie. Po prostu ona wie że ja Młodego nie zostawię i nie pójdę na balety jak ma być sam a ona ma wtedy wychodne. A tak nie mam jeszcze czterdziestki i może poszukałbym sobie kogoś ale nie chcę bo wtedy miałbym mniej czasu dla Syna a tego bym sobie nie wybaczył.
Stary 2019-07-08, 08:59   #48
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
Właśnie wczoraj mieliśmy taką rozmowę cytuje: zaproponowałem "żonie" żeby Syn został pod moją opieką. Nigdy w życiu to nie ty go urodziłeś i nie ty zajmowałeś się nim na początku dodam że zajmowaliśmy się razem jak tylko byłem w domu ponieważ praca a po pracy jeszcze sobie dorabiałem na boku żeby pieniądze były bo nie miał kto nam zostać z Małym żeby żoną mogła iść do roboty i tak było mniej więcej przez trzy lata potem znalazłem lepiej płatną pracę i już byłem pod ręką. Tłumaczę jej takie banalne rzeczy a ona tylko swoje. Zapytałem jej też jaką da mi gwarancję że teraz poświęci Synowi tyle uwagi co ja to ona na to że nie ma pojęcia bo ja za dużo się angażuje w dom i dzieciaka a za mało było angażowania w nią osobiście. Najlepsze jest jej ostatnie zdanie że ja jej chcę na złość zrobić tym że nie chcę zostać weekendowym tatusiem. A i jeszcze mówi mi tak że dla dobra Syna najlepsze było by żebym dalej mieszkał z nimi ogarniał dom jak do tej pory i zajmował się Synem. Na to jej powiedziałem że można by tak zrobić ale pod jednym warunkiem że ona poświęci tyle samo siebie co ja i nie będzie znikać na całe noce i dnie. Po prostu ona wie że ja Młodego nie zostawię i nie pójdę na balety jak ma być sam a ona ma wtedy wychodne. A tak nie mam jeszcze czterdziestki i może poszukałbym sobie kogoś ale nie chcę bo wtedy miałbym mniej czasu dla Syna a tego bym sobie nie wybaczył.
Akurat o tym gdzie będzie syn decyduje sąd, więc weź tyłek zepnij, zbieraj dowody na jej niewiernosc i brak opieki nad dzieckiem.

Stary 2019-07-08, 13:19   #49
Dwight_Schrute
Tymczasowo zablokowana

Żony nie traktuj poważnie. Żadne rozmowy, tłumaczenia, prośby. Zbierz dowody zdrady i wnieś pozew o rozwód. Postaraj się żeby to tobie przyznano opiekę nad synem. Ona szuka sobie sposobu żebyś zajmował się synem i jeszcze jej płacił kasę kiedy będzie sobie wychodziła bzykać się z kochankiem. Nie bądź durniem, którego teraz z ciebie robi, a ty jej pozwalasz. Odwrotu ani powrotu nie ma.
Dwight_Schrute jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 14:39   #50
Kondziu80
Przyczajenie

To znaczy co mam detektywa nająć? Nawet do telefonu dostępu nie mam bo go do kibla ze sobą nawet bierze i wszystkie smsy od razu kasuje w jaki sposób mam to zrobić?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Mam tylko prawdopodobny nr telefonu do tego jej fagasa który przypadkiem zauważyłem ale nie cholery nie mogę go w żaden sposób namierzyć ani przez wyszukiwarkę ani nigdzie. A nie chcę bezpośrednio dzwonić żeby się nie wydało że go mam
Stary 2019-07-08, 15:30   #51
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
To znaczy co mam detektywa nająć? Nawet do telefonu dostępu nie mam bo go do kibla ze sobą nawet bierze i wszystkie smsy od razu kasuje w jaki sposób mam to zrobić?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Mam tylko prawdopodobny nr telefonu do tego jej fagasa który przypadkiem zauważyłem ale nie cholery nie mogę go w żaden sposób namierzyć ani przez wyszukiwarkę ani nigdzie. A nie chcę bezpośrednio dzwonić żeby się nie wydało że go mam
A świadkowie? Skoro się nie ukrywa z kochankiem, to na pewno ktoś ją z nim widział. Mogą być też wyciągi z konta, jeśli macie wspólne (np. Jak gdzieś z nim pojechała na weekend), bilingi, jeśli masz dostęp do operatora. Mozesz notowac o której wróciła (wtedy wyjdzie, że jest średnio odpowiedzialną matką). Możesz nagrywać np. Rozmowę o synu (porusz temat i włącz dyktafon, i będzie mówić, że nie jest mu potrzebna terapia), ogolnie, nagrywaj ją gdy jesteście w domu.

Stary 2019-07-09, 05:05   #52
Kondziu80
Przyczajenie

Było by ok tylko jak ona wpada do domu to mówi że nie chcę o tym gadać bo ją męczę cały czas tym samym
Stary 2019-07-09, 05:27   #53
zarejestrowana0
Raczkowanie

Jak ona może Cię tak traktować

zarejestrowana0 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 06:37   #54
Kondziu80
Przyczajenie

Właśnie nie wiem od 14tu lat jesteśmy małżeństwem a od 19tu razem nigdy nie przyszło mi na myśl żeby sobie szukać kogoś na boku. Może nie byłem typem romantyka ale też nie byłem jakimś ostatnim chu..m zdarzało się nam pokłócić ale zaraz wszystko było dobrze człowiek się starał żeby w domu było ok Dzieciak ogarnięty rzadnych imprez z kumplami tylko te rodzinne okazje. A tu nagle pojawia się ktoś trzeci i ona mówi że dopiero teraz jest szczęśliwa. To dzięki niej przestałem palić gandzie z kumplami i wciągać fetę przetrwaliśmy wojsko potrafiła przyjechać 600 kilometrów jak trafiłem na operację w szpitalu wojskowym i nic nie mówić tylko cały czas płakać potem ślub Syn i po co to wszystko? Tylko po to żeby teraz tak się to miało skończyć bo co bo poznała jakiegoś innego. Przepraszam za te wywody ale nie rozumiem.
Stary 2019-07-09, 06:37   #55
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
Było by ok tylko jak ona wpada do domu to mówi że nie chcę o tym gadać bo ją męczę cały czas tym samym
No to rzeczywiście, nic w tej sytuacji nie są się zrobić, jedyne co ci pozostaje, no to siedzieć w domu i plakać i narzekac.

Stary 2019-07-10, 14:37   #56
Kondziu80
Przyczajenie

Szczerze nie myślałem ,że jestem tą miękki ale tak to się ostatnio odbywa siedzę oglądam nasze zdjęcia i ryczę przez całe życie nie ryczałem tyle co teraz. Każdy facet pewnie trzasnął by drzwiami i wyszedł pokazał by się dopiero w sądzie a ja taka miękka pipa rozpaczam i rozmyślam o tym co było nie jestem w stanie normalnie funkcjonować ani w pracy ani w życiu po prostu mimo wszystko kocham tą kobietę naszą rodzinę i całe nasze wspólne życie nie wiem co to będzie naprawdę.
Stary 2019-07-10, 14:41   #57
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
Szczerze nie myślałem ,że jestem tą miękki ale tak to się ostatnio odbywa siedzę oglądam nasze zdjęcia i ryczę przez całe życie nie ryczałem tyle co teraz. Każdy facet pewnie trzasnął by drzwiami i wyszedł pokazał by się dopiero w sądzie a ja taka miękka pipa rozpaczam i rozmyślam o tym co było nie jestem w stanie normalnie funkcjonować ani w pracy ani w życiu po prostu mimo wszystko kocham tą kobietę naszą rodzinę i całe nasze wspólne życie nie wiem co to będzie naprawdę.
Aha. No to trudno, widocznie tak musi być, że ona cię zdradza a ty biedaczku płaczesz. Nic z tym nie możesz zrobić.

Stary 2019-07-10, 14:50   #58
HrabiaRoztocki
BAN stały

Co cię powstrzymuje przez nakryciem latawicy z gachem i założeniem sprawy rozwodowej z orzeczeniem o jej wyłącznej winie i opiece nad synem? Szanować już cię ta "kobieta" nie będzie ale chociaż utrzesz jej noska a i może alimenty nawet wydębisz? W końcu samotny ojciec potrzebuje wsparcia po tym jak żona bez skrępowania obnosi się ze swoim bolcem?
HrabiaRoztocki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 15:06   #59
Kondziu80
Przyczajenie

No niby mógłbym może kiedyś miarka się przebierze i w końcu stanę na nogi i zrobię to co powinienem tylko na razie nie mam na to siły a też mam w głowie Syna i to co On będzie myślał i czuł, czy nie będzie tak że to ja jestem wszystkiemu winien bo to ja wniosłem o rozwód i że mogłem godzić się z obecnym stanem rzeczy byle by tylko On miał rodzinę w komplecie.
Stary 2019-07-10, 15:50   #60
tinkerver2
Wtajemniczenie

Cytat:
No niby mógłbym może kiedyś miarka się przebierze i w końcu stanę na nogi i zrobię to co powinienem tylko na razie nie mam na to siły a też mam w głowie Syna i to co On będzie myślał i czuł, czy nie będzie tak że to ja jestem wszystkiemu winien bo to ja wniosłem o rozwód i że mogłem godzić się z obecnym stanem rzeczy byle by tylko On miał rodzinę w komplecie.
No, na pewno twój syn będzie się czuł lepiej, gdy będzie widział bezsilnego ojca, i matkę latającą z nowym facetem, mającą w dupie własne dziecko. Brzmi logicznie.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości