Wartość na rynku damsko-męskim - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-08-14, 15:21   #301
raising_hope
Wtajemniczenie

Dot.: Wartość na rynku damsko-męskim

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
No każdy może być w związku, tylko że ci ładni mogą więcej "przebierać", bo zwyczajnie interesuje się nimi więcej osób. Także nic dziwnego, że autorka chce mieć ten większy wybór, bo w sumie czemu nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko niestety nie zawsze można mieć to co się chce

Stary 2019-08-14, 17:32   #302
stewardesa
płateczkośniegowa obsesja

Cytat:
Napisane przez raising_hope Pokaż wiadomość
Tylko niestety nie zawsze można mieć to co się chce

tak i to nadal chcenia nie zmienia
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 17:40   #303
raising_hope
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
tak i to nadal chcenia nie zmienia
Więc albo coś trzeba z tym zrobić albo się z tym pogodzić

Stary 2019-08-14, 17:44   #304
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:
No i dlatego autorka coś w tę stronę robi
elvegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 17:49   #305
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:

Nieeeeee, no daj spokój
Stary 2019-08-14, 17:58   #306
stewardesa

Cytat:

można jeszcze biadolić, nikt nie zabroni
Stary 2019-08-14, 19:52   #307
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:

Przecież robię?

Celestine_M jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 19:57   #308
raising_hope
Wtajemniczenie

No nie wiem, jakos efektów nie widać, ani zmian w Twoim podejsciu

Stary 2019-08-14, 20:00   #309
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:

No tak, zapomniałam, że mam przestać uważać, że wygląd jest ważny, wtedy niektóre wizazanki przyklasna. Juz lecę.

Stary 2019-08-14, 20:01   #310
raising_hope
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam, że mam przestać uważać, że wygląd jest ważny, wtedy niektóre wizazanki przyklasna. Juz lecę.

Owszem, jest ważny, ale nie jest jedynym istotnym elementem wchodzenia w związek z daną osoba

Stary 2019-08-14, 20:03   #311
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Owszem, jest ważny, ale nie jest jedynym istotnym elementem wchodzenia w związek z daną osoba

Ale ja się z tym zgadzam. Czy kiedykolwiek powiedziałam coś przeciwnego? No ręce opadają.

Stary 2019-08-14, 20:06   #312
stewardesa

bosz, w kółko to samo
Stary 2019-08-14, 20:09   #313
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
bosz, w kółko to samo
No, można stracić cierpliwość normalnie

Stary 2019-08-14, 20:10   #314
stewardesa

krewet by się jeszcze przydał, wątek miałby ze 3 części
Stary 2019-08-14, 20:12   #315
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
krewet by się jeszcze przydał, wątek miałby ze 3 części
To byłby mój pierwszy wątek-hicior na wizażu.

Stary 2019-08-14, 20:25   #316
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:
Wątek ma nieco ponad tydzień, autorka już zajęła się konkretnie kwestią zmiany w wyglądzie, która według niej jest jej potrzebna, organizuje się też konkretnie w celu tzw. wyjścia do ludzi. Jeśli to dla Ciebie mało i powoli, to cóż. Trzeba się z tym pogodzić
Stary 2019-08-15, 13:09   #317
elancholia
Przyczajenie

Cytat:
Co może widzieć dziewczyna, która wszystko ma piękne i mieszczące się w kanonie? Zresztą, skoro nie potrafi wyciągnąć wniosków z otoczenia, które na pewno już wiele razy potraktowalo ja jako uprzywilejowana jednostkę to jest po prostu mało spostrzegawcza.
Istnieje wiele przyczyn z jakich piękna/ bardzo ładna (czy przynajmniej ładna) dziewczyna może widzieć siebie jako brzydką, oto kilka z nich:

1. Utożsamia urodę z jakimś konkretnym jej typem, a ponieważ sama się w go nie wpisuje, jej umysł nie identyfikuje siebie jako urodziwej.
2. Jej spojrzenie nazbyt 'kawałkuje' postrzegany przedmiot, powiększa oderwane kawałki przez co ubogacające, rozłamujące banał elementy rosną w defekty (spróbuj zrobić to samo z ulubionym wazonem, samochodem ulubionej marki itd., choć nie zawsze działa to na niekorzyść, często - owszem); jest to rodzaj oszpecającego postrzegany przedmiot zafiksowania na szczegółach który prowadzi do tracenia z oczu 'dobrze brzmiącej'/harmonijnej całości.
3. Zbytnio łączy swoje samopoczucie/swoje mniemanie o własnym wnętrzu z obrazem w lustrze, ewentualnie widziała swoje odbicie głównie wtedy gdy cierpiała przez co bół zrósł się jej w jedno z własnym ciałem.
4. Jej uroda/cechy jej twarzy źle jej się kojarzą (np. nie lubi urody arabskiej a w sobie widzi właśnie kogoś w tym stylu i nie wierzy że inna osoba mogłaby postrzegać to pozytywnie).
5. Była źle traktowana przez otoczenie (dom, szkoła, praca, partner) przez co komplementy odbiera jako kpinę.
6. Chłopacy/mężczyźni mówili jej kiedyś dla żartu/radości z nabrania kogoś lepszego/złych skłonności/kompleksów itd. że jest brzydka (do pewnego wieku doświadcza tego większość dziewcząt, a przecież niektóre są ewidentnie ładne/bardzo ładne, potem już bardziej jako zemstę za odrzucenie któregoś albo podstępną próbę zatrzymania przy sobie - "jesteś beznadziejna, brzydka, głupia- nikogo sobie nie znajdziesz, tylko ja cię toleruję, musimy być razem"). Wmawianie przynajmniej ładnym (ale pięknym także, pod zdjęciami modelek nie raz natknęłam się na komentarz jakiegoś kolesia że niby one są brzydkie) laskom że są brzydkie, albo szczupłym że grube widziałam przynajmniej kilka-kilkanaście razy. Raczej nie wierzą gdy próbuje uświadomić się je że to nieprawda, bo uważają błędnie że "chłopcy mówią prawdę, a dziewczyny tylko pocieszają brzydule".
Dodam jeszcze że u młodych dziewczyn (10-16 lat) fizyczne oznaki dojrzewania brane są często przez nie same za oznakę grubości, i nie jest to jak twierdzi wielu mężczyzn próba wymuszenia komplementów. Sama pamiętam to z własnego doświadczenia.

Moma mama wygląda w wieku 53 lat jak Magdalena Ogórek (nie, ta ocena to nie przesada wynikająca z sympatii), a nadal nie zdaje sobie sprawy że jest piękną kobietą, a jest bardzo inteligentna, więc nie zgadzam się że trzeba być niemądrym. Nie widzisz/rozumiesz w tej konkretnej kwestii (nie sugeruję żeś głupia, dlatego podkreśliłam) pewnych subtelności.

---
Moim zdaniem da się mniej więcej przewidzieć znając się na takich rzeczach kto i w jakim stopniu będzie uchodzić za atrakcyjnego wizualnie, a kto nie biorąc pod uwagę miejsce i czas życia osoby, ale nie da się przewidzieć czy dana osoba spodoba się wybranej jednostce bo tu już liczą się takie niuanse, że nawet gdyby ta osoba wcześniej opowiedziała o swoich preferencjach to na niewiele się to zda.

Czasami bywa że osoba ładna/piękna posiada w urodzie coś drażniącego/odpychającego pewne osoby (np. z powodu skojarzeń - ' ciotka która mnie tłukła wyglądała podobnie', albo: ' jej cielęcy wzrok przywodzi mi na myśl tępotę'), tak samo jak brzydka może być dla niektórych dość przyjemna zmysłowo bo np.' jej ziemisty, zrównoważony głos i ruchy mnie uspokajają', więc bywa że ktoś wybrałby brzydszą ale z czymś działajacym pozytywnie na zmysły od drażniącej przywodzeniem na myśl nielubianej ciotki pięknotkę, chodzi jednak o to że wpisywanie się w kanony zwiększa szansę na wybranie takiego partnera/ki jakiego/ą się chce.

Nie ma takiego człowieka który podobałby się wszystkim, ani takiego który nikomu, ale chodzi o ilość osób których będzie się dana osoba podobać.
To ostatnie kieruje akurat do innych, bo autorka zdaje się to akurat dobrze rozumieć.

---

Wydaje mi się że porady w tego typu tematach powinny zależeć też w jakimś stopniu od faktycznego stanu urody autorki/a, bo czasami bywa że niedożywiona dziewczyna z urojeniami założy temat: 'jestem gruba' i dostanie porady żeby zaczęła się ruszać i przejść na dietę, a to najpewniej jej zaszkodzi.
Pamiętam chłopaka z jednego wątku który twierdził że jest brzydki, i w komentarzach pojawiły się teksty typu: 'zrezygnuj z szukania dziewczyny raz na zawsze', 'pogódź się ze swoją brzydotą i nie licz że jakaś laska będzie cię chciała, chyba że w roli bankomatu' etc., a ja poprosiłam o zdjęcie i okazało się że jest przynajmniej normalny, a biorąc pod uwagę fakt że wielu ludzi wychodzi dużo gorzej na zdjęciach niż wygląda w realu to może nawet ładnie.

Doczytałam że jesteś (wg siebie) 'lekko powyżej przeciętnej' czyli tak 6/10. Ja po samej informacji wyobraziłam sobie kogoś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=DJHtO7wtd0A (Christian Löffler - Mosaics). Dla nie mających chęci oglądać całego teledysku zdjęcie tej dziewczyny:
1. https://scontent-lga3-1.cdninstagram...agram.com&se=8
Czyli można ją nazwać ładną (dla niektórych będzie nawet śliczna), może też interesującą, ale nie jest klasyczną pięknością, taką holiłudzką kocicą.

Czy chodzi o ten poziom? Jeśli nie masz ochoty albo coś, nie musisz odpowiadać.

Edytowane przez elancholia
Czas edycji: 2019-08-15 o 13:36
elancholia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 14:23   #318
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elancholia Pokaż wiadomość
Istnieje wiele przyczyn z jakich piękna/ bardzo ładna (czy przynajmniej ładna) dziewczyna może widzieć siebie jako brzydką, oto kilka z nich:

1. Utożsamia urodę z jakimś konkretnym jej typem, a ponieważ sama się w go nie wpisuje, jej umysł nie identyfikuje siebie jako urodziwej.
To jest moim zdaniem wlasnie troche niemadre. Mozna zalowac, ze nie wpisuje sie w uwielbiany wspolczesnie kanon wysokiej, bialej i niebieskookiej klepsydry, ale mimo to zdawac sobie sprawe, ze jest sie atrakcyjnym jesli chodzi o swoja etnicznosc, bo ludzie bywaja atrakcyjni niezaleznie od koloru skory czy wlosow.

Cytat:
2. Jej spojrzenie nazbyt 'kawałkuje' postrzegany przedmiot, powiększa oderwane kawałki przez co ubogacające, rozłamujące banał elementy rosną w defekty (spróbuj zrobić to samo z ulubionym wazonem, samochodem ulubionej marki itd., choć nie zawsze działa to na niekorzyść, często - owszem); jest to rodzaj oszpecającego postrzegany przedmiot zafiksowania na szczegółach który prowadzi do tracenia z oczu 'dobrze brzmiącej'/harmonijnej całości.
Tu tez takie zafiskowanie na jednym szczegole i nieumiejetnosc zobaczenia calosci albo wynika z ktoregos z tych problemow, ktore wymienilas ponizej, albo no nie wiem, ktos ma po prostu problem z obiektywna ocena siebie.
Cytat:
3. Zbytnio łączy swoje samopoczucie/swoje mniemanie o własnym wnętrzu z obrazem w lustrze, ewentualnie widziała swoje odbicie głównie wtedy gdy cierpiała przez co bół zrósł się jej w jedno z własnym ciałem.
4. Jej uroda/cechy jej twarzy źle jej się kojarzą (np. nie lubi urody arabskiej a w sobie widzi właśnie kogoś w tym stylu i nie wierzy że inna osoba mogłaby postrzegać to pozytywnie).
5. Była źle traktowana przez otoczenie (dom, szkoła, praca, partner) przez co komplementy odbiera jako kpinę.
6. Chłopacy/mężczyźni mówili jej kiedyś dla żartu/radości z nabrania kogoś lepszego/złych skłonności/kompleksów itd. że jest brzydka (do pewnego wieku doświadcza tego większość dziewcząt, a przecież niektóre są ewidentnie ładne/bardzo ładne, potem już bardziej jako zemstę za odrzucenie któregoś albo podstępną próbę zatrzymania przy sobie - "jesteś beznadziejna, brzydka, głupia- nikogo sobie nie znajdziesz, tylko ja cię toleruję, musimy być razem"). Wmawianie przynajmniej ładnym (ale pięknym także, pod zdjęciami modelek nie raz natknęłam się na komentarz jakiegoś kolesia że niby one są brzydkie) laskom że są brzydkie, albo szczupłym że grube widziałam przynajmniej kilka-kilkanaście razy. Raczej nie wierzą gdy próbuje uświadomić się je że to nieprawda, bo uważają błędnie że "chłopcy mówią prawdę, a dziewczyny tylko pocieszają brzydule".
Dodam jeszcze że u młodych dziewczyn (10-16 lat) fizyczne oznaki dojrzewania brane są często przez nie same za oznakę grubości, i nie jest to jak twierdzi wielu mężczyzn próba wymuszenia komplementów. Sama pamiętam to z własnego doświadczenia.
To juz problemy zwiazane z psychika, do przepracowania na terapii. Rzeczywiscie, nie myslalam o osobach nimi dotknietych piszac zacytowany fragment. Mimo wszystko trudno mi zrozumiec, ze osoba nawet z takimi problemami, kiedy dorosnie, nie potrafi obiektywnie spojrzec w lustro i stwierdzic, ze jednak jest atrakcyjna (o ile jest spostrzegawcza). Coz, nie mam wyksztalcenia psychologicznego, wiec mozliwe, ze faktycznie czegos nie rozumiem.

Cytat:
Czasami bywa że osoba ładna/piękna posiada w urodzie coś drażniącego/odpychającego pewne osoby (np. z powodu skojarzeń - ' ciotka która mnie tłukła wyglądała podobnie', albo: ' jej cielęcy wzrok przywodzi mi na myśl tępotę'), tak samo jak brzydka może być dla niektórych dość przyjemna zmysłowo (...)
To sie chyba jednak zdarza bardzo rzadko.

Cytat:
Doczytałam że jesteś (wg siebie) 'lekko powyżej przeciętnej' czyli tak 6/10. Ja po samej informacji wyobraziłam sobie kogoś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=DJHtO7wtd0A (Christian Löffler - Mosaics). Dla nie mających chęci oglądać całego teledysku zdjęcie tej dziewczyny:
1. https://scontent-lga3-1.cdninstagram...agram.com&se=8
Czyli można ją nazwać ładną (dla niektórych będzie nawet śliczna), może też interesującą, ale nie jest klasyczną pięknością, taką holiłudzką kocicą.

Czy chodzi o ten poziom? Jeśli nie masz ochoty albo coś, nie musisz odpowiadać.
Hmm, szczerze, ciezko mi ocenic te dziewczyne, bo jest bardzo mlodziutka, nazwalabym ja jeszcze dzieckiem. Ale faktycznie niektore cechy mamy podobne, jak waska szczeka (+ wczesniej mialam troche podobny podbrodek, tylko jeszcze bardziej cofniety), usta tez mamy odrobine podobne.*
Nie wiem, do kogo moglabym sie porownac, bo wszystkie znane osoby, ktore przychodza mi do glowy, sa ode mnie atrakcyjniejsze. Kilka osob mi powiedzialo, ze jestem bardzo podobna do Tracy McConnell, moze rzeczywiscie jest to podobny poziom. Ogolnie moje postrzeganie wlasnej atrakcyjnosci troche sie waha, czasami podobam sie sobie bardziej, czasami mniej (w zaleznosci od fryzury, makijazu czy jego braku, zmeczenia itp.)

*Obejrzalam jeszcze raz filmik i jednak ona wcale nie ma tak waskiej szczeki, to zdjecie daje takie wrazenie, bo jest pod takim katem. W sumie to ksztalt oczu mamy troche podobny.

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2019-08-15 o 15:35
Stary 2019-08-15, 15:34   #319
elancholia
Przyczajenie

Po zastanowieniu stwierdzam że na tej fotce zbyt ostro ją oceniłam, bo piękne oczy fajnie wyglądają z tymi delikatnymi 'piórkami' na głowie i białą buzią, więc tak przynajmniej 7/10 (przepraszam za stosowanie tej uprzedmiotawiającej skali), ale ona ma na instagramie gorsze zdjęcia. Ciężko ocenić.
elancholia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 15:39   #320
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Po zastanowieniu stwierdzam że na tej fotce zbyt ostro ją oceniłam, bo piękne oczy fajnie wyglądają z tymi delikatnymi 'piórkami' na głowie i białą buzią, więc tak przynajmniej 7/10 (przepraszam za stosowanie tej uprzedmiotawiającej skali), ale ona ma na instagramie gorsze zdjęcia. Ciężko ocenić.
Znalazlam Instagrama, mnie sie wlasnie na instagramie bardziej podoba i na niektorych zdjeciach wyglada dojrzalej. Wg mnie jest ladna, a nie tylko troche powyzej przecietnej, 7/10 co najmniej. No to nie, ja jestem jednak brzydsza.
Stary 2019-08-15, 15:48   #321
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładna, jedyne co mógłbym uznać za "kiepskie" to nos, nie podoba mi się, ale przy tej twarzy nie robi mi to różnicy.
Stary 2019-08-16, 08:03   #322
olennnkaaaa
Raczkowanie

Ciekawy wątek. Mam dość podobne przemyślenia jak Ty, autorko. To prawda, że związku nie buduje się jedynie na atrakcyjności fizycznej, ważne jest porozumienie i bliskość. Jednak nie ma co się oszukiwać, że potrzeba niesamowitej pewności siebie, by nie ruszało cię, że dla partnera nie jest się "top" z wyglądu i nigdy nie było. Nie podobają mi się mężczyźni przebojowi, rozchwytywani przez inne kobiety, wolę introwertyków, ale nawet dla nich nie byłam nigdy atrakcyjna z wyglądu, choć niby z otoczenia słyszałam obiektywne opinie, że w najgorszym razie jestem "ładna" albo "ładna w taki przeciętny sposób", "nie gorzej niż 7/10".

Z drugiej strony sama widzę swoje wady: dolina łez, rzadkie włosy i zbyt wystającą brodę (nie jest to progenia). Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nawet po poprawieniu tych cech nie zyskam na "rynku damsko-męskim" pod względem urody. Jedynie będę się lepiej czuła ze sobą i to jest mój cel.
olennnkaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 11:21   #323
megamag
Zakorzenienie

Ta dolina łez to jest jakiś fenomen. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wiedział, co to, a teraz nagle wszyscy mają z tym kompleks.
megamag jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 11:25   #324
stewardesa

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ta dolina łez to jest jakiś fenomen. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wiedział, co to, a teraz nagle wszyscy mają z tym kompleks.
tak też było z cellulitem i wieloma innymi
Stary 2019-08-16, 11:30   #325
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Ciekawy wątek. Mam dość podobne przemyślenia jak Ty, autorko. To prawda, że związku nie buduje się jedynie na atrakcyjności fizycznej, ważne jest porozumienie i bliskość. Jednak nie ma co się oszukiwać, że potrzeba niesamowitej pewności siebie, by nie ruszało cię, że dla partnera nie jest się "top" z wyglądu i nigdy nie było.
Dla mnie to okropne uczucie, chce być dla partnera naj, chociaż nie wiem, czy to możliwe.
Ex niby mówił mi, że jestem piękna i "moglabym mieć kazdego" (taa...) a jednak moja przyjaciółka była "taka piękna, że wow, nie do uwierzenia" a dziewczyny z ekranu również piękne i "mmm". Także w końcu już w te komplementy skierowane do mnie nawet przestałam wierzyć, bo przecież widziałam różnicę.
Mnie facet, w którym jestem zakochana zawsze wydaje się najlepszy i przystojniejszy nawet od celebrytow. Także nie pogodzilabym się z tym, że ze mną ktoś jest, bo jestem fajna i w miarę ładna, "ale wiadomo, że nie aż tak jak X czy Y".
Cytat:
Nie podobają mi się mężczyźni przebojowi, rozchwytywani przez inne kobiety, wolę introwertyków, ale nawet dla nich nie byłam nigdy atrakcyjna z wyglądu, choć niby z otoczenia słyszałam obiektywne opinie, że w najgorszym razie jestem "ładna" albo "ładna w taki przeciętny sposób", "nie gorzej niż 7/10".

Z drugiej strony sama widzę swoje wady: dolina łez, rzadkie włosy i zbyt wystającą brodę (nie jest to progenia). Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nawet po poprawieniu tych cech nie zyskam na "rynku damsko-męskim" pod względem urody. Jedynie będę się lepiej czuła ze sobą i to jest mój cel.
Ja tez się nie stanę nagle pięknością, bo poprawie dolinę łez, ale właśnie, będę się czuła pewniej, także bez makijażu, bo teraz to obowiązkowo zakrywam co się da korektorem (a da się tylko cienie, doliny łez nie).

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Piszesz tak, bo nie masz

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2019-08-16 o 11:29
Stary 2019-08-16, 11:30   #326
Dwight_Schrute
Tymczasowo zablokowana

Cytat:
Nie podobają mi się mężczyźni przebojowi, rozchwytywani przez inne kobiety, wolę introwertyków, ale nawet dla nich nie byłam nigdy atrakcyjna z wyglądu, choć niby z otoczenia słyszałam obiektywne opinie, że w najgorszym razie jestem "ładna" albo "ładna w taki przeciętny sposób", "nie gorzej niż 7/10".

7/10 i ładna w przeciętny sposób? 7/10 to naprawdę ładna i zgrabna. Bez szczególnych wad. Więc się zdecyduj.
Stary 2019-08-16, 11:38   #327
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie to okropne uczucie, chce być dla partnera naj, chociaż nie wiem, czy to możliwe.
Możliwe jeśli będzie kochał, w innym razie zawsze będzie jakieś "ale" nie do zaakceptowania.
Stary 2019-08-16, 12:14   #328
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:
Ex niby mówił mi, że jestem piękna i "moglabym mieć kazdego" (taa...) a jednak moja przyjaciółka była "taka piękna, że wow, nie do uwierzenia" a dziewczyny z ekranu również piękne i "mmm". Także w końcu już w te komplementy skierowane do mnie nawet przestałam wierzyć, bo przecież widziałam różnicę.
Ale to jest kwestia tego, że Twój eks był burakiem a nie tego, że oprócz Ciebie zauważał też inne.

Cytat:
Piszesz tak, bo nie masz
Ja mam i się zgadzam z megmag, też zauważyłam nagle "modę" na ten kompleks

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2019-08-16 o 12:22
Stary 2019-08-16, 12:21   #329
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale to jest kwestia tego, że Twój eks był burakiem a nie tego, że oprócz Ciebie zauważał też inne.
Jesli juz, to to chyba kwestia jednego i drugiego.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja mam i się zgadzam z megmeg, też zauważyłam nagle "modę" na ten kompleks
Moze i stal sie modny, nie wiem, ja go mam od zawsze.
Mam pod oczami cos podobnego jak na tym zdjeciu "przed":

- a u mnie nawet ta bruzda schodzi jeszcze troche nizej + mam fioletowe since. Sorry, nikt mi nie wmowi, ze to jest estetyczne, tym bardziej, ze kobieta ze zdjecia widac, ze jest co najmniej jakies 10-15 lat starsza ode mnie.
Stary 2019-08-16, 12:25   #330
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Sorry, nikt mi nie wmowi, ze to jest estetyczne, tym bardziej, ze kobieta ze zdjecia widac, ze jest co najmniej jakies 10-15 lat starsza ode mnie.
Nikt nie mówi że to estetyczne, ale na pewno nie stanowi wielkiego problemu Zrób sobie te oczy, ale nie spowoduje to że faceci zaczną chcieć się z Tobą wiązać. CHYBA że poprawi to Twoją samoocenę i zachowanie, to wtedy będzie efekt - w ten sposób na to patrz.

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości