Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-08-13, 21:16   #31
MsN
Femme fatale

Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Natalia_Pk Pokaż wiadomość
Liczę na wasze doświadczenie i rady. Spotkałyscie się kiedyś z sytuacją, że facet kocha dwie kobiety na raz? Po krótce przedstawie moją sytuację. Mam 27 lat, 4 lata temu rozstałam się z psychopatą, który mnie zniszczył psychicznie. Odzyskałam wiarę w siebie. po 2 latach, byłam najlepszą wersją siebie, silną, nieależną, inteligentną, zwyczajną ale całkiem ładną kobietą, szukającą ciągle nowych szkoleń, kursów. Realizlowałam się w pracy, która jest dla mnie ogromną satysfakcją, dobrze zarabiam, ogólnie byłam zadowolona z siebie. Poznałam mojego kolejnego partnera. Wykształcony, przystojny, inteligentny, dbający o mnie, zwykły fajny facet, który tak jak ja chciał mnieć rodzine, dzieci. Łączyły nas wspólne pasje, jednak zawesze zachowywaliśmy niezależność i indywidualność. Było mi z nim naprawdę dobrze, moja rtodzina go strasznie polubiła, zrobiliśmy duży remont domu bo w czerwcu miał się do mnie wprowadzić, przeciągnęło się to do lipca. Pod konievc lipca mieliśmy pojechać na wakacje zagranice. Przez cały lipiec było między nami niby dobrze, ale jak zasugerowałam, że czuje iż coś się psuje i jest jakiś problem, to powiedział mi: Natalia to się wypaliło. Byliśmy ze sobą 1,5roku a tu takie cos? Ale do samego końca mówił mi jak mnie kocha i chce mieć ze mną dziecko itp. Myślałam, że przestraszył się tych zmian, myśle sobie: w Grecji zrobie wszystko, żeby było dobrze. Polecieliśmy na wakacje. Na drugi dzień poinformował mnie, że zdradził mnie z koleżanką z pracy, którą kocha od lat, bo pomogła mu się odnaleźć po rozwodzie. Skonfrontgowałam się z tą dziewczyną. Przyznała, że już od zeeszlego lata (był wtedy ze mną jakieś pół roku) mój partner mówił, że ją kocha i ją pragnie, w zimie dużo randkowali itp. Do mnie przyjeżdzal co 2 tygodnie i było cudownie, nie mogłam się niczego domyślić bo bylo naprawdę dobrze. Wczesniej dużo rozmawialiśmy o dziecku, o które mieliśmy się strać pod konieć tego roku, on nacisksał na to ale ja też tego chciałam, w sumie to moje największe marzenie. Ale suma sumarum okazało się, że on prowadzi calkowicie podwójne życie od roku, żadna się nie domyśliła. W Grecji przeżyłam 7 bardzo długich dni z facetem, kóry mnie zdradził i kocha innaą kobietę a mnie woził do rodziny, mówił że teraz będzie mieszkał ze mną, będziemy mieli dziecvko itp. Czuje się tak strasznie upokorzona, zadrwił ze mnie, z tej drugiej też.

Dlatego chce was zapytać czy kiedykolwiek spotkałyście się z taką sytuacją? Bo normalne to nie jest. Ale wydaje mi się, że w dziwny sposób kochał i jedną i drugą.
On się z Tobą związał gdy był już po rozwodzie czy w trakcie trwania związku wyszło, że jednak ma żonę, ale chce się z nią rozwieść?

Facet może kochać dwie kobiety jednocześnie, ale inaczej kocha się matkę, siostrę na przykład, a inaczej partnerkę życiową. To są inne, to różne rodzaje miłości. Jeśli kochał Ciebie (albo tak deklarował, mógł też udawać) i jakąś jeszcze na boku to znaczy, że przyprawiał Ci rogi i Cię zdradzał o czym wcześniej Cię poinformował.

Koleś zagrał na uczuciach, zmanipulował, oszukał, wykorzystał Ciebie. Mógł też zagrać na Twojej naiwności i wykorzystać ją. Spuść kolesia na bambusa. Nic nie warty typek.
MsN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 07:27   #32
Dabcia
Przyczajenie

Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Raczej każdy człowiek się różni w tej kwestii. Chociaż nie zauważyłem tutaj dyskryminacji. Chyba za dużo przebywasz w kręgach bojówek "walczących o" wolność, równość, demokrację.

No właśnie - każdy CZŁOWIEK różni się tej kwestii - czyli nie chodzi tu o płeć.

Nie przebywam w ogóle w kręgach takich bojówek
Dabcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości