REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-25, 11:54   #61
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No to ja Wam powiem,że ja z moim TZ przez trzy lata stosowaliśmy stosunek przerywany
Nigdy gum, nigdy tabletek zawsze stosunek przerywany i nie zaszłam w ciąże
Teraz jestem w 7 msc bo zaszaleliśmy pewnej nocy i pojechał do końca
nosił wilk razy kilka...
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 15:32   #62
olka244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Nie uwierzę, że to nie jest
nie rozumiem tego co napisałaś...? możesz mi wyjaśnić
olka244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 15:59   #63
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olka244 Pokaż wiadomość
Słuchajcie nie wiem co robić, mysleć. Ostani raz uprawiałam petting z chłopakiem ponad dwa miesiace temu. Wydaje mi się że nie powinien przenieść na palcach plemników no ale nie jestem w 100% pewna. Od tamtego miałam dwa razy okres. A teraz spóźnia mi sie już 4 dni i nie wiem co robić. Nie mam żadnych dolegliwości ciąży a ciągle się czegoś doszukuje. Miałam objawy jak na okres np. ból piersi a teraz już prawie nic nie czuje a okresu nie ma. Mam od czasu do czasu wydobywający się biały - przezroczysty lepki śluz. Naprawde nie wiem co mam robić, nie daje sobie już rady z myślami. Doradźcie mi coś.
RADA:
wizyta u lekarza,ewentualnie test ciążowy,a w późniejszym etapie inne zabawy,lub gumka na palec
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 23:39   #64
Lia89
Zakorzenienie

Ja bym radziła poczekać jeszcze parę lat z zabawą w dorosłych.
Lia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:39   #65
kubaszka888
Przyczajenie

no to sie dołącze, niestety ja znam taki przypadek. Przyjaciółka współżyła bez zabezpieczneia w dni płodne, oczywiscie ze swiadomoscia sytuacji, wyliczyła etc. wychodziło ze wszytsko mówi uwaga Alert , nie wolno , ale partner sie uparł powiedział" ale tylko na chwilę" no i z tej chwili ma teraz dorodnego chłopca,
kubaszka888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 06:45   #66
kobietasukcesu
zawsze mam racje

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
wez poprawke na to, ze dla wielu osob szczytem uwazania jest wyjecie penisa przed wytryskiem, "bo oni w gumce sie bzykac nie beda"
Ja też gumek nie lubię, że o tż nie wspomnę.
Oczywiście nie ryzykuje, są na świecie na szczęście inne formy antykoncepcji.

Poza tym zastanawiam się co to dla kobiety za przyjemność przy przerywanym. Ja to bym się tylko stresowała czy facet zdąży wyciągnąć czy nie

“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:50   #67
nowamoda
Przyczajenie

witam forumowiczki!
wiem ze to moze zabrzmieć nieco naiwnie, ale stresuję się.
wiec tak, biorę tabletki anty. juz dobry kawałek czasu (zapomniałam o przyjęciu jednej w pierwszym tyg. o wyznaczonej porze, ale przyjęłam ją około 12h później - wg. ulotki jeśli doszło do stosunku w tyg. poprzedzającym to istnieje ryzyko, nic nie piszą o tygodniu następnym - ale w moim przypadku nie doszło do niczego w tym tygodniu poprzedzającym), obecnie biorę tabletki z 2 tygodnia, o stałej porze.
a sprawa wygląda tak, ze doszło tylko do pettingu, moje miejsce intymne nie miały bezpośredniego kontaktu ze spermą, ale troche jej znajdowało się na pościeli. potem spałam już w ubraniu.
teoretycznie nie mam prawa byc w ciazy, ale jakoś czuje sie niepewnie. chyba to tylko panika. proszę o poradę.
nowamoda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:00   #68
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez nowamoda Pokaż wiadomość
witam forumowiczki!
wiec tak, biorę tabletki anty. juz dobry kawałek czasu (zapomniałam o przyjęciu jednej w pierwszym tyg. o wyznaczonej porze, ale przyjęłam ją około 12h później - wg. ulotki jeśli doszło do stosunku w tyg. poprzedzającym to istnieje ryzyko, nic nie piszą o tygodniu następnym - ale w moim przypadku nie doszło do niczego w tym tygodniu poprzedzającym), obecnie biorę tabletki z 2 tygodnia, o stałej porze.
a sprawa wygląda tak, ze doszło tylko do pettingu, moje miejsce intymne nie miały bezpośredniego kontaktu ze spermą, ale troche jej znajdowało się na pościeli. potem spałam już w ubraniu.
teoretycznie nie mam prawa byc w ciazy, ale jakoś czuje sie niepewnie. chyba to tylko panika. proszę o poradę.
jezeli Cie mialy uspokoic wypowiedzi z forum, bo logika swoje, a podswiadomosc swoje, to Cie uspokajam- nie ma szans na ciąże. na przyszlosc poczytaj troche na temat zaplodnienia i dzialania pigulek anty
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:05   #69
nowamoda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jezeli Cie mialy uspokoic wypowiedzi z forum, bo logika swoje, a podswiadomosc swoje, to Cie uspokajam- nie ma szans na ciąże. na przyszlosc poczytaj troche na temat zaplodnienia i dzialania pigulek anty
No właśnie, wiedza, rzetelne informacje trafiają do umysłu spokojnego, a w zdenerwowaniu, nawet bezpodstawnym ciężko bywa z przyswojeniem faktów medycyny. Dziękuję, odpowiedź kogoś "z zewnątrz" jest uspokojeniem, pozdrawiam
nowamoda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:16   #70
rnm
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nowamoda Pokaż wiadomość
witam forumowiczki!
przeczytaj to sobie na spokojnie... ciąża z pościeli? tego jeszcze nie grali

rnm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:31   #71
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Ciaza z poscieli,ani ciaza z basenu nie istnieja autorko, na bank nie jestes w ciazy
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:57   #72
magda5712
Raczkowanie

niby już się o to pytałam ale trochę panikuję, uprawialam seks z chloapkiem bez zabezpieczenia ale i bez wytrysku(bylo do niego jeszcze jakies 5-10 minut), sa duze szanse ze jestem w ciazy? slyszalam ze jakies sa,ale ogolnie wiem co myslec,bo troche zaczelam sie bac czytajac niektore wypowiedzi.
magda5712 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:41   #73
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez magda5712 Pokaż wiadomość
niby już się o to pytałam ale trochę panikuję, uprawialam seks z chloapkiem bez zabezpieczenia ale i bez wytrysku(bylo do niego jeszcze jakies 5-10 minut), sa duze szanse ze jestem w ciazy? slyszalam ze jakies sa,ale ogolnie wiem co myslec,bo troche zaczelam sie bac czytajac niektore wypowiedzi.
duzych szans nie ma, ale male są. panikowanie na nic sie nie przyda, poczekaj, zrob test i wiecej tak nie rob, jesli nie chcesz byc mamusią
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:53   #74
atsenka
Zadomowienie

A ja Wam powiem ze na przykładzie najbliższych mi osób doszłam do wniosku ze to firmy farmaceutyczne robią nagonkę na stosunek przerywany żebyśmy kupowali środki antykoncepcyjne. Moja siostra z mężem współżyla 16 lat, bez zabezpieczenie, stosunek przerywany + uważali w dni plodne (od święta stosowali prezerwatywy) i nie zaszła w ciążę! Początkowo myślałam ze może któreś z nich jest bezplodne ale w momencie kiedy naprawdę byli już gotowi do rodzicielstwa postanowili ze zaczną się starać i już w 2 miesiącu moja siostra zaszła w ciążę. Druga para są moi rodzice (ichstaz jest sporo dłuższy niż siostry) którzy maja 2 planowanych dzieci (mnie i siostrę) i całe życie się nie zabezpieczali. A trzecia para to moja przyjaciółka i jej mąż- 5 lat stosunek przerywany bez żadnej wpadki, teraz ona jest w ciąży bo się zapomnieli i doszło do wytrysku w środku. Być może jestem w błędzie, może najbliższe mi osoby to jakiś odrębny przypadek ale mozna na stosunku przerywanym przez 16 lat nie zajść w ciążę, myśle ze jak się myśli co się robi to wpadki nie bedzie. Ja do tej pory zazywalam tabletki ale strasznie się po nich czułam (4 z kolei) ze powiedziałam dość i póki co stosujemy gumki ale od czasu do czasu pozwalamy sobie na stosunek przerywany.
Amsterdam, Kreta, Santorini 2014
Kuba, Majorka 2015
Tajlandia, Szkocja, Francja 2016
Bali 2017
Malediwy 2018

Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:00   #75
magda170325
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze na przykładzie najbliższych mi osób doszłam do wniosku ze to firmy farmaceutyczne robią nagonkę na stosunek przerywany żebyśmy kupowali środki antykoncepcyjne. Moja siostra z mężem współżyla 16 lat, bez zabezpieczenie, stosunek przerywany + uważali w dni plodne (od święta stosowali prezerwatywy) i nie zaszła w ciążę! Początkowo myślałam ze może któreś z nich jest bezplodne ale w momencie kiedy naprawdę byli już gotowi do rodzicielstwa postanowili ze zaczną się starać i już w 2 miesiącu moja siostra zaszła w ciążę. Druga para są moi rodzice (ichstaz jest sporo dłuższy niż siostry) którzy maja 2 planowanych dzieci (mnie i siostrę) i całe życie się nie zabezpieczali. A trzecia para to moja przyjaciółka i jej mąż- 5 lat stosunek przerywany bez żadnej wpadki, teraz ona jest w ciąży bo się zapomnieli i doszło do wytrysku w środku. Być może jestem w błędzie, może najbliższe mi osoby to jakiś odrębny przypadek ale mozna na stosunku przerywanym przez 16 lat nie zajść w ciążę, myśle ze jak się myśli co się robi to wpadki nie bedzie. Ja do tej pory zazywalam tabletki ale strasznie się po nich czułam (4 z kolei) ze powiedziałam dość i póki co stosujemy gumki ale od czasu do czasu pozwalamy sobie na stosunek przerywany.

a to nie jest wpadka? Przy zabezpieczaniu się, a raczej jego braku. Jak widać chłopak skończył w niej i ciąża jest.
magda170325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:34   #76
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
a to nie jest wpadka? Przy zabezpieczaniu się, a raczej jego braku. Jak widać chłopak skończył w niej i ciąża jest.

dokładnie
na wizażu od 2009r...
Stary 2012-06-30, 15:15   #77
atsenka
Zadomowienie

No tak macie racje ale napisałam przecież ze jak się myśli co się robi to wpadki nie bedzie. Oni w tamtej sytuacji nie myśleli co robią. Tak samo z tabletkami- jak zazywasz je z rozsądkiem to nie zajdziesz w ciążę ale jak zapomnisz chociażby jednej tabletki to już w ta ciążę możesz zajść. Wyraziłam tylko i wyłącznie moje poglądy na ten temat.
Amsterdam, Kreta, Santorini 2014
Kuba, Majorka 2015
Tajlandia, Szkocja, Francja 2016
Bali 2017
Malediwy 2018

Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 10:32   #78
leniwca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No tak macie racje ale napisałam przecież ze jak się myśli co się robi to wpadki nie bedzie. Oni w tamtej sytuacji nie myśleli co robią. Tak samo z tabletkami- jak zazywasz je z rozsądkiem to nie zajdziesz w ciążę ale jak zapomnisz chociażby jednej tabletki to już w ta ciążę możesz zajść. Wyraziłam tylko i wyłącznie moje poglądy na ten temat.
Wiesz, tylko jeśli chodzi o tabletki możesz sobie ustawić przypomnienie w telefonie. Albo poprosić TŻ, żeby codziennie cię sprawdzał (wysyłał sms z pytaniem, czy brałaś).
A w trakcie seksu, kto was upomni 'wyjmuj, już!'? Tu jest kwestia chwili, sekund, a przy tabletkach masz do 12godzin, żeby wziąć tabletkę, więc co ty w ogóle porównujesz
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:12   #79
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Wiesz, tylko jeśli chodzi o tabletki możesz sobie ustawić przypomnienie w telefonie. Albo poprosić TŻ, żeby codziennie cię sprawdzał (wysyłał sms z pytaniem, czy brałaś).
A w trakcie seksu, kto was upomni 'wyjmuj, już!'? Tu jest kwestia chwili, sekund, a przy tabletkach masz do 12godzin, żeby wziąć tabletkę, więc co ty w ogóle porównujesz

no właśnie, tym bardziej,że podczas seksu myśli się o przyjemności a nie o tym,kiedy wyjąć,kiedy to, a kiedy tamto... Więc chwila zapomnienia i nie ma odwrotu (jedynie pigułka 72po) a podczas brania tabletek wygląda to trochę inaczej...
na wizażu od 2009r...
Stary 2013-07-19, 15:30   #80
boksereczka
Przyczajenie

CZY MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻE PRZEZ PETTING (PALCÓWKĘ)?

CZYM JEST CIĄŻA
Ciąża możliwa jest wtedy, kiedy dojdzie do zapłodnienia, czyli wytrysku spermy, w której znajdują się plemniki. Plemniki mają za zadanie połączyć się z komórką jajową i tak właśnie dochodzi do zapłodnienia. Zajscie w ciąże nie jest czymś łatwym. W wypadku pełnego stosunku, szanse na zajście w ciąże z tego co się orientuję wynoszą ok 40-30%, a podczas pettingu szansa wynosi 0,01%.
Kiedy czytam pytania, najczęstszym okazuje się pytanie "Czy mogę zajść w ciążę przez palcówke jeśli jestem dziewicą a na palcu partnera znajdowało się troche spermy?". Pytanie na pozór głupie, ale czytając wypowiedzi w internecie, nawet najbardziej obiegana w tych sprawach osoba zaczyna się zastanawiać. Otóż jeżeli odrobina spermy znalazła się na palcu partnera, a następnie w pochwie kobiety to zajście w ciąże graniczyło by z cudem, zważywszy, że bardzo dużo par, które nie zmagają się z bezpłodnością, nie może zajść w ciąże przy pełnym stosunku (penetracji, stosunku pochwowym).
DLACZEGO TO (NIE)MOŻLIWE?
Ponieważ plemnik nie jest przystosowany do warunków innych niż w pochwie kobiety i jądrach mężczyzny. W dodatku jeśli dziewczyna jest dziewicą to znaczy, że posiada błonę dziewiczą, która "chroni" drogi rodne.
A CO JEŚLI SPÓŹNIA MI SIĘ OKRES?
Jeżeli dziewczyna szuka czegoś na temat pettingu i ciąży to znaczy, że ma pewne podejrzenia. To automatycznie sprawia, że zaczyna się martwić bo nikt normalny nie próbuje zajść w ciążę przez palcówkę i mieć dziecka palcem robionego. Okres to najgorszy wróg kobiety, chyba, że obawia się ciąży... wtedy się o niego modli. Miesiączka ma to do siebie, że często bywa nieregularna, zwłaszcza u młodych dziewcząt. W takiej sytuacji, nawet jeden dzień opóźnienia sprawia "kobiecie" ogromny stres i nerwy, a musicie wiedzieć Drogie dziewczyny, że nerwy sprawiają jego opóźnienie.
MAM OBJAWY CIĄŻY
Po palcówce? Będąc dziewicą? Rozumiem, że się martwisz, ale pomyśl sobie, że nie jesteś w ciąży. Objawy ustały, prawda?
JAK SIĘ ZACHODZI W CIĄŻE?
Warto też przestudiować czym są dni płodne. Dni płodne – okres, w którym może dojść u kobiety do zapłodnienia komórki jajowej przez plemniki. Choć komórka jajowa obumiera po 10-24 godzinach, okres dni płodnych wydłuża się ze względu na dłuższą (2-5 dni) żywotność plemników. Podczas średniego (28 dni) cyklu miesięcznego kobiety, z owulacją na ok. 14 dni przed miesiączką, dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu. PONIŻEJ ZAMIESZCZĘ STRONĘ NA KTÓREJ MOŻECIE JE OBLICZYĆ.

JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ PRZED PETTINGIEM XD
Brzmi to komicznie, ale jeśli nie chcecie się bać, przestudiujcie to. Warto mieć zawsze przy sobie prezerwatywe i pigułki antykoncepcyjne no i oczywiście dbać o higienę jeśli doszło do wytrysku, a zachciało się palcówki

POZDRAWIAM WSZYSTKIE NERWUSKI

http://www.kalbi.pl/kalendarz-dni-plodnych
boksereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 09:55   #81
Kaoru22
Zadomowienie

Znam kilka par które z powodzeniem stosują stosunek przerywany jako metodę antykoncepcji od wielu lat Sama nie zdecydowałabym się na takie zabawy ale daje to do myślenia - zajście w ciążę nie jest wcale takie łatwe, na pewno były przypadki kiedy para wpadła choćby przez minimalną ilość spermy na palcu tak samo jak były przypadki śmierci przez uderzenie w głowę spadającym kokosem.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:35   #82
elane
Rozeznanie

Ja stosuję tę metodę z P. i dajemy radę ;-)

Every day I love U more!

Per aspera ad astra
elane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 14:16   #83
szantalka
Przyczajenie

Antykoncepcja jest dla dzieci, które nie znają jeszcze swoich ciał, a seks przerywany jest dla dorosłych, którzy już posiedli doświadczenie.
szantalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:31   #84
Kaoru22
Zadomowienie

Seks przerywany jest dobry dla osób które chcą odwlec zajście w ciążę a "w razie co" nie będą płakać po nocach tylko ucieszą się że dziudziuś w drodze. Myślę że ktoś kto bardzo nie chce mieć dzieci nie zdecyduje się na stosunek przerywany jako metodę antykoncepcyjną
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:52   #85
Tassarinian
Kotełke

Cytat:
Napisane przez szantalka Pokaż wiadomość
Antykoncepcja jest dla dzieci, które nie znają jeszcze swoich ciał, a seks przerywany jest dla dorosłych, którzy już posiedli doświadczenie.
No padłam teraz po prostu Czyli rozumiem, że "u dorosłych" (oj, myślałam, że seks generalnie nie jest dla dzieci?), w trakcie stosunku nie pojawia się preejakulat, przez który może dojść do zapłodnienia, a komórka jajowa magicznym sposobem ucieka ewentualnym plemnikom i ciąże przy stosunku przerywanym się nie zdarzają?

Uważam, że jeżeli ktoś stosuje tą metodę dłużej niż pół roku i "nie wpada", to partnerzy powinni się przebadać pod kątem bezpłodności, bo potem może kogoś czekać przykra niespodzianka.

Tassarinian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:28   #86
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Pokaż wiadomość
No padłam teraz po prostu Czyli rozumiem, że "u dorosłych" (oj, myślałam, że seks generalnie nie jest dla dzieci?), w trakcie stosunku nie pojawia się preejakulat, przez który może dojść do zapłodnienia, a komórka jajowa magicznym sposobem ucieka ewentualnym plemnikom i ciąże przy stosunku przerywanym się nie zdarzają?

Uważam, że jeżeli ktoś stosuje tą metodę dłużej niż pół roku i "nie wpada", to partnerzy powinni się przebadać pod kątem bezpłodności, bo potem może kogoś czekać przykra niespodzianka.
Pisałam kiedyś, że tak robiłam ponad rok, i nic oczywiście, głupia byłam, bo mocnych wrażeń mi się chciało
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:42   #87
elane
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Pokaż wiadomość

Że co?
"Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego ocenia się na 15-28, a przy perfekcyjnym użyciu 4".
4 - przy perfekcyjnym użyciu, czyli partner zdąża lub/i nie ma przedwczesnego wytrysku. Więc chyba całkiem dobrze, nie?

Every day I love U more!

Per aspera ad astra
elane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:05   #88
szantalka
Przyczajenie

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, a słowa dziecko użyłam w przenośni, bo zaczynając współżycie jesteśmy jak dzieci, nie potrafimy jeszcze wszystkiego. Gdy nabieramy doświadczenia, poznajemy swoje ciała, potrafimy panować nad nimi stajemy się w tej kwestii dorosłymi i wtedy seks przerywany jest jak najbardziej bezpieczny.
szantalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 02:04   #89
musisz
Rozeznanie

Tutaj - http://carbomedicus.pl/ciaza-petting...we-vt12721.htm fajny wątek
Stary 2013-09-14, 09:47   #90
Gazelka007
Raczkowanie

REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Ja z moim byłym często stawialam na stosunek przerywany, bo z gumą to nie to samo... Z tym, ze zawsze w dni niepłodne, a że okres mam zawsze jak w zegarku, to łatwo było wyliczyć. Chociaż stres zawsze był... A najbardziej wyczekiwalam okresu po naszym zerwaniu, bo z moim szczęściem to nigdy nie wiadomo, lol!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości