Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 07:58   #2371
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Póki co całkowicie wystarczy mi czytanie waszych opisów żeby wiedzieć że nie chce tych filmów odpalać ..
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:00   #2372
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

PYSIA, a no właśnie! Ale w live'ie było coś o tym, że Pusia-Pysia-Patrysia też nagrała film i ją poniosło, czy źle coś zrozumiałam?
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:02   #2373
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
PYSIA, a no właśnie! Ale w live'ie było coś o tym, że Pusia-Pysia-Patrysia też nagrała film i ją poniosło, czy źle coś zrozumiałam?
PysiaBlog. Też nagrała live'a, dzień wcześniej niż Kendi, ale go usunęła.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:04   #2374
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
PYSIA, a no właśnie! Ale w live'ie było coś o tym, że Pusia-Pysia-Patrysia też nagrała film i ją poniosło, czy źle coś zrozumiałam?
Tak nagrała. To niby miała być całą prawda o YT i o jutuberkach, któe są złe, nieprawdziwe, nieszczere i inne takie. Bluzg za bluzgiem leciał.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:05   #2375
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Hahaha dobre porownanie
W którym filmiku Bogusia próbuje yerbę? Nie mogę tego znaleźć

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
PYSIA, a no właśnie! Ale w live'ie było coś o tym, że Pusia-Pysia-Patrysia też nagrała film i ją poniosło, czy źle coś zrozumiałam?
To Karolina przekręcała nazwe, a Kendi była tym faktem oburzona
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:06   #2376
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Jakimi rzeczami nie zajmuje się psychiatra ?

Psychiatra zawsze zajmuje się potencjalnym ryzykiem popełnienia samobójstwa (tj powinien), nawet, gdy ewidentnie może to być zwykła zagrywka manipulatora.

Słucham tego co mówi, i generalnie nasuwa mi się jedno: zaburzenie osobowości.
Ona normalna nie może być: jest rozchwina, agresywna, percepcja- ja, ja, ja, mi, mi, mi.; nadinterpretacja level hard.

Jej zachowanie jest zwyczajnie obrzydliwe.
Tak, moim zdaniem też przejawia zaburzenie osobowości.
A jej słowa o targnieciu się na życie, są słowami nastolatki, która z małych rzeczy robi wielkie dramy. Gdyby każdy, kto miał kiedykolwiek myśli samobójcze, od razu trafiał do psychiatry, to brakłoby by lekarzy. Być może ja patrzę na to z innej perspektywy, moich przyszłych pacjentów, ale takiego człowieka najpierw wysłałabym do psychologa a nie psychiatry. Tym bardziej, że nie jest ona samotną osobą, ma dzieci, męża, ma rodzinę. Gdyby samotna osoba mówiła o myślach samobójczych, starałabym się o ewentualną konsultację z psychiatrą. A wstępną ocenę zagrożenia targnięcia się na swoje życie oraz potrzebę leczenia psychiatrycznego bardziej profesjonalnie oceniłby psycholog.
Takie jest moje zdanie.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:27   #2377
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
W którym filmiku Bogusia próbuje yerbę? Nie mogę tego znaleźć



To Karolina przekręcała nazwe, a Kendi była tym faktem oburzona
Najnowszy z serii uskrzydlonych kobiet
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 08:29   #2378
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Póki co całkowicie wystarczy mi czytanie waszych opisów żeby wiedzieć że nie chce tych filmów odpalać ..
Mi tak samo. I z tego co czytam i widze w podglądach śmiało stwierdzam, że ta pani jest nienormalna Ale serio
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:32   #2379
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Tak, moim zdaniem też przejawia zaburzenie osobowości.
A jej słowa o targnieciu się na życie, są słowami nastolatki, która z małych rzeczy robi wielkie dramy. Gdyby każdy, kto miał kiedykolwiek myśli samobójcze, od razu trafiał do psychiatry, to brakłoby by lekarzy. Być może ja patrzę na to z innej perspektywy, moich przyszłych pacjentów, ale takiego człowieka najpierw wysłałabym do psychologa a nie psychiatry. Tym bardziej, że nie jest ona samotną osobą, ma dzieci, męża, ma rodzinę. Gdyby samotna osoba mówiła o myślach samobójczych, starałabym się o ewentualną konsultację z psychiatrą. A wstępną ocenę zagrożenia targnięcia się na swoje życie oraz potrzebę leczenia psychiatrycznego bardziej profesjonalnie oceniłby psycholog.
Takie jest moje zdanie.
Moim zdaniem na psychologa jest juz za późno. Nikt normalny takiego cyrku nie odwala i aż tak się nie poniza. Czy ona wie co to wstyd? Taki typ osoby ze zawsze musi miec racje, masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:34   #2380
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na psychologa jest juz za późno. Nikt normalny takiego cyrku nie odwala i aż tak się nie poniza. Czy ona wie co to wstyd? Taki typ osoby ze zawsze musi miec racje, masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, na psychologa nigdy nie jest za późno. Troszkę stereotypowo podeszłaś. I absolutnie nie powinno się poruszać kwestii wstydu, jeśli osoba ma problemy z własną osobowością. I nie ma definicji normalności w odniesieniu do ludzi.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:35   #2381
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

IMO ona zadnych mysli samobojczych nie miala, zwykla manipulacja

Wiecej napisze jak juz obejrze, mam nadzieje ze do wieczora nie skasuje xd
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 08:41   #2382
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
IMO ona zadnych mysli samobojczych nie miala, zwykla manipulacja

Wiecej napisze jak juz obejrze, mam nadzieje ze do wieczora nie skasuje xd
Też tak uważam, że to była zwykła zagrywka. Nie jestem psychologiem, żeby oceniać potencjalne zagrożenie, ale trochę miałam już do czynienia z ludźmi z różnymi zaburzeniami psychicznymi, mówiących naprawdę różne "dziwne" rzeczy. Często właśnie u nastolatek pojawiają się takie manipulacje "zabiję się, jeśli".
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:42   #2383
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Zamiast zająć się dziećmi, światem realnym, to Ona woli siedzieć cały dzień w internetach, odpisywać na komentarze (na które nota bene nie potrafi konstruktywnie odpowiedzieć), nagrywać kilku godzinne filmiki, które można skrócić do kilku minut. Robić z igły widły, rozpętać gownoburze, niemal robić kupe na wizji z emocji i za wszelką cenę udowodnić swoją rację.
Mogłaby po prostu zabrać swoje zabawki z piaskownicy jeśli się z nią Karolina bawić nie chciała i załatwić to prywatnie między sobą. W ten sposób się tylko pogrążyła i zrobiła z siebie idiotke.

Chatki Puchatka
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 08:43   #2384
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Jeżu, jak jej cera wygląda na tych zbliżeniach... Dosłownie jakbym widziała znajomą z gimbazy, która uczyła się malować i nakładała kilo tapety.
Ja skupiłam się głównie na zalaniu sobie rzęs tym eyelinerem
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:00   #2385
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, że to była zwykła zagrywka. Nie jestem psychologiem, żeby oceniać potencjalne zagrożenie, ale trochę miałam już do czynienia z ludźmi z różnymi zaburzeniami psychicznymi, mówiących naprawdę różne "dziwne" rzeczy. Często właśnie u nastolatek pojawiają się takie manipulacje "zabiję się, jeśli".
Mimo wszystko dziwię się, że dorosłej kobiecie wpadła do głowy choćby i manipulacja, że się zabije. To nie jest przecież sprawa tej rangi, nawet nastolatki chyba nie reagują tak po rozpadzie krótkotrwałej "przyjaźni", tym bardziej internetowej. Jakby ją mąż zostawił, dzieci zabrał, to miało by takie mówienie jakiś sens i nie dziwiłabym się pomysłowi manipulacji czy nawet faktycznie myślom samobójczym, ale takie akcje w sytuacji ACC to kuriozum.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:05   #2386
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mimo wszystko dziwię się, że dorosłej kobiecie wpadła do głowy choćby i manipulacja, że się zabije. To nie jest przecież sprawa tej rangi, nawet nastolatki chyba nie reagują tak po rozpadzie krótkotrwałej "przyjaźni", tym bardziej internetowej. Jakby ją mąż zostawił, dzieci zabrał, to miało by takie mówienie jakiś sens i nie dziwiłabym się pomysłowi manipulacji czy nawet faktycznie myślom samobójczym, ale takie akcje w sytuacji ACC to kuriozum.
Zdarza się, że tak reagują, wierz mi. To są wyjątki oczywiście i to jest głównie wina niedojrzałości emocjonalnej, i braku racjonalnej oceny sytuacji.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:05   #2387
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Nie, na psychologa nigdy nie jest za późno. Troszkę stereotypowo podeszłaś. I absolutnie nie powinno się poruszać kwestii wstydu, jeśli osoba ma problemy z własną osobowością. I nie ma definicji normalności w odniesieniu do ludzi.
Przeciez wiadome jest ze ja na serio nie biorę tego wszystkiego co powiedziala . Nie podeszlam steretypowo, bardziej to byla ironia bo dla mnie ona nie jest osobą zaburzona a po prostu ma sklonnosci do patologicznych zachowan i style.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:06   #2388
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Obejrzałam sprostowanie sprostowania To już przestało być śmieszne, jest już tylko żałosne.

ACC ma duży problem, jak się nie zgadzasz z jej zdaniem, nie przyznajesz jej racji, to nie jesteś wystarczająco inteligentna i jesteś najpewniej widzką Karoliny
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:13   #2389
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mimo wszystko dziwię się, że dorosłej kobiecie wpadła do głowy choćby i manipulacja, że się zabije. To nie jest przecież sprawa tej rangi, nawet nastolatki chyba nie reagują tak po rozpadzie krótkotrwałej "przyjaźni", tym bardziej internetowej. Jakby ją mąż zostawił, dzieci zabrał, to miało by takie mówienie jakiś sens i nie dziwiłabym się pomysłowi manipulacji czy nawet faktycznie myślom samobójczym, ale takie akcje w sytuacji ACC to kuriozum.
OtUsz to
Dlatego od razu stwierdziłam, że jest nienormalna...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 09:21   #2390
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Nie, na psychologa nigdy nie jest za późno. Troszkę stereotypowo podeszłaś. I absolutnie nie powinno się poruszać kwestii wstydu, jeśli osoba ma problemy z własną osobowością. I nie ma definicji normalności w odniesieniu do ludzi.
Normalna, stabilna osoba nie zrobiłaby takiego filmu. Szanująca swoje granice osoba wstydziłaby się, biorąc udział w takim syfie.
Jest głeboko zaburzona. Szkoda min. jej dzieci.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:22   #2391
surpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

ACC mówi, że przychodzi w stanie opłakanym, bo płakała całą noc... hmmm może to jednak za dużo martini, a gadanie o tym, że myślała żeby targnąć się na życie to już szczyt żenady. Niech ona się zajmie dziećmi, a nie wywoływaniem jakiś afer, czy ona w ogóle myśli o swoich dzieciach? Nie wiem do mnie ta dziewczyna nie trafia, a wręcz czuje do niej niechęć i obrzydzenie. Te jej włosy i mówienie o podróbkach Korsa vel Korsika jako o najważniejszym zakupie w życiu. Z ciekawości zajrzałam na kilka filmików do Karoliny i tam mnóstwo komentarzy ACC pod każdym i ona się dziwi, że Karolina jej nie odpowiada. I ta jej polszczyzna: chcem, nie wydaje mnie się
surpi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:27   #2392
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Na początku filmu Kendi mówi:
"(...)Wczoraj przepłakałam całą noc, bardzo źle się czuję,boli mnie bardzo głowa i powiem Wam, że chciała się targnąć na własne życie(...)"

Później padają słowa skierowane do Karoli:
"(...)Przypuszczam, że przepłakałaś całą noc, co? Jak pięknie pewnie wyżalałaś się do swoich widzek, prawda?(...)"

WTF?

Ona płakać może, mamy jej współczuć jaka to ona biedna, a z Karoli mamy mieć polewkę, bo (w domyśle ACC) przepłakała noc?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:34   #2393
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Na początku filmu Kendi mówi:
"(...)Wczoraj przepłakałam całą noc, bardzo źle się czuję,boli mnie bardzo głowa i powiem Wam, że chciała się targnąć na własne życie(...)"

Później padają słowa skierowane do Karoli:
"(...)Przypuszczam, że przepłakałaś całą noc, co? Jak pięknie pewnie wyżalałaś się do swoich widzek, prawda?(...)"

WTF?

Ona płakać może, mamy jej współczuć jaka to ona biedna, a z Karoli mamy mieć polewkę, bo (w domyśle ACC) przepłakała noc?
Obie walnięte. Z drugiej strony sprawa powinna być zgrabnie zakończona, temat zamknięty. A dopier**lanie drugiej osobie (fakt, nienormlanej, ale co z tego) przez drugą DOROSŁĄ osobę jest.... ekhm...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:35   #2394
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Mi tak samo. I z tego co czytam i widze w podglądach śmiało stwierdzam, że ta pani jest nienormalna Ale serio
yhym. szkoda nabijac wyswietlen na cos takiego
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:37   #2395
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez surpi Pokaż wiadomość
ACC mówi, że przychodzi w stanie opłakanym, bo płakała całą noc... hmmm może to jednak za dużo martini, a gadanie o tym, że myślała żeby targnąć się na życie to już szczyt żenady. Niech ona się zajmie dziećmi, a nie wywoływaniem jakiś afer, czy ona w ogóle myśli o swoich dzieciach? Nie wiem do mnie ta dziewczyna nie trafia, a wręcz czuje do niej niechęć i obrzydzenie. Te jej włosy i mówienie o podróbkach Korsa vel Korsika jako o najważniejszym zakupie w życiu. Z ciekawości zajrzałam na kilka filmików do Karoliny i tam mnóstwo komentarzy ACC pod każdym i ona się dziwi, że Karolina jej nie odpowiada. I ta jej polszczyzna: chcem, nie wydaje mnie się
Moim zdaniem ACC po prostu nie ma co robić na co dzień, nudzi jej się to szuka przyjaźni i pisze do ludzi po 5 komentarzy, 10 wiadomości na dzień i oczekuje, że inni tak jak ona nie mają co robić więc będą też jej spamowac. Serio. Dorosła kobieta a nie wie, że ludzie mają swoje życie i swoje problemy z którymi muszą się borykać.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:42   #2396
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Normalna, stabilna osoba nie zrobiłaby takiego filmu. Szanująca swoje granice osoba wstydziłaby się, biorąc udział w takim syfie.
Jest głeboko zaburzona. Szkoda min. jej dzieci.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:45   #2397
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ACC po prostu nie ma co robić na co dzień, nudzi jej się to szuka przyjaźni i pisze do ludzi po 5 komentarzy, 10 wiadomości na dzień i oczekuje, że inni tak jak ona nie mają co robić więc będą też jej spamowac. Serio. Dorosła kobieta a nie wie, że ludzie mają swoje życie i swoje problemy z którymi muszą się borykać.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Nawet jeśli nie pracuje, to powinna się zająć dziećmi, jeśli już tak się jej nudzi. Nieważne, że może już chodzą do przedszkola/szkoły. Każde dziecko potrzebuje opieki, miłości i uwagi rodziców.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:48   #2398
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Obie walnięte. Z drugiej strony sprawa powinna być zgrabnie zakończona, temat zamknięty. A dopier**lanie drugiej osobie (fakt, nienormlanej, ale co z tego) przez drugą DOROSŁĄ osobę jest.... ekhm...
Sprawa powinna być zakończona, to fakt.
Ale te dwie wypowiedzi wychodzą z ust Kendi. Najpierw mówi, że przepłakała całą noc, że miała myśli samobójcze. Potem są śmiechy z Karoli, że Myśliwiec musiała wypłakać się i wyżalić widzkom.

Takie rozdwojenie - ona może płakać, a jak ktoś inny robi, to się nabijamy z tego.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-30 o 09:50
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:49   #2399
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dzięki Wam śledzę tę dramę i mam jedną konkluzję:
> tatuuj imiona swoich dzieci, żeby pokazać światu jaką jesteś super mamuśką
> zamiast wyjść z nimi na podwórko opowiadaj przed kamerą o myślach samobójczych, bo obca kobita z yt nie chce pisać smsów przez cały dzień
Hierarchia wartości tej laski to dla mnie kosmos, poziom dojrzałości emocjonalnej też. Płakanie po nocach przez koleżanki to nawet już nie było gimnazjum
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 09:49   #2400
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Myślałam, że już widziałam granice ludzkiej głupoty, ale pojawiła się taka Kendi i uświadomiła mi, że to jednak studnia bez dna

Chatki Puchatka
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.