Randki przez Internet cz. 2 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-01, 12:45   #4501
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Elle444 Pokaż wiadomość
Póki co tylko to
On chce się spotkać, ale nie narzuca się i czeka na moją decyzję.


Wcześniej poznałam faceta o kilka lat starszego, który wizualnie bardzo mi się podobał, ale chodziło mu o FWB. Nawet się z nim umówiłam na sobotę zastrzegając, żeby mnie do niczego nie zmuszał.
A w poniedziałek otrzymałam info, że nawiązał kontakt z jakąś babką, z którą już się spotkał w niedzielę i uprawiał sex
To nie wiem po co się z nim umawiałaś, jeśli ciebie nie interesuje FwB? Liczyłaś, że jak cię zobaczy na żywo to zmieni zdanie? Koleś wyraźnie powiedział czego oczekuje, jeśli to się nie pokrywa z twoimi oczekiwaniami wobec relacji to na tym etapie należało zakończyć znajomość.

Cytat:
Dlaczego wszyscy przystojniacy są tacy jak ten?
Nie są, ale się zastanów czy cię po prostu nie kręci jakiś specyficzny typ bad boya, bo najwyraźniej takich sobie wybierasz.

Cytat:
Ci, którzy mi się podobają, nie są mną zainteresowani, chyba że wiadomo, do czego.
A z kolei zainteresowani mną nie odpowiadają mi
Trzeba szukać do skutku. Nie marnować czasu na znajomości, które nie rokują. Tutaj innej rady nie ma.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 13:00   #4502
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89020480]Dokładnie, dla mnie to największy minus, ciekawe jakie jeszcze kwiatki przegapiłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mnie zastanawia po czym wnioskujesz ze od razu widzi jako zone? Oswiadczyl sie w wiadomosciach, czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 13:06   #4503
Elle444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 34
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89020535]To nie wiem po co się z nim umawiałaś, jeśli ciebie nie interesuje FwB? Liczyłaś, że jak cię zobaczy na żywo to zmieni zdanie? Koleś wyraźnie powiedział czego oczekuje, jeśli to się nie pokrywa z twoimi oczekiwaniami wobec relacji to na tym etapie należało zakończyć znajomość.



Nie są, ale się zastanów czy cię po prostu nie kręci jakiś specyficzny typ bad boya, bo najwyraźniej takich sobie wybierasz.



Trzeba szukać do skutku. Nie marnować czasu na znajomości, które nie rokują. Tutaj innej rady nie ma.[/QUOTE]


Prawda. Powinnam była to zerwać na samym początku.

Chyba też w tym jakiś sens, że kręcą mnie bad boys
Miałam patologicznego ojca i przez to mam jakiś pociąg do niestabilnych facetów.

Ten natomiast, który obecnie ze mną pisze, jest dojrzały i opanowany. Dziwnie mi jakoś choć wiem, że jest w porządku.
Też się zgadzam, że trzeba szukać do skutku. Tyle tylko, że mam cały czas wrażenie, że życie przecieka mi przez palce i pędzę za czymś, aby zdążyć. Przed czy, nie wiem
Elle444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 13:53   #4504
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Elle444 Pokaż wiadomość
Też się zgadzam, że trzeba szukać do skutku. Tyle tylko, że mam cały czas wrażenie, że życie przecieka mi przez palce i pędzę za czymś, aby zdążyć. Przed czy, nie wiem
Jeżeli uważasz, że sensem życia jest związek to faktycznie. Natomiast z podejściem, że fajny związek będzie fajnym dodatkiem do życia, ale nie musi być jakikolwiek, żeby był to nie powinnaś mieć tego poczucia.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 14:08   #4505
Elle444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 34
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89020658]Jeżeli uważasz, że sensem życia jest związek to faktycznie. Natomiast z podejściem, że fajny związek będzie fajnym dodatkiem do życia, ale nie musi być jakikolwiek, żeby był to nie powinnaś mieć tego poczucia.[/QUOTE]
Elle444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 16:02   #4506
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Muszę z siebie coś wyrzucić, bo jestem wkurzona tą sytuacją;P

Kilka miesięcy temu na tinderze zapoznałam takiego gościa (obcokrajowiec mieszkający w Polsce). Spoko się pisało, przeszliśmy na instagram, ale po czasie stwierdzilam ze jednak nie widzę tej relacji, więc nawet się nie spotkaliśmy. Oczywiście mu napisalam wszystko, on zaakceptował i powiedział że jemu nie przeszkadza to absolutnie. Potem zrobiła się z tego taka wirtualna znajomość, jako że mamy ten sam zawód, więc tak czasem pisaliśmy sobie o pracy/codzienności, on mi opowiadał o jakichś swoich randkach, ja czasem jemu o swoich. No mozna by powiedzieć wirtualne koleżeństwo 😂 No I dziś taka sytuacja- napisał mi ze widzial mój profil na tinderze i zebym nie myślała że kogoś tam poznam do związku bo wszyscy faceci na tinderze są dla seksu + zebym nie szukała sobie Polaka bo to najgorszy wybór do związku. Napisałam mu, żeby nie generalizował, bo nie wszyscy tacy są, więc odpisal zebym żyła sobie w tej bańce mydlanej i dalej myslala ze sa tam uczciwi faceci ;P w końcu zablokował mnie. Jestem trochę tym faktem zdziwiona, a z drugiej strony w tak krótkim czasie można zobaczyć że ktoś ma spore problemy emocjonalne ze sobą :P
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 16:15   #4507
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Muszę z siebie coś wyrzucić, bo jestem wkurzona tą sytuacją;P

Kilka miesięcy temu na tinderze zapoznałam takiego gościa (obcokrajowiec mieszkający w Polsce). Spoko się pisało, przeszliśmy na instagram, ale po czasie stwierdzilam ze jednak nie widzę tej relacji, więc nawet się nie spotkaliśmy. Oczywiście mu napisalam wszystko, on zaakceptował i powiedział że jemu nie przeszkadza to absolutnie. Potem zrobiła się z tego taka wirtualna znajomość, jako że mamy ten sam zawód, więc tak czasem pisaliśmy sobie o pracy/codzienności, on mi opowiadał o jakichś swoich randkach, ja czasem jemu o swoich. No mozna by powiedzieć wirtualne koleżeństwo 😂 No I dziś taka sytuacja- napisał mi ze widzial mój profil na tinderze i zebym nie myślała że kogoś tam poznam do związku bo wszyscy faceci na tinderze są dla seksu + zebym nie szukała sobie Polaka bo to najgorszy wybór do związku. Napisałam mu, żeby nie generalizował, bo nie wszyscy tacy są, więc odpisal zebym żyła sobie w tej bańce mydlanej i dalej myslala ze sa tam uczciwi faceci ;P w końcu zablokował mnie. Jestem trochę tym faktem zdziwiona, a z drugiej strony w tak krótkim czasie można zobaczyć że ktoś ma spore problemy emocjonalne ze sobą :P
Po prostu miał ból dupy o to, że go odrzuciłaś i szukałaś dalej. Nawet w tym nie musiało chodzić o ciebie, tylko o sam fakt.

Dlatego ja bym obecnie się nie dzieliła mediami społecznościowymi z pierwszymi lepszymi facetami z Tindera (zwłaszcza takimi, których nawet na żywo nie widziałaś), bo nigdy nie wiesz jaki burak z kogo wyjdzie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-01, 16:20   #4508
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Elle444 Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy przystojniacy są tacy jak ten?
Bo mogą.
Cytat:
Napisane przez Elle444 Pokaż wiadomość
Ci, którzy mi się podobają, nie są mną zainteresowani, chyba że wiadomo, do czego.
A z kolei zainteresowani mną nie odpowiadają mi
Dylemat każdego singla. To tak, jakbyś pytała, dlaczego McDonald przyjmie każdego z otwartymi ramionami, a do NASA się trudno dostać.
Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Muszę z siebie coś wyrzucić, bo jestem wkurzona tą sytuacją;P

Kilka miesięcy temu na tinderze zapoznałam takiego gościa (obcokrajowiec mieszkający w Polsce). Spoko się pisało, przeszliśmy na instagram, ale po czasie stwierdzilam ze jednak nie widzę tej relacji, więc nawet się nie spotkaliśmy. Oczywiście mu napisalam wszystko, on zaakceptował i powiedział że jemu nie przeszkadza to absolutnie. Potem zrobiła się z tego taka wirtualna znajomość, jako że mamy ten sam zawód, więc tak czasem pisaliśmy sobie o pracy/codzienności, on mi opowiadał o jakichś swoich randkach, ja czasem jemu o swoich. No mozna by powiedzieć wirtualne koleżeństwo 😂 No I dziś taka sytuacja- napisał mi ze widzial mój profil na tinderze i zebym nie myślała że kogoś tam poznam do związku bo wszyscy faceci na tinderze są dla seksu + zebym nie szukała sobie Polaka bo to najgorszy wybór do związku. Napisałam mu, żeby nie generalizował, bo nie wszyscy tacy są, więc odpisal zebym żyła sobie w tej bańce mydlanej i dalej myslala ze sa tam uczciwi faceci ;P w końcu zablokował mnie. Jestem trochę tym faktem zdziwiona, a z drugiej strony w tak krótkim czasie można zobaczyć że ktoś ma spore problemy emocjonalne ze sobą :P
Standardowy tekst facetów na Tindku. Już kiedyś pisałam, że oni chyba mają nadzieję na taki scenariusz:
- Chyba nie myślisz, że poznasz tu męża XD Tylko w Polsce ludzie nie wiedzą, do czego jest Tinder.
- Ojej, ale ze mnie wieśniara. Wstyd! Myślisz, że mogę to jeszcze naprawić, jeśli się szybko z tobą prześpię? Czy muszę się też przespać z każdym innym facetem, z którym rozmawiam? Nie chcę marnować im czasu ani być jakąś zacofaną. Dzięki, że mi powiedziałeś. Inni nie mieli w sobie tyle szczerości. Zrobię wszystko, co chcesz!
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-01, 21:24   #4509
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Muszę z siebie coś wyrzucić, bo jestem wkurzona tą sytuacją;P

Kilka miesięcy temu na tinderze zapoznałam takiego gościa (obcokrajowiec mieszkający w Polsce). Spoko się pisało, przeszliśmy na instagram, ale po czasie stwierdzilam ze jednak nie widzę tej relacji, więc nawet się nie spotkaliśmy. Oczywiście mu napisalam wszystko, on zaakceptował i powiedział że jemu nie przeszkadza to absolutnie. Potem zrobiła się z tego taka wirtualna znajomość, jako że mamy ten sam zawód, więc tak czasem pisaliśmy sobie o pracy/codzienności, on mi opowiadał o jakichś swoich randkach, ja czasem jemu o swoich. No mozna by powiedzieć wirtualne koleżeństwo 😂 No I dziś taka sytuacja- napisał mi ze widzial mój profil na tinderze i zebym nie myślała że kogoś tam poznam do związku bo wszyscy faceci na tinderze są dla seksu + zebym nie szukała sobie Polaka bo to najgorszy wybór do związku. Napisałam mu, żeby nie generalizował, bo nie wszyscy tacy są, więc odpisal zebym żyła sobie w tej bańce mydlanej i dalej myslala ze sa tam uczciwi faceci ;P w końcu zablokował mnie. Jestem trochę tym faktem zdziwiona, a z drugiej strony w tak krótkim czasie można zobaczyć że ktoś ma spore problemy emocjonalne ze sobą :P
Potajemnie liczył, że jednak Cię urobi i będziesz chciała się z nim spotkać, a jak zobaczył Cię na tinderze to nadzieja mu opadła

Przypomniałaś mi moją historię Ale to nie tinder. Kiedyś spotykałam się z kimś bez zobowiązań, ale mi się znudziło i ucięłam tą relację. Typ miał do mnie problem o to Do tego teksty, że jego byłe panny do łóżka się w nim zakochiwały, a czemu ja nie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, filozofia i podejscie do zycia macie podobne, ale rozmowy powierzchowne? Troche mi sie to rozmija. Uzywanie tych samych sformuowan nie wiem jak moze byc wielkim minusem 🤷☠♀️ ale co do wygladu, wszystko zalezy jak bardzo nie w twoim guscie, czy takie 6/10 czy 1/10. Pamietaj ze zdjecia czesto nie oddaja w 100% wizerunku.
A przede wszystkim chyba nie istnieje opcja, by znalezc kogos kto bedzie mial same plusy i calkowicie wpisze sie w nasze oczekiwania.
Ja bym sie spotkala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie marnowała czasu, bo mam go mało. Jasne, nikt nie jest bez minusów, ale jak autorka ma taki mętlik w głowie, że musi się rozpisywać o tym na forum to moim zdaniem marne szanse, że się tym facetem zauroczy. Ale niech robi jak uważa Może ja się mylę.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 09:18   #4510
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Hej, tak sie zastanawiam nad pewna rzecza na fb randki jakis czas temu pisalam z chlopakiem, calkiem spoko, potem zniknal profil (nie wiem jak sie tam usuwa pary, czy trzsba usunac profil) w kazdym razie oststnio znowu mnie polubil i czytam jego opis i tu mialam facepalma 🤦☠♀️ opis profilu brzmiacy z grubsza "ze mnie ch*u razy dwa, bo mam i uzywam" I sie zastanawiam czy taki opis ma na celu zniechecenie dziewczyn, pokazanie jaki jest za☠☠☠*sty czy cos na zasadzie "kolega wszedl mi na konto i napisal glupoty". Takie mnie naszlo przemyslenie o poranku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 10:31   #4511
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Mam dwie randki w tym tygodniu



Na jutro umówiłam się z jednym chłopakiem na kawę. Dużo nie pisaliśmy, ale wydaje się w porządku.



A w sobotę po zajęciach lecę się spotkać ze starym znajomym Z 4 lata temu spotykał się z moją koleżanką (z którą mi kontakt się urwał) i nas zmatchowało na tinderze
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 11:53   #4512
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Hej, tak sie zastanawiam nad pewna rzecza na fb randki jakis czas temu pisalam z chlopakiem, calkiem spoko, potem zniknal profil (nie wiem jak sie tam usuwa pary, czy trzsba usunac profil) w kazdym razie oststnio znowu mnie polubil i czytam jego opis i tu mialam facepalma 🤦☠♀️ opis profilu brzmiacy z grubsza "ze mnie ch*u razy dwa, bo mam i uzywam" I sie zastanawiam czy taki opis ma na celu zniechecenie dziewczyn, pokazanie jaki jest za☠☠☠*sty czy cos na zasadzie "kolega wszedl mi na konto i napisal glupoty". Takie mnie naszlo przemyslenie o poranku
Że co?
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 11:53   #4513
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

U mnie dalej posucha z nikim ciekawym nie piszę nawet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 12:02   #4514
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Hej, tak sie zastanawiam nad pewna rzecza na fb randki jakis czas temu pisalam z chlopakiem, calkiem spoko, potem zniknal profil (nie wiem jak sie tam usuwa pary, czy trzsba usunac profil) w kazdym razie oststnio znowu mnie polubil i czytam jego opis i tu mialam facepalma 🤦♀️ opis profilu brzmiacy z grubsza "ze mnie ch*u razy dwa, bo mam i uzywam" I sie zastanawiam czy taki opis ma na celu zniechecenie dziewczyn, pokazanie jaki jest za*sty czy cos na zasadzie "kolega wszedl mi na konto i napisal glupoty". Takie mnie naszlo przemyslenie o poranku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm niektórzy tak mają. Mój znajomy ma w opisie "w CH***u mam wszystko i dobrze mi z tym".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 12:30   #4515
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Miss - powodzenia!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 13:12   #4516
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Hmm niektórzy tak mają. Mój znajomy ma w opisie "w CH***u mam wszystko i dobrze mi z tym".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu zastanawia co to ma na celu raczej dobrego pierwszego wrazenia nie robi, a mnie osobiscie takie teksty odpychaja. No nic, niezbadane sa umysly niektorych 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 13:26   #4517
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Po prostu zastanawia co to ma na celu raczej dobrego pierwszego wrazenia nie robi, a mnie osobiscie takie teksty odpychaja. No nic, niezbadane sa umysly niektorych 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet zapytałam po co wstawiać coś tak odpychającego(?). Bo na wskazanym przez mnie przykładzie można to odbierać "mam wszystko w i Ciebie również tam mieć będę" - od razu czuć znieważenie, zlekceważenie.
I co się dowiedziałam? "Jak taka prawda to co ukrywać? Sam sobie decyduje, jestem jaki jestem jak Ci się nie podoba to Twój problem, nikogo nie udaje etc."
Ja jak widzę taki opis dalej nawet nie czytam - zrozumiałabym gdyby takim słownictwem/stylem posługiwał się młody, gniewny nastolatek a nie facet chcący założyć rodzinę/stworzyć jakiś związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 13:52   #4518
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
U mnie dalej posucha z nikim ciekawym nie piszę nawet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jak tam sprawy z W?
Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Po prostu zastanawia co to ma na celu raczej dobrego pierwszego wrazenia nie robi, a mnie osobiscie takie teksty odpychaja. No nic, niezbadane sa umysly niektorych 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brakuje oleju w głowie,żadna filozofia. Też mnie takie wulgarne opisy zniechęcają do poznania twórcy tegoż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 14:04   #4519
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89021690]Miss - powodzenia![/QUOTE]

Dziękuję

Mnie też takie negatywne opisy odpychają i nigdy nie dałam takiego gościa w prawo.
Poza tym też mnie takie negatywne irytują coś typu: 'jeśli jesteś księżniczką to nie pisz', itd.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 18:49   #4520
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

O matko, co za gościa poznałam na tinderze

Zaczął temat, że jest uzależniony od chlania. Potem, że rzucił studia, bo mu się nie chciało na wykłady chodzić
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 20:43   #4521
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
A jak tam sprawy z W?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widzieliśmy się jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 21:06   #4522
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
O matko, co za gościa poznałam na tinderze

Zaczął temat, że jest uzależniony od chlania. Potem, że rzucił studia, bo mu się nie chciało na wykłady chodzić
Idealny kandydat na przyszlego meza i potencjalnego ojca dzirci 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-02, 21:43   #4523
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Idealny kandydat na przyszlego meza i potencjalnego ojca dzirci 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę w ciemno
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-03, 08:18   #4524
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Zastanawiam się nad tym dzisiejszym spotkaniem. Wymieniłam z facetem dosłownie kilka wiadomości, więc można powiedzieć, żebym szła w ciemno. No i też kwestia tego, że teraz jestem bardziej zainteresowana tym swoim starym znajomym, z którym się spotykam jutro. Teraz nie wiem czy nie odpuścić sobie dzisiejszego spotkania, bo trochę nie mam chęci.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Dziewczyny, ten koleś od dzisiaj do mnie napisał z zapytaniem czy po mnie przyjechać. Zapytałam się w jakiej części mieszka i to kompletnie nie po drodze, wręcz by musiał całe miasto przejechać specjalnie. A on na to, że mu to nie przeszkadza Dobry sygnał czy raczej desperacja?
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-03, 08:37   #4525
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

To raczej mile z jego strony, ale ja zazwyczaj wolę się spotkać w neutralnym miejscu na pierwsze spotkanie. Co nie znaczy, że zawsze tak robię
Idź, idz. Ja w tamtym miesiącu byłam na randce po tym jak z facetem nie gadaliśmy w ogóle, a było fajnie. Później byłam z innym z którym pisałam dużo no i to zdecydowanie nie to... Zawsze to jakieś doświadczenie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-03, 15:09   #4526
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja chyba odpuszczę te dzisiejsze spotkanie. Jestem zdecydowanie zainteresowana mocno tym drugim, wręcz czuję trochę motylki na myśl o jutrzejszym spotkaniu Więc może lepiej odpuścić teraz tą randkę niż iść na siłę
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-03, 21:23   #4527
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

U mnie na T sami obcokrajowcy praktycznie tez macie z tym taki problem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-03, 21:36   #4528
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
U mnie na T sami obcokrajowcy praktycznie tez macie z tym taki problem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie dosc ze obcokrajowcy, czesto azjazi czy czarnoskorzy (nie zebym miala cis to ludzi), to bardzo czesto oddaleni o kilkaset km, kiedy mam ustawiony limit 20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 00:53   #4529
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 572
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja już po spotkaniu, coś czuję, że coś z tego będzie Prawie 6h razem spędziliśmy. Rozmowa nam się kleiła. Poruszyliśmy dużo ważnych kwestii, w których się zgadzamy. Trzymaliśmy się za ręce i się przytulaliśmy w celu 'ogrzania się' Już umówiliśmy się na kolejne spotkanie.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 03:02   #4530
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ja już po spotkaniu, coś czuję, że coś z tego będzie Prawie 6h razem spędziliśmy. Rozmowa nam się kleiła. Poruszyliśmy dużo ważnych kwestii, w których się zgadzamy. Trzymaliśmy się za ręce i się przytulaliśmy w celu 'ogrzania się' Już umówiliśmy się na kolejne spotkanie.
Pięknie )
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.