Suplementy diety ColonC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-25, 10:18   #1
Agakru11
Agusia
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 2
Thumbs up

Suplementy diety ColonC


Witam serdecznie. Szukałam w wątku ale nie znalazłam. Zaczęłam stosować ColonC po tym jak dostałam do prEtestiwania od streecom. Powiem Wam że od bardzooooo dawna miewałam problemy z zaparciami. Raz było lepiej, raz gorzej, niemniej one mi towarzyszą od zawsze. Jako nastolatka się namiętnie odchudzałam, chociaż i tak była bardo szczupła. Po dwóch ciążach teraz już miewam znów te problemy. Ruszam się dużo bo jeżdżę na rowerze do pracy a i tam staram się nie siedzieć na tyłku. Próbowałam wielu możliwości. Jedzenie wieloziarnisty h produktów, pestki dyni, słonecznika iplam też się ie lniane, Opijalam się wodą ale jedyne co to ciągle do toalety biegałam. Teraz jestem w trakcie próby z ColonC i zauważyłam, że jest o wiele lepiej. Rano wypijam zgodnie z zaleceniami i wieczorem. Jestem w szoku, że tak to zadziałało na mój organizm. Nie siedzę długo w toalecie nie mam uczucia wzdęcia. Szok. Czy któraś z Was próbowała stosować ten preparat na dłuższa metę. Jakie efekty. Boję się że jak odstawię to wszystko wróci. Na dzień dzisiejszy jestem w szoku że tak to na mnie zadziałało.
Jak u Was efekty po stosowaniu ColonC?
Agakru11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 02:58   #2
DamaH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3
Dot.: Suplementy diety ColonC

Sama nie stosowałam, ale mama mojej przyjaciółki owszem, ale raczej pomimo tego iż stało na widoku, to było swego rodzaju tematem "tabu" z oczywistych względów.
DamaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 16:40   #3
Kostusia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Suplementy diety ColonC

Ja także dostałam suplement diety ColonC od ☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Szczerze polecam, należy stosować regularnie a zapewniam, że przyniesie efekty! Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jest to naturalny środek, który przynosi zadowalające efekty. Moi testerzy także są zadowoleni z tego suplementu!
Jest łatwy w przygotowaniu, tak naprawdę bez konkretnego smaku. Dodatkowo rodzi zdrowy zwyczaj picia wody, rano i wieczorem!!!
Kostusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 19:31   #4
krysiazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
Dot.: Suplementy diety ColonC

Ja również dostałam paczkę z Colon C i jestem nim zachwycona, zero problemu z zaparciami, lekkość w obrębie jelit. Wielkim plusem jest smak, proszek rozrabiam z wodą, bez problemu go wypijam. niższy cholesterol to kolejny plus, Colon C już na stałe znalazł miejsce w mojej apteczce!
krysiazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-30, 16:35   #5
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Suplementy diety ColonC

Ja dlugo cierpiałam na zaparcia, naturalnie pomogłam sobie zwiększoną ilością aktywności fizycznej, 2l wody na dzień, eliminacja mięsa i słodyczy. Dobrze zrobiły mi też probiotyki i rzucenie palenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-30 17:35:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.