Zmienna dziewczyna co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-16, 11:41   #1
Marcin890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2

Zmienna dziewczyna co robić


Otóż mam problem ze swoją dziewczyną.Jestesmy ze sobą dwa lata prawie,ale od dłuższego czasu się nam nie układa.Ona jest strasznie zmienna,jednego dnia potrafi mówić jak to mnie nie kocha a dosłownie po chwili zmienia się jej nastawienie o 180 stopni i potrafi mnie zlewać.Nie mieszkamy ze sobą jesscze ale za miesiąc planuje wynająć mieszkanie i szczerze zastanawiam się jak to będzie wyglądać.Teraz pomimo odległości 30 km widujemy się codziennie,przyjezdzam do niej staram się,a ona mam wrażenie żyje w swoim świecie.Raz jest zadowolona a za chwilę mówi że jej się nudzi.Ja nie naleze do osób rozrywkowych,jestem bardziej domownikiem, wole spędzać czas w domu,leżeć przytulać się itd,ona wręcz przeciwnie.Jest rozrywkowa lubi zaszaleć itd.Wiele razy mówiła mi że problem jest w moim charakterze gdyż często jej się ze mną nudzi z powodu tej różnicy charakterów,tego że nie mam swojego życia poza nią ani znajomych.Poznalem ją w momencie kiedy zerwała ze swoim byłym,z którym była 4 lata i strasznie o niego zabiegała,wiedziałem że jest jej ciężko dlatego chciałem jej dac wszystko czego od niego nie dostala,straciłem przez to znajomych i całkiem oddałem się jej.Nie wyobrażam sobie życia bez niej,mimo że często się kłócimy to ja o nią zabiegam cały czas,a ona ma po prostu wywalone.Na żywo jest lepiej ale też zdarza się ze jest kompletnie niezadowolona z mojej obecności.Nie rozumiem tylko tej zmiennosci u niej.Czasem jest kochana opiekuńcza a czasem ma mnie gdzieś.A ja kompletnie nie wiem co robić,bo nie dam rady zmienić całego siebie tak żeby jej odpowiadać.Co o tym myślcie?
Marcin890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 12:06   #2
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Wygląda na to, że jest z Tobą z braku laku. Podejrzewam, że jak pozna kogoś, kto bardziej zakręci jej w głowie, to pójdziesz w odstawkę.
Nie rozumiem też po co Tobie dziewczyna, z ktorą się kłócisz, ma jak to mówisz 'wywalone' i zmienia zachowanie wobec Ciebie jak wiatr zawieje. Ja bym się w takiej relacji zamęczyła.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 12:10   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Dlaczego nie wyobrażasz sobie życia bez niej?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 13:15   #4
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Cytat:
Napisane przez Marcin890 Pokaż wiadomość
Otóż mam problem ze swoją dziewczyną.Jestesmy ze sobą dwa lata prawie,ale od dłuższego czasu się nam nie układa.Ona jest strasznie zmienna,jednego dnia potrafi mówić jak to mnie nie kocha a dosłownie po chwili zmienia się jej nastawienie o 180 stopni i potrafi mnie zlewać.Nie mieszkamy ze sobą jesscze ale za miesiąc planuje wynająć mieszkanie i szczerze zastanawiam się jak to będzie wyglądać.Teraz pomimo odległości 30 km widujemy się codziennie,przyjezdzam do niej staram się,a ona mam wrażenie żyje w swoim świecie.Raz jest zadowolona a za chwilę mówi że jej się nudzi.Ja nie naleze do osób rozrywkowych,jestem bardziej domownikiem, wole spędzać czas w domu,leżeć przytulać się itd,ona wręcz przeciwnie.Jest rozrywkowa lubi zaszaleć itd.Wiele razy mówiła mi że problem jest w moim charakterze gdyż często jej się ze mną nudzi z powodu tej różnicy charakterów,tego że nie mam swojego życia poza nią ani znajomych.Poznalem ją w momencie kiedy zerwała ze swoim byłym,z którym była 4 lata i strasznie o niego zabiegała,wiedziałem że jest jej ciężko dlatego chciałem jej dac wszystko czego od niego nie dostala,straciłem przez to znajomych i całkiem oddałem się jej.Nie wyobrażam sobie życia bez niej,mimo że często się kłócimy to ja o nią zabiegam cały czas,a ona ma po prostu wywalone.Na żywo jest lepiej ale też zdarza się ze jest kompletnie niezadowolona z mojej obecności.Nie rozumiem tylko tej zmiennosci u niej.Czasem jest kochana opiekuńcza a czasem ma mnie gdzieś.A ja kompletnie nie wiem co robić,bo nie dam rady zmienić całego siebie tak żeby jej odpowiadać.Co o tym myślcie?
Nie słuchasz jej, ona narzeka że nie masz znajomych i spędzicie za dużo czasu, a Ty okazujesz jej miłość poprzez rezygnowanie że znajomych i spędzanie z nią więcej czasu. Robisz dokładnie odwrotnie niż ona Cię prosi
Dodatkowo masz syndrom ratownika (pocieszanie jej po ex) i przydałaby Ci się terapia

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2022-05-16 o 15:38
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 13:35   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Nie chciałabym być z kimś, dla kogo główną rozrywkową byłoby miętolenie mnie na kanapie.
Umarłabym z nudów, mimo że jestem domatorką i cudów na kiju od faceta nie wymagam.
Bycie domatorem nie oznacza zamknięcia się w 4 ścianach i patrzenia, jak życie przecieka ci przez palce.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 14:48   #6
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Cytat:
Napisane przez Marcin890 Pokaż wiadomość
że nie mam swojego życia poza nią ani znajomych.
Jak tego nie zmienisz możesz mieć bardzo ciężko z niemal każdą dziewczyną. Coś takiego jest bardzo źle postrzegane przez większość ludzi.
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 15:08   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Z niektórymi osobnikami płci męskiej tak właśnie jest, można wam coś powtarzać sto razy, a wy biedne misie i tak nie wiecie o co chodzi xD xD i oto rodzi się kolejna baśń tysiąca i jednej nocy pt ' ja chciałem dać jej wszystko, ale to zła kobieta byla'
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-16, 18:44   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Nie pakowałabym się we wspólne mieszkanie.
Ogólnie to dobry moment na podsumowaniu relacji. Możesz spróbować się zmienić, czyli trochę więcej wychodzić, robić coś ciekawego, odnowić znajomości. Ale zastanów się czy tego chcesz, czy warto i czy w ogóle wam po drodze. W zdrowym związku nie jest tak, że tylko jedno się stara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 19:27   #9
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

O nie nie, to bardzo niedobre takie "zatracanie się" w relacji i poświęcanie dla niej wszystkiego. Rozstaniecie się i okaże się, że nie masz do kogo ust otworzyć. Może udałoby się jeszcze odnowić te stare znajomości?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 20:32   #10
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Ale po co chcesz się zmieniać dla niej? Jak ktoś cię kocha to za to kim jesteś, a nie za iluzje. Może po prostu bądź sobą? Odpuść trochę? "jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci, ale jeśli ściśniesz ją zbyt mocno - umrze".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 07:44   #11
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Z niektórymi osobnikami płci męskiej tak właśnie jest, można wam coś powtarzać sto razy, a wy biedne misie i tak nie wiecie o co chodzi xD xD i oto rodzi się kolejna baśń tysiąca i jednej nocy pt ' ja chciałem dać jej wszystko, ale to zła kobieta byla'

Dokładnie. Dałem jej różową chmurkę ale odleciała na niej, no sucz nie baba.



Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie chciałabym być z kimś, dla kogo główną rozrywkową byłoby miętolenie mnie na kanapie.
Umarłabym z nudów, mimo że jestem domatorką i cudów na kiju od faceta nie wymagam.
Bycie domatorem nie oznacza zamknięcia się w 4 ścianach i patrzenia, jak życie przecieka ci przez palce.

W punkt.


Cytat:
Napisane przez Marcin890 Pokaż wiadomość
Otóż mam problem ze swoją dziewczyną.Jestesmy ze sobą dwa lata prawie,ale od dłuższego czasu się nam nie układa.Ona jest strasznie zmienna,jednego dnia potrafi mówić jak to mnie nie kocha a dosłownie po chwili zmienia się jej nastawienie o 180 stopni i potrafi mnie zlewać.Nie mieszkamy ze sobą jesscze ale za miesiąc planuje wynająć mieszkanie i szczerze zastanawiam się jak to będzie wyglądać.Teraz pomimo odległości 30 km widujemy się codziennie,przyjezdzam do niej staram się,a ona mam wrażenie żyje w swoim świecie.Raz jest zadowolona a za chwilę mówi że jej się nudzi.Ja nie naleze do osób rozrywkowych,jestem bardziej domownikiem, wole spędzać czas w domu,leżeć przytulać się itd,ona wręcz przeciwnie.Jest rozrywkowa lubi zaszaleć itd.Wiele razy mówiła mi że problem jest w moim charakterze gdyż często jej się ze mną nudzi z powodu tej różnicy charakterów,tego że nie mam swojego życia poza nią ani znajomych.Poznalem ją w momencie kiedy zerwała ze swoim byłym,z którym była 4 lata i strasznie o niego zabiegała,wiedziałem że jest jej ciężko dlatego chciałem jej dac wszystko czego od niego nie dostala,straciłem przez to znajomych i całkiem oddałem się jej.Nie wyobrażam sobie życia bez niej,mimo że często się kłócimy to ja o nią zabiegam cały czas,a ona ma po prostu wywalone.Na żywo jest lepiej ale też zdarza się ze jest kompletnie niezadowolona z mojej obecności.Nie rozumiem tylko tej zmiennosci u niej.Czasem jest kochana opiekuńcza a czasem ma mnie gdzieś.A ja kompletnie nie wiem co robić,bo nie dam rady zmienić całego siebie tak żeby jej odpowiadać.Co o tym myślcie?

Miota się = nie ma pewności do Waszej relacji = zbastuj i obserwuj.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-01, 15:19   #12
Marcin890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Co myślcie o jej zachowaniu?

Hej

Mam problem z dziewczyną

Jesteśmy ze sobą 2 lata,myślę o nas poważnie chciałbym z nią spędzić resztę życia ale...

Ona nienawidzi ze mną pisać,dostaje białej gorączki gdy tylko do niej napisze czy zadzwonię.Caly czas się na mnie wyżywa o to że zyje,ale jak tylko przychodzi spotkanie to jest cudownie.Ostatnio byliśmy na wyjeździe i spędziliśmy ze sobą tydzień.Bylo jak w bajce.Zero klotni Zero problemów.Byla kochana jak nigdy.Ale gdy przyszedł dzień wyjazdu to był koszmar.Caly wieczor płakała tak ze nie mogłem jej uspokoić.Nie chciała nawet ze mna rozmawiać.To już 3 raz z kolei kiedy byliśmy dłużej ze sobą i wtedy zawsze jest cudownie,ale przy pożegnaniu jest dramaylt.Na codzień gdy się spotykamy też jest dobrze do momentu kiedy wracamy do swoich domów i przychodzi pisanie czy rozmowy przez telefon.

Rozmawiałem z nią o tym i ona uważa że nie potrafi być ze mną na odległość i chce mieć mnie cały czas przy sobie.

Aktualnie jesyem w trakcie☠ zarabiania na mieszkanie bo jest to dla mnie jedyna opcja zeby było między nami w porządku cały czas.Jestem zmęczony codziennimi kłótniami z powodu tego że mieszkamy osobno.Nie rozumiem czemu ona aż tak to przeżywa i dlaczego tak rozpacza gdy się rozstajemy bo dłuższym pobycie ze sobą.Nie wiem jak mam z nią już rozmawiać.Do niej nie dociera ze niedługo się to zmieni i ze sobą zamieszkamy.Oboje pracujemy i jesteśmy coraz bliżej tego,ale ona chce mieć wszystko na już.Ppwiedziala mi ze nie da rady dłużej czekać.Nie mogę jej zrozumieć.Co myślicie o jej zachowaniu?
Marcin890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 15:43   #13
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Co myślcie o jej zachowaniu?

Ze powinna pogadać ze specjalistą, bo taka potrzeba wiszenia na drugim człowieku nie jest zdrowa. Jesteś pewien, że chcesz spędzisz resztę życia z takim bluszczem?

I nie rozumiem, o co chodzi z jej reakcją na telefon czy wiadomość.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 15:43   #14
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Co myślcie o jej zachowaniu?

Ile macie lat?
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 15:47   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co myślcie o jej zachowaniu?

Cytat:
Napisane przez Marcin890 Pokaż wiadomość
Hej

Mam problem z dziewczyną

Jesteśmy ze sobą 2 lata,myślę o nas poważnie chciałbym z nią spędzić resztę życia ale...

Ona nienawidzi ze mną pisać,dostaje białej gorączki gdy tylko do niej napisze czy zadzwonię.Caly czas się na mnie wyżywa o to że zyje,ale jak tylko przychodzi spotkanie to jest cudownie.Ostatnio byliśmy na wyjeździe i spędziliśmy ze sobą tydzień.Bylo jak w bajce.Zero klotni Zero problemów.Byla kochana jak nigdy.Ale gdy przyszedł dzień wyjazdu to był koszmar.Caly wieczor płakała tak ze nie mogłem jej uspokoić.Nie chciała nawet ze mna rozmawiać.To już 3 raz z kolei kiedy byliśmy dłużej ze sobą i wtedy zawsze jest cudownie,ale przy pożegnaniu jest dramaylt.Na codzień gdy się spotykamy też jest dobrze do momentu kiedy wracamy do swoich domów i przychodzi pisanie czy rozmowy przez telefon.

Rozmawiałem z nią o tym i ona uważa że nie potrafi być ze mną na odległość i chce mieć mnie cały czas przy sobie.

Aktualnie jesyem w trakcie☠ zarabiania na mieszkanie bo jest to dla mnie jedyna opcja zeby było między nami w porządku cały czas.Jestem zmęczony codziennimi kłótniami z powodu tego że mieszkamy osobno.Nie rozumiem czemu ona aż tak to przeżywa i dlaczego tak rozpacza gdy się rozstajemy bo dłuższym pobycie ze sobą.Nie wiem jak mam z nią już rozmawiać.Do niej nie dociera ze niedługo się to zmieni i ze sobą zamieszkamy.Oboje pracujemy i jesteśmy coraz bliżej tego,ale ona chce mieć wszystko na już.Ppwiedziala mi ze nie da rady dłużej czekać.Nie mogę jej zrozumieć.Co myślicie o jej zachowaniu?
gdybym byla twoja matka to odradzalabym ci wiazanie sie z ta kobieta na stale
tak sie spraw w zwiazku nie zalatwia(placzami,krzykam i wymuszaniem,szantazem)sa to toksyczne zagrania i nie wrozy to dobrze na przyszlosc
na twoim miejscu bym sie powaznie zastanowila w co ty sie ladujesz chlopie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 16:15   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Zmienna dziewczyna co robić

Cytat:
Napisane przez Marcin890 Pokaż wiadomość
Hej

Mam problem z dziewczyną

Jesteśmy ze sobą 2 lata,myślę o nas poważnie chciałbym z nią spędzić resztę życia ale...

Ona nienawidzi ze mną pisać,dostaje białej gorączki gdy tylko do niej napisze czy zadzwonię.Caly czas się na mnie wyżywa o to że zyje,ale jak tylko przychodzi spotkanie to jest cudownie.Ostatnio byliśmy na wyjeździe i spędziliśmy ze sobą tydzień.Bylo jak w bajce.Zero klotni Zero problemów.Byla kochana jak nigdy.Ale gdy przyszedł dzień wyjazdu to był koszmar.Caly wieczor płakała tak ze nie mogłem jej uspokoić.Nie chciała nawet ze mna rozmawiać.To już 3 raz z kolei kiedy byliśmy dłużej ze sobą i wtedy zawsze jest cudownie,ale przy pożegnaniu jest dramaylt.Na codzień gdy się spotykamy też jest dobrze do momentu kiedy wracamy do swoich domów i przychodzi pisanie czy rozmowy przez telefon.

Rozmawiałem z nią o tym i ona uważa że nie potrafi być ze mną na odległość i chce mieć mnie cały czas przy sobie.

Aktualnie jesyem w trakcie zarabiania na mieszkanie bo jest to dla mnie jedyna opcja zeby było między nami w porządku cały czas.Jestem zmęczony codziennimi kłótniami z powodu tego że mieszkamy osobno.Nie rozumiem czemu ona aż tak to przeżywa i dlaczego tak rozpacza gdy się rozstajemy bo dłuższym pobycie ze sobą.Nie wiem jak mam z nią już rozmawiać.Do niej nie dociera ze niedługo się to zmieni i ze sobą zamieszkamy.Oboje pracujemy i jesteśmy coraz bliżej tego,ale ona chce mieć wszystko na już.Ppwiedziala mi ze nie da rady dłużej czekać.Nie mogę jej zrozumieć.Co myślicie o jej zachowaniu?

Chłopaku… ona zniszczy Ci kilka fajnych lat życia. To nie jest tak, ze będzie jak na wyjeździe kiedy z Tobą zamieszka. Ona wtedy szybko znajdzie inny powód.

Współczuję, ale serio, nie daj się tak wykorzystywać. Wg mnie to jest przemoc psychiczna.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-07-01 o 16:17
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 17:05   #17
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Dziewczyna stanowczo powinna iść na terapię do specjalisty, jest niestabilna emocjonalnie. Te histerie, kiedy się rozstajecie, nie świadczą dobrze. Pogadaj z nią o tym. Jeśli nie będzie chciała nic robić, żeby pracować nad sobą, to wiej od niej chłopie jak najszybciej, bo lepiej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 17:27   #18
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Będziesz z nią miał krzyż pański. Wspólne zamieszkanie nie sprawi, że zacznie Ciebie szanować. Okropna dziewczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 20:48   #19
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Zmienna dziewczyna co robić

Już w poprzednim wątku radzono Ci rozstanie z tą panną. Nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-01 21:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.