Kosmetyki Green Pharmacy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 15:02   #31
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Kosmetyki Green Pharmacy

Jestem posiadaczką oleju łopianowego z papryką i ze skrzypem
mam eliksir do włosów wzmacniający przeciw wypadaniu i krem do rąk z jaskółczym zielem

jesli chodzi o oleje - właśnie nałożyłam ten z papryką. o efektach będę mogła mówić jak zmyję, ale z pewnością posiedzi na mojej głowie co najmniej do wieczora

eliksir - nie zauważyłam jakiegoś powalającego działania, ale jest w porządku. Pryskam nim włosy przy skalpie ale jakoś specjalnie nie dbając żeby docierał jedynie do skóry. wmasowuję. stosuję od jakiś 2 tygodni. pogorszenia nie zauważyłam, jakiejś poprawy chyba też nie. chociaż może minimalnie mniej mi włosy wypadają... ale jakoś czuję, że dbam o włosy używając go skoro jest pełen ziołowych ekstraktów, takie zboczenie

co prawda wątek o włosach ale mam też krem do rąk z jaskółczym zielem - mój faworyt! szybko się wchłania co dla mnie ważne, bo np. w pracy nie mogę czekać aż mi się krem wchłonie tylko muszę pracować na komputerze i przewalać miliony papierów. dba o ręce, zostawia taką delikatną warstwę ale absolutnie nie tłustą. bardzo go lubię
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:34   #32
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Green Pharmacy

Jeśli chodzi o ten olejek z papryką to przy pierwszym nałożeniu mnie piekło, ale później potrafiłam z nim siedzieć nawet 4 godziny i nic się nie działo. Aczkolwiek u mnie na 100 % nie pomógł mi przy przyspieszeniu porostu włosów-> w lipcu wcierałam jantar i brałam drożdże w tabletkach i miałam 2 cm przyrostu, a w sierpniu drożdże i ten olejek z papryką i 1 cm- czyli standardowo. Użyłam go 8 razy i w sumie już więcej na skalp go nie będę używać, może na włosy, bo jednak ma w składzie BHT

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2013-10-09 o 22:52
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 20:09   #33
czerwone_ustaa
Przyczajenie
 
Avatar czerwone_ustaa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Lightbulb Wypadanie włosów :( help

Hej. Chciałabym się dowiedzieć czy miałyście styczność z produktami do włosów firmy Green Pharmacy? Ostatnio zauważyłam wzmożone wypadanie włosów właśnie po tym jak zaczęłam stosować te kosmetyki, a mówię tu o szamponie z pokrzywy do włosów normalnych i takim spray'u z rumianku. Czy też zaobserwowałyście wypadanie włosów po tych produktach? Proszę o pomoc, bo juz nie wiem czy to faktycznie te podukty czy może zła dieta albo jakiś inny czynnik którego nie zauważyłam
czerwone_ustaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 23:11   #34
Vler
Raczkowanie
 
Avatar Vler
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalimdor
Wiadomości: 168
Dot.: Wypadanie włosów :( help

Cytat:
Napisane przez czerwone_ustaa Pokaż wiadomość
Hej. Chciałabym się dowiedzieć czy miałyście styczność z produktami do włosów firmy Green Pharmacy? Ostatnio zauważyłam wzmożone wypadanie włosów właśnie po tym jak zaczęłam stosować te kosmetyki, a mówię tu o szamponie z pokrzywy do włosów normalnych i takim spray'u z rumianku. Czy też zaobserwowałyście wypadanie włosów po tych produktach? Proszę o pomoc, bo juz nie wiem czy to faktycznie te podukty czy może zła dieta albo jakiś inny czynnik którego nie zauważyłam
Zależy jak długo tego używasz, włosy mogą zacząć wypadać nawet po pół roku od wystąpienia czynnika który to spowodował.
Zmień szampon, zobacz efekty. Ja szamponem Green Pharmacy myłam włosy tylko raz (bodajże z nagietkiem), więc nie mogę nic więcej powiedzieć. Siostra zużyła pół butelki i jest zadowolona póki co.
__________________
"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu"
- Jack Sparrow

Edytowane przez Vler
Czas edycji: 2013-12-30 o 23:13
Vler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.