REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 18:16   #91
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Używam colorstaya do mieszanej 150 Buff, cerę mam jasną i żółtawą- który CC bedzie dla mnie lepszy- 10 czy 20? a może 30?
Ja używałam Colorstay dla cery mieszanej w odcieniu Ivory, i był dla mnie zbyt jasny, później kupiłam Colorstay dla cery suchej w odcieniu Buff i w sumie byłam zadowolona z koloru, teraz mam Custom Creation w odcieniu 010 fair/light i wydaje mi się, że on odpowiada odcieniowi Buff z tym, że jest "w porywach" nieco jaśniejszy.
I w ogóle ma... ładniejszy zapach od Colorstay'a

A Sand Beige jest ciemniejszy od Buff
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:16   #92
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez Carmindy Pokaż wiadomość
Ja używałam Colorstay dla cery mieszanej w odcieniu Ivory, i był dla mnie zbyt jasny, później kupiłam Colorstay dla cery suchej w odcieniu Buff i w sumie byłam zadowolona z koloru, teraz mam Custom Creation w odcieniu 010 fair/light i wydaje mi się, że on odpowiada odcieniowi Buff z tym, że jest "w porywach" nieco jaśniejszy.
I w ogóle ma... ładniejszy zapach od Colorstay'a

A Sand Beige jest ciemniejszy od Buff
O! nawet znalazła się odpowiedz na moje pytanieW takim razie dziękuję w imieniu swoim i rzyrafki
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:28   #93
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
O! nawet znalazła się odpowiedz na moje pytanieW takim razie dziękuję w imieniu swoim i rzyrafki
O! w takim razie cała przyjemnośc po mojej stronie
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:08   #94
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez Carmindy Pokaż wiadomość
Ja używałam Colorstay dla cery mieszanej w odcieniu Ivory, i był dla mnie zbyt jasny, później kupiłam Colorstay dla cery suchej w odcieniu Buff i w sumie byłam zadowolona z koloru, teraz mam Custom Creation w odcieniu 010 fair/light i wydaje mi się, że on odpowiada odcieniowi Buff z tym, że jest "w porywach" nieco jaśniejszy.
I w ogóle ma... ładniejszy zapach od Colorstay'a

A Sand Beige jest ciemniejszy od Buff
O, dzięki. Bo ja chcę żeby on był conajmniej tak samo zółty jak Buff albo nawet bardziej, ale żeby został jasny. Ivory z colorstaya jest właśnie za różowy dla mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:33   #95
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, dzięki. Bo ja chcę żeby on był conajmniej tak samo zółty jak Buff albo nawet bardziej, ale żeby został jasny. Ivory z colorstaya jest właśnie za różowy dla mnie
Też lubię żółte podkłady
Tak moim zdaniem, to nawet te żółte odcienie w Revlonie nie są tak bardzo, bardzo żółte.
Ale kolory w CC na pewno nie są różowe, są takie jak odcień Buff i ciemniejsze, ale w tej samej tonacji.
Może taki link się przyda:
http://products.revlon.com.au/face/customise-your-shade
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:33   #96
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

ooo dzięki, tak własnie myślałam, że fair/light powinien być ;mój'
pozostaje jeszcze go przetestować, bo boję się, ż ekrycie bedzie za słabe dla mnie (colorstay jest w sam raz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:48   #97
Kaurwaki87
Przyczajenie
 
Avatar Kaurwaki87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łomża/Słupsk
Wiadomości: 20
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

czy któraś z pań mogłaby pokazać fotkę z makijażem w ktorym został użytu podkład REVLON - Custom Creations
Jestem ciekawa jak on wygląda na twarzy "normalnej" dziewczyny a nie tych z reklam :P
Kaurwaki87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 12:59   #98
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Mam dylemat ;P Mam nadzieje,ze pomozecie Zastanaiwam sie nad tym podkladem tylko nie wiem,ktory odcien zamowic Jak jestem bladziochem uzywam revlon colorstay odcienia sand beige,w lecie - fresh beige ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:31   #99
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Mam dylemat ;P Mam nadzieje,ze pomozecie Zastanaiwam sie nad tym podkladem tylko nie wiem,ktory odcien zamowic Jak jestem bladziochem uzywam revlon colorstay odcienia sand beige,w lecie - fresh beige ...
nie powiedzialabym, zeby odcien sand beige byl dla bladziochow ja go uzywam i wszyscy twierdza, ze mam sniada karnacje
tez zamowilam ten podklad, wzielam odcien medium ale jeszcze nie dostalam wiec nie wiem jaki bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:40   #100
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie powiedzialabym, zeby odcien sand beige byl dla bladziochow ja go uzywam i wszyscy twierdza, ze mam sniada karnacje
tez zamowilam ten podklad, wzielam odcien medium ale jeszcze nie dostalam wiec nie wiem jaki bedzie

hm,no ale w porownaniu z fresh beige jest troszke jasniejszy ;p zastanawiam sie nad light/medium,chyba 030 - bo z tego co zauwazylam,zaczelam blednac Boje sie zeby 040 nie byl znowu zbyt ciemny ... Zdaj relacje jak dojdzie do Ciebie i juz go wyprobujesz
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:47   #101
Onka85
Raczkowanie
 
Avatar Onka85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cześć dziewczyny, posiadam ten podkład już ok pół roku i kilka razy robiłam podejście do tego pudru i jednak on nie jest dla mnie. Po pierwsze słabe krycie, w ogóle nie matuje, zbiera się w porach:/ choć nie mam jakiś znacznych problemów z cerą to jednak brzydko wygląda na buzi. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i 15 min po nałożeniu świece się jak choinka, a po 2 godzinach podkładu nie ma na twarzy. Wcześniej używałam Color Stay'a i nie ma porównania, ten custom creations w moim przypadku to pieniądze wyrzucone w błoto
Pozdrawiam
Onka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 22:34   #102
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
hm,no ale w porownaniu z fresh beige jest troszke jasniejszy ;p zastanawiam sie nad light/medium,chyba 030 - bo z tego co zauwazylam,zaczelam blednac Boje sie zeby 040 nie byl znowu zbyt ciemny ... Zdaj relacje jak dojdzie do Ciebie i juz go wyprobujesz
no do mnie od dopiero zostanie wyslany jutro mimo, ze kupilam 02.09 i placilam za polecony priorytet chce go przetestowac przed rokiem akademickim, zeby wiedziec czy mam kupowac cos nowego czy nie takze testy beda intensywne

Cytat:
Napisane przez Onka85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, posiadam ten podkład już ok pół roku i kilka razy robiłam podejście do tego pudru i jednak on nie jest dla mnie. Po pierwsze słabe krycie, w ogóle nie matuje, zbiera się w porach:/ choć nie mam jakiś znacznych problemów z cerą to jednak brzydko wygląda na buzi. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i 15 min po nałożeniu świece się jak choinka, a po 2 godzinach podkładu nie ma na twarzy. Wcześniej używałam Color Stay'a i nie ma porównania, ten custom creations w moim przypadku to pieniądze wyrzucone w błoto
Pozdrawiam
to teraz juz mi sie odechcialo testowania!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:00   #103
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez Onka85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, posiadam ten podkład już ok pół roku i kilka razy robiłam podejście do tego pudru i jednak on nie jest dla mnie. Po pierwsze słabe krycie, w ogóle nie matuje, zbiera się w porach:/ choć nie mam jakiś znacznych problemów z cerą to jednak brzydko wygląda na buzi. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i 15 min po nałożeniu świece się jak choinka, a po 2 godzinach podkładu nie ma na twarzy. Wcześniej używałam Color Stay'a i nie ma porównania, ten custom creations w moim przypadku to pieniądze wyrzucone w błoto
Pozdrawiam
uuuu ... no to teraz mam dylemat
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:10   #104
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Dobra dziewczyny ja tez mam dylemat :P Znalazlam ten podkald przypadkiem na allegro. Sprzedawca oferuje kolor 005 Fairy... no i teraz nie moge sie odnalezc.. Czy revlon zmienil kolorystyke? bo na innej stronie znalazlam cos takiego :

"
Podkład dostępny w czterech wariantach kolorystycznych:
-10 Fair/Light Shade Blends
-20 Light Shade Blends
-30 Light/Medium Shade Blends -50 Medium/Deep"

i..??? Na stronie revlona oczywiscie nic nie ma na ten temat(to najgorsza strona kosmetyczna jaka w zyciu widzialam!). Ciekawa jestem, bo colorstay uzywam 110 ivory do suchej i szukam podobnie jasnego(nawet jasniejszego) podkladu. W lecie natomiast moja cera jest o jakies 5 tonow ciemniejsza :/ podklad bylby pomocny przy przejsciu wiosenno jesiennym z bladziocha do cyganki i odwrotnie
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:39   #105
Kasiamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Posiadam odcien medium/deep mam dosc ciemna karnacje, wiec tak pierwsze dwa odcienie super, jednak 3 kolejne juz za ciemne pomimo ze jestem opalona. podklad na lato super, bardzo lekki, delikatny, raczej do cery normalnej i suchej.Zastanawiam się jak kupnem ColorStaya ktory wszyscy zachwalaja jednak nie potrafie wybrac dobrego odcienia!
Kasiamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:43   #106
she_wolf
Raczkowanie
 
Avatar she_wolf
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 150
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Testowałam dziś ten podkład nie pamiętam teraz czy nr. 1 z Medium czy medium/Deep, bo jestem teraz dość opalona (normalnie mam jasną cerę, ale olwikowo-ziemistą) i spodobało mi się to, że wreszcie jakiś podkład nie jest różowy
Moja watpliwości budzi jedna rzecz.
Jeśli będę ciągle używała fluidu na poziomie 1-2, to ten jasny mi się skończy przecież dużo szybciej, niż ciemny i co wtedy wyrzucanie części podkładu?
she_wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:57   #107
madammadzior
Przyczajenie
 
Avatar madammadzior
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
GG do madammadzior
Talking Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Mam do was pytanie i mam nadzięję że ktoś będzie umiał mi pomóc
Chcę zakupić sobie te podkład ale zawsze mam problem z dobraniem idealnego dla siebie odcienia ( albo jest za ciemny albo za różowy)
jaki radzicie mi wybrać odcień wolała bym żeby był bardziej wchodzący w żółty ponieważ mam ciepły odcień cery ale z drugiej strony by nie był za ciemny (wiadomo nikt nie lubi miec maski na twarzy )
madammadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.