Powa¿ny kryzys w zwi±zku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-11, 10:42   #1
Szmoka
Przyczajenie
 
Avatar Szmoka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 8

Powa¿ny kryzys w zwi±zku


Tak, zdajê sobie sprawê, ¿e takich tematów by³o od groma i trochê jednak ¿aden mi nie pomóg³... I bardzo prosi³abym Wiza¿ystki o jakie¶ rady.
Jestem (by³am?) z moim ch³opakiem od 10 miesiêcy. Sta¿ neid³ugi, zdajê sobie z tego sprawê, ale byli¶my ze sob± naprawdê szcze¶liwi, a przynajmniej to ja by³am tego pewna. Widywali¶my siêprawie codziennie jako ¿e mieszkamy w tym samym mie¶cie. Wczoraj, po do¶æ d³ugiej i burzliwej k³ótni wrêcz zgad³am, ¿e chce mnie zostawiæ. Jako ¿e nigdy nie zamierza³am siê poddawaæ postanowi³am z nim porozmawiaæ o tym. Bez spin, k³ótni, nawet nad emocjami uda³o mi siê zapanowaæ. No i wysz³o... powiedzia³, ¿e w ogóle nie jest pewny czy chce ze mn± byæ, ¿e przesta³ byæ szczê¶liwy. Na dodatek czu³ to od d³u¿szego czasu i nie powiedzia³ mi, poniewa¿ "nie by³ w stanie". Mówi³ tak¿e, ¿e w ogóle nie wie czy to co czu³ to by³a mi³o¶æ czy szczê¶cie z powodu przebywania z drug± osob±.
Generalnie, w skrócie: nie wie czy kocha, nie wie czy chce byæ, nie jest szczê¶liwy i sam nie potrafi podaæ jaki¶ racjonalnych powodów. Po prostu "tak czuje". A ja do ostatniej chwili by³am pewna, ¿e wszystko jest w jak najlepszym porz±dku...
Ja sama go kocham i akurat jestem pewna tego uczucia. Z drugiej strony jestem kobiet± po przej¶ciach i zdajê sobie sprawê, ¿e pozbieranie siê po ewentualnym rozstaniu bêdzie dla mnie rzecz± granicz±c± z niemo¿liwym.
Stanê³o na tym, ¿e "zawieszamy" nasz zwi±zek, a on w tym czasie wyje¿d¿a do Hiszpani, wiêc bêdzie mia³ spokój i czas na przemy¶lenia oraz ma nadziejê, ¿e wtedy bêdzie wiedzia³ co robiæ.
Moje pytanie jest takie? Co JA mam w takim przypadku zrobiæ? Jak mo¿emy walczyæ o to, ¿eby szlag tego nie trafi³?
Szmoka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 10:47   #2
sine.ira
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 15 264
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Szmoka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, zdajê sobie sprawê, ¿e takich tematów by³o od groma i trochê jednak ¿aden mi nie pomóg³... I bardzo prosi³abym Wiza¿ystki o jakie¶ rady.
Jestem (by³am?) z moim ch³opakiem od 10 miesiêcy. Sta¿ neid³ugi, zdajê sobie z tego sprawê, ale byli¶my ze sob± naprawdê szcze¶liwi, a przynajmniej to ja by³am tego pewna. Widywali¶my siêprawie codziennie jako ¿e mieszkamy w tym samym mie¶cie. Wczoraj, po do¶æ d³ugiej i burzliwej k³ótni wrêcz zgad³am, ¿e chce mnie zostawiæ. Jako ¿e nigdy nie zamierza³am siê poddawaæ postanowi³am z nim porozmawiaæ o tym. Bez spin, k³ótni, nawet nad emocjami uda³o mi siê zapanowaæ. No i wysz³o... powiedzia³, ¿e w ogóle nie jest pewny czy chce ze mn± byæ, ¿e przesta³ byæ szczê¶liwy. Na dodatek czu³ to od d³u¿szego czasu i nie powiedzia³ mi, poniewa¿ "nie by³ w stanie". Mówi³ tak¿e, ¿e w ogóle nie wie czy to co czu³ to by³a mi³o¶æ czy szczê¶cie z powodu przebywania z drug± osob±.
Generalnie, w skrócie: nie wie czy kocha, nie wie czy chce byæ, nie jest szczê¶liwy i sam nie potrafi podaæ jaki¶ racjonalnych powodów. Po prostu "tak czuje". A ja do ostatniej chwili by³am pewna, ¿e wszystko jest w jak najlepszym porz±dku...
Ja sama go kocham i akurat jestem pewna tego uczucia. Z drugiej strony jestem kobiet± po przej¶ciach i zdajê sobie sprawê, ¿e pozbieranie siê po ewentualnym rozstaniu bêdzie dla mnie rzecz± granicz±c± z niemo¿liwym.
Stanê³o na tym, ¿e "zawieszamy" nasz zwi±zek, a on w tym czasie wyje¿d¿a do Hiszpani, wiêc bêdzie mia³ spokój i czas na przemy¶lenia oraz ma nadziejê, ¿e wtedy bêdzie wiedzia³ co robiæ.
Moje pytanie jest takie? Co JA mam w takim przypadku zrobiæ? Jak mo¿emy walczyæ o to, ¿eby szlag tego nie trafi³?
Nie wiem dlaczego u¿y³a¶ liczby mnogiej skoro on najwyra¼niej walczyæ nie chce. Podkuli³ ogon i ciao amore.
Z tej m±ki chleba nie bêdzie, w fatalnej roli da³a¶ siê ustawiæ - kogo¶ kto czeka i od kogo nic nie zale¿y. Takiego ¿ebraka.
O mi³o¶æ nie ¿ebraj, bo to nic nie da. Co robiæ kiedy on wyjecha³ ? Staraæ siê wybiæ go sobie z g³owy. Jak ? Na to sposobów s± setki - od chlania po pracê. Co¶ wymy¶lisz.
sine.ira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 10:52   #3
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2 492
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

sine.ira dobrze gada.
Nie macie o co walczyæ, bo on nie chce walczyæ.
Zrozum. Podda³ siê. Znika sobie do Hiszpanii, a Ty w tym czasie
bêdziesz siê zadrêczaæ.
Daruj sobie tego ch³opaczka, mê¿czyzn± to go nazwaæ nie mo¿na.
Mê¿czyzna do ostatniej chwili próbuje walczyæ, je¶li mu zale¿y.
A Twojemu jak widaæ WYRA¬NIE wisi i powiewa co z Wami bêdzie.
Powodzenia
magda170325 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 10:55   #4
Szmoka
Przyczajenie
 
Avatar Szmoka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Mo¿e siê ¼le wyrazi³am. Hiszpanii sobie nie wymy¶li³ teraz, tylko wyjazd jest zaplanowany od dawna i to z rodzicami. Próbowa³ siê z niego wykrêciæ ale siê nie da³o.
Szmoka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 10:59   #5
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 364
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Nie mo¿ecie walczyæ, bo on nie chce. On siê podda³, a rozstanie ubra³ w delikatne s³owa "zawieszamy zwi±zek". W zwi±zku siê jest lub nie i nie wmawiaj sobie, ¿e to, co sobie fundujecie to jedynie przerwa. Ok, mo¿e po jego powrocie zejdziecie siê, jednak b±d¼ co b±d¼, teraz jeste¶ wolna (on te¿, wiêc moze w tej Hiszpanii robiæ co chce i z kim chce, to tak nawiasem).

Sine.ira dobrze prawi - nie zadrêczaj siê, wylecz siê. A potem na trze¼wo mo¿na oceniæ sytuacjê. Mi³o¶ci nie wymusisz i zapewiam, ¿e nawet nie chcia³aby¶ tkwiæ w zwi±zku z przymusu.
rochelle_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 11:03   #6
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 11 226
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Czyli to taki wyjazd wakacyjny? Typu tydzieñ lub dwa?
Nie spodziewa³abym siê gwa³townej pzemiany. Nie zatêskni bo nie zd±¿y, a i okazji nie bêdzie mia³ - atrakcje na ka¿dym kroku.

Nie spodziewa³abym siê po Nim wiele. Lepiej dla Ciebie jak sobie dasz spokój. Niestety.
Jak on mówi, ¿e mu nie zale¿y to faktycznie tak jest. Do mi³o¶ci niestety nikogo nie zmusisz. Mówi, ¿e sobie przemy¶li? ¯eby Ciê nie raniæ doszczêtnie. Co jest jeszcze gorsze, bo robi Ci nadziejê.

Jak tak bardzo Ci zale¿y to poczekaj do jego powrotu. I wówczas niech postawi sprawê jasno - tak lub nie. Nie ma, ¿e jeszcze pomy¶li. Jak my¶li to znaczy, ¿e nie kocha.
cowie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 11:04   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Ale o co walczyæ? On walczyæ nie chce, wiêc co - sama zamierzasz ten zwi±zek ratowaæ?

I nie dramatyzuj, ¿e pozbieranie siê po rozstaniu bêdzie dla Ciebie prawie niemo¿liwe- teraz Ci siê tak wydaje.
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 11:05   #8
sine.ira
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 15 264
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Szmoka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e siê ¼le wyrazi³am. Hiszpanii sobie nie wymy¶li³ teraz, tylko wyjazd jest zaplanowany od dawna i to z rodzicami. Próbowa³ siê z niego wykrêciæ ale siê nie da³o.
E tam, siê nie da³o. Ze zwi±zku z Tob± jak chcia³ to mu siê uda³o wykrêciæ, a z wyjazem by nie da³ rady. Jak by chcia³, to by da³.
Nie chcê ciê do³owac, ale zrozum - nie z ka¿dej m±ki bêdzie chleb. Zwi±zek trwa³ bardzo krótko, bo tylko 10 miesiêcy i on czuje, ¿e co¶ nie zagra³o, ¿e to nie to. No zdarza siê. Masz o tyle pecha, ¿e ty ju¿ zd±¿y³a¶ siê zaanga¿owaæ ale te¿ bez przesady - nic na si³ê, nie zmusisz nikogo do mi³o¶ci. Z lito¶ci ma z tob± byæ ? Daj mu spokój, to jedyne co mo¿esz zrobiæ ¿eby wyj¶æ z tego z twarz±.
sine.ira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 11:24   #9
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

To nie jest kryzys, tylko koniec - przynajmniej z jego strony.
I powiem Ci z mojego skromnego do¶wiadczenia, ¿e nie ma po co odgrzewaæ na si³ê takich kotletów.
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 11:39   #10
Szmoka
Przyczajenie
 
Avatar Szmoka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

W sumie macie racjê. Mimo wszystko, paradoksalnie poczu³am siê trochêlepiej (:
Szmoka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 11:45   #11
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomo¶ci: 4 268
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Szmoka Poka¿ wiadomo¶æ
Z drugiej strony jestem kobiet± po przej¶ciach i zdajê sobie sprawê, ¿e pozbieranie siê po ewentualnym rozstaniu bêdzie dla mnie rzecz± granicz±c± z niemo¿liwym.
Stanê³o na tym, ¿e "zawieszamy" nasz zwi±zek, a on w tym czasie wyje¿d¿a do Hiszpani, wiêc bêdzie mia³ spokój i czas na przemy¶lenia oraz ma nadziejê, ¿e wtedy bêdzie wiedzia³ co robiæ.
Po pierwsze masz nauczkê, ¿eby siê za wcze¶nie po przej¶ciach nie pakowaæ w zwi±zek, skoro potem sobie nie umiesz poradziæ z ew. rozstaniem.

Po drugie - ja to widzê tak, ¿e jak w Hiszpanii nawinie siê jaka¶ fajna laska, to bêdzie doskonale wiedzia³, co robiæ...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
¯ycie jest nieprzewidywalne, ale pojêcie uczciwo¶ci jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 11:47   #12
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Ju¿ po zwi±zku.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:07   #13
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

wiesz,¿e w tej hiszpanii bêdzie mia³ woln± rêkê, dziêki zawieszeniu zwi±zku ? ;-)

btw, ile Ty masz lat, ¿e nazywasz siê kobiet± po przej¶ciach ? ;O
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:12   #14
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 11 226
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Na profilu ma napisane 18.
cowie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:17   #15
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez cowie Poka¿ wiadomo¶æ
Na profilu ma napisane 18.
no to faktycznie mo¿e nie pozbieraæ siê po rozstaniu w takim wieku.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:27   #16
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 11 226
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Nie no ja rozumiem. Bolesne rozstanie mo¿na przej¶c w ka¿dym wieku. Dla ka¿dego to rzecz subiektywna i zwi±zana z okresem ¿ycia w jakim siê znajduje.


Tylko kobieta po przej¶ciach to mi siê kojarzy radykalnie taka po rozwodzie z mê¿czyzn±, który j± bi³ i jeszcze z trójk± dzieci na utrzymaniu i walcz±ca z by³ym mê¿em o prawa do mieszkania
cowie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:28   #17
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez cowie Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no ja rozumiem. Bolesne rozstanie mo¿na przej¶c w ka¿dym wieku. Dla ka¿dego to rzecz subiektywna i zwi±zana z okresem ¿ycia w jakim siê znajduje.


Tylko kobieta po przej¶ciach to mi siê kojarzy radykalnie taka po rozwodzie z mê¿czyzn±, który j± bi³ i jeszcze z trójk± dzieci na utrzymaniu i walcz±ca z by³ym mê¿em o prawa do mieszkania
no,no.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 13:28   #18
Leece
Raczkowanie
 
Avatar Leece
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Takie nag³e kryzysy nie wiadomo sk±d zwykle pojawiaj± siê w zwi±zku, kiedy jedna ze stron poznaje kogo¶ nowego. Wtedy zwykle t³umaczy sobie, dlaczego ten zwi±zek nie ma sensu i próbuje z kim¶ innym. Do zauroczenia oczywi¶cie siê nie przyznaje, bo to nie jest powód zerwania tylko katalizator, przecie¿ od dawna ¼le siê dzia³o, a on to wspania³omy¶lnie ignorowa³.
__________________
Pain makes you stronger.
Tears make you braver.
Heartache makes you wiser.
And vodka makes you not remember any of that crap.
Leece jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 14:04   #19
jagasen
Przyczajenie
 
Avatar jagasen
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Szmoka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, zdajê sobie sprawê, ¿e takich tematów by³o od groma i trochê jednak ¿aden mi nie pomóg³... I bardzo prosi³abym Wiza¿ystki o jakie¶ rady.
Jestem (by³am?) z moim ch³opakiem od 10 miesiêcy. Sta¿ neid³ugi, zdajê sobie z tego sprawê, ale byli¶my ze sob± naprawdê szcze¶liwi, a przynajmniej to ja by³am tego pewna. Widywali¶my siêprawie codziennie jako ¿e mieszkamy w tym samym mie¶cie. Wczoraj, po do¶æ d³ugiej i burzliwej k³ótni wrêcz zgad³am, ¿e chce mnie zostawiæ. Jako ¿e nigdy nie zamierza³am siê poddawaæ postanowi³am z nim porozmawiaæ o tym. Bez spin, k³ótni, nawet nad emocjami uda³o mi siê zapanowaæ. No i wysz³o... powiedzia³, ¿e w ogóle nie jest pewny czy chce ze mn± byæ, ¿e przesta³ byæ szczê¶liwy. Na dodatek czu³ to od d³u¿szego czasu i nie powiedzia³ mi, poniewa¿ "nie by³ w stanie". Mówi³ tak¿e, ¿e w ogóle nie wie czy to co czu³ to by³a mi³o¶æ czy szczê¶cie z powodu przebywania z drug± osob±.
Generalnie, w skrócie: nie wie czy kocha, nie wie czy chce byæ, nie jest szczê¶liwy i sam nie potrafi podaæ jaki¶ racjonalnych powodów. Po prostu "tak czuje". A ja do ostatniej chwili by³am pewna, ¿e wszystko jest w jak najlepszym porz±dku...
Ja sama go kocham i akurat jestem pewna tego uczucia. Z drugiej strony jestem kobiet± po przej¶ciach i zdajê sobie sprawê, ¿e pozbieranie siê po ewentualnym rozstaniu bêdzie dla mnie rzecz± granicz±c± z niemo¿liwym.
Stanê³o na tym, ¿e "zawieszamy" nasz zwi±zek, a on w tym czasie wyje¿d¿a do Hiszpani, wiêc bêdzie mia³ spokój i czas na przemy¶lenia oraz ma nadziejê, ¿e wtedy bêdzie wiedzia³ co robiæ.
Moje pytanie jest takie? Co JA mam w takim przypadku zrobiæ? Jak mo¿emy walczyæ o to, ¿eby szlag tego nie trafi³?
Mia³am podobna sytuacjê
Dzi¶ nie jestesmy razem , ale moje uczucia sie nie zmieni³y, za to on spotyka sie z innymi.
Nie wiem czy warto ratowac zwiazek z kims kto nic nie czuje???
Pozdrawiam
jagasen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 14:17   #20
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

A jak chcesz to zrobiæ w pojedynkê? Zmusisz go do mi³o¶ci?
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 14:27   #21
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez jagasen Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am podobna sytuacjê
Dzi¶ nie jestesmy razem , ale moje uczucia sie nie zmieni³y, za to on spotyka sie z innymi.
Nie wiem czy warto ratowac zwiazek z kims kto nic nie czuje???
Pozdrawiam


nie mo¿na kochaæ za dwóch, wiêc jaki jest sens ratowania zwi±kzu w którym tylko jednej osobie zale¿y?

byæ z kim¶ i miec ¶wiadomosc,¿e ta osoba ma brzydko mówi±c-wyebane na nas? ee, nie. to pod masochizm podchodzi.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 00:50   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Kole¶ nie poczu³ miêty. Jestes równa babka, wiêc nie wiedzia³ jak to powiedzieæ i ciê nie zraniæ. Pewnie nawet próbowa³ rozdmuchaæ jakie¶ g³êbsze uczucie, ale uda³o siê tylko stworzyæ niæ sympatii.

Nie od razu znajduje siê drug± po³ówkê.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 10:33   #23
jagasen
Przyczajenie
 
Avatar jagasen
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Elfir Poka¿ wiadomo¶æ
Kole¶ nie poczu³ miêty. Jestes równa babka, wiêc nie wiedzia³ jak to powiedzieæ i ciê nie zraniæ. Pewnie nawet próbowa³ rozdmuchaæ jakie¶ g³êbsze uczucie, ale uda³o siê tylko stworzyæ niæ sympatii.

Nie od razu znajduje siê drug± po³ówkê.
Witaj,
masz racjê , , ale ja mam 40-stke na karku , a po³ówki nie ma
Chyba pójde do wrózki.....

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ


nie mo¿na kochaæ za dwóch, wiêc jaki jest sens ratowania zwi±kzu w którym tylko jednej osobie zale¿y?

byæ z kim¶ i miec ¶wiadomosc,¿e ta osoba ma brzydko mówi±c-wyebane na nas? ee, nie. to pod masochizm podchodzi.
Witaj,
juz nawet nie ma co ratowac
Tylko jak sie odkochaæ??
Znasz jakis sposób??
jagasen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 21:14   #24
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

klin klinem

A ja mê¿a pozna³am przez portal randkowy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-16, 13:36   #25
jagasen
Przyczajenie
 
Avatar jagasen
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Elfir Poka¿ wiadomo¶æ
klin klinem

A ja mê¿a pozna³am przez portal randkowy.
Jego tez pozna³am na internetowych randkach..
Wiêc juz nie mam ochoty na internetowe znajomo¶ci
Z ciekawo¶ci zapytam na jakim portalu pozna³as mêza???
Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
jagasen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-16, 15:21   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Na "we dwoje" czy jako¶ tak. To by³o chyba z 10 lat temu...
Poznawa³am go przez ok. pó³ roku na spotkaniach w realu, w atmosferze kumpelskiej, zanim dopu¶ci³am do bli¿szego kontaktu.

Jeste¶ gotowa na rozwodników?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-16 o 15:22
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 09:21   #27
jagasen
Przyczajenie
 
Avatar jagasen
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Elfir Poka¿ wiadomo¶æ
Na "we dwoje" czy jako¶ tak. To by³o chyba z 10 lat temu...
Poznawa³am go przez ok. pó³ roku na spotkaniach w realu, w atmosferze kumpelskiej, zanim dopu¶ci³am do bli¿szego kontaktu.

Jeste¶ gotowa na rozwodników?
Dlaczego nie?? Sama jestem rozwódk±.
Znasz moze kogos takiego
jagasen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 23:10   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Powa¿ny kryzys w zwi±zku

Niestety nie.
Ale mo¿e wpisz do profilu, ¿e szukasz tak¿e osoby równie¿ do mi³ego spêdzania czasu (oprócz sta³ego zwi±zku), bez podtekstów seksualnych. Z czasem przyja¼ñ mo¿e zamieniæ siê w mi³o¶æ.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.