Bolesne rozstanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 21:57   #31
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Mówienie to jedno, a zachowanie to drugie. Akurat były mówić to umiał pięknie, tylko nic nie przekładało się na czynności. O babci to mój jak on jej nie kocha, że najważniejsza kobieta w życiu, ale jak trzeba było przynieść drewna do pieca, to biedna kobita sama nosiła skrzynki, bo wnusio siedział przed laptopem i mu się nie chciało. Grrrrrr..., że mi już wtedy nie zapaliła się czerwona lampka!
Bo ten wyświechtany frazes o obserwacji jak się facet wyraża o swoich bliskich kobietach jest nieprawdziwy. Dlatego warto mieć zawsze oczy dookoła głowy i nie łapać się tylko na piękne słówka. Co całe szczęście już zauważyłaś
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 09:54   #32
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Dokładnie. Ważniejsze są czyny od słów, nawet od tych najpiękniejszych. Jednak byłam tak naiwna że łykałam wszystko jak pelikan. Teraz trzeba wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:23   #33
bzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 25
Dot.: Bolesne rozstanie

Tylko żeby z tym traktowaniem mamy nie przesadzić. Spotkałam się z przypadkiem, gdy chłopak dla mamy robił wszystko, pomagał, z wielkim szacunkiem o niej mówił i na początku wydawało mi się to mega urocze i dojrzałe, a później wyszło szydło z worka. Okazało się, że to mamisynek, mamusia wszystko za niego zrobi i liczył, że ja będę tak samo za nim latać, sprzątać itp - inicjatywy z jego strony zero, może czasem jakieś zrywy jak się wkurzałam. No i poza tym dochodzi też sprawa konkurowania z mamą, a wiadomo, że mamisynek wybierze mamę i to mama ma rację, a nie kobieta. Pół biedy jak mama jest w porządku, ale jak jest jędzą wpatrzoną w synka to radzę uciekać Trzymaj się
bzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 18:21   #34
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Och tak, maminsynki są najgorsi. Właśnie miałam z takim do czynienia. Ze mną na zakupy do galerii nie poszedł, ale z mamusią to chętnie, bo zawsze pieniążki dołożyła Kobieta widziała jakiego syna wychowała, nawet mi kiedyś powiedziała "Wiesz co, współczuję Ci życia z X. Ale nie martw się, ja nie mam lepszego". Niby w żartach, ale do śmiechu nikomu nie było. Zamiast ogarnąć syna, bo leser rośnie nie z tej ziemi to się z nim cackała jak z jajkiem.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 07:17   #35
aagattaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bolesne rozstanie

Nie bez powodu doszło do kłótni, to Ci tylko pokazało, że separacja była potrzeba. Teraz dbaj o siebie i nie martw się o facetów Kochana
aagattaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 08:17:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.