Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 19:42   #1
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51

Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)


Zazwyczaj nie mam problemów z uciążliwymi cieniami czy opuchlizną pod oczami, jednak czasem zdarza się, że śpię krótko, a rano muszę gdzieś już wyjść i wtedy pojawia sie problem. Nakładam pod oczy korektor, rozprowadzam go pędzelkiem (niby wszystko w porządku), potem nakładam podkład i nieco widać worki pod oczami, czy macie na to jakiś sprawdzony i szybki sposób?

Miałam dylemat czy zamieścić ten wątek tutaj czy w pyt. do kosmetyczki, więc jeśli umieściłam go źle to przepraszam
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 00:58   #2
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

Ja rowniez mam problem z cieniami pod oczami,ale niewiele osob wie o tym,poniewaz nauczylam sie je skutecznie maskowac.Bardzo wazny jest odpowiedni korektor,ktory nie wysuszy Twojej skory pod oczkami,ale zakladam,ze uzywasz odpowiedniego kosmetyku.Byl czas,ze malowalam sie jak Ty-korektor i podklad,co nie dawalo porzadanego efektu,poniewaz cienie byly stale widoczne.
Od jakiegos czasu maluje sie w innej kolejnosci i cieni nic a nic nie wiadac.
Oczywiscie krem,nastepnie podklad i dopiero pozniej korektor(na podklad).Wazne,aby stosowac go w niewielkich ilosciach,aby byl odpowiedniego koloru-dla mnie najlepsze sa jasniutkie,deliktatnie rozswietlajace.Sprobuj "mojej techniki" i napisz jak wyszlo.Pozdrowionka.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 13:42   #3
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

A używasz korektora w sztyfcie, czy w płynie? Bo ja mam taki w sztyfcie i jak się domyślam pewnie będę musiała go zastąpić tym w płynie?
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 14:32   #4
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

ale zaraz, zaraz mi nie chodzi o cienie pod oczami, bo z tym nie mam problemu, problemem jest opuchlizna i tak się teraz zastanawiam, że nie można tego makijażem zakamuflować .. tak myślałam o położeniu rano na oczy na chwilę torebek zielonej herbaty, bo to podobno taka szybka maseczka
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:36   #5
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

Candy Supcio - jakiego korektora uzywasz?
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:08   #6
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

Ja na zmeczone oczka mam 2 rodzaje makijazu:
1.Jesli oczy sa spuchniete,mam czerwone powieki i oglinie calosc nie wyglada za ciekawie (to zazwyczaj,jak mnie cos uczuli),wtedy nie uzywam perlowych cieni,zeby ich jeszcze bardziej nie uwypuklic,tylko matowe.Matowy bez na gorna i dolna powieke+ciemna kreska i wytuszowane rzesy.Do tego mocniej podkreslone na rozowo policzki
2.Jesli jestem zemczona,niewyspana,ale nie mam problemow z opuchlizna:robie swietlisty makijaz przy pomocy bezowych lub bialych cieni do powiek (na cala gorna powieke az po luk brwiowy i na dolna),nastepnie na gorna powieke rozowy cien,kreska i wytuszowane rzesy,Najmocniej radze podkreslic wew kacik oczu i luk brwiowy.Do tego rowniez rozowy roz.

Kiedy jestes zmeczona nie radze robic mocnego makijazu,bo to nie zakryje zmeczenia,tylko je uwypukili.Poprobuje troche Powodzenia
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:49   #7
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Opuchlizna pod oczami (ze zmęczenia)

Dla mnie jednym z lepszych korektorow pod oczy jest korektor z pedzelkiem firmy Loreal Touche Magique
-dostepny w Polsce,tu w USA niestety nie moge go znalesc.Bardzo delikatny,a jednoczesnie kryje to co ma zakryc.Polecam!
Oto on http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8600
W tej chwili uzywam korektora firmy Maybelline dwustronnego,nie wiem,czy mozna kupic go w Polsce.W USA pojawil sie ok.7 miesiecy temu.Nie jestem nim specjalnie zachwycona,Loreal byl lepszy.Posiada jednak zalety i dlatego nie szukam poki co czegos nowego.Z jednej strony posiada korektor z gabeczka,ktory oprocz cieni pod oczmi radzi sobie rowniez z krostkami na twarzy,z drugiej strony ma rozswietlacz z pedzelkiem.Oto http://www.maybelline.com/whatsnew/i...ge_rewind.aspx
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.