Mamusie lutowe 2018 - cz. 3 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-25, 19:32   #541
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

O boziu, tz w pracy a ja sama wykapalam i uspalam dwoje dzieci, zajadam czeresnie i czaje sie na piwko, i bede przerabiac sobie sukienki, to moj relaksss

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 19:37   #542
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Ja tylko lykam D3
ja poki co tez tylko d3, ale myslalam o jakims probiotyku.
podobno przy kp polecaja.
malemu dawalam dicoflor, potem sanprobi, teraz biogaie, a sama nic
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 19:46   #543
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dziewczyny bierzecie jakieś probiotyki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Oczywiście mówię o tych ginekologicznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stałe nie, ale co jakiś czas tak, bo u mnie masakra po tej ciąży :/ Susza jakich mało, więc jadę globulkami nawilżającymi, kremami i priobiotykami. Na szczęście jest ciut lepiej.

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja poki co tez tylko d3, ale myslalam o jakims probiotyku.
podobno przy kp polecaja.
malemu dawalam dicoflor, potem sanprobi, teraz biogaie, a sama nic
A macie jakieś wskazania, żeby dawać małemu non stop priobiotyk?


Petit kciuki za małego!
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:05   #544
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
A macie jakieś wskazania, żeby dawać małemu non stop priobiotyk?
szczerze mówiąc nie wiem co jest wskazaniem, od razu jak wyszedł ze szpitala to o tym mówili, pediatra też przypomina praktycznie za każdym razem. ale chyba na jego problemy z jelitami po operacji, tak myślę. Chociaż gdzieś czytałam, że wszystkie dzieci urodzone cc powinny przyjmować. Oprócz tego ma alergię na bmk, może to też z tego powodu, bo widziałam że na grupie o diecie eliminacyjnej że tam też większość dziewczyn podaje. Mamy podawać do końca 6 miesiąca, a może nawet dłużej. Tylko właśnie ja też powinnam brać a ciągle to odkładam
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:06   #545
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

U mnie też tam susza coś polecacie?

Kończymy podawać małemu Dicoflor i jakoś nie zauważyłam poprawy w jego kupkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:08   #546
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
U mnie też tam susza coś polecacie?

Kończymy podawać małemu Dicoflor i jakoś nie zauważyłam poprawy w jego kupkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj lekarz wazeline polecil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:18   #547
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

hejka witam sie po przerwie. Ja sporadycznie juz odwiedzam wizaż a tu patrzę a kolejny wątek rozloczęty. Nie nadąźam za Wami.
U nas... rozpoczelismy rehabilitacje. juz 3 spotkania za nami. xhodzimy 3x w tyg.
Mała przekręca sie przez oba bokkmi na brzuch. Ale nie potrafi wrócoc wiec trzeba byc w poblizu "( prawie caly dzien lezy na brzuchu. . na macie na kanapie i nawet w gondoli ostatnio zaczela lapac stopy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 20:25   #548
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc nie wiem co jest wskazaniem, od razu jak wyszedł ze szpitala to o tym mówili, pediatra też przypomina praktycznie za każdym razem. ale chyba na jego problemy z jelitami po operacji, tak myślę. Chociaż gdzieś czytałam, że wszystkie dzieci urodzone cc powinny przyjmować. Oprócz tego ma alergię na bmk, może to też z tego powodu, bo widziałam że na grupie o diecie eliminacyjnej że tam też większość dziewczyn podaje. Mamy podawać do końca 6 miesiąca, a może nawet dłużej. Tylko właśnie ja też powinnam brać a ciągle to odkładam


Ja po urodzeniu panien dostałam ze szpitala na wypisie, ze mam dawac priobiotyk właśnie przez cc. Teraz tak właśnie mowia, żeby po cc dawac. Alergia na bmk i jajka, alergolog tez mówi o priobiotyku. U Was jeszcze operacja, to tez wskazanie.
Natomiast trafilam na info, żeby nie dawac ot tak, bo bywa ze dzieci maja problemy z jelitami. I tak się zastanawiam ile czasu dawac i czy zmienić teraz czy przestać. Średniej dawałam chyba z 4 czy 5m, a potem tylko po nieudanych prowokacjach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Moj lekarz wazeline polecil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na seks? Bo ja musiałam coś zacząć brac, żeby na codzień funkcjonować :/

Karska a ile czasu dajesz już ten dicoflor i jakich efektów oczekiwałam?

Szwedka z jakiego powodu rehabilitacja?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Moj lekarz wazeline polecil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na seks? Bo ja musiałam coś zacząć brac, żeby na codzień funkcjonować :/

Karska a ile czasu dajesz już ten dicoflor i jakich efektów oczekiwałam?

Szwedka z jakiego powodu rehabilitacja?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:49   #549
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Ja po urodzeniu panien dostałam ze szpitala na wypisie, ze mam dawac priobiotyk właśnie przez cc. Teraz tak właśnie mowia, żeby po cc dawac. Alergia na bmk i jajka, alergolog tez mówi o priobiotyku. U Was jeszcze operacja, to tez wskazanie.
Natomiast trafilam na info, żeby nie dawac ot tak, bo bywa ze dzieci maja problemy z jelitami. I tak się zastanawiam ile czasu dawac i czy zmienić teraz czy przestać. Średniej dawałam chyba z 4 czy 5m, a potem tylko po nieudanych prowokacjach.
też nie wiem jak z tymi zmianami - pediatra mówiła, żeby zmieniać bo każdy ma inny szczep i żeby jak najwięcej tych szczepów mieć. Z kolei gdzieś wyczytałam, że nie ma sensu zmieniać, bo wtedy ten 'nowy' szczep najpierw wybija 'stary, zagniezdzony' szczep i sam sie rozwija potem dopiero. Póki co słucham pediatry a nie internetu, ale dało mi to do myślenia.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:08   #550
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Karska a ile czasu dajesz już ten dicoflor i jakich efektów oczekiwałam?
podaję od 9 czerwca. Poleciła nam pediatra na śluz w kupkach, nie zauważyłam zmiany. Myślałam, że kupa nie będzie taka ciągnąca



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:20   #551
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mielismy kontrole 8 czerwca. I pojechaliśmy z kompletem badania - m.in. usg ukladu moczowego. Urolozce nie spodobało sie, ze lewa (chora) nerka zajmuje cała lewa stronę brzuszka. Największa torbiel (a jest ich sporo) ma taka sama wielkość jak zdrowa nerka. I powiedzili, ze skonsultują to z panią profesor (nota bene to najlepsza urolog dziecięca w Polsce, ponoć w CZD jest ogólnie najlepsza urologia - tak słyszałam 🤷🏻♀️) na odprawie. W poniedziałek była odprawa i zadzwonili, ze jest decyzja o operacji. W następny poniedziałek stawiamy sie na oddział i chyba na drugi dzień go operują



Nie dziekuje



Tak tak.
Mocne kciuki żeby wszystko dobrze było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dziewczyny...

Spotkała mnie taka sytuacja:

Teściowa w piątek mówi że wpadła na pomysł jak bedzie miała wszystkie swoje dziewczyny przy sobie ( mnie, wnuczke i swoja córkę która przyjezdza na tydzien do niej z corką ) zafunduje nam pobyt w spa oczywiscie ja ze Stasiem ( co mnie mocno zszokowało, bo rozne mialam przejscia z tesciową to raz, a dwa że ona jest jest typem ludzi ktore lubią spa, nigdy w nim nie była, nie jezdzi nawet na urlopy ).
Powiedziala ze pojedziemy moim samochodem bo tam mam baze i fotelik.
Po kilku godzinach napisala do mnie jej corka ( a moja bratowa, 43 lata ) haloo jak tam czy wybieramy sie na lumpy, a ja odpisalam jej ze no cos slyszalam i hehehe i ona juz nic wiecej do mnie nie napisała
Dzis tż pisze do mnie ze rozmawialm ze swoją siostrą że ja jakos nie chetnie z nią o tym pisałam i zapytal czy ze co nie mam ochoty jeschac czy co, wiec wyslalam mu Naszą rozmowę ( moja i jego siostry ) i napisałam że sama nie wiem, że lumpy z 4 miesiecznym dzieckiem to nie lumpy
A po drugie ja nie wiem jak on bedzie sie zachowywal posrod mnostwem obcyhc ludzi i w obcym zupelnie miejscu, że jak sie urodzil postanowilismy ze razem pojedziemy na taka wyprawe pierwsza zeby zoabczyc jak on sie odnajduje w takim otoczeniu
I że tak naprawde to nie bedzie odpoczynek tylko cały czas ja z małym bo do basenu bede bała sie z nim sama wejsc bo nie umiem pływac i cały czas ja z nim, bo teściowa bierze go na 3 minuty i oddaje bo boli ja kregoslup i tylko siedzi z nim a ja jej zwracałam z tż uwage ze on za mały jest zeby sadzać go sobie na kolana jak roczne dziecko ze to zle na kregoslup itd a ona ze tylko tak go moze trzymac, brata siostry ( chrzestnej ) słabo zna i nie zostanie z nią zbyt długo procz paru minut
Jak tż jeszcze jest to młody posiedz z 1,5h-2h ale z teściowa kilka minut i płacz, że ja się umorduje z nim sama zupelnie.
A tż do mnie z pretensjami ze zawsze co by jego matka nie zrobila to mam do niej ale, że co to za problem z nim jechać

Ja uwielbiam spa, masaze, zabiegi, sauny i jacuzzi, plywac nie umiem ale lubie takie rozrywki, ale nie samemu z maluchem zabolało mnie to że tz nie powiedział sluchaj sama zdecyduj czy chcesz jechac czy nie bo to Ty sama z nim bedziesz tam i sama bedziesz sie nim opiekowac i zajmowac to jeszcze ma pretensje ze co to za problem
to kurde niech jedzie z nami i siezi z młodym wtedy ja baaaaaardzo chetnie pojade i sie po relaksuje


i jeszcze mlody teraz ze wszystkim na nie
jazda samochodem w ogole na nie, na kolanach najlepiej i przy cycu, wozek słabo, rece słabo, nie wiadomo co by chciał, potrafi w ciagu dnia miec jedno drzemkę
Ja bym powiedziała TŻ tak jak piszesz że bardzo chętnie pojadę ale ty jedz z nami i zajmujesz się młodym a ja chętnie się zintegruje z twoja rodzina a będę tylko karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy robiliście USG bioder drugi raz ? Miałam jechać jutro, ale nie wiem czy damy radę - zatrułam się. Pierwsze było okay, niby drugie w 4 miesiącu a coś się stanie jak zrobię w 5 ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My drugie mieliśmy jak miała 5 miesięcy i tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 21:21   #552
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

My drugie mieliśmy jak miała 3,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:40   #553
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mielismy kontrole 8 czerwca. I pojechaliśmy z kompletem badania - m.in. usg ukladu moczowego. Urolozce nie spodobało sie, ze lewa (chora) nerka zajmuje cała lewa stronę brzuszka. Największa torbiel (a jest ich sporo) ma taka sama wielkość jak zdrowa nerka. I powiedzili, ze skonsultują to z panią profesor (nota bene to najlepsza urolog dziecięca w Polsce, ponoć w CZD jest ogólnie najlepsza urologia - tak słyszałam 🤷🏻♀️) na odprawie. W poniedziałek była odprawa i zadzwonili, ze jest decyzja o operacji. W następny poniedziałek stawiamy sie na oddział i chyba na drugi dzień go operują



Nie dziekuje



Tak tak.
Ojej... Ja zatrzymałam się na etapie że pewnie się zasuszy. Trzymam kciuki za Was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:49   #554
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Figa tak na seks wazelina lub zel intymny. Ja na codzien problemu nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:51   #555
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Aaa miałam pisać. Niby w opasce dziecko wygląda bardziej "dziewczęco". U nas nie działa. Moja wygląda jak ninja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:54   #556
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
też nie wiem jak z tymi zmianami - pediatra mówiła, żeby zmieniać bo każdy ma inny szczep i żeby jak najwięcej tych szczepów mieć. Z kolei gdzieś wyczytałam, że nie ma sensu zmieniać, bo wtedy ten 'nowy' szczep najpierw wybija 'stary, zagniezdzony' szczep i sam sie rozwija potem dopiero. Póki co słucham pediatry a nie internetu, ale dało mi to do myślenia.


Ja szczerze mówiąc im więcej czytam z tym większa rezerwa podchodzę do tych priobiotykow, tymbardziej ze większość to suplementy :/ no i pytanie jaki szczep i czasu, co z tymi z kilkoma/kilkunastoma szczepami? Jak jeszcze 2l dawałam z duża wiara, tak teraz z rezerwa.

Karska od 9 czerwca to dość krótko, bo podobno 14 dni to takie totalne minimum, żeby zobaczyć efekty. Jednak jak nie zadziała to męczylabym pediatrę na kolejnej wizycie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Figa tak na seks wazelina lub zel intymny. Ja na codzien problemu nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie lata temu na szkole rodzenia mówili, żeby używać dowolny jadalny olej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 00:02   #557
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

U nas koszmaru ciąg dalszy. Od 20stej wstała już z 40razy. Budzi się co chwilkę. Ja narzekałam, że wstaje co godzinę? O ja durna! Z ręką na sercu marzę, żeby wstawała co godzinę. Juz sama nie wiem czy iść z nią do lekarza czy odrazu ze sobą niech mnie zawiążą w kaftan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 00:25   #558
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Zasnal o 22:20, o 1:10 mieliśmy pierwsze karmienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 01:43   #559
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
U nas koszmaru ciąg dalszy. Od 20stej wstała już z 40razy. Budzi się co chwilkę. Ja narzekałam, że wstaje co godzinę? O ja durna! Z ręką na sercu marzę, żeby wstawała co godzinę. Juz sama nie wiem czy iść z nią do lekarza czy odrazu ze sobą niech mnie zawiążą w kaftan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Zasnal o 22:20, o 1:10 mieliśmy pierwsze karmienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem z wami myślami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 01:52   #560
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

U nas od godziny impra-jeki krecenie krzyki wspaniale....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 05:12   #561
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Zasnal o 22:20, o 1:10 mieliśmy pierwsze karmienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po ostatnich nocach chciałabym mieć takie długie przerwy w karmieniu. U nas najdłuższą dziś to 1,5h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 05:20   #562
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

U nas kolejna noc z rzędu masakra, milion pubudek kto mi podmienił dziecko ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 05:34   #563
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
U nas kolejna noc z rzędu masakra, milion pubudek kto mi podmienił dziecko ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łączę się w bólu Zbieram się do laboratorium, jak mnie ludzie zobaczą to może chociaż w kolejce przepuszczą. Wyglądam tragicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 05:48   #564
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Kurcze, współczuje Wam dziewczyny tych nieprzespanych nocy i ciężkich dni. Domyślam się, że to jest mega frustrujace, szczególnie gdy wcześniej dzieci Wam ładnie spały...

U nas chyba powoli mija skok, bo śpi już w miarę ok. Obudził się o 1:10 i ledwo do niego wstałam, ale to tylko dlatego, ze poszłam spać o północy . Dzień przywitaliśmy o 5:45 i o dziwo jeszcze nie płakał. Leży sobie obok mnie i wcina gryzaka, chociaż już powoli zaczyna marudzić (zbliża się pierwsza drzemka).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 06:28   #565
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dzień dobry!
Coś jest chyba w powietrzu bo mój synek Aniołek który do tej pory przesypia całą noc tej nocy dał mi popalić, budził się co 2godz i piszczal, krzyczał, jak nie on. Mnie też chyba to podmienili . 17 tygodni.. może to być skok?
Co najgorsze mam wrażenie że nie najada się z cyca
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Betsy93
Czas edycji: 2018-06-26 o 06:31
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 06:33   #566
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Coś jest chyba w powietrzu bo mój synek Aniołek który do tej pory przesypia całą noc tej nocy dał mi popalić, budził się co 2godz i piszczal, krzyczał, jak nie on. Mnie też chyba to podmienili . 17 tygodni.. może to być skok?
Co najgorsze mam wrażenie że nie najada się z cyca
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wątpię, że o nienajadanie się chodzi. Moja np. budzi się co chwilę na cyca ale wcale nie je tylko pociągnie chwilkę i śpi. Odciągałam ten moment, żeby nie spała z nami ale daję sobie ostatni tydzień i jeśli się nic nie zmieni to przestawiam łóżko pod ścianę i się poddaję, bo nie da się funkcjonować w takim zmęczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 06:53   #567
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Aaa miałam pisać. Niby w opasce dziecko wygląda bardziej "dziewczęco". U nas nie działa. Moja wygląda jak ninja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:15   #568
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Wątpię, że o nienajadanie się chodzi. Moja np. budzi się co chwilę na cyca ale wcale nie je tylko pociągnie chwilkę i śpi. Odciągałam ten moment, żeby nie spała z nami ale daję sobie ostatni tydzień i jeśli się nic nie zmieni to przestawiam łóżko pod ścianę i się poddaję, bo nie da się funkcjonować w takim zmęczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U nas jest identycznie, pociągnie chwile i śpi dalej. Chociaż zarówno od męża jak i mamy dostałam złota poradę, że na pewno budzi się tak często bo jest głodny i mam mu dać butelkę z mm. Ja też zarzekałam się, że Antek nie będzie spał z nami, ale jak budzi się tak często to w końcu biorę go do nas, bo inaczej to bym nie spała wcale Mam nadzieje, że to związane ze skokiem i wróci moje dziecko budzące się 1-2 w nocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez luga
Czas edycji: 2018-06-26 o 07:16
luga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:30   #569
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
U nas jest identycznie, pociągnie chwile i śpi dalej. Chociaż zarówno od męża jak i mamy dostałam złota poradę, że na pewno budzi się tak często bo jest głodny i mam mu dać butelkę z mm. Ja też zarzekałam się, że Antek nie będzie spał z nami, ale jak budzi się tak często to w końcu biorę go do nas, bo inaczej to bym nie spała wcale Mam nadzieje, że to związane ze skokiem i wróci moje dziecko budzące się 1-2 w nocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wroci wroci. A potem znowu bedzie skok i od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:53   #570
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wroci wroci. A potem znowu bedzie skok i od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skok srok, u nas ni choinki się te daty skoków nie pokrywają. Jak nie skok to zęby i zawsze coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 16:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.