Odnawianie kontaktu z byłym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 14:34   #1
oxojojoxox
Przyczajenie
 
Avatar oxojojoxox
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22

Odnawianie kontaktu z byłym


Witam Wizażanki!
Mam ogromny problem. Ale od początku: byłam z P. kilka lat temu, potem zerwaliśmy, kontakt nam się urwał (nie mieliśmy wspólnych znajomych), potem pisał, kontakt się urywał, pisał, kontakt się urywał, i tak w kółko. Spotkaliśmy się w tym czasie tylko raz, ale po prostu opowiadał mi, co się zdarzyło w jego życiu, po naszym rozstaniu.


Kilka miesięcy temu przyjechał pod mój dom, prosił żebym wyszła, mówił mi, że mu zależy, że chyba "dojrzał" do tego związku. Ja miałam wtedy faceta - M. (związek, jak związek, raz lepiej, raz gorzej), on powiedział, że "poczeka, ile będzie trzeba". Z M. się rozstaliśmy, miałam ciężki okres w życiu (dużo obowiązków, brak wsparcia od innych, problemy rodzinne) - zostałam z tym praktycznie sama, ale był P., który wciąż próbował. Wspierał mnie rozmową, stwierdziłam, że "raz się żyje" i może dam mu szansę po jakimś czasie - nie chciałam zaczynać "nowego" związku, byłam świeżo po zerwaniu, ale chciałam poczekać. Z P. było normalnie, rozmowy, raz się spotkaliśmy i się przespaliśmy ze sobą. Potem on urwał kontakt. Ja sama się nie odezwałam, bo duma mi nie pozwalała. Chociaż w sumie nie ruszyło mnie to tak bardzo, miałam inne, ważniejsze problemy.



Po trzech miesiącach P. się odezwał. Miałam mu nie odpisywać, ale mam do niego straszny sentyment, więc odpisałam. Przeprosił mnie za wszystko, powiedział, że poukładał życie, pracę i zostało mu jeszcze jedno. Chce poukładać relację ze mną. Prosi o spotkanie - dając mi do zrozumienia, że chce czegoś więcej niż seks.



Niestety odkryłam (przypadkiem), że ma dziewczynę zdjęcie dodał miesiąc temu, ale wciąż widnieje w popularnym serwisie - oczywiście musiałam zerknąć na jej profil - ona wciąż ma ustawione, że jest z nim w związku


Chciałabym ostatni raz dać mu szansę - ewentualnie się przejadę, ale kompletnie nie wiem jak ugryźć ten temat - on chyba nie wie, że ja wiem o niej. Ale nie chcę, żeby wyszło, że go śledzę czy sprawdzam.


Dlatego ogromna prośba o pomoc - co mogę zrobić, żeby rozwiać moje wątpliwości? Nie chciałabym żeby grał na dwa fronty. Bo szkoda mi tej dziewczyny i ja chyba też na takie coś nie zasłużyłam...
oxojojoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 15:57   #2
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

On gra na dwa fronty, więc sobie daruj. Nie odezwał się po seksie, przypomniał sobie o Tobie po 3ech miesiącach i ma dziewczynę, olałabym.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:05   #3
anna150193
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Sam nie wie czego chce. Moim zdaniem biega od tamtej do Ciebie, od ciebie do tamtej. Jak nie może się zdecydować to ulatw mu to i zostaw go Szkoda życia.
anna150193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:08   #4
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

A skąd wiesz, że nie chodzi mu znów o seks? Przespał się z Tobą i nie odezwał. To, że prosi o spotkanie nie oznacza, że traktuje Cię poważnie co jest mało prawdopodobne skoro nagle znikł. Po 3 miesiącach doznał olśnienia, że z Tobą chce spędzić resztę życia, a w między czasie znalazł sobie dziewczynę? Po co Ci się do tego wtrącać z tą dziewczyną. Z tego już nic nie będzie. Bawi się Tobą i raczej chodzi mu tylko o seks.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:13   #5
oxojojoxox
Przyczajenie
 
Avatar oxojojoxox
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
On gra na dwa fronty, więc sobie daruj. Nie odezwał się po seksie, przypomniał sobie o Tobie po 3ech miesiącach i ma dziewczynę, olałabym.


Normalnie też bym olała, ale miło wspominam nasz związek, stąd te wątpliwości.



Cytat:
Napisane przez anna150193 Pokaż wiadomość
Sam nie wie czego chce. Moim zdaniem biega od tamtej do Ciebie, od ciebie do tamtej. Jak nie może się zdecydować to ulatw mu to i zostaw go Szkoda życia.

Wiem, że facet, który ma kogoś i podrywa inną nie jest dobrym materiałem. Ale może akurat nie zaktualizował po prostu informacji?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie chodzi mu znów o seks? Przespał się z Tobą i nie odezwał. To, że prosi o spotkanie nie oznacza, że traktuje Cię poważnie co jest mało prawdopodobne skoro nagle znikł. Po 3 miesiącach doznał olśnienia, że z Tobą chce spędzić resztę życia, a w między czasie znalazł sobie dziewczynę? Po co Ci się do tego wtrącać z tą dziewczyną. Z tego już nic nie będzie. Bawi się Tobą i raczej chodzi mu tylko o seks.

Masz rację... Tylko boję się, że moja podświadomość po prostu nie chce tego przyswoić i broni się przed tym...
Ale myślę, że właśnie tego mi trzeba było. Dziękuję!
oxojojoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:30   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Miej trochę szacunku do siebie i daj sobie z nim spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:34   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez oxojojoxox Pokaż wiadomość

Chciałabym ostatni raz dać mu szansę - ewentualnie się przejadę, ale kompletnie nie wiem jak ugryźć ten temat - on chyba nie wie, że ja wiem o niej. Ale nie chcę, żeby wyszło, że go śledzę czy sprawdzam.
Tak, tak, nic nie mów, sprawa jest zbyt delikatna. Co tam, że może kochankę z Ciebie chce zrobić i się na Ciebie wyj... po wspólnej nocy. Trzeba dbać o komforcik tego popaprańca.

Serio myślisz, że on się zmienił? Już raz rzekomo "dojrzał" i zobacz jak Cię potraktował.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 17:02   #8
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Zapytaj go co to za dziewczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 17:16   #9
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez oxojojoxox Pokaż wiadomość
N






Wiem, że facet, który ma kogoś i podrywa inną nie jest dobrym materiałem. Ale może akurat nie zaktualizował po prostu informacji?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



!
Lol tak na pewno i ona tez przypadkiem zapomniała zaktualizować informacje xd
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 17:20   #10
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Pewnie, że zapytaj. Do łóżka niezobowiązująco nie wstydzisz się z nim pójść, ale o wejściu na jego profil, który jest dostępny dla wszystkich wstydzisz się powiedzieć?
Wtedy po seksie urwał kontakt, bo może się za tamtą uganiał albo nawet już z nią był, a Ty byłaś jego skokiem w bok.

Tak Ciebie będzie traktował jak sobie na to pozwolisz.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:51   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Jeny przerażające jest to co się czyta. Zero szacunku do siebie. Facet traktują ja jak zabawkę, a ta zero oleju w głowie. Masakra.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-07-29 o 19:53
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 20:04   #12
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Ale gdzie jest ten twój były w tej historii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 08:16   #13
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

zerwałaś z M z powodu P, bo się odezwał i próbował wrócić?
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 09:07   #14
oxojojoxox
Przyczajenie
 
Avatar oxojojoxox
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez Wiraccocha Pokaż wiadomość
zerwałaś z M z powodu P, bo się odezwał i próbował wrócić?

Nie. Z M. nam po prostu nie wyszło. Miał inne priorytety w życiu, obiecywał mi dużo, a żadnej z tych obietnic nie dotrzymał.
oxojojoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 09:16   #15
sweet_clementine
Przyczajenie
 
Avatar sweet_clementine
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 21
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

ja bym mu powiedziała o tym, zapytała o co chodzi - przecież tu nie chodzi o śledzenie. Profil na portalach społecznościowych jest dostępny dla każdego, możesz sobie wejść i nie może Cię za to karać
sweet_clementine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 13:07   #16
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Tak jak inni nie polecałabym odnawiania znajomości, ale jeśli już się na to zdecydujesz, to nie miej oporów przed pytaniem i wyjaśnianiem wszelkich wątpliwości. To facet nawalał i urwał kontakt i jeśli rzeczywiście mu zależy, niech się teraz solidnie postara i wytłumaczy. W tej sytuacji jesteś niejako na uprzywilejowanej pozycji, zadbaj przede wszystkim o siebie i niczego sobie nie wyrzucaj.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:16   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Jeżeli mu niby zależy to:
- od razu wyjaśnienie sprawy co z tą dziewczyną,
- przygotowana do niego lista pytań i ma odpowiadać bez uników, bez zastanawiania się na każde,
- spotkania na neutralnym gruncie (bez seksu), rozmowy, wykazanie inicjatywy bardziej po jego stronie, stopniowe odbudowanie relacji, a nie mizianki i obietnice z sufitu.

Tylko, że myślę, iż nie masz jaj, aby tak to przeprowadzić i czegokolwiek wymagać. Ty się nawet o kwestię tej dziewczyny boisz zapytać, także...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-07-31 o 12:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 17:18   #18
oxojojoxox
Przyczajenie
 
Avatar oxojojoxox
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tylko, że myślę, iż nie masz jaj, aby tak to przeprowadzić i czegokolwiek wymagać. Ty się nawet o kwestię tej dziewczyny boisz zapytać, także...
Wszystko wiem, co do tej dziewczyny - w sumie mają dziwną relację, ale powiedziałam, że mnie to nie obchodzi i niech się zastanowi, czy fajnie by było gdybym ja tak jemu zrobiła. Powiedziałam, żeby dał sobie spokój, bo nie mam czasu na takie gierki.



Dziękuję za porady (i oczywiście krytykę)!
__________________
czas się ukryć za wielkimi okularami Chanel i ... czas na show!
oxojojoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:34   #19
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

Cytat:
Napisane przez oxojojoxox Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki!
Mam ogromny problem. Ale od początku: byłam z P. kilka lat temu, potem zerwaliśmy, kontakt nam się urwał (nie mieliśmy wspólnych znajomych), potem pisał, kontakt się urywał, pisał, kontakt się urywał, i tak w kółko. Spotkaliśmy się w tym czasie tylko raz, ale po prostu opowiadał mi, co się zdarzyło w jego życiu, po naszym rozstaniu.


Kilka miesięcy temu przyjechał pod mój dom, prosił żebym wyszła, mówił mi, że mu zależy, że chyba "dojrzał" do tego związku. Ja miałam wtedy faceta - M. (związek, jak związek, raz lepiej, raz gorzej), on powiedział, że "poczeka, ile będzie trzeba". Z M. się rozstaliśmy, miałam ciężki okres w życiu (dużo obowiązków, brak wsparcia od innych, problemy rodzinne) - zostałam z tym praktycznie sama, ale był P., który wciąż próbował. Wspierał mnie rozmową, stwierdziłam, że "raz się żyje" i może dam mu szansę po jakimś czasie - nie chciałam zaczynać "nowego" związku, byłam świeżo po zerwaniu, ale chciałam poczekać. Z P. było normalnie, rozmowy, raz się spotkaliśmy i się przespaliśmy ze sobą. Potem on urwał kontakt. Ja sama się nie odezwałam, bo duma mi nie pozwalała. Chociaż w sumie nie ruszyło mnie to tak bardzo, miałam inne, ważniejsze problemy.



Po trzech miesiącach P. się odezwał. Miałam mu nie odpisywać, ale mam do niego straszny sentyment, więc odpisałam. Przeprosił mnie za wszystko, powiedział, że poukładał życie, pracę i zostało mu jeszcze jedno. Chce poukładać relację ze mną. Prosi o spotkanie - dając mi do zrozumienia, że chce czegoś więcej niż seks.



Niestety odkryłam (przypadkiem), że ma dziewczynę zdjęcie dodał miesiąc temu, ale wciąż widnieje w popularnym serwisie - oczywiście musiałam zerknąć na jej profil - ona wciąż ma ustawione, że jest z nim w związku


Chciałabym ostatni raz dać mu szansę - ewentualnie się przejadę, ale kompletnie nie wiem jak ugryźć ten temat - on chyba nie wie, że ja wiem o niej. Ale nie chcę, żeby wyszło, że go śledzę czy sprawdzam.


Dlatego ogromna prośba o pomoc - co mogę zrobić, żeby rozwiać moje wątpliwości? Nie chciałabym żeby grał na dwa fronty. Bo szkoda mi tej dziewczyny i ja chyba też na takie coś nie zasłużyłam...

Nie powinnaś z byłym odnawiać kontaktu bo on gra na dwa fronty. Być może liczy na to, że jakby miał lepiej u Ciebie, to obecną laskę rzuci i przybiegnie do Ciebie jak pies z podkulonym ogonem.

Szkoda czasu i zachodu na trutnia. Jakbyś jednak chciała z nim porozmawiać to jednak właśnie odważ się na rozmowę, a nie poglądanie jego czy jej w mediach społecznościowych bo z takiego źródła prawdy o nich się nie dowiesz. W mediach społecznościowych można wpisać wszystko i nie musi pokrywać się to z prawdą.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 02:09   #20
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

A dlaczego po prostu nie zaprosisz go do znajomych na FB? Wtedy albo zaktualizuje informacje, albo Cię zablokuje. Samo się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 08:22   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odnawianie kontaktu z byłym

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;87044417]A dlaczego po prostu nie zaprosisz go do znajomych na FB? Wtedy albo zaktualizuje informacje, albo Cię zablokuje. Samo się wyjaśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Albo ukryje dla niej tę informację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 09:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.