internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 16:32   #1
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Exclamation

internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!


wydaje mi się ,że jestem jedną z wielu osób oszukanych przez internetowy sklep la-style (www.la-style.pl)
zamówiłam tam W MARCU torebkę, którą miałam dostać po 4 tygodniach a nie dostałam do dziś !!! pieniędzy oczywiście też nie ma!

czy któraś z was jest w podobnej sytuacji ?

bardzo wymowny jest temat założony na forum gazety.pl na temat la-style


http://forum.gazeta.pl/forum/w,650,1...le_pl.html?v=2
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:01   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

zgłoś na policję
zreszta dziwię się że od marca nie zgłosiłaś....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:52   #3
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

nie zgłosiłam bo dałam się nabrać na bardzo miłe mejle

Tak jak pisalam czekalimy na dostawe certyfikatu pochodzenia do towaru kolejnym problem jaki mamy to zla faktura dodatkowo mamy w dostawie torebki, ktore faktura przypominają skore weza i tez musielismy zlozyc co do tego oswiadczenie. Nam rowniez zalezy na ocleniu tym bardziej ze placimy za kazdy dzien skladowania bez odprawy. Jesli Pani sie zgodzi to prosze nam dac jeszcze tyd. a raczej agencji celnej, jesli do tego czasu nie przyjdzie zrobie Pani zwrot (prosze o dane) i ewentualnie jak bedzie Pani dalej zainteresowana to zakupi ja ponownie juz jak bedzie na stanie po ocleniu.


fakt faktem jestem naiwna ,ale jak wydajesz na coś 1300 zł to bardzo starasz się wierzyć ,że rzeczywiście to dostaniesz nie ma ani zwrotu pieniędzy ani kontaktu ani nic

ta pani sprzedaje jeszcze na allegro pod nickiem "BAMBULECZEK" więc uważajcie !

w ogóle to zarejestrowałam się już w e-sądzie i jutro idę na policję bo tak dalej być nie może

Edytowane przez kinkietnik
Czas edycji: 2010-08-25 o 18:56
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:45   #4
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Dziękuję za ostrzeżenie, gdyż właśnie chciałam zamówić bluzkę.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:49   #5
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez kinkietnik Pokaż wiadomość
nie zgłosiłam bo dałam się nabrać na bardzo miłe mejle

Tak jak pisalam czekalimy na dostawe certyfikatu pochodzenia do towaru kolejnym problem jaki mamy to zla faktura dodatkowo mamy w dostawie torebki, ktore faktura przypominają skore weza i tez musielismy zlozyc co do tego oswiadczenie. Nam rowniez zalezy na ocleniu tym bardziej ze placimy za kazdy dzien skladowania bez odprawy. Jesli Pani sie zgodzi to prosze nam dac jeszcze tyd. a raczej agencji celnej, jesli do tego czasu nie przyjdzie zrobie Pani zwrot (prosze o dane) i ewentualnie jak bedzie Pani dalej zainteresowana to zakupi ja ponownie juz jak bedzie na stanie po ocleniu.


fakt faktem jestem naiwna ,ale jak wydajesz na coś 1300 zł to bardzo starasz się wierzyć ,że rzeczywiście to dostaniesz nie ma ani zwrotu pieniędzy ani kontaktu ani nic

ta pani sprzedaje jeszcze na allegro pod nickiem "BAMBULECZEK" więc uważajcie !

w ogóle to zarejestrowałam się już w e-sądzie i jutro idę na policję bo tak dalej być nie może
jakbym miała kupić taką drogą rzecz, to tylko za pobraniem od kuriera
bałabym się robić przelew...
współczuję i życzę pozytywnego rozwiązania się sprawy
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 23:24   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez kinkietnik Pokaż wiadomość
nie zgłosiłam bo dałam się nabrać na bardzo miłe mejle

Tak jak pisalam czekalimy na dostawe certyfikatu pochodzenia do towaru kolejnym problem jaki mamy to zla faktura dodatkowo mamy w dostawie torebki, ktore faktura przypominają skore weza i tez musielismy zlozyc co do tego oswiadczenie. Nam rowniez zalezy na ocleniu tym bardziej ze placimy za kazdy dzien skladowania bez odprawy. Jesli Pani sie zgodzi to prosze nam dac jeszcze tyd. a raczej agencji celnej, jesli do tego czasu nie przyjdzie zrobie Pani zwrot (prosze o dane) i ewentualnie jak bedzie Pani dalej zainteresowana to zakupi ja ponownie juz jak bedzie na stanie po ocleniu.


fakt faktem jestem naiwna ,ale jak wydajesz na coś 1300 zł to bardzo starasz się wierzyć ,że rzeczywiście to dostaniesz nie ma ani zwrotu pieniędzy ani kontaktu ani nic

ta pani sprzedaje jeszcze na allegro pod nickiem "BAMBULECZEK" więc uważajcie !

w ogóle to zarejestrowałam się już w e-sądzie i jutro idę na policję bo tak dalej być nie może
i takie mejle Cię zwodziły od marca do września (no praktycznie to już wrzesień jest)
bez urazy... ale to jest pół roku

nie ufam osobom które mają na forum raptem parę wiadomosci i wiekszość z nich to oczernianie jakiejś firmy, zwłaszcza internetowej

sorry ale nie ufam po prostu - tak samo jak wchodzą tu ludzie żeby zapewnić sobie tanią reklamę tak samo wchodzą tu ludzie żeby oczerniać konkurencje a ja nie mam żadnych powodów żeby zaufać komuś z 4 postami na końcie kto tłumaczy się że przez pół roku nie dał rady dotrzeć na policję
bez jaj ale nie znam osoby której by przez pół roku bardziej zależało na doczekaniu sie na zamówienie niż na otrzymaniu spowrotem swoich pieniędzy, cienka ta bajeczkami moim zdaniem...


btw. polecam pamiętac, że publiczne oczernianie osoby/firmy etc. jest karalne
a jak naprawdę Cię oszukali to tylko współczuje.. tego że czekałaś pół roku na jakieś ciuszki zamiast po 2 tygodniach zgłosić sprawę na policję a w razie braku skuteczności rozpocząć sprawę w sądzie - zwłaszcza na taką kwotę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:02   #7
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
i takie mejle Cię zwodziły od marca do września (no praktycznie to już wrzesień jest)
bez urazy... ale to jest pół roku

nie ufam osobom które mają na forum raptem parę wiadomosci i wiekszość z nich to oczernianie jakiejś firmy, zwłaszcza internetowej

sorry ale nie ufam po prostu - tak samo jak wchodzą tu ludzie żeby zapewnić sobie tanią reklamę tak samo wchodzą tu ludzie żeby oczerniać konkurencje a ja nie mam żadnych powodów żeby zaufać komuś z 4 postami na końcie kto tłumaczy się że przez pół roku nie dał rady dotrzeć na policję
bez jaj ale nie znam osoby której by przez pół roku bardziej zależało na doczekaniu sie na zamówienie niż na otrzymaniu spowrotem swoich pieniędzy, cienka ta bajeczkami moim zdaniem...


btw. polecam pamiętac, że publiczne oczernianie osoby/firmy etc. jest karalne
a jak naprawdę Cię oszukali to tylko współczuje.. tego że czekałaś pół roku na jakieś ciuszki zamiast po 2 tygodniach zgłosić sprawę na policję a w razie braku skuteczności rozpocząć sprawę w sądzie - zwłaszcza na taką kwotę
eh opiszę dokładnie moją sprawę bo wyjdzie na to ,że z ofiary przestępstwa staję się jego sprawcą :|

tak więc dokładnie 24 marca zamówiłam torbę, czas oczekiwania miał wynosić ok 4 tygodni bo była sprowadzana z usa
mam doświadczenie z kupowaniem rzeczy ze stanów więc wiem ,że często zamiast 4 tygodni paczka idzie 8 więc nie oczekiwałam ,że dokładie 24 kwietnia zawita pod moje drzwi

po ok 5 tygodniach wysłalam pierwszą wiadomość co dzieje się z paczką

witam

jest na ocleniu. Otrzyma Pani maila jak tylko zostanie nadana. Na razie nie mamy nic z Pixie(calkowicie wyprzedana), ale juz niedlugo bedziemy mieli rownie kultowe sweterki Siren London takze zapraszam do odwiedzin.

pozdrawiam
www.la-style.pl


tak więc czekałam następne 3 tygodnie ( bo wiem ,że w urzędzie celnym wszystko musi potrwać) i 18 maja dostałam odpowiedź

witam

Jest na ocleniu - wlasnie mialam dzisiaj do Pani pisac, jak tylko przejdzie kontrole otrzyma Pani maila potw. wysylke.

pozdrawiam
www.la-style.pl


zdenerwowało mnie to i zapytałam czy torba naprawdę jest na ocleniu od 4 tygodni

Witam,

Bardzo często amerykańskie firmy zapominają dostarczyć razem z przesyłką certyfikatów, bez których agencja celna nie wpuści towaru do Polski. Wiem, że Pani się niecierpliwi, lecz zapewniam Panią że torebka już wkrótce będzie u nas.
Bardzo przepraszam za zwłokę, proszę być pewnym że przy następnych zakupach otrzyma Pani indywidualny kod zniżkowy.

Z pozdrowieniami,
Mark
LA-Style


więc teraz czekałam na certyfikat, który miał iść następne x dni
6 czerwca sprawa wyglądała następująco:

Niestety przeczytałam na paru forach niepochlebne opinie o państwa firmie i mam nadzieję ,że to działania konkurencji, ponieważ naprawdę podoba mi się idea sklepu.

Jednakże z powodu zaistniałych wątpliwości co do wiarygodności państwa firmy, chciałam zaznaczyć ,że w razie braku zwrotu pieniędzy / kontaktu,
nie zawaham się podjąć odpowiednich środku w celu odzyskania należności za torbę, z wstąpieniem na drogę sądową i zgłoszeniu sprawy na policji włącznie.

Nie jest to groźba, a jedynie informacja od bardzo zaniepokojonego klienta.

pozdrawiam i liczę na rozwiązanie sprawy w miłej atmosferze.

witam,

Tak jak Pani pisaliśmy torebki jj winters (dostawa jest od przeszło miesiąca na urzędzie celnym w warszawie).Czekamy na dostawę certyfikatu pochodzenia niestety musi on zostać nadesłany w oryginale stąd przeciągający się czas zamówienia. Paczki spodziewa się w przeciągu kilku dni roboczych o opóźnieniach ewentualnych będę Panią inf. w razie problemów proszę do nas śmiało pisać. Mamy mnóstwo zadowolonych klientów jednak pomiędzy dziesiątkami sprzedaży znajdą się zawsze niezadowoleni klienci lub konkurencja, z którą już walczymy droga sądowną.

Pozdrawiamy
www.la-style.pl


i 20 czerwca

Witam

Jutro mamy rozmowe telefoniczna z rzecznikiem Urzedu celnego w Warszawie. Poniewaz ze zwyklymi celnikami tej instytucji ciezko jest cokolwiek zalatwic. Jutro mam poznac ostateczny termin oclenia - brakujace dok. dotarly w tym tygodniu, jednak zastrzezenia budzi fakt, ze czesc torebek ze skory przypomina faktura skore weza (a skora ta jest zabroniona do wwozu). Mielismy juz raz taka sytuacje wiec sprawa jutro powinna sie rozwiazac. Jako ze zakup byl dosc dawno temu prosze o potwierdzenie adresu do wysylki.

Pozdrawiamy
www.la-style.pl

i później

Witam serdecznie

Tak jak pisalam czekalimy na dostawe certyfikatu pochodzenia do towaru kolejnym problem jaki mamy to zla faktura dodatkowo mamy w dostawie torebki, ktore faktura przypominają skore weza i tez musielismy zlozyc co do tego oswiadczenie. Nam rowniez zalezy na ocleniu tym bardziej ze placimy za kazdy dzien skladowania bez odprawy. Jesli Pani sie zgodzi to prosze nam dac jeszcze tyd. a raczej agencji celnej, jesli do tego czasu nie przyjdzie zrobie Pani zwrot (prosze o dane) i ewentualnie jak bedzie Pani dalej zainteresowana to zakupi ja ponownie juz jak bedzie na stanie po ocleniu.

pozdrawiam


możecie mi teraz pojechać ,że jestem idiotką i takie sprawy od razy się zgłasza itd itp
po prostu nigdy nie miałam złych doświadczeń ze sklepami internetowymi i nie bardzo mogłam uwierzyć w to ,że tej torby naprawdę nie ma

nie uważam ,żebym kogokolwiek oczerniała, bo opisuję prawdziwe zdarzenie, ku przestrodze innych

tak samo bzdurne jest dla mnie oskarżenie ,że jestem konkurencją, bo sklep la-style nie ma na polskim rynku żadnej konkurencji, oferuje towar rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju i gdyby nie to ,że później go nie dostarcza to byłby pewnie jednym z ciekawszych sklepów na naszym rynku
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 12:13   #8
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Jeżeli opisane przez Ciebie wydarzenie jest prawdziwe, mogę jedynie współczuć. Z drugiej strony nie gniewaj się, ale zdecydowanie za długo czekałaś z działaniem w bardziej efektywny sposób aniżeli samo pisanie e-maili.

Biorąc pod uwagę kwotę na jaką opiewało zamówienie, najpierw dobrze sprawdziłabym sklep, ponieważ nie oszukujmy się ryzyko zakupów internetowych również istnieje.

W zaistniałej sytuacji nie pozostaje nic innego jak walczyć o swoje prawa drogą sądową. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że uda Ci się doprowadzić sprawę do szczęśliwego zakończenia w postaci odzyskanych pieniędzy.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:30   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez kinkietnik Pokaż wiadomość
wydaje mi się ,że jestem jedną z wielu osób oszukanych przez internetowy sklep la-style (www.la-style.pl)
zamówiłam tam W MARCU torebkę, którą miałam dostać po 4 tygodniach a nie dostałam do dziś !!! pieniędzy oczywiście też nie ma!

czy któraś z was jest w podobnej sytuacji ?

bardzo wymowny jest temat założony na forum gazety.pl na temat la-style


http://forum.gazeta.pl/forum/w,650,1...le_pl.html?v=2
tak, ja też miałam z nimi kłopoty, problem w tym, ze oni nie wysyłają za pobraniem, nie podają na stronie też wszystkich swoich danych, numerówm, adresu, etc, tu masz wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418008
towar w końccu dostałam po 2 miesiącach, ale nie polecam tego sklepu nikomu. po co psuć sobie nerwy?
Przy okazji, inny sklep-oszusci i złodzieje to butik SiSi. Zamówiłam tam co prawda tylko rajstopy, ale ich nie zobaczyłam na oczy, ani pieniędzy... a zapłaciłam z góry za towar i przesyłkę przed wakacjami. najpierw cos ściemniali ,że wysłali, ale zaginęło i że wysłali 2 raz i też 2 raz zaginęło (akurat ... identycznie jak w LaStyle.....pewnie trójkąt bermudzki mamy gdzieś w polsce ) teraz juz nie odpowiadają nawet na maile...

Przy okazji zapytam- czy ktoś wie, gdzie takich złodzieji mozna zgłosić? suma jaką mi ukradli jest niewielka, wiec nie mam sensu się sądzić, ale gdzieś to mozna zgłosić, prawda? na policję? (sorry za pytaanie, ale ja nigdy w życiu niczego nie zgłaszałam jescze na policje ...)
a co te jest ten e-sąd?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-08-30 o 18:36
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:55   #10
space333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

To przez la-style zarejestrowałam się na wizaz.pl
Również znalazłam się w podobnej sytuacji jak niektóre z Was i to dzięki Wam skorzystałam z pomocy policji nie czekając zbyt długo.
Gorąco rekomenduję wszystkim w takiej sytuacji zgłoszenie na policję. Ja tak zrobiłam - zeznania złożyłam we środę, zaraz w piątek otrzymałam maila ze sklepu la-style, że moje zamówienie zostało wysłane. W poniedziałek pojawił się kurier z butami (na szczęście rozmiar jest ok, bo ciekawe jak wyglądałaby wymiana...). Musiałam co prawda pofatygować się na policję jeszcze raz, aby odstąpić od roszczeń i oficjalnie podpisać protokoły. Okazało się, że przemiła Pani sierżant już we czwartek zdążyła interweniować w mojej sprawie. Dziwnym zbiegiem okoliczności w piątek nadszedł e-mail informujący o wysyłce.
Także nie bójmy się składać doniesień na policję. Mają mnóstwo takich zgłoszeń i zajmują się nimi. Mamy cyber-czasy i nie mogą już ignorować cyber-oszustw !
Powodzenia
space333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:04   #11
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Super, ze Ci sie udało, ale jestem w szoku. co za oszusci
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 13:09   #12
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

do space333 , kazde oszustwo trzeba zgłaszac, bo nie robiac tego daje sie przyzwolenie na cos takiego, a czy to 1zł czy 1000zł, nie wazne, kradziez jest kradziezą....
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:02   #13
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

A więc miłe Panie ... zrobiłam zakupy na La-style oraz u Bambuleczek, towar otrzymałam po trzech dniach. Na kontakt mailowy również nie mogę narzekać
Mój post to nie reklama, po prostu nie chciałabym, aby tak rewelacyjny sklep miał na Forum wyłącznie negatywne opinie. Pozdrawiam
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:59   #14
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez pedantka Pokaż wiadomość
A więc miłe Panie ... zrobiłam zakupy na La-style oraz u Bambuleczek, towar otrzymałam po trzech dniach. Na kontakt mailowy również nie mogę narzekać
Mój post to nie reklama, po prostu nie chciałabym, aby tak rewelacyjny sklep miał na Forum wyłącznie negatywne opinie. Pozdrawiam
To ich 2 konto ?? Skąd wiesz? Nas i tak nie przekonasz, dla nas są złodziejami , ale może znajda sie jakies naiwne (oby nie)

Śmierdzi...
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-10-29 o 23:00
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:43   #15
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Bambuleczek to konto na Allegro, łączyłam zakupy z La-style, aby zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Tyle

Przekonywać nie zamierzam, więcej dla mnie :P

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Śmierdzi...
A jeśli śmierdzi, to idź się umyć
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 11:32   #16
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez pedantka Pokaż wiadomość
Bambuleczek to konto na Allegro, łączyłam zakupy z La-style, aby zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Tyle

Przekonywać nie zamierzam, więcej dla mnie :P

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



A jeśli śmierdzi, to idź się umyć
Oj chciała dziewczynka zabłysnąć , nie udało się . Czerstwe
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:35   #17
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Cytat:
Napisane przez pedantka Pokaż wiadomość
A więc miłe Panie ... zrobiłam zakupy na La-style oraz u Bambuleczek, towar otrzymałam po trzech dniach. Na kontakt mailowy również nie mogę narzekać
Mój post to nie reklama, po prostu nie chciałabym, aby tak rewelacyjny sklep miał na Forum wyłącznie negatywne opinie. Pozdrawiam
Ja też robiłam zakupy na la-style i nie miałam żadnych problemów, poza tym ze na przesylke czekalam jakies 8 dni od wplaty, co dla niektorych dlugo co do tej torebki, to wierze ze taka sytuacja miala miejsce, bo oni maja tzw produkty w przedsprzedazy (np torebki) i nie maja ich na stanie, dlatego jak widzialam ze cos jest w takiej"przedsprzedazy" to poprostu nie zamawialam
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:16   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

coz ze slawnego bucikowa, ktore wiedzie prym wsrod oszustow tez co 15sta osoba dostaje paczkę... wiec i opinie pozytywne sie zdarzaja
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:27   #19
beatafit
Raczkowanie
 
Avatar beatafit
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Teraz na allegro Pani występuje pod nickiem biotiful! Kupiłam buty, dostałam je bardzo szybko po 2 dniach, ale po otwrciu pudełka mało nie zemdlałam - taki smród butaprenu maja tylko rynkowe buty za 25zł a nie "firmowe" za 500!!! Odesłałam i ciekawe czy dostane zwrot kasy za te podróbki!!! Dodam, że znam tą firmę obuwniczą doskonale gdyz posiadam kilka oryginalnych par kupionych w USA także mam porównanie.., Masakra
beatafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 20:45   #20
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

wg. " ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz (...) " rozdział 2, umowy zawierane na odległość (a do takich należy sprzedaż przez internet) konsument może odstąpić od umowy w ciągu 10 dni bez podania przyczyny i zwrócić towar, jeśli sprzedawca nie uprzedzi go o tym prawie - w ciągu 3 miesięcy od wydania rzeczy

więc nie ma co się grzebać z proszeniem przez maile, to jest nasze prawo jako konsumenta więc można śmiało iść do sądu z pozwem

żałuję tylko ,że sama nie byłam na tyle mądra w zeszłym roku podczas półrocznej batalii o torebkę :|
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:53   #21
retrochica
Raczkowanie
 
Avatar retrochica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Arkad
Wiadomości: 102
GG do retrochica
Dot.: internetowy SKLEP LA-STYLE !!!!! OSZUSTWO!

Niestety, też nie polecam tego sklepu. O oszustwo posądzać nie będę, bo to są powazne oskarżenia, ale nie uważam, by było uczciwym zwodzenie klienta przez 2 miesiące,
najpierw problem z dostawą towaru "niezależną od nas", potem obietnica wysyłki kurierskiej (dostałam numer przesyłki, która nawet do mnie nie dotarła, a w statusie wciąż widniało "nieodebrana od nadawcy" - absurd), potem próby kontaktu kończące się fiaskiem...
Dopiero, gdy zażądałam zwrotu kasy i złożyłam pozew o zwyczajną internetową kradzież, dostałam zwrot kasy.
Po prostu więcej tam nie będę zamawiać, piszę tu tylko, by ostrzec innych.
retrochica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.