Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 09:27   #61
zazula
Raczkowanie
 
Avatar zazula
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 224
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez romeska
a czy może ktoraś z Was byla na wakacjach w Grecji i moze cos polecic?
ja byłam w Grecji z biura podróży Rego Bis. Miejscowość nazywa się Paralia i jest tam PRZEPIęKNIE!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Bardzo polecam usługi tego biura! Wszystko, co zamieścili w katalogu było faktem (włącznie z odległością hotelu od morza ).
zazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:30   #62
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamaO
Pracowałam W agencji turystycznej. Teraz niestety pracuję w zupełnie innej branży, ale planuję otworzyć swój biznes.

Natomiast co do Twojego pytania: touroperator ponosi wiekszą odpowiedzialność za swe usługi - w związku z tym poziom wymaganych ubezpieczeń jest o wiele wyższy niż w przypadku agentów. Poza tym wydaje mi się, że łatwiej sprzedawać jeśli masz kilkanaście propozycji różnych biur niż tylko swoje. Dobrym pomysłem jest połączenie dwóch działalności, np. touroperator tylko na imprezy krajowe (znów niższe wymagalne ubezpieczenia i koszty) ale sprzedaż agencyjna wszystkiego
Natomiast jesli masz pewność, że twój produkt to murowany sukces, to należy dążyć do organizacji własnych imprez - ileż to daje satysfakcji!!!
Aha - ubezpieczenie imprezy zależy od tego, jaki kraj wybierasz na miejsce docelowe (świat podzielono na strefy, którym odpowiadają wysokości kwot ubezpieczenia w przeliczeniu na osobę). Wszystkiego można dowiedzieć się z ustawy o usługach turystycznych i organizacji takich jak Instytut Turystyki czy Polska Izba Turystyki.

Uff... Ale się rozgadałam
Mialam ostatnio praktyki w agencji turystycznej i tez mi sie wlasnie wydaje ze lepiej byc agentem. Bo tak jak mowisz- masz wiekszy wybor ofert, latwiej jest wtedy "dogodzic" wymagajacym klientom...
No i ta mniejsza odpowiedzialnosc...
Ogolnie marzylo mi sie zalozenie kiedys biura podrozy nastawionego TYLKO na Polske. Ale to by bylo nieoplacalne. Dlatego ostatnio pomyslalam wlasnie o takim rozwiazaniu jak mowisz - agent turystyczny + touroperator na imprezy krajowe.
Dochody z prowizji ze sprzedazy imprez zagranicznych a satysfakcja z tworzenia polskich imprez turystycznych .
Ech... Pomarzyc zawsze mozna
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:32   #63
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Co do Travel Time, to mogę napisać tylko tyle, że zawsze kiedy klient się już na nich decydował, brakowało miejsc To może świadczyć o solidności oferty, ale niekoniecznie musi. Kretę mieli dosyć fajną, ale z kolei moi klienci wracali zadowoleni z Oasisem, Itaką (muszę przynać, że ich oferta była naprawdę na poziomie - choć stosunkowo droga). Miałam też kluczowego klienta, który poleciał na Kretę z Ecco Holliday i był również zadowolony (tyle, że wybrał drogi hotel ). Nie wiem czy jeszcze istnieje, ale dobre oferty miała Atena Travel z Krakowa.
Myślę, że możesz pomyśleć o tym TT - jeśli tylko mają fajną cenę, to albo rezerwuj teraz gdy mają promocje z okazji otwarcia sezonu, albo znajdź zaufanego agenta, który będzie obserwował sytuację i powiadomi cię w odpowiedniej chwili, że cena jest OK i TRZEBA kupować. Ja ze swoimi klientami prowadziłam takie praktyki i to się sprawdzało.

A jaki hotel masz na oku?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:34   #64
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Mialam ostatnio praktyki w agencji turystycznej i tez mi sie wlasnie wydaje ze lepiej byc agentem. Bo tak jak mowisz- masz wiekszy wybor ofert, latwiej jest wtedy "dogodzic" wymagajacym klientom...
No i ta mniejsza odpowiedzialnosc...
Ogolnie marzylo mi sie zalozenie kiedys biura podrozy nastawionego TYLKO na Polske. Ale to by bylo nieoplacalne. Dlatego ostatnio pomyslalam wlasnie o takim rozwiazaniu jak mowisz - agent turystyczny + touroperator na imprezy krajowe.
Dochody z prowizji ze sprzedazy imprez zagranicznych a satysfakcja z tworzenia polskich imprez turystycznych .
Ech... Pomarzyc zawsze mozna
Jestes po turystyce?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:00   #65
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamaO
Jestes po turystyce?
Raczej w trakcie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:10   #66
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Raczej w trakcie
Ja obroniłam magistra w lipcu Na którym jestes roku?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:18   #67
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja obroniłam magistra w lipcu Na którym jestes roku?
No to gratuluje

Ja dopiero raczkuje, pierwszy semestr za mna, a przede mna jeszcze daleka droga .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 10:33   #68
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

No to trzymam kciuki!!! Jakbyś potrzebowała jakichś notatek itp. to wal jak w dym Pomogę!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:35   #69
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamaO
No to trzymam kciuki!!! Jakbyś potrzebowała jakichś notatek itp. to wal jak w dym Pomogę!
Ok, dzieki .

Jednak cenniejsza od notatek jest wiedza ktora dzielisz sie w tym watku
Czytam wszystko z zaciekawieniem
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:02   #70
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez zazula
ja byłam w Grecji z biura podróży Rego Bis. Miejscowość nazywa się Paralia i jest tam PRZEPIęKNIE!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Bardzo polecam usługi tego biura! Wszystko, co zamieścili w katalogu było faktem (włącznie z odległością hotelu od morza ).
Paralia przepiękna?? Byłam tam i sie rozczarowałam to miejsce nie ma nic wpólnego z prawdziwą Grecją. Same hotele bary dyskoteki i nic pozatym. To jest fajne miejsce jeśli ktoś chce przejechać kawał drogi tylko po to żeby sie wybawic a jeśli ktoś chce poczuć klimat Grecji nie polecam.
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:03   #71
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Biura Podróży

dziękuję Kamajeszcze nie wylukałam żadnego hotelu, spodobała mi się ta oferta, bo Kreta jest stosunkowo droga, a ta promocja kusi mnie bardzo
a z II-ej strony myśleliśmy o Chorwacji, ale nie spotkałam się z żadną wycieczką samolotową, zaś tydzień autokarem zupełnie odpada więc może tu jeszcze ktoś doradzi?
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 14:17   #72
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez jucha
dziękuję Kamajeszcze nie wylukałam żadnego hotelu, spodobała mi się ta oferta, bo Kreta jest stosunkowo droga, a ta promocja kusi mnie bardzo
a z II-ej strony myśleliśmy o Chorwacji, ale nie spotkałam się z żadną wycieczką samolotową, zaś tydzień autokarem zupełnie odpada więc może tu jeszcze ktoś doradzi?
Ze względu na wysokie ceny przelotów między Polską i Chorwacją, mało które biuro decyduje sie na organizację takiej wersji. Poszukaj biura KOMPAS - oni mieli lotniczą Chorwację jeszcze w zeszłym roku (wylot z Warszawy) - 2 tygodnie około 4000zł od osoby www.kompas-poland.pl
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:22   #73
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Biura Podróży

Ja byłam raz z biurem Tramp czy jakos tak.. wspaniale wspominam tą wycieczkę.. ale to było chwile temu, no i nie byłam daleko..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 14:41   #74
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

No i zdecydowaliśmy jedziemy z tego portalu wakacje.pl - wczasy organizuje Neckermann więc chyba nie trafiliśmy najgorzej kierunek Majorka-El Arenal-Hotel Ondina. Cudów nie oczekujemy bo za osobę płacimy tylko 2131zł Wyjeżdzamy 02 lipca już nie mogę sie doczekac
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 17:07   #75
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Biura Podróży

Co sądzicie o Skarpie? Maja calkiem atrakcyjne wycieczki,ktos moze cos o nich powiedziec?
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:14   #76
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nikolite
Co sądzicie o Skarpie? Maja calkiem atrakcyjne wycieczki,ktos moze cos o nich powiedziec?
Też jestem ciekawa; zamówilam sobie nawet ich katalog, tylko nie wiem gdzie ewentualnie moge ich znaleźć żeby wyjupić wycieczkę..
Jak ktoś coś wie; czekamm...
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:24   #77
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez fizzz
Też jestem ciekawa; zamówilam sobie nawet ich katalog, tylko nie wiem gdzie ewentualnie moge ich znaleźć żeby wyjupić wycieczkę..
Jak ktoś coś wie; czekamm...
Nie wiem skąd jesteś, ale u mnie w Gliwicach w wiekszosci biur mozna zamawiac wczasy z oferty ze Skarpy
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 22:52   #78
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nikolite
Co sądzicie o Skarpie? Maja calkiem atrakcyjne wycieczki,ktos moze cos o nich powiedziec?
Gorąco polecam jesli będziesz chciała dowiedzieć sie czegoś wiecej pytaj , byłam z nimi juz 3 razy i jestem zadowolona , ich ceny są bardzo zachecające
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 13:43   #79
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Nie wiem skąd jesteś, ale u mnie w Gliwicach w wiekszosci biur mozna zamawiac wczasy z oferty ze Skarpy
aaaaa o tym nie pomyślałam to muszę popytać w biurach podróży, bo pewnie też wszędzie mają ofertę Skarpy
(jestem z Bydgoszczy,więc jak u Ciebie nie ma problemu to tu też nie powinno być)
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 13:25   #80
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Potwierdzam - Skarpa to solidny kontrahent. Co do dostępności: można zadzwonić do nich i poprosić o wskazanie najbliższego agenta. Można popytać w miejscowych agencjach czy sprzedają Skarpę - jesli nie, to przeciez moga zrobić to specjalnie dla Ciebie - wystarczy, że wyrażą chęć Skarpa prześle im umowę agencyjną i po kłopocie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 13:38   #81
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Biura Podróży

Mysle ze z kazdego biura moga trafic sie rodzynki jak i wielkie G...

Ja polecam Scan Holiday, moze ceny sa troche wyzsze ale w ofercie last minute czasem mozna za niecale 1000 zl polecic na przyklad na Krete z wyzywieniem do pozadnego hotelu.

Wogole to polecam "meczyc" agentki bo one czesto znaja hotele i oferty bo bywaja w nich jako rezydentki.

Odradzam Orbis za bajzel i olewanie klienta oraz wszelkie last minute bez podanego miejsca zakwaterowania. W takich ofertach mozemy zmieniac hotel co 2 dni a nawet mieszkac w innym hotelu niz osoba towarzyszaca.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 09:43   #82
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Biura Podróży

No i zainteresowałam się tą zachwalaną Skarpą, ale nie wczasami, bo tu jeszcze się nie zdecydowaliśmy, a wycieczkami objazdowymi na najbliższy weekend majowy. Np. Rzym-Watykan, bądź Chorwacja za ok.450zł+150EUR+ewentualn e bilety wstępu. A w tym:transport,hotel,2 posiłki-bardzo kuszące czy na takich objazdówkach któraś z Was też była ze Skarpą? też polecacie?
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:07   #83
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez jucha
No i zainteresowałam się tą zachwalaną Skarpą, ale nie wczasami, bo tu jeszcze się nie zdecydowaliśmy, a wycieczkami objazdowymi na najbliższy weekend majowy. Np. Rzym-Watykan, bądź Chorwacja za ok.450zł+150EUR+ewentualn e bilety wstępu.
A to 150 EUR to za co?

Cytat:
Napisane przez jucha
A w tym:transport,hotel,2 posiłki-bardzo kuszące
2 posiłki dziennie? A na ile dni są te wyjazdy? Rozumiem, że autokarem?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:38   #84
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Biura Podróży

Skarpa ma bardzo dobrą ofertę do Chorwacji. Moi rodzice byli z nimi właśnie w Chorwacji. Nie obyło się co prawda bez zgrzytu, ponieważ rodzice wybrali inny hotel, który niestety miał overbooking, na miejscu pozostało im wiec wybranie innego hotelu na czym nie wyszli najgorzej bo hotel okazał się lepszy od poprzedniego. No i Skarpa bardzo dobrze zajęła się całą sprawą, rodzice otrzymali nawet wycieczki fakultatywne gratis

Do Grecji polecam Triadę i Open Travel. Mimo tego co pisze i mówi się o Triadzie można z nimi spędzić udany urlop. Za naprawdę niewielkie pieniądze, co prawda bez żadnych cudów, ale można dobrze wypocząć.

Do Hiszpanii i Włoch polecam Rainbow. Bylam z nimi trzy razy. Włochy objazdowe były bardzo dobrze zorganizowaną imprezą. Hiszpania zresztą też [ autokarem i bardzo dużo w tym czasie zwiedziłam. ]

Moża polecić również Itakę. Choć ich oferty nie należą do najtańszych to jest to wiarygodne biuro.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:55   #85
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Biura Podróży

tak jak pisały Dziewczyny wcześniej, część pieniążków płaci się w biurze w Polsce w PLN, część dopłaca się na miejscu w EUR (szczegółów jeszcze nie znam).
Wyjazdy są 7- bądź 9-dniowe, z uwzględnieniem długiego weekendu majowego
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 15:34   #86
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez jucha
tak jak pisały Dziewczyny wcześniej, część pieniążków płaci się w biurze w Polsce w PLN, część dopłaca się na miejscu w EUR (szczegółów jeszcze nie znam).
Wyjazdy są 7- bądź 9-dniowe, z uwzględnieniem długiego weekendu majowego
Po prostu złotówki to zaplata dla biura za transport, posrednictwo, ubezpieczenie i nie wiem co tam jeszcze A Euro bierze sie i jakby na miejscu placi sie za noclegi, dokladniej przy dojezdzie do hotelu pilot zbiera Euro, daje za nie pokwitowania i vouchery (czy jak to sie pisze ), za okazaniem ktorych zakwaterowuja w hotelu
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 16:21   #87
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Po prostu złotówki to zaplata dla biura za transport, posrednictwo, ubezpieczenie i nie wiem co tam jeszcze A Euro bierze sie i jakby na miejscu placi sie za noclegi, dokladniej przy dojezdzie do hotelu pilot zbiera Euro, daje za nie pokwitowania i vouchery (czy jak to sie pisze ), za okazaniem ktorych zakwaterowuja w hotelu
Dokładnie tak nie wiem dlaczego ale przez to płacenie pieniędzy na miejscu wychodzi taniej. Tak jak pisałam za pierwszym razem za bardzo małe pieniadze spedziłam 2 tygodnie w Grecji wydawało mi sie to podejrzane i Pani z biura mi to wszystko wyjaśniła od tamtej pory wszytskie wyjazdy ze Skarpa
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 08:49   #88
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Biura Podróży

A co do Chorwacji na weekend majowy – takie typowe zwiedzanie autokarem to co byście poleciły oprócz Skarpy? (kusi ona oj kusi)

A jeśli chodzi o promocję Travel Time do 30.03 – 20% tylko na wybrane hotele i nie na „all inclusive”, więc jak zawsze: wielka promocja, a jak co do czego to ooo wiec z tą „naszą” Kretą to na spokojnie, może jakieś „last minute” się trafi
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 09:27   #89
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Się na pewno trafi
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:39   #90
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Biura Podróży

Kamo, a wiesz, Pani z Orbisu powiedziała, że na ten hotel, o który pytałam w opcji "Al", zostało tylko kilka miejsc na początek sierpnia To jak tu liczyć na "last minute"?
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.