Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-09, 11:30   #1141
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Przyszlam do Was po ratunek i porade, wiec teraz spiesze z updatem

W piatek, po dwoch tygodniach od podania botoxu, bylam na kontroli i pokazalam lekarce co mnie niepokoi. Mialam dostrzykniety botox i dzis, po 2,5 doby od podania brwi wygladaja naprawde dobrze
W zasadzie nie widac miedzy nimi roznicy- lewa brew nie unosi sie juz tak mocno do gory u nasady/ przy nosie, dzieki czemu nie robi sie nieestetyczna ala i nie widac tak roznicy w wysokosci, ktora dodatkowo zostala chyba lekko zniwelowana przez podanie botoxu rowniez w okolicy skroni. Prawej nie mozna bylo az tak pieknie wyprowadzic, bo miesien jest mocno napiety, ale wystarczy domalowanie 2/3 wloskow i nic a nic nie widac nierownosci
Dodatkowo czolo ladnie sie wygladzilo po jeszcze jednym dostrzyknieciu i powoli znika zmarszczka, ktora nadal mnie irytowala

Takze zdjecia slubne uratowane, tak jak i moja psychika Mysle,ze nie raz jeszcze zdecyduje sie na botoks na czole, bo wyglada to naprawde naturalnie, a jednoczesniej nie ma nieestetycznych linii, w ktorych osadza sie podklad etc. Ale przy brwiach juz grzeba nie bede. Widac unoszenie brwi nie dla mnie...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 10:48   #1142
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
W jakim mieście?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Grudziądz.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 18:57   #1143
studio5
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 24
Dot.: Botox

Botoks, czyli toksyna botulinowa, jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Zastosowanie Botoksu pozwala na usunięcie lub zmniejszenie zmarszczek mimicznych twarzy, takich jak linie mimiczne na czole, kurze łapki i bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg jest szybki, bezbolesny i daje natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę wyglądu swojej twarzy, to polecam wypróbowanie Botoksu xxx

Botoks (toksyna botulinowa) jest używany do:

Usuwania lub zmniejszania zmarszczek mimicznych twarzy, takich jak linie na czole, kurze łapki i bruzdy nosowo-wargowe.
Poprawy wyglądu i konturu twarzy.
Leczenia nadmiernej potliwości (hiperhidrozy).
Leczenia migren i bólów głowy.
Leczenia napięcia mięśni twarzy powodującego asymetrię.
Poprawy wyglądu i funkcji szyi, ramion, dłoni, piersi i brzucha.
Warto pamiętać, że Botoks jest zabiegiem medycznym, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, aby uniknąć ryzyka niepożądanych skutków ubocznych. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-02-09 o 08:06 Powód: reklama
studio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 19:26   #1144
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Hej Dziewczyny, a czy któraś z Was może zdecydowała się na botoks w celu zlikwidowania uśmiechu dziąsłowego? Z chęcią bym się pokusiła, bo nie kontroluję swojego uśmiechu, mam nadaktywne mięśnie.. Zastanawia i martwi mnie zarazem efekt po, czy uśmiech będzie wyglądał naturalnie Druga sprawa, czy botoks faktycznie łagodzi skutki nocnego zgrzytania zębami? Po każdej nocy budzę się z ogromnym bólem w szczęce, który promieniuje do góry, żadne szyny mi nie pomogły niestety..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 10:43   #1145
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, a czy któraś z Was może zdecydowała się na botoks w celu zlikwidowania uśmiechu dziąsłowego? Z chęcią bym się pokusiła, bo nie kontroluję swojego uśmiechu, mam nadaktywne mięśnie.. Zastanawia i martwi mnie zarazem efekt po, czy uśmiech będzie wyglądał naturalnie Druga sprawa, czy botoks faktycznie łagodzi skutki nocnego zgrzytania zębami? Po każdej nocy budzę się z ogromnym bólem w szczęce, który promieniuje do góry, żadne szyny mi nie pomogły niestety..
Dobre pytanie, też by mi się to przydało zarówno zgrzytam nieświadomie zębami zwykle w jakichś stresowych okresach, a przy uśmiechu dziąsła widać
Botox robię mniej więcej raz w roku na lwią zmarszczkę, nadal mogę się marszczyć, ale przynajmniej rano przy wstawaniu zanika trochę ten odruch marszczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 09:57   #1146
amandazarech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, a czy któraś z Was może zdecydowała się na botoks w celu zlikwidowania uśmiechu dziąsłowego? Z chęcią bym się pokusiła, bo nie kontroluję swojego uśmiechu, mam nadaktywne mięśnie.. Zastanawia i martwi mnie zarazem efekt po, czy uśmiech będzie wyglądał naturalnie Druga sprawa, czy botoks faktycznie łagodzi skutki nocnego zgrzytania zębami? Po każdej nocy budzę się z ogromnym bólem w szczęce, który promieniuje do góry, żadne szyny mi nie pomogły niestety..
Botox działa najlepiej na zmarszczki i nawet firma Botox i jej dostawcy tak twierdzą xxx .
Wypełniacze są lepsze dla górnej wargi.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-03 o 15:44 Powód: link
amandazarech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 17:22   #1147
nadeo
Raczkowanie
 
Avatar nadeo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 421
Thumbs down Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez amandazarech Pokaż wiadomość
Botox działa najlepiej na zmarszczki i nawet firma Botox i jej dostawcy tak twierdzą xx .
Wypełniacze są lepsze dla górnej wargi.
Działa na mięśnie, przez co działa na zmarszczki. Ma sobie nawalić kwasu w górną wargę, żeby zasłonić dziąsła, czy o co chodzi? Na uśmiech dziąsłowy stosuje się toksynę botulinową.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-03 o 15:44 Powód: link
nadeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 18:50   #1148
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez nadeo Pokaż wiadomość
Działa na mięśnie, przez co działa na zmarszczki. Ma sobie nawalić kwasu w górną wargę, żeby zasłonić dziąsła, czy o co chodzi? Na uśmiech dziąsłowy stosuje się toksynę botulinową.
Nie chcę powiększać ust kwasem, chociaż to pewnie by trochę zniwelowało problem, ale bardziej zależy mi na ograniczeniu mimiki twarzy przy uśmiechu, bo mimowolnie tak szeroko się uśmiecham, że widać dziąsła..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 08:11   #1149
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

.

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2023-11-18 o 11:12 Powód: .
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 10:49   #1150
Georgesfilemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Sama zastanawiam się nad zabiegiem toksyny botulinowej...
Czy ktoś z was miał już to doświadczenie z jakąś kliniką z Krakowa albo okolic?
Może ktoś opisze jak przebiega sam zabieg? xxx Chętnie poznam wasze opinie i historie związane z tym tematem.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-26 o 08:14 Powód: wstawiona reklama po edycji post
Georgesfilemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.