Styczniówki 2018 - część II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-06, 17:27   #751
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie mam czasu na pisanie ale czytam czytam oczywiście link do klubu znów gdzieś zapodzialam... może na pierwszej stronie byście zapisały z miłą chęcią obejrzę Wasze brzucholki.
Zapisałam się do dr typowo która zajmuje się echem serca plodu...mam nadzieje i wierzę mocno ze wszystko będzie w porządku z moja Mała Księżniczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno wszystko jest i będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 19:02   #752
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dziewczyny właśnie przeczytałam, że Pim Pardashian spodziewa się dziecka od surogatki i dzidzia ma się urodzić w styczniu. No przyznawać się, która to!:brz ydal:
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 19:17   #753
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie mam czasu na pisanie ale czytam czytam oczywiście link do klubu znów gdzieś zapodzialam... może na pierwszej stronie byście zapisały z miłą chęcią obejrzę Wasze brzucholki.
Zapisałam się do dr typowo która zajmuje się echem serca plodu...mam nadzieje i wierzę mocno ze wszystko będzie w porządku z moja Mała Księżniczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze

W ogóle nie miałam powiadomień z wizażu, że tak się rozpisałyscie. Gratuluję udanych wizyt i okazyjnych zakupów

Miałam nie kupować tego lezaczka, ale teraz zaczęłam się nad tym zastanawiać. A zwracacie uwagę na coś konkretnego przy wyborze? Bardziej takie do leżenia tylko, czy elektryczne, które same się bujają?

Po wstępnym podliczeniu listy wyprawkowej trochę się przeraziłam. Na razie na bieżąco kupuje ubranka, natomiast ponieważ i tak remontujemy to chyba pozbieramy pieniądze i potem zrobimy duże zamówienie, już się orientowalam w sklepie i na pewno wtedy będzie taniej jedynie na bieżąco będę przeglądać Olx i allegro żeby polować na jakieś okazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 19:17   #754
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie przeczytałam, że Pim Pardashian spodziewa się dziecka od surogatki i dzidzia ma się urodzić w styczniu. No przyznawać się, która to!:brz ydal:
Hahaha, to nie ja, ja mam dwa księżna Kate też jest w ciąży, ale osobiście i chyba będzie rodzić w marcu.

Ale u mnie leje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 19:23   #755
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja chciałabym kupić ta huśtawke hybrydowa którąś poleca ? Co o niej myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 19:39   #756
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze

W ogóle nie miałam powiadomień z wizażu, że tak się rozpisałyscie. Gratuluję udanych wizyt i okazyjnych zakupów

Miałam nie kupować tego lezaczka, ale teraz zaczęłam się nad tym zastanawiać. A zwracacie uwagę na coś konkretnego przy wyborze? Bardziej takie do leżenia tylko, czy elektryczne, które same się bujają?

Po wstępnym podliczeniu listy wyprawkowej trochę się przeraziłam. Na razie na bieżąco kupuje ubranka, natomiast ponieważ i tak remontujemy to chyba pozbieramy pieniądze i potem zrobimy duże zamówienie, już się orientowalam w sklepie i na pewno wtedy będzie taniej jedynie na bieżąco będę przeglądać Olx i allegro żeby polować na jakieś okazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz ja szukałam takiego, który się rozkłada całkiem na płasko, żeby noworodek mógł od razu w nim przebywać. Dzięki temu będzie nam służył w całym domu i na wyjazdach jako łóżeczko na początku. Poza tym ma 2 inne ustawienia na pozycje półsiedzącą, jedna się nadaje na rozszerzanie diety. Sam się niestety nie buja, ale ma karuzelę na baterię i wibruje (niby ma to uspokajać maluszka i chyba coś na kolki? Nie wiem, zobaczymy). W sumie był często polecany na różnych forach i ma dobre opinie i dodatkowo mi zalezało, żeby nie był jakoś mocno kolorowy
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 20:35   #757
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Wiesz ja szukałam takiego, który się rozkłada całkiem na płasko, żeby noworodek mógł od razu w nim przebywać. Dzięki temu będzie nam służył w całym domu i na wyjazdach jako łóżeczko na początku. Poza tym ma 2 inne ustawienia na pozycje półsiedzącą, jedna się nadaje na rozszerzanie diety. Sam się niestety nie buja, ale ma karuzelę na baterię i wibruje (niby ma to uspokajać maluszka i chyba coś na kolki? Nie wiem, zobaczymy). W sumie był często polecany na różnych forach i ma dobre opinie i dodatkowo mi zalezało, żeby nie był jakoś mocno kolorowy

Opisalas moj ideal lezaczka mozesz jeszcze raz napisac co to za lezaczek? Myslalam, ze zrobilam screena Twojego zdjecia, ale nie mam :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 20:45   #758
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Opisalas moj ideal lezaczka mozesz jeszcze raz napisac co to za lezaczek? Myslalam, ze zrobilam screena Twojego zdjecia, ale nie mam :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tiny love?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 20:51   #759
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Opisalas moj ideal lezaczka mozesz jeszcze raz napisac co to za lezaczek? Myslalam, ze zrobilam screena Twojego zdjecia, ale nie mam :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tiny Love 3 w 1
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 05:10   #760
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dziewczyny, jest szósta nad ranem a ja po nieprzespanej nocy siedzę w kuchni nad kubkiem Inki na mleku podgryzając bagietkę z masłem i dżemem
Mam budyń zamiast mózgu, myślałam że wizyta o 12.10 dziś, a jest o 9.10, w porę zobaczyłam - około północy. TŻ zły, ale z odsieczą przyszło Maleństwo, bo tak zaczęło harcować, że poprosiłam by przyłożył rękę do brzucha i po raz pierwszy poczuł w końcu kopniaczki więc się atmosfera poprawiła

Szkoda, że nie mogłam usnąć, rozregulowana jestem od kiedy nie pracuję... Teraz będę zombiakiem dopóki się nie zdrzemnę, brawo ja

Fajnie, że piszecie o tylu akcesoriach dla dzieci, czuję się kompletnie zielona w tej kwestii.

_toja ja widzę coraz więcej włosków na brzuchu, a na głowie coś mi więcej wypadają ostatnio... Klub Kiwi założymy, bo jest nas już dwie Można cukrować się na brzuszku w ciąży? Gdzieś czytałam, że niby zero wosku/cukru/depilatora w ciąży
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear



Edytowane przez M e g a r a
Czas edycji: 2017-09-07 o 05:17
M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 08:07   #761
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest szósta nad ranem a ja po nieprzespanej nocy siedzę w kuchni nad kubkiem Inki na mleku podgryzając bagietkę z masłem i dżemem
Mam budyń zamiast mózgu, myślałam że wizyta o 12.10 dziś, a jest o 9.10, w porę zobaczyłam - około północy. TŻ zły, ale z odsieczą przyszło Maleństwo, bo tak zaczęło harcować, że poprosiłam by przyłożył rękę do brzucha i po raz pierwszy poczuł w końcu kopniaczki więc się atmosfera poprawiła

Szkoda, że nie mogłam usnąć, rozregulowana jestem od kiedy nie pracuję... Teraz będę zombiakiem dopóki się nie zdrzemnę, brawo ja

Fajnie, że piszecie o tylu akcesoriach dla dzieci, czuję się kompletnie zielona w tej kwestii.

_toja ja widzę coraz więcej włosków na brzuchu, a na głowie coś mi więcej wypadają ostatnio... Klub Kiwi założymy, bo jest nas już dwie Można cukrować się na brzuszku w ciąży? Gdzieś czytałam, że niby zero wosku/cukru/depilatora w ciąży
Ja też się zamieniam w niedźwiedzia, niestety. Z glowy mi włosy lecą jak na początku ciąży a na brzuchu mam ich więcej i więcej. Od samego mostka do majtek 😢 no ale trudno.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 08:32   #762
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

hey

melduję się po wczorajszych połówkowych - wszystko ok.
Moje dziecię pozostało 100% przedstawicielem płci męskiej

Waży 409 gram i lekko wcześniej wypada TP ale ja zostaje przy starym.


Mimo tego, ze ostatnio uświadomiłam sobie że od dobrych 3-4 tygodni czuje jednak ruchy to łożysko mam na przednie ścianie więc teoretycznie przeszkadzało.
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 08:39   #763
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
hey

melduję się po wczorajszych połówkowych - wszystko ok.
Moje dziecię pozostało 100% przedstawicielem płci męskiej

Waży 409 gram i lekko wcześniej wypada TP ale ja zostaje przy starym.


Mimo tego, ze ostatnio uświadomiłam sobie że od dobrych 3-4 tygodni czuje jednak ruchy to łożysko mam na przednie ścianie więc teoretycznie przeszkadzało.
Super, gratulacje 😘

Też mam na przedniej ścianie łożysko i te ruchy są jednak wytłumione, ale są mocniejsze z każdym dniem. 😊

Dzień dobry 🌹
Spałam dzisiaj jak dziecko, nadal nie mogę się dobudzić. Pewnie spałabym dalej gdyby nie fakt że zaczęło mi burczeć w brzuchu i mała zaczęła kopać. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:18   #764
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Ja też się zamieniam w niedźwiedzia, niestety. Z glowy mi włosy lecą jak na początku ciąży a na brzuchu mam ich więcej i więcej. Od samego mostka do majtek 😢 no ale trudno.
Mam to samo, ale obawiam się że depilacja tych włosków tylko wszystko pogorszy ;/
Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
hey

melduję się po wczorajszych połówkowych - wszystko ok.
Moje dziecię pozostało 100% przedstawicielem płci męskiej

Waży 409 gram i lekko wcześniej wypada TP ale ja zostaje przy starym.


Mimo tego, ze ostatnio uświadomiłam sobie że od dobrych 3-4 tygodni czuje jednak ruchy to łożysko mam na przednie ścianie więc teoretycznie przeszkadzało.
Super, świetnie, że wszystko dobrze

Ja właśnie jestem po śniadanku, więc mała zaczyna dokazywać ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:20   #765
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Kimitri gratulacje

Dziewczyny podrzucicie jakieś linki przydatne przy tworzeniu listy wyprawkowej? Chcę zacząć tworzyć taką porządną listę, pod siebie, ale korzystając z podpowiedzi bardziej doświadczonych
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:30   #766
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
Kimitri gratulacje

Dziewczyny podrzucicie jakieś linki przydatne przy tworzeniu listy wyprawkowej? Chcę zacząć tworzyć taką porządną listę, pod siebie, ale korzystając z podpowiedzi bardziej doświadczonych
Ja korzystałam z list wyprawkowych wizazowych sierpniówek. W przedostatniej części mają te listy w pierwszym poście.

Kimitri, gratulacje! Synuś

Tak w ogóle to dzień dobry

Też zarastam jak niedźwiadek. Wczoraj mąż przy balsamowaniu zauważył, że pojawiła mi się kreska (Kresa czarna?), na leżąco nie mogłam dojrzeć, dopiero dzisiaj w lustrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:40   #767
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Kimitri gratulacje!

Poczytałam o tej depilacji i studia, które ją wykonują piszą że można, a strony paramedyczne, że nie... chyba trzeba będzie zapytać lekarza i się z tym pogodzić... Golarką na pewno nie będę jechala
Koleżanka mnie pocieszyła, że fotograf zrobi zdjęcia tak, żeby nie było widać.. na to liczę

Majaaaaa mi też z głowy lecą, liczyłam na to, że będę w ciąży miała piękne, gęste włosy a tu Tyle tylko, że szybko rosną no i paznokcie też.

Moja Mała jakoś wczoraj się tak nisko ulożyła, że aż się bałam... non stop po pęcherzu nisko mi dawała... Dzisiaj już trochę niżej pod pępkiem była. Do którego tygodnia powinna się podnieść?
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:41   #768
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja korzystam z różnych list, ale ostatnio taka mi wpadła w oko:

http://www.nebule.pl/wyprawka-dla-noworodka/

😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:54   #769
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzień dobry

Kimitri gratuluje synusia!

Ja kiedyśtam utworzyłam listę wyprawkową, potem ją uzupełniałam wpadając na ciekawe artykuły w necie, a obecnie mnóstwo z tych rzeczy wykreślam im więcej czytam Hafija na blogu z porodówki też fajnie napisała co jej się przydało. Właściwie bardziej opowiedziała jak to było, ale kilka punktów zawiera konkretne wskazówki co kupić. https://www.hafija.pl/2011/03/porodowa.html

Mój brzusio to też kiwi z kreseczką po środku włosy nie wiem czy mi wypadają bardziej, ale na pewno ostatnio zaczęły mi się łamać paznokcie (a były najpiękniejsze w moim życiu ), z tym że nie wiem czy to nie z powodu anemii. Włosków nie depiluję, po porodzie się wytrą

Ostatnio wpadłam na post mamusiek, że one zamiast Sudocremu kupują zielony linomag, bo sudocrem zawiera m.in. parafinę. Wcześniej sudocrem miałam na liście jako obowiązkowy. A do pieluchy zamiast zasypki (chyba ze znajdę "zdrową" bez talku, jakiś puder) czytałam że najlepiej sprawdza się skrobia ziemniaczana "Sroka o" dużo pisze o kosmetykach, a tam jasno wynika, że im ich mniej dla dziecka tym lepiej jest link w pierwszym poście

_toja ponoć ułożenie dziecka to bardzo indywidualna sprawa, mój mały kopie czasem po pęcherzu, wciska kończyny w pachwiny, a dziś rano kopał około 5cm nad pępkiem. Dopóki nie masz meganisko brzuszka, który nie pozwala Ci chodzić i uciska wszystko to nie trzeba się przejmować.

SweetChoco fajna ta lista pod linkiem

Edytowane przez nikopoia
Czas edycji: 2017-09-07 o 10:16
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 10:28   #770
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzięki za odpowiedzi, przejrzę wszystko Bloga sroki znam i to pierwsze co wzięłam pod uwagę, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki.

Mi już jakiś czas temu pojawiła się linia na brzuchu, na razie niezbyt wyraźna. Owłosienia wzmożonego nie zauważyłam, za to włosy na głowie wypadają mi dużo mniej.
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 10:58   #771
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ja korzystam z różnych list, ale ostatnio taka mi wpadła w oko:

http://www.nebule.pl/wyprawka-dla-noworodka/

😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie bardzo fajna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Ja lini nie mam na brzuchu ale więcej włosków i owszem 🤔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:14   #772
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

dzięki

ja nie zauważyłam ani więcej włosków ani linii jeszcze.. jedynie pępek mi się "spłaszczył" więc pewnie będzie brzydki wystający na koniec ;/
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:16   #773
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
dzięki

ja nie zauważyłam ani więcej włosków ani linii jeszcze.. jedynie pępek mi się "spłaszczył" więc pewnie będzie brzydki wystający na koniec ;/
Mój pępek podobnie, jest bardziej płaski 😧
A linię mam ale ledwo widoczną, więcej włosków ale są jaśniutkie i nie widać ich tak mocno. Nie będę ich depilować ani nic bo boję się że potem dorosną i będzie jeszcze gorzej niż jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:39   #774
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

SweetChoco fajna lista! Najbardziej mi się podoba, że są w niej ładne rzeczy Postaram się znaleźć chwilę to wrzucę listę, z której będę korzystać

nikopoia dzięki za uspokojenie, póki co chodzę normalnie bez bóli a i siedzieć daję radę
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:50   #775
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Mój pępek podobnie, jest bardziej płaski 😧
A linię mam ale ledwo widoczną, więcej włosków ale są jaśniutkie i nie widać ich tak mocno. Nie będę ich depilować ani nic bo boję się że potem dorosną i będzie jeszcze gorzej niż jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje włoski też są bardzo jasne, ale i tak mnie drażnią, depilować się boję, żeby nie odrosły ciemniejsze i silniejsze.

Swoją listę zrobiłam odręcznie na brudno. Jak ją przepiszę to wrzucę do klubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 13:21   #776
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Moje włoski też są bardzo jasne, ale i tak mnie drażnią, depilować się boję, żeby nie odrosły ciemniejsze i silniejsze.

Swoją listę zrobiłam odręcznie na brudno. Jak ją przepiszę to wrzucę do klubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie tego się obawiam, że jak odrosną to będzie gorzej.

Ja właśnie swoją listę przygotowałam na podstawie tego linku i trochę mnie to przeraziło, ile rzeczy nam będzie potrzebne! 🙈
Włącza mi się powoli syndrom wicia gniazda i wydaje mi się, że nie zdążymy kupić tego wszystkiego i się przygotować. Dlaczego ten czas tak leci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:16   #777
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja sie za liste musze dzisiaj zabrac, bo chce na raty rozlozyc zakupy ze w kazdym miesiącu cos tam kupic, a nie wiem jaki majatek przygotowac
Nabardziej sie zastanawiam nad fotelikiem : cybex cloud q lub maxi cosi pebble plus. Kurcze tylko one nawet uzywane milion zlotych kosztuja przy corce mialam cybex aton 2, ale pozycja dziecka mi sie w nim nie podobala bo tak bardziej siedzaca była, jakie foteliki wy rozwazacie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:19   #778
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Melduję się po wizycie,

Córeczka zdrowa, wszystkie parametry w normie, między nóżkami dyndała tylko pępowina, więc chyba nic już więcej nie urośnie

20t6dz - waga 405g +/- 59(tyle mam wpisane w dokumentach, a podając usłyszałam max.wartość), łożysko na przedniej ścianie, TP -2dni.

TŻ wyszedł tradycyjnie z uśmiechem od ucha do ucha, będzie córeczka tatusia jak nic...("nie będzie potrzebowała wiele, żeby mnie kupić"), w domu girls power rules(mamy adoptowaną suczkę, gang jajników rośnie ), tata TŻ też wydaje mi się w siódmym niebie i będzie rozpieszczał bez granic.

SweetChoco ja nie boję się, że nie zdążymy z wyprawką póki co(a może powinnam, bo nic jeszcze nie mamy), ale ostatnio naszła mnie myśl, że nie będę miała pojęcia jak się zająć noworodkiem już nie mówiąc o samym porodzie ().

U mnie wkrótce w Lidlu będą ciuszki niemowlęce, może coś wpadnie, choć mam upatrzony jeden sklep z cudnymi rzeczami, choć nie jest mi po drodze tam jechać... Jak znajdę fotki, to wrzucę Wam kilka, bo na razie nie kupuję, a focę
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear


M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:27   #779
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Megara - super wiadomości 😀


My teraz w przyszłym tygodniu chcemy jechać do hurtowni , muszę zobaczyć te wszystkie wózki, foteliki... Zobaczyć na żywo i podotykac. 😁

Jeżeli chodzi o fotelik to też myślałam o tym maxi cosi pebble (najbardziej polecany )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:34   #780
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez M e g a r a Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie,

Córeczka zdrowa, wszystkie parametry w normie, między nóżkami dyndała tylko pępowina, więc chyba nic już więcej nie urośnie

20t6dz - waga 405g +/- 59(tyle mam wpisane w dokumentach, a podając usłyszałam max.wartość), łożysko na przedniej ścianie, TP -2dni.

TŻ wyszedł tradycyjnie z uśmiechem od ucha do ucha, będzie córeczka tatusia jak nic...("nie będzie potrzebowała wiele, żeby mnie kupić"), w domu girls power rules(mamy adoptowaną suczkę, gang jajników rośnie ), tata TŻ też wydaje mi się w siódmym niebie i będzie rozpieszczał bez granic.

SweetChoco ja nie boję się, że nie zdążymy z wyprawką póki co(a może powinnam, bo nic jeszcze nie mamy), ale ostatnio naszła mnie myśl, że nie będę miała pojęcia jak się zająć noworodkiem już nie mówiąc o samym porodzie ().

U mnie wkrótce w Lidlu będą ciuszki niemowlęce, może coś wpadnie, choć mam upatrzony jeden sklep z cudnymi rzeczami, choć nie jest mi po drodze tam jechać... Jak znajdę fotki, to wrzucę Wam kilka, bo na razie nie kupuję, a focę
Super, że wszystko ok
Ja właśnie przeszukuję lumpeksy i zaznaczam na liście to co już mam, ale jeżeli chodzi o kocyki, śpiworki, laktatory itd. to jestem w d***.
Muszę zmobilizować męża, żebyśmy wreszcie pojechali do sklepu obejrzeć wózki i foteliki, byłaby jedna rzecz mniej.

Czy dajecie listę rzeczy do kupienia rodzinie? Rodzicom i teściom itd? Bo ja właśnie się zastanawiam, bo może warto powiedzieć wprost? Jak chcecie coś nam kupić w prezencie, to potrzebujemy tego i tego konkretnie.
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.