Styczniówki 2018 - część II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-20, 12:53   #1531
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Majaaaaa bardzo mi przykro z powodu męża, tak się nastawiłaś, że już będzie, okropna niespodzianka może zamrozisz chociaż część ciasta na piątek? Wiem, że to nie to samo co świeże i pachnące, ale jeśli to takie ciasto co można zamrozić to warto spróbować. I współczuję przebojów z pęcherzem, nie znoszę jak synek kopie w pęcherz. Ale mi też pomaga wtedy poduszka pod pupę i mały zjeżdża nad pępek.
A czy lekarz nie przepisał Ci nic na żylaki sromu? Żadnej maści?
p.s. my też cała kuchnia i korytarz do zrobienia w październiku
Nie dostałam żadnej maści. Nic. Czekam na wizytę u mojej lekarki prowadzącej. Mam nadzieję, że ona mnie trochę uspokoi i coś przepisze.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 12:57   #1532
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Lovvi23 no właśnie od tego samego. Może miałach pecha
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:07   #1533
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzień dobry, choć czy taki dobry to się okaże wieczorem.

Od rana pada. Musiałam załatwić pewną sprawę na mieście, a że miałam jeszcze troszkę czasu aby odebrać synka z przedszkola podeszłam obok do ciuchów i co... i pierwszy stopień w dół a mi noga się poślizgnęła i przejechałam kilka stopni Dobrze, że przodem nie poleciałam. Były naprawdę wysokie. Teraz czuje, że będę miała niezłego siniaka z boku.
Do tego brzuch dziś się częściej stawia.

Lecę nadrabiać
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:10   #1534
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie z gazetki ��
Wyglądają fajnie, ale wolałabym dotknąć i sama się przekonać

Załącznik 7242631
chyba niezła cena
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Teraz jeszcze szykuje nam się przeprowadzka pod koniec pazdziernika i remont. Bo kupiliśmy mieszkanie i trzeba się urządzić. A mamy całą kuchnie do zrobienia i korytarz. Także dopiero się zacznie niestety ��

Moja waga dość mocno podskoczyla. Zaczynałam ciążę z waga 47 kg. Dzisiaj mam już 54. Także 7kg do przodu. Ale wszystko idzie mi tylko w brzuch. Nie utylam nigdzie więcej.
ja zaczynałam z 49 i też 7kg na plusie
Dacie radę. My umowę z deweloperem mieliśmy podpisać w dniu w którym mi się poród zaczął
także od stanu deweloperskiego wszystko z noworodkiem robiliśmy/kupowaliśmy. Jest ciężej ale wykonalne
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w weekend robimy sesję brzuszkową�� ale się cieszę. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo chcę zdjęcia w lesie. Mała rzecz, a cieszy ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ekstra!

No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:27   #1535
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość

Foto dzisiejszej przesyłki w załączniku Pieluchy ogólnie ładne wzorki mają itd trochę szkoda że dostałam dwie inne, których nie chciałam. Sprzedawca mi odpisał na zapytanie czemu taka pomyłka skoro napisałam który wzór chcę: "Odcienie pieluszek mogą nieznacznie różnić się od zaprezentowanych.
Po wylicytowaniu prosimy o podanie wybranego wzoru pieluszki w wiadomości do sprzedającego. W przypadku braku informacji lub nieprecyzyjnie określonej pieluszka zostanie wysłana losowo!
W wyniku dużej rotacji wzorów zastrzegamy sobie możliwość wysłania innego - najbardziej podobnego do wybranego." Tak więc zamiast zielonej dostałam niebieską, zamiast zygzaka kropki.
Bardzo ładne zakupy

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Ahh i wracam właśnie z pierwszych zajęć na szkole rodzenia! Trzy dziewczyny były same, trochę czasem było smutno ale myślę, że wiadomości tam zdobyte przewyższają smutek bycia samej
Dziś mega się zdziwiłam jak położna powiedziała, że w swojej "karierze" położnej miała przypadek kiedy dziecko się zatruło farbami, którymi łóżeczko było malowane... Co najlepsze farbami z atestami- uczuliła nas, że z miesiąc wcześniej warto odpakować wszystkie rzeczy żeby wywietrzały i że odrobina kurzu mniej zrobi krzywdy niż opary chemii...
My jak kupiliśmy łóżeczko, to rzeczywiście stało kilka tygodni zanim miała lokatora.

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość

Tak mialam z dermatologiem i to jest prawo kobiet w ciazy, ze max w ciagu 7 dni powinny dostac sie do specjalisty.
Ja wszystkie badania mam prywatnie jak i nierefundowane recepty.
Bylam na NFZ u internisty i niestety zastrzegla, ze na NFZ nie moze wypisywac skierowan na badania jesli prowadze ciaze prywatnie. A moj gin tylko tak przyjmuje, zrezygnowal z przyjec na NFZ.
Ja po pierwsze badania, których było sporo poszłam do lekarza ogólnego. Owszem przepisał mi skierowanie ale tylko na 4 badania, bo tyle może wystawić w ciągu jednego dnia dla jednej osoby. Dodał, że nie wszystkie są też refundowane. Gdybym chodziła do przyszpitalnego ginekologa to wtedy on mógłby mi wystawić wszystkie te badania na NFZ. Owszem 30 km dalej jest szpital i są ginekolodzy, ale z dobrych opinii oni nie słyną.

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
dokładnie. Trochę mam stres z tym przedszkolem bo wszyscy mówią, że swoje musi odchorować no ale prędzej czy później swoje trzeba przejść niestety

W ogóle witam się z moimi 7kg na plusie
Nie widzę zdjęcia, ale brzuszek na pewno jest ładniutki

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
Dzieciaki coraz wieksze to pewnie i wiecej z nas wysysaja

Wstawiam jeszcze raz wczorajsze lupy

Załącznik 7242476

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne łowy Co do otulaczka, miałam ale F. nie chciał w ogóle w tym leżeć.

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Czekam sobie na 17 na wizytę to się zapytam od razu o moje przeziębienie... Jak nie przejdzie do jutra to chyba w piątek się udam do lekarza, chociaż i tak pewnie nic mi nie przepisze...
powodzenia

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chyba łapie mnie jakiś koszmarny dół. Nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce. TŻ miał dzisiaj wrócić z poligonu, a jak się okazało wróci dopiero w piątek... nasprzątalam się, nagotowalam, upieklam ciasto, bo wiem ze po tak długim czasie jedzenia wojskowych konserw zasłużył na coś dobrego. Jest mi przykro i smutno. Za oknem ciągle leje, nawet na spacer nie można iść. W sumie kursuje tylko do sklepu pod domem 😧

Mój synek szaleje w brzuchu jak akrobata! Niestety kilka dni temu tak się niefortunnie ułożyl, że leżał IDEALNIE na pecherzu. Ból i parcie odczuwalam takie, że poszłam na Izbę Przyjęć do szpitsla, bo z bolu aż gorączkę dostałam. Czułam jakbym mała zapalenie pęcherza. Chodziłam siusiu średnio 15-20 razy dziennie i siusialam po kilka kropelek tylko. Na szczęście nie szczypalo mnie w trakcie siusiania. Jednak od tygodnia biorę UroFuragine tak profilaktycznie. Lekarz mnie zbadał i okazało się że od tego ucisku mam jakąś infekcje, także muszę przyjmować globulki Macmiror 500 Complex i chyba na wardze sromowej zewnętrznej robi mi się żylak 😧 Cała noc jedna nie spalam, bo leżałam tylkiem na dużej poduszce, żeby przesunąć Małego w inne miejsce, i udało się! Ból i ucisk minął. Natomiast żylak chyba już zostanie - rano jak wstaje to wszystko jest okej, ale po całym dniu jak wieczorem się kładę to wyglądam na dole jakby mnie osa uzadlila. Mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą do porodu SN.

No to tyle. Mam ochotę ciągle płakać.
Współczuje przeżyć z pęcherzem. Moje dziecię mnie tak nie kopie ale przed wyjściem z domu kilka razy odwiedzam toaletę, bo wciąż czuje, że muszę skorzystać Szkoda, że Tż nie przyjedzie teraz, ale na pewno nadrobicie ten czas.

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość

Powiesiłam pranie, zrobiłam sałatkę, którą właśnie wcinam i myślę o wybraniu się na kolejne łowy
to jak nałóg

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Majaa przykro mi, ale juz blizej niz dalej i niedlugo maluszek bedzie z Toba, wiec bedziesz miala zajecie

Ja dzisiaj zwazylam sie na swojej wadze i mam 4kg do przodu, a nie 5,5 kg jak u gina. Kazda waga co innego pokazuje.
Spac w nocy nie moglam, dziecko tez wyczuwa jak nie spie i zaczyna sie krecic, wiec wiercil sie strasznie. Teraz siedze juz w pociagu, 5h jazdy przede mna, wiec moze sie cos przespie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjemnej podróży

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
chyba niezła cena

ja zaczynałam z 49 i też 7kg na plusie
Dacie radę. My umowę z deweloperem mieliśmy podpisać w dniu w którym mi się poród zaczął
także od stanu deweloperskiego wszystko z noworodkiem robiliśmy/kupowaliśmy. Jest ciężej ale wykonalne

ekstra!

No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
Z jednej strony dobrze, że jest ostrożna z drugiej szkoda, że będziesz się męczyć.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w weekend robimy sesję brzuszkową😊 ale się cieszę. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo chcę zdjęcia w lesie. Mała rzecz, a cieszy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super Oby pogoda dopisała
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:33   #1536
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
jejciu oby krople pomogły
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w weekend robimy sesję brzuszkową😊 ale się cieszę. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo chcę zdjęcia w lesie. Mała rzecz, a cieszy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ekstra, pochwal się potem efektami
Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, choć czy taki dobry to się okaże wieczorem.

Od rana pada. Musiałam załatwić pewną sprawę na mieście, a że miałam jeszcze troszkę czasu aby odebrać synka z przedszkola podeszłam obok do ciuchów i co... i pierwszy stopień w dół a mi noga się poślizgnęła i przejechałam kilka stopni Dobrze, że przodem nie poleciałam. Były naprawdę wysokie. Teraz czuje, że będę miała niezłego siniaka z boku.
Do tego brzuch dziś się częściej stawia.

Lecę nadrabiać
Biedna mam nadzieję, że nie będzie tak źle wieczorem i szybko wydobrzejesz, współczuję!
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:36   #1537
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Z jednej strony dobrze, że jest ostrożna z drugiej szkoda, że będziesz się męczyć.
szczerze mówiąc to od 2 tygodni nie słyszę z małą przerwą więc w sumie się już przyzwyczaiłam
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 13:37   #1538
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Kupiłam dzisiaj pieluszki muślinowe w sklepie, ale widzę, że więcej zapłaciłam niż na allegro. Dobrze, że nie skusiłam się na ręcznik, w sklepie 72 zł a na allegro ten sam około 50 zł. Przynajmniej sobie poodtykałam I muszę stwierdzić, że pieluszki bambusowe są super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4886_1.jpg (15,6 KB, 28 załadowań)
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:41   #1539
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pieluszki muślinowe w sklepie, ale widzę, że więcej zapłaciłam niż na allegro. Dobrze, że nie skusiłam się na ręcznik, w sklepie 72 zł a na allegro ten sam około 50 zł. Przynajmniej sobie poodtykałam I muszę stwierdzić, że pieluszki bambusowe są super
Mam takie same pieluszki 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:55   #1540
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w weekend robimy sesję brzuszkową😊 ale się cieszę. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo chcę zdjęcia w lesie. Mała rzecz, a cieszy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to kciuki za pogodę

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, choć czy taki dobry to się okaże wieczorem.

Od rana pada. Musiałam załatwić pewną sprawę na mieście, a że miałam jeszcze troszkę czasu aby odebrać synka z przedszkola podeszłam obok do ciuchów i co... i pierwszy stopień w dół a mi noga się poślizgnęła i przejechałam kilka stopni Dobrze, że przodem nie poleciałam. Były naprawdę wysokie. Teraz czuje, że będę miała niezłego siniaka z boku.
Do tego brzuch dziś się częściej stawia.

Lecę nadrabiać
Dobrze, że skończyło się tylko na potłuczeniu.

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Ładne łowy Co do otulaczka, miałam ale F. nie chciał w ogóle w tym leżeć.
Dlatego cieszę się, że udało mi się kupić dwa w śmiesznych cenach, jeden 2 zł, drugi 1,50 zł Nie będzie szkoda, jeśli u nas się nie sprawdzą. Ale chcę też kupić Woombie lub Tulik, one mają więcej miejsca na nóżki.

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pieluszki muślinowe w sklepie, ale widzę, że więcej zapłaciłam niż na allegro. Dobrze, że nie skusiłam się na ręcznik, w sklepie 72 zł a na allegro ten sam około 50 zł. Przynajmniej sobie poodtykałam I muszę stwierdzić, że pieluszki bambusowe są super
To z firmy BabyOno? U mnie w hurtowni są w cenie niewiele wyższej niż w internecie i tak nad nimi myślałam, ale nie było jak "pomacać"



Dzisiaj łowy bezowocne, wzięłam jedynie niechodki, które okazały się nie do pary
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 13:57   #1541
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość

Zdrówka!
Dzisiaj łowy bezowocne, wzięłam jedynie niechodki, które okazały się nie do pary
raz tak kupiłam

i najgorsze zorientowałam się duuuużo później a w zasadzie nie ja a mąż
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 14:23   #1542
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, choć czy taki dobry to się okaże wieczorem.

Od rana pada. Musiałam załatwić pewną sprawę na mieście, a że miałam jeszcze troszkę czasu aby odebrać synka z przedszkola podeszłam obok do ciuchów i co... i pierwszy stopień w dół a mi noga się poślizgnęła i przejechałam kilka stopni Dobrze, że przodem nie poleciałam. Były naprawdę wysokie. Teraz czuje, że będę miała niezłego siniaka z boku.
Do tego brzuch dziś się częściej stawia.

Lecę nadrabiać
O losie, dobrze że nie połamałaś się i że dziecku nic się nie stało!


Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość

No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
Oby krople pomogły 😘

Ja właśnie wsunęłam naleśniki i jest mi strasznie słodko.
Dziewczyny piszecie o tych pieluszkach bambusowych, może też się skuszę i zamówię. Mam flanelę i planuję uszyć sobie kilka, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 14:25   #1543
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

ja tylko dodam, że polecam bambusowe również, mega przyjemne.
Mi się przydały też np na wakacjach jak w upalne dni młodą nosiłam wtedy dawałam sobie pieluszkę na brzuch lub plecy i nie grzałyśmy się tak nawzajem
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 14:30   #1544
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cześć dziewczyny ,

Wróciliśmy wczoraj przed północą z urodzin taty TŻ, była też siostra mamy TŻ, od wejścia zbombardowały mnie pytaniami o to jak się czuję i chciały oglądać brzuszek tak mnie osaczyły i zrobiły takie zamieszanie, że jubilat zupełnie zniknął z moich oczu, nie miałam chwili by złożyć życzenia Czułam się niekomfortowo, cała uwaga na mnie, miliony pytań, a biedny tata przy stole z TŻ zajmował się męskimi tematami. Potem mama TŻ przyniosła ciuszki, jakie zrobiła jedna z babć dla młodszej siostry TŻ... Głupio było mi wyciągać telefon i robić fotki, musicie mi uwierzyć, że było tam mnóstwo słodkich sweterków, czapeczki, body, sukieneczka do chrztu - praktycznie nieużywane, bo Malutka tak szybko rosła, przeleżało 24 lata, do przeprania i prasowania oczywiście.
Powiem Wam, że póki co więcej zainteresowania wykazali rodzice i ciocia(jednocześnie chrzestna) TŻ, niż moi rodzice, przykre... Wiem więcej o ciąży "teściowej"(podzielił a się ze mną wieloma wspomnieniami), niż o ciąży własnej mamy...
Cytat:
Napisane przez literape Pokaż wiadomość
witam w klubie!
w pierwszej ciazy nie mialam tego. w tej zaczelo bolec 3 dni temu i sie nasila. ale caly dzien siedze w pracy. masakra.

to boli was tak jakby te najniższe kosci w miednicy miedzy nogami?


a ten sam lekarz wypisywal?
chodze do gina prywatnie i on moze mi wypiac tylko recepte bez refundacji. ech...
Tak, boli właśnie tam... Wsiadanie i wysiadanie z samochodu, odwodzenie nóg - auć. Na szczęście, jak już pisałam, znacznie mi się poprawiło ostatnio.
Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Literape dokladnie tam. W pierwszej ciazy tez niw mialam tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie w pierwszej już się pojawiło, oby tylko nic się nie pogorszyło.
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo złe wspomnienia. Córka przy urodzeniu ważyła niecałe 2,8kg miała tak cieniutkie, niewidoczne żyłki, że ją kłuli po rękach i w końcu po nogach bo inaczej się nie dało wycie bo nawet płaczem nie można było tego nazwać. Ja młoda mama chciałam im najchętniej dziecko zabrać i przytulić a tu nie było jak później mając 2 tygodnie wróciłyśmy do szpitala bo się okazało, że za słabo przybiera i powtórka z rozrywki i tak z bezsmoczkowego dziecko wróciłam z dzieckiem które miało cały czas smoczek w buzi bo te badania tyle stresu spowodowały później w żłobku złapała adenowirusa, przez 2 tygodnie nie jadła i prawie nie piła więc kroplówki a dziecko nie do poznania. Teraz z każdym większym katarem i kaszlem już panikuje dosłownie....
Oj, biedactwo... Serce się kroi, gdy się słyszy, jak dziecko cierpi i choruje Uściski i dużo zdrowia dla Malutkiej, oby było tylko lepiej
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear



Edytowane przez M e g a r a
Czas edycji: 2017-09-20 o 15:12
M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 14:47   #1545
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Hejka
U Nas tez remonty trwają dziś musiałam jechać do spółdzielni i załatwić parę rzeczy i umówić się na wizytę aby założyć pomiarniki bo juz grzeją po czym okazało się ze mój tz również się umówił tylko na wycięcie rur od gazu a ze to ten sam facet robi to wróciłam i odmówiła wizytę i niestety Pani zwróciła mi uwagę ze kręcę..
Wyszłam i się tak rozplakalam ... chyba przez 30 minut nie mogłam opanować... stwierdzam że i mnie dopadły ataki histerii bez większej przyczyny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 14:56   #1546
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, choć czy taki dobry to się okaże wieczorem.

Od rana pada. Musiałam załatwić pewną sprawę na mieście, a że miałam jeszcze troszkę czasu aby odebrać synka z przedszkola podeszłam obok do ciuchów i co... i pierwszy stopień w dół a mi noga się poślizgnęła i przejechałam kilka stopni Dobrze, że przodem nie poleciałam. Były naprawdę wysokie. Teraz czuje, że będę miała niezłego siniaka z boku.
Do tego brzuch dziś się częściej stawia.

Lecę nadrabiać
Jeju, dobrze, że nie poleciałaś na brzuch.



Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
chyba niezła cena

ja zaczynałam z 49 i też 7kg na plusie
Dacie radę. My umowę z deweloperem mieliśmy podpisać w dniu w którym mi się poród zaczął
także od stanu deweloperskiego wszystko z noworodkiem robiliśmy/kupowaliśmy. Jest ciężej ale wykonalne

ekstra!

No to ja po laryngologu drugiego antybiotyku mi nie chce dać bo się obawia (i dobrze) ale nie była mi w stanie zajrzeć do ucha bo upuchlizna jest tak 'olbrzymia'. Mam się zgłosić w piątek, jakieś krople dostałam, liczę, że podziałają specjalnie przyjdzie dla mnie wcześniej do pracy.
.

Oby te krople pomogły.



Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Hejka
U Nas tez remonty trwają dziś musiałam jechać do spółdzielni i załatwić parę rzeczy i umówić się na wizytę aby założyć pomiarniki bo juz grzeją po czym okazało się ze mój tz również się umówił tylko na wycięcie rur od gazu a ze to ten sam facet robi to wróciłam i odmówiła wizytę i niestety Pani zwróciła mi uwagę ze kręcę..
Wyszłam i się tak rozplakalam ... chyba przez 30 minut nie mogłam opanować... stwierdzam że i mnie dopadły ataki histerii bez większej przyczyny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hormony robią z nami co chcą. To minie 😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 15:05   #1547
M e g a r a
Raczkowanie
 
Avatar M e g a r a
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 260
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Zori86 jeju, teraz doczytałam... Mogło się to gorzej skończyć, uważaj na siebie

W temacie pieluszek - właśnie robię research w internecie, podobają mi się wzory z Pink No More, ale 79PLN za dwie pieluszki?
Zaczynam robić sobie listę czego potrzebujemy i na jakie firmy/marki/sklepy internetowe zwrócić uwagę. Niby dużo czasu, ale przed świętami chcę mieć już wszystkie grubsze sprawy ogarnięte, spakowaną torbę i zajmować się tylko drobiazgami.

Marlena nie przejmuj się, płacz kiedy masz ochotę i nie tłumacz się
Ja w noc przed połówkowym nie mogłam spać, pomyślałam sobie, że coś dawno nie płakałam, hm dziwne... A kiedy dokopałam się na forum do postów o stracie Maluszka w 24tygodniu... Nie mogłam się uspokoić, nie zasnęłam do rana, dopiero po badaniu około południa i nawet nie miałam siły cieszyć się, że z naszym Maleństwem wszystko w porządku.
__________________
...under my breast and belly that I feel grateful
for every pebble, and I don't know whether
it is my pulse or the earth's that I hear



Edytowane przez M e g a r a
Czas edycji: 2017-09-20 o 15:10
M e g a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 16:50   #1548
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Już jestem po wizycie!
Wszystko okej! Szyjka długa i zamknięta, łożysko super, Mała też Zakrywała się rączkami ale w końcu pokazała buźkę
Aż się wzruszyłam jak zaczęła ruszać usteczkami jakby mówiła <3 Ahhh
Dziś zaczynamy 26 tydzień, Mała waży 700 g. Ja mam 5,4 kg na plusie i już sama nie wiem czy to dużo czy mało...
Dzięki za wszystkie kciuki
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 17:10   #1549
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Już jestem po wizycie!
Wszystko okej! Szyjka długa i zamknięta, łożysko super, Mała też Zakrywała się rączkami ale w końcu pokazała buźkę
Aż się wzruszyłam jak zaczęła ruszać usteczkami jakby mówiła <3 Ahhh
Dziś zaczynamy 26 tydzień, Mała waży 700 g. Ja mam 5,4 kg na plusie i już sama nie wiem czy to dużo czy mało...
Dzięki za wszystkie kciuki
Super, że wszystko w porządku 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 17:20   #1550
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Już jestem po wizycie!
Wszystko okej! Szyjka długa i zamknięta, łożysko super, Mała też Zakrywała się rączkami ale w końcu pokazała buźkę
Aż się wzruszyłam jak zaczęła ruszać usteczkami jakby mówiła <3 Ahhh
Dziś zaczynamy 26 tydzień, Mała waży 700 g. Ja mam 5,4 kg na plusie i już sama nie wiem czy to dużo czy mało...
Dzięki za wszystkie kciuki
Super 😄
Nie wydaje mi się żeby to było dużo 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 17:45   #1551
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

_toja, super
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:12   #1552
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Już jestem po wizycie!
Wszystko okej! Szyjka długa i zamknięta, łożysko super, Mała też Zakrywała się rączkami ale w końcu pokazała buźkę
Aż się wzruszyłam jak zaczęła ruszać usteczkami jakby mówiła <3 Ahhh
Dziś zaczynamy 26 tydzień, Mała waży 700 g. Ja mam 5,4 kg na plusie i już sama nie wiem czy to dużo czy mało...
Dzięki za wszystkie kciuki
Super wiadomości!!!.
Ja tez uważam ze to nie dużo . Bo ja mam podobnie jak niektóre juz 7 .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:28   #1553
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

_toja super, wcale dużo nie przybralas

Ja mam dzisiaj jakis ciężki dzien, czuje sie ociezale, żołądek juz nie wspolpracuje i caly dzien mi niedobrze, pogada tez do d. Poza tym corka ma antybiotyk to czeka nas siedzenie w domu
Nawet kurcze zakupami nie moge sie pocieszyc bo ten miesiac nas dobil, naprawa auta, wesele, meble do pokoju corki, robocizna + ubezpieczenie auta

Obym w kolejnym mogła To Sobie odbic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:31   #1554
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Już jestem po wizycie!
Wszystko okej! Szyjka długa i zamknięta, łożysko super, Mała też Zakrywała się rączkami ale w końcu pokazała buźkę
Aż się wzruszyłam jak zaczęła ruszać usteczkami jakby mówiła <3 Ahhh
Dziś zaczynamy 26 tydzień, Mała waży 700 g. Ja mam 5,4 kg na plusie i już sama nie wiem czy to dużo czy mało...
Dzięki za wszystkie kciuki
Ale fajnie 5 kg to malutko moim zdaniem. Jest dobrze

Za mną kolejne zajęcia szkoły rodzenia. Super jest.

Wiecie co? Pocieszne te moje chłopaki. Jeden bliźniak tańczy po całym brzuchu, a ja tego za bardzo nie czuję. Wczoraj był nisko, ułożony główkowo, a dzisiaj już jest wyżej. Tydzień temu ułożony miednicowo, a 3 tygodnie temu siedział pod żebrami. Położna musiała się dzisiaj naszukać serduszka, nie dawał się złapać. Za to drugi już 3 tygodnie siedzi w tym samym miejscu i nie zmienia pozycji za to najmocniej kopie. Mały leniuszek kocham ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:14   #1555
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

20170920_125027.jpg
A My tak rosniemy 22t4d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:16   #1556
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzieki dziewczyny mogłabym codziennie brzuszek podglądać
Megara ładne te pieluszki ale dla mnie za drogie
Ja domówilam sobie dziś bambusowe, mam nadzieję że bedą przynajmniej tak miłe jak flanelowe
amparo27 normalnie ogień i woda <3

I Mała trochę do góry się przesunęła, dzisiaj głowę miała w okolicach pępka
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:17   #1557
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Załącznik 7243316
A My tak rosniemy 22t4d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny brzuszek 😊
Taki niewielki powiedziałabym 😄


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:20   #1558
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Piękny brzuszek 😊
Taki niewielki powiedziałabym 😄


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A 7 kg juz jest i o co kaman? Hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:22   #1559
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Hej, hej

Ja baaaardzo polecam pieluszki bambusowe, moja Gabi nadal śpi ze swoją w donuty i nie pozwala jej nawet prać, muszę po kryjomu
Lubiłam też pieluszki tetrowe z motherhood, były najlepsze jakościowo, najbardziej mięciutkie z tych co miałam i nadal mam zresztą

Jeśli chodzi o wagę to ja niby przybrałam dopiero 3kg, a widziałyście jakiego wielkiego mam już brzucha. Nie wiem o co kaman, może to dlatego, ze zawsze mocno przy kości byłam, wiec ta wago jakoś wolniej rośnie...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 19:31   #1560
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Załącznik 7243316
A My tak rosniemy 22t4d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sliczny brzuszek.
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Ale fajnie 5 kg to malutko moim zdaniem. Jest dobrze

Za mną kolejne zajęcia szkoły rodzenia. Super jest.

Wiecie co? Pocieszne te moje chłopaki. Jeden bliźniak tańczy po całym brzuchu, a ja tego za bardzo nie czuję. Wczoraj był nisko, ułożony główkowo, a dzisiaj już jest wyżej. Tydzień temu ułożony miednicowo, a 3 tygodnie temu siedział pod żebrami. Położna musiała się dzisiaj naszukać serduszka, nie dawał się złapać. Za to drugi już 3 tygodnie siedzi w tym samym miejscu i nie zmienia pozycji za to najmocniej kopie. Mały leniuszek kocham ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodkie maluszki, ten jeden bedzie dokuczał za obu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.